Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
wolf

wolf

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη
Registration date : 04/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Σεπ 10 2008, 09:39

Διαβαζοντας ολο το θεμα για τις ζελατινες ακομα παντος εγω δεν μπορω να πιστεψω πως για μια ζελατινα δηλαδη ενα κοματι πλεξι με τρυπες δινουμε 150 ευρω+++...οτι και να ειναι χρυσο παντως δεν ειναι,για να μην ξεχνιωμαστε 150 ευρω ειναι 50 χιλιαδες δραχμες ,50 χιλιαδες για μια ζελατινα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BILL 7

BILL 7

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΗΣΕΙΟ
Registration date : 05/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Σεπ 10 2008, 10:57

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60€ ΦΙΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΗ ΓΙΑ ΝΕ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΗ (1.90) ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ.ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ MDF ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ.H MHXANH TO ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Σεπ 10 2008, 22:52

Bill 7 έγραψε:
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60€ ΦΙΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΗ ΓΙΑ ΝΕ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΗ (1.90) ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ.ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ MDF ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ.H MHXANH TO ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ.

Αν θέλεις ανέβασε φωτο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt
Member
Member
deusxt

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 17/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2008, 07:54

paulito έγραψε:
Δειτε και αυτή...http://vstroma.com/Windshield.htm
Σαν batmobile v-strom είναι το μηχανακι! χαχαχαχαχα!!!!
όχι φιλε μου μπατμομπιλ
τα χριστουγεννα κρεμας και μπαλλες και το κανεις χριστουγιεννατικο
μα καλα όλα εγω πρεπει να τα σκεφτομαι εδω μεσα? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BILL 7

BILL 7

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΗΣΕΙΟ
Registration date : 05/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2008, 15:41

e-Andreas έγραψε:
Bill 7 έγραψε:
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60€ ΦΙΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΗ ΓΙΑ ΝΕ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΗ (1.90) ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ.ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ MDF ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ.H MHXANH TO ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ.

Αν θέλεις ανέβασε φωτο..

Δυστυχώς φιλε μου στον υπολογιστή που είμαι δεν μπορώ να ανεβάσω φωτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2008, 16:02

https://i.servimg.com/u/f59/12/09/81/82/91795315.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2008, 17:24

kwon έγραψε:
https://i.servimg.com/u/f59/12/09/81/82/91795315.jpg
Πολυ καλη.... Εχετε καμμια πανω σε Στρωμα? Τι λεει γενικα στην οδηγηση?
Συντονιζεται? Τριζει? Καλυπτει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BILL 7

BILL 7

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΗΣΕΙΟ
Registration date : 05/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2008, 18:58

Lordjohn έγραψε:
kwon έγραψε:
https://i.servimg.com/u/f59/12/09/81/82/91795315.jpg
Πολυ καλη.... Εχετε καμμια πανω σε Στρωμα? Τι λεει γενικα στην οδηγηση?
Συντονιζεται? Τριζει? Καλυπτει?


ΓΙΑΝΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2008, 20:26

Οκ θα την δω τοτε... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 13 2008, 00:01

Lordjohn έγραψε:
Οκ θα την δω τοτε... Very Happy
ακούω εντυπώσεις πέστε τίποτα και σε μας που δεν μπορούμε να δούμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Σεπ 17 2008, 16:29

Τελικά ???
Καταλήξαμε κάπου ??
ΜΡΑ,ΜDF,Givi ??
Δεν με πειράζει να είναι ελαφρύ φιμέ,απλά τη μανίσια την έχω μία σκάλα πάνω από τη μανίσια θέση (έχει ακόμα μία νομίζω,αλλά αφήνει πολύ κενό από κάτω και την ασχημαίνει) και στο ταξίδι έχω στροβιλισμούς και αέρα στο κράνος αρκετό σε φάση που με πιάνει πονοκέφαλος..1,82 είμαι σε ύψος..
Οταν σκύβω καμμιά 10ποντους όλα είναι μια χαρά..
Αρα καταλήγω πως θέλω από τη μανίσια +10π σίγουρα..
Καμμιά λύση τελικά για 1,82 και πάνω ??

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asyn

asyn

Ηλικία : 47
Registration date : 10/04/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Σεπ 17 2008, 16:36

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω με εσένα Στράτο και είμαι στο ίδιο ύψος με εσένα.
Εγώ τελικά θα πάω για Κάππα (αυτή που είναι 10εκ. ψηλότερη). Επίσης εγώ έχω αποφασίσει να είναι απαραίτητα τελείως διάφανη επειδή όντας υπερυψωμένη, μια φιμέ ή ημιφιμέ ίσως να δημιουργεί πρόβλημα ορατότητας το βράδυ ή σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού
Αντώνης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Σεπ 17 2008, 16:50

Ημιφιμέ να είναι μωρέ,μην την φλωρέψουμε εντελλώς την μηχανή..
Βγάζει η ΚΑΡΡΑ +10 ??
Πόσα φράγκα παίζει αυτή ?

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
miketzif

miketzif

Ηλικία : 46
Τόπος : Πύργος Ηλείας,Πάτρα
Registration date : 17/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Σεπ 17 2008, 22:41

V.Stratos έγραψε:
Ημιφιμέ να είναι μωρέ,μην την φλωρέψουμε εντελλώς την μηχανή..
Βγάζει η ΚΑΡΡΑ +10 ??
Πόσα φράγκα παίζει αυτή ?

εχω βάλει αυτή της καπα με 75 ε από μοτομαρκετ[img]ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Dsc00013[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 16 2008, 19:57

Ερώτηξις και μη βαράτε:

Στη μαμά ζελατίνα μπορεί να "κάτσει" μεμβράνη (πχ. lumar) ή επειδή είνια πλαστικοφάση δεν παίζει κάτι τέτοιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cowboy!

Cowboy!

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΙΓΑΛΕΩ CITY
Registration date : 22/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 16 2008, 20:06

gmavrid έγραψε:
Ερώτηξις και μη βαράτε:

Στη μαμά ζελατίνα μπορεί να "κάτσει" μεμβράνη (πχ. lumar) ή επειδή είνια πλαστικοφάση δεν παίζει κάτι τέτοιο?
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΚΕΤΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ. ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕ ΦΙΜΕ ΜΕ 60 ΕΥΡΙΔΙΑ. ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 16 2008, 20:09

Cowboy! έγραψε:
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΚΕΤΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ. ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕ ΦΙΜΕ ΜΕ 60 ΕΥΡΙΔΙΑ. ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ..

Έψαχνα να βρω ένα τρόπο για να δω αν θα με βολεύει στο δρόμο η σκούρα απόχρωση πριν πάω και τα ακουμπήσω. ΟΚ, ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 16 2008, 22:58

gmavrid έγραψε:
Ερώτηξις και μη βαράτε:

Στη μαμά ζελατίνα μπορεί να "κάτσει" μεμβράνη (πχ. lumar) ή επειδή είνια πλαστικοφάση δεν παίζει κάτι τέτοιο?

Α πα πα πα πα πααα!!
Μην πας σε τέτοιο ημίμετρο!
Προσωπικά έχω τη ζελατίνα Aerotour Barracuda και πέρα απο το γεγονός οτί "απογειώνει" την συνολική εμφάνιση της μηχανής, η ελαφριά φιμέ απόχρωση δεν ενοχλεί καθόλου΄ούτε σε νυχτερινή οδήγηση και βλέπεις ολοκάθαρα μέσα απο τη ζελατίνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 17 2008, 08:19

Γιατί μπερδεύεται τα πράγματα ? Συνήθως οι ψηλοί δεν κοιτάμε μέσα από την ζελατίνα κατά την διάρκεια της οδήγησης άρα δεν υπάρχει πρόβλημα με το λίγο φιμέ. Προσωπικά (είμαι 1.90) δεν έχω πρόβλημα με την φιμέ. Χρησιμοποιώ την suzuki (MRA) με το φρυδάκι αλλά δεν είμαι ικανοποιημένος για δύο λόγους

1) χρειάζομαι λίγο πιο μεγάλη για να με καλύψει πλήρως θα έλεγα +5cm από την πάνω τέρμα θέση του spoiler γιαυτό τον λόγο σκέφτομαι να δοκιμάσω και την τύπου kappa που είναι +10cm και πιστεύω να με καλύπτει.

2) Η ζελατίνα συντονίζεται μετά τις 5.000rpm και τρίζει, λίγο πολύ το κάνουν όλες οι after market μόνο η μαμά είναι οκ σε αυτό το θέμα προφανώς λόγο του μεγαλύτερου πάχους της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 17 2008, 21:15

εγώ πήρα την βάση που ρυθμίζει ύψος και κλίση , την βρίσκω άστοχη εντελώς γιατί "απομακρνι" την ζελατίνα από το μηχανάκι κατά δυο περίπου εκατοστά με αποτέλεσμα να περνάει από μέσα αέρας που ενοχλεί, και το μηχανάκι φαίνεται χαλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 17 2008, 21:26

martinez έγραψε:
εγώ πήρα την βάση που ρυθμίζει ύψος και κλίση , την βρίσκω άστοχη εντελώς γιατί "απομακρνι" την ζελατίνα από το μηχανάκι κατά δυο περίπου εκατοστά με αποτέλεσμα να περνάει από μέσα αέρας που ενοχλεί, και το μηχανάκι φαίνεται χαλια.

Πολύ χρήσιμη η πληροφορία σου. Το σκεφτόμουν για αυτή τη βάση. Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 18 2008, 02:13

ετοιμάζω ώμος πατέντα που θα τη φέρει στη θέση της , έκανα είδη μια πρόχειρη μετατροπουλα και τώρα πάω για την τελική .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 20 2008, 10:32

φίλε μην ξεχάσεις να μας πεις την τελική σου μόντα και αν σε ικανοποίησε γιατί είναι θέμα που πιστεύω πολλοί σκεφτήκαν αυτές οι ρυθμιζόμενες βάσεις.περιμενουμε και καμια φωτό μαζί με τα σχόλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 20 2008, 10:36

Τοποθέτησα μια givi για 2 ώρες αλλά είχε πολύ τρέμουλο που με έπεισε ζαλάδα.
Όσοι έχετε givi το ίδιο παθαίνετε η…..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 20 2008, 12:11

Εγώ σκέφτομαι να δοκιμάσω αυτή, με την MRA δεν είμαι ευχαριστημένος.


ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 VS_N20212_DL650_600
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 6 VStream_Diagram
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: