Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Νοε 16 2008, 01:27

martinez έγραψε:
ποιος ο λογος να βαλετε φριδακι στη συγκεκριμενη ζελατινα ?

Ελα ντε!!!

Μανία με αυτό το φρυδάκι........ lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Νοε 18 2008, 08:36

martinez έγραψε:
ποιος ο λογος να βαλετε φριδακι στη συγκεκριμενη ζελατινα ?
Εγω ειμαι 1.82 περιπου και η ζελατινα ειναι φιμε.
Οποτε την εχω στην πιο χαμηλη θεση επειδη αν την βαλω πιο ψηλα με ενοχλει στην οδηγηση ειδικα μεσα στην πολη και νυχτα..
Αν ειχα ενα φρυδακι θα μπορουσα αμεσα αν ειμαι εθνικη οδο να εχω καλυτερη προστασια απο το αερα..
Ναι βαριεμαι να βιδωνω ξεβιδωνω την ζελατινα καθε φορα που θα βγαινω εθνικη οδο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 00:09

Δεν ειναι η mpf 10 εκατοστα ψηλότερη ? ενοεις πως δεν αρκεί αυτη η διαφορά απο την εργοστασιακή ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 00:28

Η μετατροπή βάσεις που είχα αναφερθεί έγινε, το οπτικό αποτέλεσμα θετικό, αλλά μάλλον θα τη δώσω γιατι είναι πιο αποτελεσματική σε μεγαλύτερη ζελατίνα που κάποιος θα θελήσει να σηκώσει 5- 6 εκατοστά στην εργοστασιακή δεν έχει αποτέλεσμα γιατί εγώ θέλω το διπλάσιο ύψος με αποτέλεσμα να στενεύει χαμηλά η ζελατίνα και περνάει αέρας από τα πλάγια
μερικές φώτο για να μου πείτε τη γνώμη σας .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 00:29

που πήγανε ρε παιδιά η φώτο ? confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 00:31

πως βάζουμε φώτο ? Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 07:45

martinez έγραψε:
ενοεις πως δεν αρκεί αυτη η διαφορά απο την εργοστασιακή ?

Σωστά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2008, 17:18

H καινούργια μου ζελατίνα.
Barracuda Aerotour.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Xrvx27fsdyd4ebdwzwx8
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 1mm3maxep9njx7a353hn
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 M7z67pbyv227v7mjtlta
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 R1puxv9a3qs5w9cnfg9v

Προφανώς για να τη βάλω μου φαίνεται όμορφη, αλλά γούστα είναι αυτά.
Πάντως, δοκιμασμένη σε ταχύτητα ταξιδιού διαμορφώνει τη ροή του αέρα μακρυά από το κεφάλι και τους ώμους, τουλάχιστον για τον δικό μου σωματότυπο. Είνα 7 cm ψηλότερη από τη μαμά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkstd

gkstd

Ηλικία : 51
Τόπος : Παιανία
Registration date : 24/01/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 12:01

Καλημέρα σε όλους

Ρε παιδιά με μπερδεψατε τελικά η MRA ( http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?cPath=23_74_75_152&products_id=1331 ) με το φριδάκι και με ύψως 1,86 περνάει τον αέρα από πάνω η όχι, κάποιοι που την έχετε βάλη λέτε ότι είστε ικανοποιημένη αλλά πρεπει να σκυβετε 10 εκατοστά άλλοι λέτε πως μία χαρά περνάει ο αέρας από πάνω τελικά ας μου πεί κάποιος, Περνάει τον αέρα από πάνω στην 2-3 θέση που λέτε και με υψως 1,86 ή όχι. Αν ναι να την παραγγήλω στο φιμέ από το motoraid μπάς και δεν ξαναχαλάση το πλαστικό πάνω από το καντραν μιας και θα μου το αντικαταστήση η suzuki (Πηρα τηλ. σήμερα και μου ήπαν πως γνωρίζουν το πρόβλημα και να πάω από εκει.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.balloonshouse.gr
Κάπελας

Κάπελας

Ηλικία : 52
Τόπος : Σάμος-Περιστέρι
Registration date : 22/11/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 13:20

gkstd έγραψε:
Καλημέρα σε όλους

Ρε παιδιά με μπερδεψατε τελικά η MRA ( http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?cPath=23_74_75_152&products_id=1331 ) με το φριδάκι και με ύψως 1,86 περνάει τον αέρα από πάνω η όχι, κάποιοι που την έχετε βάλη λέτε ότι είστε ικανοποιημένη αλλά πρεπει να σκυβετε 10 εκατοστά άλλοι λέτε πως μία χαρά περνάει ο αέρας από πάνω τελικά ας μου πεί κάποιος, Περνάει τον αέρα από πάνω στην 2-3 θέση που λέτε και με υψως 1,86 ή όχι. Αν ναι να την παραγγήλω στο φιμέ από το motoraid μπάς και δεν ξαναχαλάση το πλαστικό πάνω από το καντραν μιας και θα μου το αντικαταστήση η suzuki (Πηρα τηλ. σήμερα και μου ήπαν πως γνωρίζουν το πρόβλημα και να πάω από εκει.)

Την έχω σε φιμέ και στο 1.82 που είμαι με έχει φτιάξει αφάνταστα ο αέρας φεύγει πάνω από το κράνος.Δεν ξέρω αν παίζουν ρόλο τα 4 εκατοστά της διαφοράς μας.Αν αποφασίσεις να την πάρεις επειδή πουλάω το μηχανάκι σου τη δίνω 90 ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 16:14

Κάπελας έγραψε:

Την έχω σε φιμέ και στο 1.82 που είμαι με έχει φτιάξει αφάνταστα ο αέρας φεύγει πάνω από το κράνος.Δεν ξέρω αν παίζουν ρόλο τα 4 εκατοστά της διαφοράς μας.....

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
gkstd

gkstd

Ηλικία : 51
Τόπος : Παιανία
Registration date : 24/01/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 16:45

Τι είναι το +1 ?

sorry που ρωτάω ρε παιδιά μην πάρω κάτι που τελικά δεν θα μου κάνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.balloonshouse.gr
kakto

kakto

Ηλικία : 58
Τόπος : Θεσ/νίκη
Registration date : 27/06/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 17:05

Κι εγώ με 1,85 ,την ζελατίνα στην πάνω σκάλα και το φρυδάκι σηκωμένο στο "μισό" ,δέχομαι αέρα μόνο στους πάνω αεραγωγούς του κράνους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 17:49

gkstd έγραψε:
Τι είναι το +1 ?

sorry που ρωτάω ρε παιδιά μην πάρω κάτι που τελικά δεν θα μου κάνει.

+1 = συμφωνώ κι εγώ -> +1 γνώμη... καμια φορά το λέμε κ +650 +1000 κλπ Razz
geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
gkstd

gkstd

Ηλικία : 51
Τόπος : Παιανία
Registration date : 24/01/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Φεβ 04 2009, 11:11

Καλημέρα σε όλους.
Άλλαξα τον ανεμοθώρακα με τον μαμά suzuki για να πάω στο ραντεβού με το συνεργείο και δεν θα τον βγάλω. Τελικά είναι όλα υποκειμενικά με το τι βολεύει τον καθένα και τι όχι. Στροβηλησμή και τρίξιμο κράνους τέλος. Για μέχρι τα 130-140 το περισσώτερο που μπορής να κινηθείς μέσα στην πόλη και αυτό με ξερογκαζιές από φανάρι σε φανάρι η την αττική οδό η μαμά ζελατίνα με βόλεψε απίστευτα. Ελαφρός αέρας ατο ύψως του προσώπου ο οποίος δεν γίνετε ενοχλιτικός λόγο κράνους, το οποίο αερίζετε άψωγα και δεν θολώνη. Με τον kapa που είχε επάνω η μηχανή μόλις εφτανα σε φανάρη σήκωνα την ζελατίνα του κράνους για να πάρω αέρα.Τώρα σε ταξίδι δεν ξέρω ενδεχωμένος να βολέυει της kapa. Η γνώμη μου είναι πως αν ο ανεμοθώρακας της mra με το φριδάκι είναι σαν τον μαμά σε μέγεθος + το φρίδι θα πρέπει να είναι ο τέλειως συνδιασμός και για πόλη και για ταξίδι.

Φίλε Καπελα καλή η προσφορά σου αλλα μου προέκειψε τελικά ζημιά με το πλαστικό πάνω από το καντράν η οποία διαπιστώθηκε ότι δεν έγινε από τον ήλιο αλλα από ανεγγεφαλο τεχνικό ο οποίος την ζέστανε με ένα μπιστολι θερμού αέρα προσπαθώντας να συκώση τα κλιπς και να εφαρμόζουν καλύτερα για να μικρήνη την διαφορά στο άνοιγμα μεταξύ φερινγ και καντράν. Δεν περνάει στην εγγύηση. Απολογισμός 200 ευρώ με τα εργατικά. Αν την έχεις ακόμα μέχρι την 1 το άλλου μήνα θα την πάρω τώρα όμως δεν περισεύη ουτε 10λεπτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.balloonshouse.gr
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Φεβ 04 2009, 15:56

gkstd έγραψε:
...ο ανεμοθώρακας της mra με το φριδάκι είναι σαν τον μαμά σε μέγεθος + το φρίδι
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 328167 σωστά

gkstd έγραψε:
θα πρέπει να είναι ο τέλειως συνδιασμός και για πόλη και για ταξίδι.
OK ακριβώς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
gkstd

gkstd

Ηλικία : 51
Τόπος : Παιανία
Registration date : 24/01/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07 2009, 01:16

Σήμερα εβαλα τον MRA με το φριδάκι στην μηχανή και πήγα επι τούτου απο αττική οδο για να την τεστάρω με χιλιοόμετρα.

Πολύ καλές εντυπώσεις με το φριδάκι συκομένο μέχρι επάνω στα 80 - 100 ακούγετε ένα μικρό σφύριγμα του αέρα .... προσοχή μικρό καθόλου ενοχλητικό δεν κόβη τουλάχιστον εσθητα την μηχανή έβγαλα χαλαρά 190 χωρίς να έχω τελικιάση το γκάζι μου.

Υ.Γ. Εχει απίστευτω γκαζι αυτή η μηχανή ρε πεδια ... πας με 130 δίπλα από αυτοκίνητο και μόλις πατάς λίγο το γκαζι διακτινήζεσε στα 200. Τρελένομαι να το κάνω αυτό στην αττική οδό. Εχω την εντύπωση πως αυτός ο έρωτας θα κρατίση χρόνια. Και 'οπως έλεγε και μια παλία διαφήμηση της toyota "Κι άμα τ' αλλαζα πάλι ......v-strome θα έπερνα".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.balloonshouse.gr
spyrosk8abs

spyrosk8abs

Ηλικία : 45
Τόπος : πατρα
Registration date : 01/06/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18 2009, 17:52

την εκανα..εβαψα τη μαμα ζελατινα μαυρη Shocked Shocked ειναι αψογη αισθητικα αλλα..δεν βλεπω τιποτα Cool Cool οποιος εχει μαμα ζελατινα και δεν τη θελει..pmmmmm Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18 2009, 17:57

spyrosk8abs έγραψε:
...εβαψα τη μαμα ζελατινα μαυρη Shocked......
drink
Με τι την έβαψες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18 2009, 18:24

gkstd έγραψε:


Φίλε Καπελα καλή η προσφορά σου αλλα μου προέκειψε τελικά ζημιά με το πλαστικό πάνω από το καντράν η οποία διαπιστώθηκε ότι δεν έγινε από τον ήλιο αλλα από ανεγγεφαλο τεχνικό ο οποίος την ζέστανε με ένα μπιστολι θερμού αέρα προσπαθώντας να συκώση τα κλιπς και να εφαρμόζουν καλύτερα για να μικρήνη την διαφορά στο άνοιγμα μεταξύ φερινγ και καντράν. Δεν περνάει στην εγγύηση. Απολογισμός 200 ευρώ με τα εργατικά. Αν την έχεις ακόμα μέχρι την 1 το άλλου μήνα θα την πάρω τώρα όμως δεν περισεύη ουτε 10λεπτο.

...........................................................................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18 2009, 19:32

Κάπελα έχεις pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrosk8abs

spyrosk8abs

Ηλικία : 45
Τόπος : πατρα
Registration date : 01/06/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19 2009, 01:45

βαφεται πολυ ευκολα με ενα σπραυ μαυρο ματ και μετα βερνικι χρωματος παλι σε σπραυ.πραγματικα ειναι πανεμορφη ιδια με την motoraid αν εχετε δει αλλα παιδια μην το κανετε δεν βλεπεις καθολου και ειναι πολυ ενοχλητικο.. No No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 19:34

Αυριο θα παω για ζελατινα στην MPF στην Καλλιθεα...
Ποια λετε να βαλω...
Αυτην:

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Vstrom65010mekopsimo

Ή αυτην:

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Vstrom65010skouro

Εγω βασικα την δευτερη γουσταρω αλλα φοβαμαι μηπως δεν βλεπω τη νυχτα...

Ο τυπος λεει οτι για μεσα στην πολη δεν υπαρχει προβλημα...τι λετε κι εσεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic13

magic13

Ηλικία : 50
Τόπος : Kαβ(α)λα
Registration date : 21/04/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 19:49

[quote="kalafan"]Αυριο θα παω για ζελατινα στην MPF στην Καλλιθεα...
Ποια λετε να βαλω...
Αυτην:

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Vstrom65010mekopsimo

Ή αυτην:

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Vstrom65010skouro

Εγω βασικα την δευτερη γουσταρω αλλα φοβαμαι μηπως δεν βλεπω τη νυχτα...

φιλε κ η πρωτη ειναι γαματη σα σχεδιο/κοψιμο. δες το κ απο αποψη πρακτικοτητας μηπως η 2η ειναι πολυ σκουρη κ σου κανει τη ζωη δυσκολη?? λεω εγω τωρα.....
καμμια ηλεκτρονικη διευθυνση της ΜPF?? για να τη δουμε κ απο πρωτο χερι + τιμες....

Ο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 20:02

http://www.mpf-windshields.com/SUZUKI.html

Τιμη μου ειπε 60 ευρω+ΦΠΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 8 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: