Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bass13



Ηλικία : 45
Τόπος : αθηνα
Registration date : 03/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 10 2010, 11:39

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΦΡΥΔΑΚΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΖΕΛΑΤΙΝΑ\\\\\\\\\\\ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΟΔΕΨΕΙΣ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΒΑΒΟΥΡΑ \\\\\\\\\ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?????????????????\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ Υ.Γ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΡΙΣΗ!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angel25

angel25

Ηλικία : 40
Τόπος : Athens,Leukwsia
Registration date : 02/09/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Δεκ 21 2010, 10:49

bass13 έγραψε:
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΦΡΥΔΑΚΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΖΕΛΑΤΙΝΑ\\\\\\\\\\\ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΟΔΕΨΕΙΣ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΒΑΒΟΥΡΑ \\\\\\\\\ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?????????????????\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ Υ.Γ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΡΙΣΗ!!!!!!!!!!


KALIMERA! DEN MPORW NA PW OTI SIMFEREI OUTE OTI ME TRELAINEI EMFANISIAKA ALLA KATI TETOIO MALLON ENOEIS



http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=2576
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aws.gr/
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Ιαν 11 2011, 20:57

Οχι παιδια υπαρχει και το spoiler της ΜRA που πωλειται ξεχωριστα και μπαινει σε διαφορες ζελατινες...απλά ο αντιπροσωπος εδω απ'ότι καταλαβα δεν την εμπορευεται και δεν ξερω γιατι...
Να σημειωσω οτι οταν ειχα παει απο εκει το καλοκαιρι να του ζητησω το εν λόγω κομματι, μιας και υπάρχει σε όλα τα site του εξωτερικου, μου ειπε οτι δεν υπαρχει και οτι δεν πωλειται ξεχωριστα αλλά θα το εψαχνε και θα με έπαιρνε τηλεφωνο αλλά φυσικα δεν με πηρε ποτε! Οταν μετα από κανα μηνα ξαναπήγα από εκει με την v-strom ενος φιλου, ο οποιος ειχε την MRA και απο ατσαλο χτυπημα πλαγια σε τοιχο του ειχε σπαει ο μηχανισμος της MRA, του εξηγησα τι ειχε παθει ο φιλος και μου εδωσε αμεσως το ανταλλακτικο με κοστος 60ευρω...
Τα συμπερασματα δικα σας...

Και ενα σχετικο τωρα...θελω να παρω την MRA και ειμαι 1,87. Ποια απο τις δυο θα με προστατευει καλυτερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Ιαν 12 2011, 00:19

515 θες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bass13



Ηλικία : 45
Τόπος : αθηνα
Registration date : 03/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 15:26

ΤΟ ΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΦΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΕΔΙΝΕ ΔΩΡΟ ΤΟ ΦΡΥΔΑΚΙ ΣΚΕΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΝΤΡΑΙΒ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!!!!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΗΓΑΔΙ ΚΑΤΟΥΡΙΣΑΜΕ ???? _______________________________________________________________________________ ΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΑ ΠΛΗΡΟΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!_______________
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 15:50

Moooooλις αγορασα απο το ομωνυμο μαγαζι στην Καλλιθεα μια σκουρα φιμε ζελατινα στο εργοστασιακο μεγεθος. Θα την φορεσω το απογευμα. Αγχος, καρδιοχτυπια και τα ρεστα Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain george

captain george

Ηλικία : 57
Registration date : 13/05/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 15:53

giannis81 έγραψε:
Moooooλις αγορασα απο το ομωνυμο μαγαζι στην Καλλιθεα μια σκουρα φιμε ζελατινα στο εργοστασιακο μεγεθος. Θα την φορεσω το απογευμα. Αγχος, καρδιοχτυπια και τα ρεστα Suspect

Μεγειά φίλε, σου εύχομαι να την ευχαριστηθείς, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί το άγχος, το καρδιοχτύπι και τα ρέστα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 15:59

scratch Μα αν θα του παει φυσικα! Υπερβολικος, το ξερω! geek Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain george

captain george

Ηλικία : 57
Registration date : 13/05/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 16:04

χαχαχα, είσαι στα αλήθεια λίγο υπερβολικός, σίγουρα θα της πάει. Πρόσεχε στην τοποθέτηση μην την γρατζουνίσεις και βάλε καμιά φωτό να την θαυμάσουμε και εμείς!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 18:19

Τελικα ειναι supeeeeeeeeer! goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 18:30

Μπρανο φιλε!! εγο παρηγκειλα μια απο ιντερνετ την περιμενω την αλη εβδομαδα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jiteli

jiteli

Ηλικία : 50
Τόπος : ΛΑΜΙΑ
Registration date : 13/02/2011

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Φεβ 15 2011, 00:19

Από την ημέρα που πήρα την Vstrom έβαλα επάνω της την MRA 415. Είμαι 1,75 ύψος και είναι τέλεια(με το φρυδάκι τέρμα επάνω σε ταξίδια).
Πιστεύω ότι η 415 είναι μέχρι 1,80 ύψος. Μετά πάμε στην 515.

Και μια φωτο για να δειτε πως δείχνει
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 78022672



goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Φεβ 15 2011, 01:17

Α ωραία ειναι Εχουμε κ τα ίδια χρώματα κ εγώ την MRA 415παρηγκειλα από eBay! Είμαι 1.83 κ ελπίζω να μου κάνει γιατί σε ένα φιλαρακι που είδα την 5.15 μου φάνηκε πολύ ψηλή! Οπότε το ρισκαρα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jiteli

jiteli

Ηλικία : 50
Τόπος : ΛΑΜΙΑ
Registration date : 13/02/2011

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Φεβ 15 2011, 01:30

Ειναι όντος αρκετα ψυλή. μια χαρα πιστεύω θα εισαι με την 415. πες εντυπώσεις μολις την παραλάβεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Φεβ 15 2011, 09:16

Εγώ έβαλα την 515 για να την έχω στη χαμηλή θέση και να αποφύγω το φαινόμενο της "ακριδας" έχοντάς την στην δεύτερη σκάλα.Είμαι 1.83
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Φεβ 15 2011, 10:19

Μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα, μαυρη σαν... φιμε σκουρα Mpf!

Βεβαια, μπρος στα καλη τι ειναι... να μη βλεπεις σχεδον τιποτα τα βραδια πισω απο τη ζελατινα σου

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Φεβ 15 2011, 10:27

Γιάννη,την πάτησες και σύ,ε?Και γώ είχα πάρει τον κλώνο της barracuda και εκτός από το μπέρδεμα με τις τρύπες ήταν και ''αδιαπέραστη'' λέμεεεεε Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Φεβ 15 2011, 10:33

Εμενα οι τρυπες μου κατσαν καλα, απλα επειδη την ειχα μπανισει μερα δεν περιμενα οτι νυχτα δε θα βλεπω την τυφλα μου απο δρομο (ενταξει τουλαχιστον φαινεται καλα οτι εχει φως, πχ τα μπροστινα αμαξια). Παντως προσωπικα δε με ενοχλει και τοσο πολυ και γενικα οι οδηγικοι κανονες λενε να κοιτας παντα σε αποσταση και οχι στα δυο μετρα, οποτε... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisdom
Member
Member
akisdom

Ηλικία : 54
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 05/03/2011

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μαρ 08 2011, 20:33

μολις εβαλα την ψιλη ζελατινα της kappa τελειως διαφανη
την ειχα και στην προηγουμενη vstrom που εδωσα και ημουν πολυ ευχαριστημενος με το 1,85 που εχω υψος
σε λιγο θα βαλω και την αναλογη φωτο
Και για να μην το ξεχασω 70?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.luxuryhome.gr
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 12 2011, 23:17

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ mail ΚΑΙ ΝΕΥΡΑ ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η MRA 415 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ EBAY!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΕΜΕΙΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ! ΕΥΚΟΛΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΑΓΗ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΒΑΛΟ ΦΩΤΟ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΚΩΛΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ AVATAR!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΑΝΟΣ16

ΠΑΝΟΣ16

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
Registration date : 13/02/2011

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13 2011, 22:29

Για δοκιμασε την με περισσοτερα χλμ. σε ταξιδακι να μας πεις εντυπωσεις γιατι κι εγω ειμαι 1,83 και δεν ξερω τι να αγορασω 415 ή 515?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13 2011, 23:29

Βασικά εξαρτάται τι θες εσυ, αν θες να σε προστατεύει πολύ θα πάρεις την μεγάλη και θα βλέπεις μέσα από την ζελατινα.. Ααα και από μπροστά θα φαίνεται πολύ ψιλή!! Μπορείς να κατεβάσεις μια θέση την βάση αλα πάλι θα έχεις πολυ "ζελατινα" στη μούρη της μηχανής! Πιστεύω ότι έκανα καλή επιλογή με την μικρή κ το καλό είναι ότι μου αρέσει πολυ, έγινε κούκλα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Μαρ 14 2011, 08:35

ΠΑΝΟΣ14 έγραψε:
Για δοκιμασε την με περισσοτερα χλμ. σε ταξιδακι να μας πεις εντυπωσεις γιατι κι εγω ειμαι 1,83 και δεν ξερω τι να αγορασω 415 ή 515?

σε αυτο το υψος φιλε εμενα η μρα η 5.15 δεν με καλυψε 100%.
ποσο μαλλον η 4.15.
εμεινα πολυ ικανοποιημενος με την γκιβι την μονοκοματη που δοκιμασα σε στρομ καλου φιλου με περιπου 85 knots (160 χλμ).
πραγματικα υπεροχη.πιστευω για ταξιδια αν δε θες αερα,θορυβο αυτη ειναι η μια και μοναδικη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ζελατινα   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μαρ 15 2011, 21:24

Καλησπέρα παιδιά!Εδώ και ένα μήνα είμαι κάτοχος ενός V-STROM 65Ο!!Είχα ακούσει τα καλύτερα και όντως έτσι είναι!Αποφάσισα να αλλάξω ζελατίνα και είμαι ανάμεσα σε δύο και θέλω την βοήθεια σας!!Barracuda vs MRA!Τι μου προτείνετε και αν κάποιος έχει βάλει την Barracuda αν μπορεί να ανεβάσει καμιά φώτο γιατί όσο και αν έψαξα δεν βρήκα τίποτα εκτός από αυτήν του επίσημου site. mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μαρ 15 2011, 21:26

Αδερφέ πέρασε από τα Νέα Μέλη να σε καλωσορίσουμε επισήμως και θα σου απαντηθούν οι απορίες Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 15 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: