Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Ιουν 22 2010, 10:55

95
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 02 2010, 15:48

Παίδες υπάρχει δυνατότητα κατά την αγορά της vstrom να την παραγκείλω εξ' αρχής με άλλη ζελατίνα?
Αυτή η MRA με το φρύδι μου φαίνεται κούκλα και αν θυμάμαι καλά σε ένα άλλο post την ίδια ζελατίνα την έχει rebranded και η suzuki (αν και δεν την έχω δει στον κατάλογο των accessories του 2009).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 02 2010, 15:52

socrates έγραψε:
Παίδες υπάρχει δυνατότητα κατά την αγορά της vstrom να την παραγκείλω εξ' αρχής με άλλη ζελατίνα?
Αυτή η MRA με το φρύδι μου φαίνεται κούκλα και αν θυμάμαι καλά σε ένα άλλο post την ίδια ζελατίνα την έχει rebranded και η suzuki (αν και δεν την έχω δει στον κατάλογο των accessories του 2009).

δεν την εχεις δει γιατί είναι κερατιάτικο εξολοκλήρου αξεσουάρ...δεν σε συμφέρει να την πληρώσεις 180 γιούρια την στιγμή που την παίρνουμε 95 εμείς μετά κ σου μένει κ μια μαμά για αγγελία που είναι επικαιρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cyberia

cyberia

Ηλικία : 40
Τόπος : Athina
Registration date : 25/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 08 2010, 05:04

corleone έγραψε:
asyn έγραψε:

[img]ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 990d0-11[/img]

\
Ενδιαφερινγκ.... Αν και ειναι λιγο σαν ενα κακο κουρεμενο vstrom με τα αυτια να εξεχουν.. αθτη που φαινετε δεξια στο logo του φορουμ ειναι πολυ ωραια αλλα θα ηθελα κατι τετοιο σε εντελως φημε.το πηρα σε ασπρο και εωγαλα τα αυτοκολητα και θελω να το παιξω ετσι διχρωμια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 08 2010, 09:44

cyberia έγραψε:
αθτη που φαινετε δεξια στο logo του φορουμ ειναι πολυ ωραια αλλα θα ηθελα κατι τετοιο σε εντελως φημε.το πηρα σε ασπρο και εωγαλα τα αυτοκολητα και θελω να το παιξω ετσι διχρωμια.

εννοείς αυτήν δεξιά;
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Topfra12
Αυτό φίλε είναι το 1000άρι το Κ2... δεν μπορούμε εμείς να βάλουμε τέτοια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Stavros_K

Stavros_K

Ηλικία : 40
Τόπος : Ξάνθη
Registration date : 02/05/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12 2010, 12:18

Ήρθε και η δικιά μου ώρα να αλλάξω ζελατίνα.

Σκέφτομαι για την MRA 515. Αλλά απο που και πόσο περίπου την πήρατε ????

Είμαι 1.86 και νομίζω οτι θα μου είναι καλή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DreamWarrior

DreamWarrior

Ηλικία : 49
Τόπος : Έδεσσα
Registration date : 03/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 14:45

Εγώ που είμαι 1,73 ποια πρέπει να πάρω;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 15:50

DreamWarrior έγραψε:
Εγώ που είμαι 1,73 ποια πρέπει να πάρω;;;
MRA 415
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23 2010, 00:09

ρε παιδια για υψος πανω απο 1.90 παιζει τιποτα??εγω ειμαι 1.91 εχω την mra 515 αν την γραφω σωστα αλλα δεν καλυπτει ειδικα για ταξιδι με τιποτα!!Καμια γνωμη??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23 2010, 00:13

Νομίζω όι είσαι λίγω υπερβολικός!!!!!! εγώ έχω την χαμηλή μρα και με καλύπτει μια χαρά (είμαι 183). Την έχεις βάλη στην τελευταία θέση (πιο ψηλή)?. Για σίγουρα αποτελέσματα στην δικιά σου περίπτωση θα σου πρότεινα (αν και πιστεύω σε καλύπτει αυτή που έχεις) μία GIVI ή KAPPA +10 εκατοστά από μαμα έχει γύρω στα 70 ευρώ και κάνει το VSTROM αυτοκίνητο.
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23 2010, 00:34

VagelisSTROM έγραψε:
ρε παιδια για υψος πανω απο 1.90 παιζει τιποτα??εγω ειμαι 1.91 εχω την mra 515 αν την γραφω σωστα αλλα δεν καλυπτει ειδικα για ταξιδι με τιποτα!!Καμια γνωμη??

φίλε μου με βάση αυτό που γράφεις η givi η airmax είναι η μόνη που θα σε καλύψει, είναι πολύ φαρδιά κ πολύ ψηλή (60cm)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23 2010, 00:39

http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=3639

http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=1164
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23 2010, 00:53

Κοιτα οσες φορες εχω παει ταξιδι το κεφαλι τρωει πολυ αερα και με το φρυδακι παντα στο πιο ψηλο σημειο!!για πιο λογο να ειμαι υπερβολικος?Συζητηση κανουμε,εμενα δεν με εχει βολεψει παντως για αυτο και ψαχνω καποια αλλη λυση..για αυτο το λογο πηρα κυριως αυτη την μηχανη για να κανω ανετα ταξιδια και να την εχω και μεσα στην πολη με την συγκεκριμενη ζελατινα ειναι σιγουρα πιο ανετα απο την μαμα αλλα σιγουρα δεν ειναι ανετη κατα την γνωμη μου για ταξιδι!!Σας Ευχαριστω για τις προτασεις σας!!Μαλλον σε κατι τετοιο θα παω και θα την εχω μονο για τα ταξιδια γιατι με την MRA ειναι κουκλα γαμωτο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kwstas87

Kwstas87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα / Καλλιθεα
Registration date : 13/05/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 22:08

swrt έγραψε:
vezouvios έγραψε:
εμενα αυτη μου αρεσει και αυτην θα βαλω!!!!ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Mra_DL650-1000_04-VT1

Αυτην εχω και εγώ, η οποία περα οτι μου αρέσει οπτικά, κανει πολυ καλη δουλειά.
Είμαι 1.98 και οταν ταξιδεύω την ρυθμίζω τέρμα ψιλά και δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα με τον αέρα.
Συνήθως ταξιδεύω, καιρου επιτρέποντος μεταξύ 180-200km.
Ρε Παιδια Πειτε μου που μπορω να την βρω και σε καλη τιμη ? MRA Δν ειναι Εχψ Υψος 1,87 Λογικα θα μου κανει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosBW

nikosBW

Ηλικία : 47
Τόπος : Χαλκιδική
Registration date : 15/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 23:24

http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=4666
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 23:44

http://motocosmos.gr/index.php/special-moto-modifications/suzuki-dl650-v-strom/suzuki-dl650-04-09-variotouring-screen-smoke.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 23:49

tazakos έγραψε:
http://motocosmos.gr/index.php/special-moto-modifications/suzuki-dl650-v-strom/suzuki-dl650-04-09-variotouring-screen-smoke.html

404 Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 23:53

massai έγραψε:
tazakos έγραψε:
http://motocosmos.gr/index.php/special-moto-modifications/suzuki-dl650-v-strom/suzuki-dl650-04-09-variotouring-screen-smoke.html

404 Razz

http://motocosmos.gr/index.php/special-moto-modifications/suzuki-dl650-04-09-variotouring-screen-smoke.html mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kwstas87

Kwstas87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα / Καλλιθεα
Registration date : 13/05/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 20:41

Παιδια να κανω μια Ερωτηση ? Ειμαι 1.87 ποια ζελατινα λετε να παρω απο MRA 515 η 415 ? Για την 415 μέχρι τη υψος συνήθως χρησιμοποιείτε ?
Ευχαριστω Προκαταβολικα ..... OK OK OK
ΑΑΑΑΑ... και κατι αλλο ξερεται κανενα μαγαζι για να την δω και απο κοντα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 21:24

Kwstas87 έγραψε:
Παιδια να κανω μια Ερωτηση ? Ειμαι 1.87 ποια ζελατινα λετε να παρω απο MRA 515 η 415 ? Για την 415 μέχρι τη υψος συνήθως χρησιμοποιείτε ?
Ευχαριστω Προκαταβολικα ..... OK OK OK
ΑΑΑΑΑ... και κατι αλλο ξερεται κανενα μαγαζι για να την δω και απο κοντα ?
515 χαλαρα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kwstas87

Kwstas87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα / Καλλιθεα
Registration date : 13/05/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 21:38

Η 415 για ποιο υψος ειναι ?
Που μπορω να παω να την Δω ?
Η και να την αγορασω κιολας ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11 2010, 08:47

Η 415 ειναι 41.5 εκατοστα αυτο σημαινει τωρα στα αλλα θελω και εγω απαντηση που θα τη βρουμε να τη δουμε και απο κοντα γιατι θελω να την παρω και εγω τη 515 ομως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kwstas87

Kwstas87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα / Καλλιθεα
Registration date : 13/05/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Νοε 12 2010, 17:56

kostas έγραψε:
Η 415 ειναι 41.5 εκατοστα αυτο σημαινει τωρα στα αλλα θελω και εγω απαντηση που θα τη βρουμε να τη δουμε και απο κοντα γιατι θελω να την παρω και εγω τη 515 ομως.
Φιλαρακι Πηρα την 415 ειναι γαματη πιστεψεμε cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Νοε 12 2010, 21:21

Kwstas87 έγραψε:
kostas έγραψε:
Η 415 ειναι 41.5 εκατοστα αυτο σημαινει τωρα στα αλλα θελω και εγω απαντηση που θα τη βρουμε να τη δουμε και απο κοντα γιατι θελω να την παρω και εγω τη 515 ομως.
Φιλαρακι Πηρα την 415 ειναι γαματη πιστεψεμε cheers cheers cheers cheers


την τιμη δεν μας ειπες και απο που γιατη ψαχνομαι και εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kwstas87

Kwstas87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα / Καλλιθεα
Registration date : 13/05/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Νοε 12 2010, 22:03

DHMOKRITOS69 έγραψε:
Kwstas87 έγραψε:
kostas έγραψε:
Η 415 ειναι 41.5 εκατοστα αυτο σημαινει τωρα στα αλλα θελω και εγω απαντηση που θα τη βρουμε να τη δουμε και απο κοντα γιατι θελω να την παρω και εγω τη 515 ομως.
Φιλαρακι Πηρα την 415 ειναι γαματη πιστεψεμε cheers cheers cheers cheers


την τιμη δεν μας ειπες και απο που γιατη ψαχνομαι και εγω
Κοιτα Υπαρχει 140E Απο την Dainese στην καλλιροης και 138E στο stock house στην Π. Ραλλη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 14 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: