Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 20:07

kalafan έγραψε:
http://www.mpf-windshields.com/SUZUKI.html

Τιμη μου ειπε 60 ευρω+ΦΠΑ

αυτό που θυμάμαι είναι ότι αν κάνεις λίγο μουτράκια δεν βάζει φπα και κάποιος την πήρε και 50!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimmy

Dimmy

Ηλικία : 46
Τόπος : Μελβούρνη, Αυστραλία
Registration date : 23/01/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 21:39

Δες πως σου καθονται στο υψος. Αν ειναι να βλεπεις μεσα απο την ζελατινα τοτε η δευτερη ειναι απαγορευτικη ισως ακομα και για χρηση την ημερα. Οπως επισης αν βλεπεις μεσα απο την ζελατινα, ειναι βραδυ και βρεχει, απλα τον ηπιες (την επαθα καποτε).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 22:52

παρε την δευτερη δεν ειναι πολλη σκουρι και δεν ενοχλει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 00:30

Βρε παιδιά δεν αγοράζετε παρ-μπρίζ,after market ζελατίνα αγοράζετε.
Αν είναι να βλέπεις μέσα από τη ζελατίνα σε στυλ vespa με τζαμαρία,τότε τι να τη κάνεις την ψηλότερη;
Μένεις με την μαμά,εκτός κι αν σε χαλάει οπτικά,οπότε την αλλάζεις με after market χωρίς να πάρεις ψηλότερη. Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 15:40

Λοιπον παιδες,η ζελατινα μπηκε...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Cimg2245

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Cimg2248

Οσον αφορα το θεμα της καλυψης απο τον αερα ειναι σαφως πολυ καλυτερα απο την μαμα,αφου τωρα δεν με χτυπαει ο αερας στο κρανος αλλα περναει απο πανω...το υψος μου ειναι 1.76 και την εχω στην χαμηλοτερη θεση...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kalafan στις Σαβ Μαρ 21 2009, 13:25, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 16:51

πολυ ωραια .... καλοριζικη. αυτη ειναι 10 ποντους ψηλοτερη απο τη μαμα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 18:19

Καλορίζικη Δημήτρη, μπορείς να μου πείς αν βρίσκουν οι χούφτες στην ζελατίνα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βκ



Ηλικία : 77
Τόπος : ανδρος
Registration date : 16/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ζελατινα   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 19:14

οδήγησε νύχτα σε σκοτεινό δρόμο, μόνο με τα φώτα σου και τότε θα ξέρεις αν είναι εντάξει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 19:41

plumberfx έγραψε:
πολυ ωραια .... καλοριζικη. αυτη ειναι 10 ποντους ψηλοτερη απο τη μαμα;

Ναι 10 ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 19:41

Snakeye έγραψε:
Καλορίζικη Δημήτρη, μπορείς να μου πείς αν βρίσκουν οι χούφτες στην ζελατίνα ?

Οχι δεν βρισκουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 21:05

kalafan έγραψε:
Snakeye έγραψε:
Καλορίζικη Δημήτρη, μπορείς να μου πείς αν βρίσκουν οι χούφτες στην ζελατίνα ?

Οχι δεν βρισκουν...
Καλορίζικη!!...πες μας εντυπώσεις στα πολλά km/h...την ακούς να τρίζει καθόλου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 18:10

Λοιπον μετα το πρωτο service που εγινε χθες,αξιωθηκα σημερα να ανοιξω λιγο παραπανω τη μηχανη...
Μεχρι τα 160 χλμ που την πηγα η συμπεριφορα της ζελατινας ειναι αψογη...
Με τη μαμισια ειχα στροβλισμους και κουνημα στο κρανος ενω τωρα τιποτα...
Απολυτη προστασια απο τον αερα,ακομα και με ανοιχτο το κρανος...
Καθολου τριγμοι,ουτε κουνηματα της μηχανης...
Γενικα πιστευω οτι για τα λεφτα της ειναι πολυ τιμια αγορα... OK

Υ.Γ.Τωρα αν εμενα μου γυαλισε μια αλλη της PUIG και λεω να τη δωσω ειναι αλλη ιστορια... XYLO


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kalafan στις Πεμ Μαρ 19 2009, 18:31, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 18:14

βκ έγραψε:
οδήγησε νύχτα σε σκοτεινό δρόμο, μόνο με τα φώτα σου και τότε θα ξέρεις αν είναι εντάξει

Σε νυχτερινη οδηγηση δεν υπαρχει προβλημα αφου βλεπεις απο πανω και οχι απο μεσα... OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gaslion



Τόπος : Αθήνα
Registration date : 05/03/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 21 2009, 11:24

η μανίσια ζελατίνα, σε οδηγό 1,81 τι ακριβώς πρόβλημα δημιουργεί;
Τώρα πήρα και εγώ τη μηχανή και δε την ανοίγω ακόμα (μέχρι 5.000), οπότε δε μπορώ να καταλάβω κάτι. Αλλά ξέρω ότι ρυθμίζεται σε 3 θέσεις. Στην πιο ψηλή τι δεν καλύπτει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 21 2009, 11:56

gaslion έγραψε:
η μανίσια ζελατίνα, σε οδηγό 1,81 τι ακριβώς πρόβλημα δημιουργεί;
Τώρα πήρα και εγώ τη μηχανή και δε την ανοίγω ακόμα (μέχρι 5.000), οπότε δε μπορώ να καταλάβω κάτι. Αλλά ξέρω ότι ρυθμίζεται σε 3 θέσεις. Στην πιο ψηλή τι δεν καλύπτει;

οριακά είσαι φίλε στο ύψος στο να μην χρειάζεσαι απαραίτητα αλλαγή...1,90 και 2,00 μέτρα δεν καλύπτει καλά και υπάρχουν εναλλακτικές...όσο για τις 3 θέσεις σχεδιάστηκαν για Ιάπωνες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manik



Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 20/03/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 26 2009, 13:19

ovelix έγραψε:
O Παπασταυρου που ειναι και αντιπροσωπος της ΜRA τη δινει 135euro μετρητης.....
Δε μας ειπε ο φιλος ο ΣΦΑΚ ποσο τη δινει..?

Επειδή ψάχνω και γω για ζελατίνα από μια μικρή έρευνα που έκανα όσον αφορά την MRA ο ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ την έχει 157euro και το motoraid.eu την έχει 145.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BOLIOTHS



Ηλικία : 55
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Απρ 03 2009, 22:16

gmavrid έγραψε:
H καινούργια μου ζελατίνα.
Barracuda Aerotour.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Xrvx27fsdyd4ebdwzwx8


Προφανώς για να τη βάλω μου φαίνεται όμορφη, αλλά γούστα είναι αυτά.
Πάντως, δοκιμασμένη σε ταχύτητα ταξιδιού διαμορφώνει τη ροή του αέρα μακρυά από το κεφάλι και τους ώμους, τουλάχιστον για τον δικό μου σωματότυπο. Είνα 7 cm ψηλότερη από τη μαμά.

Παιδιά αυτή έχω κι εγώ και είμαι πολύ ικανοποιημένος από στροβιλισμούς κι από κάλυψη. Πληροφοριακά είμαι 1.83 και χωρίς κράνος ο αέρας σκάει πάνω στα μαλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Απρ 09 2009, 18:05

Barracuda Aerotour. E E EΡΧΕΤΑΙ η παραγγελια επεσε ειμαι στην αναμονη..........τιμουλα...... 120 ευρα

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Xrvx27fsdyd4ebdwzwx8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Απρ 10 2009, 00:15

Αντε να μαθενετε σιγα σιγα!!!Οχι ολο MRA! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Απρ 15 2009, 10:49

Μπηκε και η ζελατινα της PUIG...

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Cimg2319r

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Cimg2303
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Απρ 15 2009, 11:24

kalafan έγραψε:
Μπηκε και η ζελατινα της PUIG...

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Cimg2319r

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Cimg2303

Φίλε kalafan, μήπως, 3-4 μέρες, την είχες αράξει την κούκλα σου πίσω από τα Notos Galleries στην ομόνοια???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Απρ 15 2009, 14:47

tsou tsou tsou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexandrosflorina

Alexandrosflorina

Ηλικία : 36
Τόπος : ΦΛΩΡΙΝΑ-ΙΟΣ
Registration date : 20/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Givi   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Απρ 20 2009, 16:57

Παιδιά ξέρει κανείς πόσα εκατοστά είναι η μεγάλη της Givi???? Η Mra με το φρυδάκι είναι στα 41εκατοστά αν δεν κάνω λάθος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 17:18

δυστηχως για μενα δεν αντεξα αλλο στην αναμονη για την baracuda (o αντιπροσωπος με πηγαινε απο βδομαδα σε βδομαδα) και ετσι κατεληξα σε μια οικονομικοτερη λυση κατα πολυ 60 ευρουδακια.
πεταχτηκα μεχρι την καλλιθεα και πεταξα πανω στο μωρο mpf 10cm ψηλοτερη απο την μαμα σε οχι πολυ σκουρο φιμε.
ερχομενος δε απο ποταμι με ταχυτητα 140-150 για να την τσεκαρω με αφησε αφωνο καμμια αντισταση απο τον αερα τερμα οι στροβιλισμοι και δεν ειναι και εκτρωμα πανω της .................τωρα εμφανισιακα δεν ειναι baracuda αλλα τουλαχιστον θα εχω ξεκουραστα ταξιδια ..........τελος.

μια φωτο απο μπροστα

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Dsc00426 και μια φωτο απο το πλαι [I MG]https://2img.net/r/ihimizer/img125/9509/dsc00427y.jpg[/IMG] μια χαρα για τα λεφτα της

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 17:26

Καπου , καποιος ειπε οτι οι aftermarket ζελατινες δημιουργουν τριγμους , παντως αυτο που προτεινω εγω πριν την αλλαγη της ζελατινας , στις βασεις ριχτε λιγο σιλικονη για να καθεται καλυτερα success

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 107kpb5ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 9 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 9 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: