Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
falakron
Member
Member
falakron

Ηλικία : 47
Τόπος : Μαραθώνας
Registration date : 23/12/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21 2010, 14:55

GUFY έγραψε:
mpf ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!! μου εδωσε και αυτοκολλητο και μαυρο φιλετακι και ειναι απιστευτα τελεια bounce bounce bounce

Και η φωτογραφία που είναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22 2010, 13:54

δεν ξερω να ανεβαζω φωτογραφιες δυστυχως!! gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
falakron
Member
Member
falakron

Ηλικία : 47
Τόπος : Μαραθώνας
Registration date : 23/12/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22 2010, 17:24

GUFY έγραψε:
δεν ξερω να ανεβαζω φωτογραφιες δυστυχως!! gmt gmt

Μην ανησυχείς φιλαράκο, μόλις βρω χρόνο (και φως ημέρας) θα φωτογραφήσω την δικιά μου mpf και θα ανεβασω εγω τις φωτογραφίες!Όπως είπες και εσυ: MPF τα μυαλά στα κάγκελα και τα λεφτά στην τσέπη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
falakron
Member
Member
falakron

Ηλικία : 47
Τόπος : Μαραθώνας
Registration date : 23/12/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: MPF XXL   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26 2010, 23:42

Παιδιά εκανα (κατα λάθος) νέο post
Για την MPF η συνέχεια εδώ: http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f6/topic-t6657.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chaos

chaos

Ηλικία : 52
Τόπος : Νέα Ερυθραία
Registration date : 07/05/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11 2010, 11:36

Ας όψονται οι αγροτικές κινητοποιήσεις.... Η Barracuda ήρθε χτες, τοποθετήθηκε και μετά από μια μικρή βόλτα δείχνει να έχει αρκετή διαφορά από τη μαμά ζελατίνα... Ιδού και δύο φωτό της

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Barracuda2

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Barracuda1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pedefsis.gr
johndoe

johndoe

Τόπος : larizona
Registration date : 28/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Φεβ 16 2010, 21:22

Πραγματι ειναι πολυ ωραια ζελατινα. Την φοραω και εγω, ειμαι απολυτα ικανοποιημένος. Σταθερή, κοβει αρκετα τον αερα, ψιλοφιμε και πρωσοπική γνώμη ομορφη σχεδιαστικά. Αν την ανεβάσεις λίγο παραπάνω οχι απλα σε καλύπτει.....ανάβεις και τσιγάρο!!! Very Happy Laughing

απλά απο περιέργεια φίλε μου, πόσο κόστισε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chaos

chaos

Ηλικία : 52
Τόπος : Νέα Ερυθραία
Registration date : 07/05/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Φεβ 16 2010, 21:32

139 ευρώ... Στο motorcycle-arts...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pedefsis.gr
ntik



Registration date : 01/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 21 2010, 20:23

παιδια η MRA με το φρυδακι,βγαινει σε διασταση 415 και 515, απο που μπορουμε να αγορασουμε την 515?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
falakron
Member
Member
falakron

Ηλικία : 47
Τόπος : Μαραθώνας
Registration date : 23/12/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Φεβ 22 2010, 09:15

ntik έγραψε:
παιδια η MRA με το φρυδακι,βγαινει σε διασταση 415 και 515, απο που μπορουμε να αγορασουμε την 515?

Γεια σου Ntik,

Πήγαινε στο "Power buy" (εδώ http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f29/topic-t6536-60.htm?sid=63d161dc1632066d3a550409febf6c2b) και θα δείς οτι υπάρχει ανοιχτό θέμα για την αγορά MRA.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntik



Registration date : 01/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Φεβ 22 2010, 11:55

falakron έγραψε:
ntik έγραψε:
παιδια η MRA με το φρυδακι,βγαινει σε διασταση 415 και 515, απο που μπορουμε να αγορασουμε την 515?

Γεια σου Ntik,

Πήγαινε στο "Power buy" (εδώ http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f29/topic-t6536-60.htm?sid=63d161dc1632066d3a550409febf6c2b) και θα δείς οτι υπάρχει ανοιχτό θέμα για την αγορά MRA.
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johndoe

johndoe

Τόπος : larizona
Registration date : 28/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Φεβ 23 2010, 20:59

chaos έγραψε:
139 ευρώ... Στο motorcycle-arts...



αξιζει τα λεφτα της
απλα την βρήκα αρκετά φθηνότερα με λιγο παραπάνω ψαξιμο.
σε κάθε περίπτωση επιμένω πως και είναι αρκετά καλή. Μέχρι 150 έδινα αλλα ήμουν τυχερός και την βρήκα με λιγότερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Φεβ 24 2010, 11:19

johndoe έγραψε:
αξιζει τα λεφτα της απλα την βρήκα αρκετά φθηνότερα με λιγο παραπάνω ψαξιμο.
σε κάθε περίπτωση επιμένω πως και είναι αρκετά καλή. Μέχρι 150 έδινα αλλα ήμουν τυχερός και την βρήκα με λιγότερα

Ε δώσε και καμιά πληροφορία από που...όλος και κάποιος μπορεί να ενδιαφέρεται.. bounce 🐰 Rolling Eyes Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johndoe

johndoe

Τόπος : larizona
Registration date : 28/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 26 2010, 17:30

massai έγραψε:
johndoe έγραψε:
αξιζει τα λεφτα της απλα την βρήκα αρκετά φθηνότερα με λιγο παραπάνω ψαξιμο.
σε κάθε περίπτωση επιμένω πως και είναι αρκετά καλή. Μέχρι 150 έδινα αλλα ήμουν τυχερός και την βρήκα με λιγότερα

Ε δώσε και καμιά πληροφορία από που...όλος και κάποιος μπορεί να ενδιαφέρεται.. bounce 🐰 Rolling Eyes Twisted Evil


http://www.motomad.gr/

το μαγαζι ειναι στην λαρισα.
εχει και τηλ επικοινωνιας και οτι χρειαστει Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 06 2010, 16:03

Χθες αγόρασα την mpf σε σκούρο φιμέ. Το κόψιμό της είναι πανομοιότυπο με της μαμάς, μόνο που είναι 12 cm ψηλότερη.
Την τοποθέτησα στην χαμηλότερη θέση και σε βόλτα που πήγα στην Αττική οδό (120-130 km/h) διαπίστωσα μεγάλη μείωση του θορύβου απ' τον αέρα, χωρίς να κουνάει, τρίζει ή οτιδήποτε άλλο. Αυτό θα κάνει το ταξίδι σε ανοιχτό δρόμο και με μεγάλη ταχύτητα πολύ πιο άνετο και ξεκούραστο. Το ύψος μου είναι 1,80 cm και βλέπω εύκολα πάνω από αυτή, αλλά σαφέστατα λίγο πιο μακριά στο δρόμο από ότι με τη μαμά (επίσης στη χαμηλότερη θέση).
Την αγόρασα σκούρο φιμέ γιατί μου άρεσε πιο πολύ πάνω στο μαύρο badouraκο μου, παρόλο που σε προηγούμενα post διάβασα διάφορα μείον της συγκεκριμένης απόχρωσης ζελατίνας.
Δε ξέρω αν τη μέρα μπορείς να δεις μέσα από την ζελατίνα μια και την τοποθέτησα αργά το απόγευμα, αλλά το βράδυ δε βλέπεις τη τύφλα σου.
Εγώ επειδή χρησιμοποιώ καθημερινά την Αττική οδό και το κυρίως πρόβλημά μου ήταν οι θόρυβοι από τον αέρα, πιστεύω ότι θα με καλύψει πλήρως στο κομμάτι αυτό και τα 60 € που έδωσα την καθιστούν μια τίμια αν όχι συμφέρουσα ή ακόμα καλύτερα ιδανική αγορά.
Πιστεύω ότι άτομα του ύψους μου δεν θα δυσκολευτούν να την συνηθίσουν και αν αποδειχθεί αξιόπιστη (φαίνεται αρκετά ποιοτική) αισιοδοξώ ότι όχι μόνο δε θα μετανιώσω για την αγορά της αλλά θα τη χαρώ αρκετά.
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tassos...
Member
Member
tassos...

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/04/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Μαρ 09 2010, 04:00

Θα μπορούσε κάποιος να μου πει ποιό είναι το ύψος της αέροτουρ???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Μαρ 09 2010, 11:49

Είναι 7 cm ψηλότερη από τη μαμά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tassos...
Member
Member
tassos...

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/04/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Μαρ 09 2010, 16:46

Δηλαδή περίπου 22.5εκατοστά...(?)
thnx man!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Μαρ 09 2010, 17:43

tassos... έγραψε:
Δηλαδή περίπου 22.5εκατοστά...(?)
thnx man!!!

Κάπου κάνεις λάθος στη μέτρηση...
Αν βγάζεις την aerotour 22.5 cm τότε η μαμά είναι ...15.5 cm?
Μάλλον σου ξέφυγε ή κάτι άλλο εννοείς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
southstromer

southstromer

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 21/11/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Μαρ 10 2010, 01:00

Καλημέρα παιδιά!
Ερώτηση για κατόχους MRA ύψους 1.80cm:Βάζουμε την 415 ή την 515? Λεπτομέρειες δεκτές (ειδικά στα 140-160 km, συμπεριφορά και πως επηρεάζεται το οπτικό πεδίο, ανάλογα με τη σκάλα και το μοντέλο).
Ευχαριστώ. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Μαρ 10 2010, 03:12

southstromer έγραψε:
Καλημέρα παιδιά!
Ερώτηση για κατόχους MRA ύψους 1.80cm:Βάζουμε την 415 ή την 515? Λεπτομέρειες δεκτές (ειδικά στα 140-160 km, συμπεριφορά και πως επηρεάζεται το οπτικό πεδίο, ανάλογα με τη σκάλα και το μοντέλο).
Ευχαριστώ. Smile
Έχω την 415, είμαι 1.81 και η κάλυψη στην μεσαία θέση είναι κάτι παραπάνω από πλήρης!! Σε βαθμό που οι αντιστάσεις από αέρα στην Ε.Ο. είναι πολλές "Άρη"....μιλάμε για αργοπορία!------> "πςςςςςςς... σιγά ρε γρήγορε...θα σκίσεις κανένα καλσόν" 🐰

Πάντως στα 140-160 δεν έχεις κανένα πρόβλημα...ως σαν άρχων θα ταξιδεύεις....τώρα όσο αφορά το οπτικό πεδίο...εμένα με ενοχλεί λίγο το φρυδάκι όταν είναι πολύ βρώμικη (μετά από ταξίδι) μέσα στην κίνηση (πόλη).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vadmin

vadmin

Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 15/06/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20 2010, 14:52

Επισκέπτ έγραψε:
εμενα αυτη μου αρεσει και αυτην θα βαλω!!!!ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Mra_DL650-1000_04-VT1

και εγώ αυτή έχω εδώ και 1 χρόνο και είμαι πολύ ευχαριστημένος!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20 2010, 15:13

ότι καλύτερο είναι αυτή παίδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
spyros74

spyros74

Ηλικία : 49
Τόπος : Λυκόβρυση-Αμπελόκηποι-Ωρωπός
Registration date : 27/05/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιουν 22 2010, 09:48

Εγω εχω την ζελατινα της puig.Ειμαι 1.81-1.82 και σε οποια θεση και να τη βαλω μου σπαει το κεφαλι απο τον αερα.Κοιταω για την MRA 515 με το φρυδακι.Ειστε ευχαριστημενοι με αυτη τη ζελατινα τελικα?Τουλαχιστον οσοι εχετε το ιδιο υψος με το δικο μου.Δεν ξερω τι να κανω.Σε οποιο υψος κ να την βαλω πρεπει να σκυβω για να κοβει ο αερας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιουν 22 2010, 10:00

spyros74 έγραψε:
Εγω εχω την ζελατινα της puig.Ειμαι 1.81-1.82 και σε οποια θεση και να τη βαλω μου σπαει το κεφαλι απο τον αερα.Κοιταω για την MRA 515 με το φρυδακι.Ειστε ευχαριστημενοι με αυτη τη ζελατινα τελικα?Τουλαχιστον οσοι εχετε το ιδιο υψος με το δικο μου.Δεν ξερω τι να κανω.Σε οποιο υψος κ να την βαλω πρεπει να σκυβω για να κοβει ο αερας.

ως προς το κεφάλι έχει υποδειγματική κάλυψη, εμφανισιακά δε είναι όλα τα λεφτα! τρέχει power buy κ ειναι σε τελικό στάδιο, αν θέλεις χώνεσαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyros74

spyros74

Ηλικία : 49
Τόπος : Λυκόβρυση-Αμπελόκηποι-Ωρωπός
Registration date : 27/05/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιουν 22 2010, 10:09

Σκεφτομουν μπας κ θελει κανεις ανταλαγη με τη δικη μου.Ποσο εχει η mra515 με pb?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 13 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: