Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 08:53

ovelix έγραψε:
bdout2R1 έγραψε:
Υπάρχει σκουρόχρωμη ζελατίνα suzuki ή θα πρέπει να ψάξω για aftermarket;

Έχει κανείς καμιά ιδέα;
Νίετ! Σκουρόχρωμη ζελατίνα ντε ντίνι μαμα suzuki! Ψάξε φίλε μου θα βρεις after πάρα πολύ καλές που κάνουν πολύ καλή δουλειά. Κοίτα στο συγκεκριμένο τοπικ και... το ΝΟΥσου ότι πληρώνεις παίρνεις!
Nομιζω κανεις λαθος.,υπαρχει σκουροχρωμη μανισια,αυτη με το φρυδακι της suzuki!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrakos35
Member
Member
spyrakos35

Ηλικία : 52
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 14/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 09:21

δεν ξέρω αν υπάρχει ή όχι.....

προσεχε μόνο μην τυχον και δεν βλέπεις το βράδυ μέσα από την ζελατίνα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 10:18

εχει και η μαμα (ειναι της MRA) και υπαρχουν και aftermarket,αλλα μη φανταστεις οτι ειναι και κατραμι μαυρες.
βλεπεις και καλα μαλιστα τη νυκτα.
εγω εχω βαλει τις secdem (ειναι της bugster) και ειμαι ικανοποιημενος.
δε θα σου τη προτεινα ουτε και καμια αλλη,απλα σου λεω να κανεις οτι εκανα και εγω.
βρηκα φιλαρακια που ειχαν διαφορες ζελατινες πανω στα μωρα τους και ειδα ποια εκανε/βολευε εμενα.

η δικια μου:

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 6cy7q58i8oiw2c3jupme

η MRA που ειναι η ιδια που δινει η SUZUKI:

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Mra_DL650-1000_04-VT1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PUNISHER

PUNISHER

Registration date : 10/03/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 10:39

βγαζει η μαμα μαυρη με την αεροτομη αλλα εχει κανα 170 αρι εβρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 11:39

painteraki πόσο την πήρες; Είναι ίδιο μέγεθος με την αρχική μαμίσια; Γιατί μου φάινεται πιο μεγάλη.... confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 14:57

painterakis έγραψε:
εχει και η μαμα (ειναι της MRA) και υπαρχουν και aftermarket,αλλα μη φανταστεις οτι ειναι και κατραμι μαυρες.
βλεπεις και καλα μαλιστα τη νυκτα.
εγω εχω βαλει τις secdem (ειναι της bugster) και ειμαι ικανοποιημενος.
δε θα σου τη προτεινα ουτε και καμια αλλη,απλα σου λεω να κανεις οτι εκανα και εγω.
βρηκα φιλαρακια που ειχαν διαφορες ζελατινες πανω στα μωρα τους και ειδα ποια εκανε/βολευε εμενα.

η δικια μου:

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 6cy7q58i8oiw2c3jupme

η MRA που ειναι η ιδια που δινει η SUZUKI:

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Mra_DL650-1000_04-VT1
Αγόρια με το κάνετε σα κάτι μεγάλοδικηγόρους και μεγαλοδημοσιογράφους! Ο φίλος ρώτησε.. Μαμα suzuki. Και εγώ επιμένω μαμα suzuki σκουρόχρωμη ή φιμέ, όπως θέλετε πέστετη, δεν υπαρχη που να είναι suzuki και να ΓΡΆΦΕΙ suzuki!τώρα αν δίνει τη γερμανική mra η suzukοσφακομάνεια είναι άλλο θέμα! Ντα; α παρεπιπτώντώς ο φίλος ρώτησε για ζελατίνα όχι για μπαμπρίζ! Χιχιχιχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 18:45

ovelix έγραψε:
Αγόρια με το κάνετε σα κάτι μεγάλοδικηγόρους και μεγαλοδημοσιογράφους! Ο φίλος ρώτησε.. Μαμα suzuki. Και εγώ επιμένω μαμα suzuki σκουρόχρωμη ή φιμέ, όπως θέλετε πέστετη, δεν υπαρχη που να είναι suzuki και να ΓΡΆΦΕΙ suzuki!τώρα αν δίνει τη γερμανική mra η suzukοσφακομάνεια είναι άλλο θέμα! Ντα; α παρεπιπτώντώς ο φίλος ρώτησε για ζελατίνα όχι για μπαμπρίζ! Χιχιχιχι
το στυλακι της απαντησης σου συν του οτι εχεις σαν επισυναψη το ποστ μου δε το καταλαβαινω.
ο ανθρωπος ρωτησε
bdout2R1 έγραψε:
Υπάρχει σκουρόχρωμη ζελατίνα suzuki ή θα πρέπει να ψάξω για aftermarket;

Έχει κανείς καμιά ιδέα;
τωρα αμα δε καταλαβαινουμε τι γραφει ο αλλος δε ξερω...
η δικη μου κανει 120 ευρω και ειναι ποιο ψηλη απο τη μαμα.
οσο αφορα για το αν ειναι ή οχι suzukοσφακομάνεια δε ξερω,εγω ξερω οτι τη πουλαει η suzuki.
δες στο desert:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 SuzukiVstromDesert2
αν θυμαμε καλα οταν εψαχνα για ζελατινα την ειχα δει και καπου ειχε σκαλιστο το "suzuki"(αλλα δεν ειμαι σιγουρος)
παντως αν δεν θες παμπριζ,υπαρχει και αυτη:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 990d0-27g50-smo
απο τη suzuki αγγλιας.
παντως αν ειναι παμπριζ ή οχι μια ζελατινα παιζει ρολο το υψος του οδηγου και η χρηση της
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotis

fotis

Ηλικία : 44
Τόπος : Αγ.Δημήτριος
Registration date : 15/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 21:32

ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑ SUZUKI ME TO ΦΡΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΗ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΦΡΥΔΑΚΙ ΑΠΟ 140+
ΤΙΜΗ 170 ΓΙΟΥΡΙΑ.ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalmisurf
Member
Member
kalmisurf

Ηλικία : 62
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 14/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 22:08

H ζελατίνα με το spoiler είναι κατασκευή MRA και τις πουλάει η μαμά Suzuki ποιό ακριβά. Για μένα είναι η καλύτερη που υπάρχει λόγω ότι είναι σαν αυτή που χει το μηχανάκι αλλά με το spoiler για πιό ψηλούς αναβάτες. Είμαι 1,85 cm και το Spoiler τόχω στο μέγιστο, συνέπεια όχι αέρας στα μάτια και μικρή επιφάνεια αντίστασης με τον αέρα εν σχέσει με τις υπόλοιπες ζελατίνες που κάποιες πάνω από 150 κμ ραγίζουν στις βίδες.

quote="spyrakos35"]δεν ξέρω αν υπάρχει ή όχι.....

προσεχε μόνο μην τυχον και δεν βλέπεις το βράδυ μέσα από την ζελατίνα....[/quote]

Σωστή παρατήρηση του spyrakos35 ως προς τη φιμέ αλλά όχι τόσο λόγω βράδυ. Αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
Εγώ καλού κακού έβαλα τη διαφανή για καλύτερο έλεγχο ειδικά σε δρόμους με κίνηση και λακούβες ή χαλίκια όπως για εκτός ασφάλτου διαδρομές affraid .
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 451272
Βλέπεις καλύτερα τα τυχόν ασχημα affraid του δρόμου σε χαμηλή ταχύτητα και τα αποφεύγεις καλύτερα. ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 434624

Σε ταξίδι ή δρόμους καλούς δεν έχει σημασία αν είναι φιμέ ή όχι, βράδυ ή πρωί. ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 184880
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://users.otenet.gr/~mikals/index.html
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 22:18

Ο κος Στάθης έχει από αυτά ή είναι μόνο συνεργείο; Τώρα που θα πάω να τα χώσω αν είναι... Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalmisurf
Member
Member
kalmisurf

Ηλικία : 62
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 14/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15 2008, 22:30

bdout2R1 έγραψε:
Ο κος Στάθης έχει από αυτά ή είναι μόνο συνεργείο; Τώρα που θα πάω να τα χώσω αν είναι... Very Happy Very Happy

Έχει άμα τον ενημερώσεις ότι θέλεις να βάλεις. Μπορεί τη στιγμή που θα πας να μην έχει κάνε τηλ πριν πας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://users.otenet.gr/~mikals/index.html
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 18 2008, 03:29

"Φίλε" painterakis δε καταλαβαίνω τι σε πείραξε; το μεγαλοδικοιγόροι; το ότι ποστάρισα πάνω στην απάντηση σου ή ότι δεν έχει φιμέ ζελατίνα η suzuki ή μήπως επειδή αποκάλεσα τη δικιά σου επιλογή "μπαμπρίζ"; αν σε πείραξε κάτι sοry αλλά το χιούμορ δεν έχει ταμπού πιστεύω. Όσω για τη ζελατίνα το αναφέραν και άλλοι σύντροφοι, είναι mra. Και για το φιλο που ρωτάει ο επίσημος αντιπρόσωπος για τις mra είναι ο ΠΑΠΑΣΤΑΎΡΟΥ. Αυτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 49
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 18 2008, 11:37

Εδω κοιταξες; ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f6/topic-t186.htm
Θα μπορουσες να εχεις ποσταρει το ερωτημα σου εκει και ο επομενος που θα ψαχνει να βρει συγκεντρομενες τις προτασεις μας!
Θα παρακαλουσα τον Souperman οταν κορεστει το τοπικ να τα συνχωνεψει! οταν βρεθει ο χρονος βεβαιως βεβαιως!
Η μαζεμενη πληροφορια εχει δυναμη ενω η σκορπια κουραζει!
Αν ειμαι παραλογος ζητω συγνωμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalmisurf
Member
Member
kalmisurf

Ηλικία : 62
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 14/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 18 2008, 11:46

H ζελατίνα με το spoiler είναι κατασκευή MRA και τις πουλάει η μαμά Suzuki ποιό ακριβά. Για μένα είναι η καλύτερη που υπάρχει λόγω ότι είναι σαν αυτή που χει το μηχανάκι αλλά με το spoiler για πιό ψηλούς αναβάτες. Είμαι 1,85 cm και το Spoiler τόχω στο μέγιστο, συνέπεια όχι αέρας στα μάτια και μικρή επιφάνεια αντίστασης με τον αέρα εν σχέσει με τις υπόλοιπες ζελατίνες που κάποιες πάνω από 150 κμ ραγίζουν στις βίδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://users.otenet.gr/~mikals/index.html
kalmisurf
Member
Member
kalmisurf

Ηλικία : 62
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 14/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 18 2008, 11:50

salouthos έγραψε:
Εδω κοιταξες; ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f6/topic-t186.htm
Θα μπορουσες να εχεις ποσταρει το ερωτημα σου εκει και ο επομενος που θα ψαχνει να βρει συγκεντρομενες τις προτασεις μας!
Θα παρακαλουσα τον Souperman οταν κορεστει το τοπικ να τα συνχωνεψει! οταν βρεθει ο χρονος βεβαιως βεβαιως!
Η μαζεμενη πληροφορια εχει δυναμη ενω η σκορπια κουραζει!
Αν ειμαι παραλογος ζητω συγνωμη!

Kαθόλου Salouthos και έτσι πρέπει ο καθένας να διορθώνει τον άλλον. Είναι πολλά τα τόπικ και δεν προλαβαίνει ο Admin και ο διαχειριστής. Το Forum είναι ζωντανός οργανισμός με τα μέλη του ενεργά και να διορθώνουν ότι βλέπουν.

Οπότε καλό είναι μέχρι ο Zuberman να τη μεταφέρει να μεταφερθούμε εμείς εκεί με copy paste ο καθένας μόνος του ή να συνεχίσουμε εκεί το διάλογο.
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f6/topic-t186.htm ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤΗΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://users.otenet.gr/~mikals/index.html
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 18 2008, 14:03

Υπάρχει και αυτή η λύση:

http://motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=1607

Σαν ιδέα είναι ενδιαφέρουσα. Στην πράξη δεν ξέρω αν θα έχεις προβλημα με τον αέρα (π.χ. να το στραβώσει). Το video πάντως τα δείχνει ωραία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 18 2008, 15:54

Σοφότατο κύριοι! Αν είναι όλα μαζεμένα και ποιο γρήγορα θα βρίσκει ο καθένας μας αυτό που τον ενδιαφέρει και δε θα γίνετε αλαλούμ! Να τολμησω να πω ότι θα ήταν και καλύτερο να ξεχωρίζουν τα 650 με τα 1000;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalmisurf
Member
Member
kalmisurf

Ηλικία : 62
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 14/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 18 2008, 16:29

ovelix έγραψε:
Σοφότατο κύριοι! Αν είναι όλα μαζεμένα και ποιο γρήγορα θα βρίσκει ο καθένας μας αυτό που τον ενδιαφέρει και δε θα γίνετε αλαλούμ! Να τολμησω να πω ότι θα ήταν και καλύτερο να ξεχωρίζουν τα 650 με τα 1000;

Δεν υπάρχει λόγος λόγω ότι φοράνε ποιά τις ίδιες. Η μόνη εξαίρεση 1000 Κ3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://users.otenet.gr/~mikals/index.html
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 22 2008, 00:24

Μπήκε και αυτή... Μαζί με το service και την ποδιά, έβαλα και τη ζελατίνα. Τη μαύρη της μαμάς με την αεροτομούλα. Σαν της MRA, μόνο που γράφει suzuki στο κέντρο. Στον κ. Στάθη κλασσικά... Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 23 2008, 15:11

Και η ζελατίνα...

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Dsc00112
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 23 2008, 18:07

τελικα ειναι της suzuki ή της mra;
γιατι και αυτοκολλητο της suzuki και χαραγμενο το εχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 23 2008, 19:23

Ρε τι κάνουν οι άνθρωποι στο ΣΦΑΚ προκειμένου να μη χάσουν πελάτη!;!; παίρνουν τις mra και με αυτοκόλητο της suzuki (ευτυχώς από μέσα για να είναι διακριτικό) το κάνουν made in japan από made in germany! Ντροπηηηηηη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 24 2008, 00:18

ovelix έγραψε:
Ρε τι κάνουν οι άνθρωποι στο ΣΦΑΚ προκειμένου να μη χάσουν πελάτη!;!; παίρνουν τις mra και με αυτοκόλητο της suzuki (ευτυχώς από μέσα για να είναι διακριτικό) το κάνουν made in japan από made in germany! Ντροπηηηηηη
αν ειναι ετσι,οντως ντροπη.
αλλα μηπως εχουν κανει παραγκελεια στην MRA να τους φτιαξει καποιο αριθμο ζελατινων;γιατι μου φαινεται βλακια καποιος να καθεται να βαζει αυτοκολητα.
παντως αμα εχει χαρακτο το suzuki μου φαινεται μαζικη παραγκελεια μερικων κοματιων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 24 2008, 00:21

bdout2R1 έγραψε:
Και η ζελατίνα...

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Dsc00112
να ρωτησω αυτο μαυρο λαστιχακι γυρω-γυρω ειναι κολλημενο;οπως οι πρωτες givi;
στην mra δε το εχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 24 2008, 00:41

Όχι δεν είναι κολλημένο. Είναι μέσα στη συσκευασία ξεχωριστά, και αφού την τοποθέτησε ο Στάθης, έβαλε και το λαστιχάκι αυτό που στις άκρες του "κουμπώνει" με δύο μεταλλικά πιαστράκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: