Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 14 2008, 11:16

KOSTAS4WD έγραψε:
Moλις παρέλαβα και γω σημερα αυτη τη ζελατινα της MRA...
O λόγος που την πηρα ειναι οτι εχω υψος 1,97 και η εργοστασιακη της Suzuki δεν με καλυπτε και τοσο, με
αποτελεσμα να εχω αρκετο αερα στο υψος του στερνου περιπου.

Ομως με μια προχειρη μετρηση ειδα οτι αν εξαιρεσεις το σποιλερ κατα τα αλλα εχει ακριβως το ιδιο υψος με την μαμα..
>το ιδιο ειναι και σε σας?? Εγω το μετρησα 39mm χωρις σποιλερ..Μηπως πηρα λαθος ζελατινα??

Με το σποιλερ στην ψηλοτερη θεση, ανεβαινει 5-7 cm ...
Ετσι ειναι και σε εσας???



Κωστα απο που την πηρες,ποσο και σε τι αποχρωση?
Πηρα τηλεφωνο την αντιπροσωπεια της MRA και μου ειπαν 159Ε και μια εβδομαδα αναμονη για την διαφανη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KOSTAS4WD

KOSTAS4WD

Registration date : 22/06/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15 2008, 01:59

Kαταρχήν να ευχαριστησω τον LordJohn για την αμεση απάντηση...ουφ ηρεμησα λίγο...(γιαυτο λατρευω τα φορουμ!!! sunny )
Ημουν ετοιμος να ποσταρω αγγελια πώλησης εδω μεσα Laughing Laughing
Οχι τιποτα άλλο αλλα το υψος ήταν ο κυριος λόγος που αγορασα ζελατινα...


Λοχία (Εισαι ο γνωστός απο τα αυτοκινητιστικα φορουμ unitronic λοχιας?? alien ) ,
αγοραστηκε απο εδω www.motoraid.eu σε χρώμα ελαφρως φιμέ. Επισης βγαινει και σε καθαρο αδιαφανο χρωμα
αν θελησεις απο οτι μου ειπαν.Εγω πηρα το φιμε λόγω εμφανισης.Αλλωστε με υψος 1,97 παντα βλεπω απο πάνω της.
Πρεπει να τους τηλεφωνησεις πρωτα για μαθεις αν εχουν σε στοκ γιατι εγω δεν ειχα ρωτησει καθολου για το αδιαφανο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15 2008, 15:09

KOSTAS4WD έγραψε:
Λοχία (Εισαι ο γνωστός απο τα αυτοκινητιστικα φορουμ unitronic λοχιας?? alien )


Αυτοπροσωπος Very Happy

Παράθεση :
αγοραστηκε απο εδω www.motoraid.eu σε χρώμα ελαφρως φιμέ. Επισης βγαινει και σε καθαρο αδιαφανο χρωμα
αν θελησεις απο οτι μου ειπαν.Εγω πηρα το φιμε λόγω εμφανισης.Αλλωστε με υψος 1,97 παντα βλεπω απο πάνω της.
Πρεπει να τους τηλεφωνησεις πρωτα για μαθεις αν εχουν σε στοκ γιατι εγω δεν ειχα ρωτησει καθολου για το αδιαφανο!!



Tελικα κανει δουλεια σε εσενα?Εμεινες ευχαριστημενος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KOSTAS4WD

KOSTAS4WD

Registration date : 22/06/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16 2008, 01:22

Δημητρη, για να ειμαι 100% ακριβης,
με την μαμα ζελατινα στην ψηλοτερη θεση,ειχα αρκετο αερα στο στηθος.
Τωρα πλεον με το σποιλερ στην ψηλοτερη θεση εχω αερα αρκετο στο λαιμο..αυτο ειναι το μερος που
πλεον ειναι ενοχλητικη η ροη του αερα. Δηλαδη με καληψε εν μερει.
Ουσιαστηκα ειναι 4-5 ποντοι που κανουν τη διαφορα οπως επισης δεν ειναι επιπλεον φαρδυτερη σε πλατος.

Δεν ξερω τι αποτελεσμα θα ειχε μια αλλη με μηκος πχ + 10 ποντους, στην περιπτωση μου.
Πρεπει να οδηγησω καποια αλλη μηχανη με την Ermax για παραδειγμα..για να το διαπιστωσω.

Συνοψιζοντας, ειμαι εν μερει ικανοποιημενος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16 2008, 22:34

Παρηγγειλα σημερα την GIVI..αντε να ερθει να δουμε εαν πηγαν χαμενα τα ευρω ή οχι! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 41
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 17 2008, 12:56

Loxias έγραψε:
Παρηγγειλα σημερα την GIVI..αντε να ερθει να δουμε εαν πηγαν χαμενα τα ευρω ή οχι! Rolling Eyes
Την έχω 2 μήνες στο Στρόμα μου και είναι αρκετά καλή.Την έχω ανεβάσει και μία θέση και πλέον στο κράνος δεν σκάει
καθόλου αέρας OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 19 2008, 15:26

ΜΕ ΤΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ?ΑΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΙΣΙΑ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ibanez
Member
Member
Ibanez

Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 09/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 19 2008, 18:28

Mάγκες να κάνω μια άκυρη ερώτηση?
Για μπάσκετ μαζεύεστε?
Τι ειναι αυτα εδώ?
1,87cm ο ένας, 2.02cm ο αλλος,1.97 ο παραδίπλα.......
Που παώ εγω 1.69?
Το καλό ειναι οτι όποια ζελατίνα και να βάλω με καλύπτει μια χαρά XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ibanez
Member
Member
Ibanez

Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 09/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 20 2008, 10:09

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 20072010


Αυτή πιστεύω πάντος πως είναι μακράν η πιο "άγρια" για το στρόμα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 52
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 20 2008, 14:22

michalis έγραψε:
ΜΕ ΤΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ?ΑΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΙΣΙΑ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

Δε νομίζω να μπαίνει ο αέρας από κάτω,εγώ την έχω ανεβάσει και είμαι μια χαρά.1,85 ύψος.
Και δεν πρέπει να είναι στην τελευταία θέση,γιατί από ότι θυμάμαι ο Στάθης μου την είχε ανεβάσει.
Πάντως αυτή με το φρυδάκι μου αρέσει πολύ και φυσιολογικά θα έχω ακόμα καλύτερη κάλυψη,αλλά με φοβίζει το γεγονός πως κάποια παιδιά από εδώ είπαν,πως έχει κάποιες έντονες ταλαντώσεις και θόρυβο. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thirio

thirio

Ηλικία : 42
Τόπος : PERAMA PIREUS
Registration date : 01/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21 2008, 00:47

ΜΑΓΚΕΣ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤΙΝΑ

8ΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ
Η ΜΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ. ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Η ΜΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΥΖΟΥΚΙ?????????
ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ 8Α ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΜΡΑ

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΝΤΩΣ????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lostouristas.gr
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 47
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21 2008, 10:28

Σου χω απαντησει στο αλλο post Θεριο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02 2008, 12:22

http://www.mpf-windshields.com/fairing_gr_BU.html#OR

650cc
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 V-strom%20650%20XL%20+10 ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 V-STROM_650

1000cc
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 V-strom%201000


και τιμη γυρω 60?


Και φωτο απο αυριο!! Για την +10cm απο την μαμα (μονο σε υψος διαφορα)!!!Very Happy




πηγη: ScooterClubHellas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08 2008, 16:02

Τελικά εβαλα την μαμα-σε μεγεθος και στυλ!

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Dsc00629copy426x320gy7

Τα σχολια δικα σας!!!Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08 2008, 17:09

takis_DL650 έγραψε:
Τελικά εβαλα την μαμα-σε μεγεθος και στυλ!

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Dsc00629copy426x320gy7

Τα σχολια δικα σας!!!Very Happy


Μηπως μπορεις να βαλεις κι΄άλλες φοτο;δειχνει τελεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08 2008, 17:59

michalis έγραψε:


Μηπως μπορεις να βαλεις κι΄άλλες φοτο;δειχνει τελεια.


ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Dsc00632426x320od4 ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Dsc00628426x320kx4 ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Dsc00624426x320dk4 ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Dsc00623426x320fz4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asyn

asyn

Ηλικία : 47
Registration date : 10/04/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Αυγ 20 2008, 09:04

Φίλε ibanez μήπως έχεις καμία "ολόσωμη" φωτογραφία της μηχανής επειδή αυτή η ζελατίνα με "γαργαλάει"????? Με τον αέρα τί γίνεται έχεις πρόβλημα?

Φίλε Τάκη, ήταν κάτι συγκεκριμένο που σε έκανε να μη βάλεις τελικά την 10 πόντους ψηλότερη?

Αν έχει κανείς φωτογραφία της μηχανής του με την ψηλή ζελατίνα ας κάνει έναν κόπο.......

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Αυγ 20 2008, 11:01

asyn έγραψε:
....
Φίλε Τάκη, ήταν κάτι συγκεκριμένο που σε έκανε να μη βάλεις τελικά την 10 πόντους ψηλότερη?
......
Ο μόνος λόγος ηταν "αισθητικός" και μονο, του παρα ηταν μεγαλη για τα γουστα μου οπως και την μικρη την εδωσα τελικα γιατι πιστευω πως "παρα-μαύριzε".....Very Happy

Σε μαυρο κιτρινο που μπηκε τελικα του πηγαινε τρέλα!!!! Λόγω διχρωμίας....

Αλλα και παλι γουστα ειναι αυτα....Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Αυγ 20 2008, 12:28

H GIVI η ζελατίνα βγαίνει σε φιμέ ?? Πού μπορώ να τη βρώ ?
Είμαι 1,82 και βέβαια δεν την εχω παραλάβει τη μηχανή ακόμα..
Η μανίσια στην τέρμα πάνω ρύθμιση και 140 cruise θα μου δημιουργήσει πρόβλημα ?
Η ΜΡΑ για να καταλάβω σε φιμέ βγαίνει αλλά έχει παράδοση πόσο καιρό ? Είναι αυτή με το φρυδάκι..?
Δώστε και 2 site αν θέλετε..1 με ΜΡΑ και ενα με GIVI για φιμέ όμως.. cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ibanez
Member
Member
Ibanez

Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 09/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Αυγ 20 2008, 12:34

Παράθεση :
Φίλε ibanez μήπως έχεις καμία "ολόσωμη" φωτογραφία της μηχανής επειδή αυτή η ζελατίνα με "γαργαλάει"????? Με τον αέρα τί γίνεται έχεις πρόβλημα?

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 20072010

Βλέπεις για το μποι μου είναι μια χαρά.(1.69cm).Λιγο στο μέτοπο σκάει ο αέρας αλλα ειναι τόσο όμορφη που χαλάλι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 24 2008, 22:51

Ibanez έγραψε:
Παράθεση :
Φίλε ibanez μήπως έχεις καμία "ολόσωμη" φωτογραφία της μηχανής επειδή αυτή η ζελατίνα με "γαργαλάει"????? Με τον αέρα τί γίνεται έχεις πρόβλημα?

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 20072010

Βλέπεις για το μποι μου είναι μια χαρά.(1.69cm).Λιγο στο μέτοπο σκάει ο αέρας αλλα ειναι τόσο όμορφη που χαλάλι.....


Πολυ ομορφη αυτη η ζελατινα φιλε μου...
Αν και θα προτιμουσα να την εχεις κατω και οχι πανω...βεβαια γουστα ειναι αυτα.... geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 51
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Αυγ 25 2008, 12:47

swrt έγραψε:
vezouvios έγραψε:
εμενα αυτη μου αρεσει και αυτην θα βαλω!!!!ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Mra_DL650-1000_04-VT1

Αυτην εχω και εγώ, η οποία περα οτι μου αρέσει οπτικά, κανει πολυ καλη δουλειά.
Είμαι 1.98 και οταν ταξιδεύω την ρυθμίζω τέρμα ψιλά και δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα με τον αέρα.
Συνήθως ταξιδεύω, καιρου επιτρέποντος μεταξύ 180-200km.
Και έμενα αυτή μου αρέσει θα την βάλω ξέρει κανει που παίζει η τιμη την εχω βρει απο 119?(γερμανια) μέχρι 150 ? + μεταφορικά γιατι ειμαι επαρχεία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulito

paulito

Ηλικία : 37
Τόπος : Salonica City -> Dytikes Synoikies
Registration date : 27/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Σεπ 08 2008, 12:23

Δειτε και αυτή...http://vstroma.com/Windshield.htm
Σαν batmobile v-strom είναι το μηχανακι! χαχαχαχαχα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Σεπ 08 2008, 12:26

paulito έγραψε:
Δειτε και αυτή...http://vstroma.com/Windshield.htm
Σαν batmobile v-strom είναι το μηχανακι! χαχαχαχαχα!!!!

Ουί μάνα μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 52
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Σεπ 08 2008, 12:30

Το fido dido μου θυμίζει..!!!!

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: