Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Οκτ 20 2008, 14:28

Babylon 5 θυμιζει Κωστα!
Με το καλο ομως!

Υ.Γ Σου πηρα την ταινια 2πλης οψης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Οκτ 20 2008, 21:56

Lordjohn έγραψε:
Babylon 5 θυμιζει Κωστα!
Με το καλο ομως!

Υ.Γ Σου πηρα την ταινια 2πλης οψης.

Έτσι είναι φίλε εμείς που έχουμε διαστημικά οχήματα.

Ευχαριστώ για την ταινία θα τα πούμε στην λέσχη την τετάρτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Οκτ 21 2008, 00:31

Να καταλήξω στην GiVi να τελειώνει το θέμα ???
Πολύ το ψάχνω και ζελατίνα δεν έχω βάλει ακόμα και το κεφάλι μου 6-7 ταξίδια που έχω κάνει είναι με πονοκέφαλο..
80-100? έχει και τα αξίζει τα λεφτά της
Τί λέτε ??
Να το λήξω ?

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Οκτ 21 2008, 06:36

Φίλε Στράτο παίζει ρόλο και το στυλ οδηγήσεις. Π.χ, εγώ προσωπικα είμαι 1,92 και εχω βάλει την mra,κανένα πρόβλημα ακόμα και στα 300χλμ, ε συγνώμη στα 200χλμ, και δεν την εχω στη τελευταία σκάλα ανεβασμένη αλλά στο ταξίδι ανεβάζω τέρμα το "φρυδάκι", αλλά η οδήγηση μου είναι κάπως σκυφτεί,δε μπορώ να κάθομαι όρθιος σαν να εχω καταπιεί παλούκι.. Μετά είναι και το αισθητικό, εγώ τις μεγάλες ζελατίνες τις χαρακτηρίζω μπαμπρίζ, σε άλλους δεν αρέσει το φρυδάκι, γούστα είναι αυτα. Τώρα δώσε 50-70euro βαλε μια μεγάλη ζελατίνα(προσωπικα μη βάλεις διαφανή γιατί έπεσα σε σύντροφο που του έκανε διάθλαση ο ήλιος και του παραμόρφωσε από μέσα τα πλαστικά του ταμπλό!!)και αν δε του κάτση δώσε τα 150-170 και πάρε mra να σωθείς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Οκτ 21 2008, 10:44

ovelix έγραψε:
εγώ προσωπικα είμαι 1,92 και εχω βάλει την mra,κανένα πρόβλημα ακόμα στα 200χλμ, και δεν την εχω στη τελευταία σκάλα ανεβασμένη αλλά στο ταξίδι ανεβάζω τέρμα το "φρυδάκι"
Γαλατη, δηλαδη βλεπεις 200 με σηκωμενο μεχρι επανω το φρυδακι? Ειναι λιγο δυσκολο να το πιστεψω.
Οχι οτι δεν μπορεις η φταιει η μηχανη... Χαλαει τελειως την αεροδυναμικη της μοτο και εχεις μεν 100% προστασια απο
ανεμους, αλλα σε τελικη χανει πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Οκτ 21 2008, 17:07

[quote="Lordjohn"]
ovelix έγραψε:
εγώ προσωπικα είμαι 1,92 και εχω βάλει την mra,κανένα πρόβλημα ακόμα στα 200χλμ, και δεν την εχω στη τελευταία σκάλα ανεβασμένη αλλά στο ταξίδι ανεβάζω τέρμα το "φρυδάκι"
Γαλατη, δηλαδη βλεπεις 200 με σηκωμενο μεχρι επανω το φρυδακι? Ειναι λιγο δυσκολο να το πιστεψω.
Οχι οτι δεν μπορεις η φταιει η μηχανη... Χαλαει τελειως την αεροδυναμικη της μοτο και εχεις μεν 100% προστασια απο
ανεμους, αλλα σε τελικη χανει πολυ.[/quote

Σύντροφε john και συναγωνιστή τα εχω ξαναπεί! 210+ στο κοντέρ, 200 εχω με 5η και λίγο δρόμο για τα παραπάνω... Αν δε πιστεύεις κανόνισε να το δεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Οκτ 22 2008, 11:14

ovelix έγραψε:

Σύντροφε john και συναγωνιστή τα εχω ξαναπεί! 210+ στο κοντέρ, 200 εχω με 5η και λίγο δρόμο για τα παραπάνω... Αν δε πιστεύεις κανόνισε να το δεις!!
Οκ πες οτι κανονιζουμε... Πως θα τα δω? Θα πρεπει να ειμαι ειτε επανω μαζι σου +85 κιλα, 1.82 η
να περιμενω με κανα πιστολι-ρανταρ? Τι προτεινεις?
bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Οκτ 22 2008, 11:41

Λόρδε κανόνισε και θα την "σπάσεις" εσυ... Με 130 τα δικα μου και τόσα τα δικα σου θα θέλει και ανάρτηση μετά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Οκτ 22 2008, 12:47

Θα φυγουμε στη 1 ροδα. Λαμπαδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Οκτ 22 2008, 19:55

Λαμπάδα λαμπάδα! Θα κοτσάρω και τις βοειθητικές από το ποδήλατο της μικρής και ποιος μας ποίανει μετά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Οκτ 22 2008, 19:56

Το Στρόμ αν έχει χούφτες θέλει μαγκιά να σηκωθεί..
Ασχετο με το ποστ,αλλά μιας που είπες λαμπάδα !!!
Αν δεν έχει χούφτες κάνεις και αλλαγές,αλλά θέλει να έρθει 70 μοίρες σίγουρα γι'αυτό.. Cool

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Οκτ 27 2008, 23:03

ολοκλήρωσα την τοποθέτηση της βάσεις ρύθμισης ύψους κλίσεις έφερα την ζελατίνα ποιο κοντά στο μηχανάκι για να μην δειχνη κάτι ξένο πανω σε αυτό , όταν την ανεβάζω ακολουθεί την κλήση απο το μούτρο και δεν φαίνεται σαν ακρίδα , τα αποτελέσματα συνεχίζουν να είναι απογοητευτικά όσων αφορά τον αέρα ,πιστεύω όμως πως αν κλείσω και το κενό που δημιουργείτε στο κάτω μέρος της ζελατίνας θα έχω θετικό αποτέλεσμα , αύριο θα ανεβάσω φώτο και λίγο ποιο λεπτομερή περιγραφή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αntonios

Αntonios

Τόπος : ΣΠΑΡΤΗ
Registration date : 04/11/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Νοε 06 2008, 12:46

ThEmIs'08 έγραψε:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Mra_dl11

Πάντως αν θέλετε την γνώμη μου παιδιά και εγώ αυτή έβαλα εξαρχής στην μηχανή γιατι και εγώ όπως ο φίλος μου ο swrt είμαστε λιγο XXXL στο ύψος!! (2.02) και η συγκεκριμένη είναι ιδανική για εμάς τους ψηλούς!!Βοηθάει αυτό το πρόσθετο τζαμάκι πολύ και ειναι πατέντα αποκλειστικά της mra!!(Τουλάχιστον δεν έχει βγάλει άλλη εταιρεία τέτοια ζελατίνα)και τέλος απ'ότι ξέρω είναι η καλύτερη μάρκα παρασκευής ζελατίνων!!Τιμή αν θυμάμαι καλά γύρω στα 150 euro!!

θεμη απο την πηρες?ξερεις μηπως μπορω να την αγορασω απο το internet?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Νοε 06 2008, 13:01

adonis έγραψε:
ThEmIs'08 έγραψε:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Mra_dl11

Πάντως αν θέλετε την γνώμη μου παιδιά και εγώ αυτή έβαλα εξαρχής στην μηχανή γιατι και εγώ όπως ο φίλος μου ο swrt είμαστε λιγο XXXL στο ύψος!! (2.02) και η συγκεκριμένη είναι ιδανική για εμάς τους ψηλούς!!Βοηθάει αυτό το πρόσθετο τζαμάκι πολύ και ειναι πατέντα αποκλειστικά της mra!!(Τουλάχιστον δεν έχει βγάλει άλλη εταιρεία τέτοια ζελατίνα)και τέλος απ'ότι ξέρω είναι η καλύτερη μάρκα παρασκευής ζελατίνων!!Τιμή αν θυμάμαι καλά γύρω στα 150 euro!!

θεμη απο την πηρες?ξερεις μηπως μπορω να την αγορασω απο το internet?

δες εδω αν σ ενδιαφερει για αγορα αλλα γρηγορααα!!!
ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f29/topic-t1497.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Νοε 07 2008, 21:07

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 N563537491_958874_548

Εγω παντως τη βρηκα την υγεια μου!Κανει πολυ καλυτερη δουλεια απο την εμφανιση της! Razz Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Νοε 07 2008, 21:41

Με γεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bakxos



Registration date : 12/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Νοε 08 2008, 07:56

στην εκδρομη που ειχαμε παει λιμνη ευβοιας καποιος ειχε μια απλη ζελατινα ψηλοτερη απ αυτη της μαμας. και εγω για τετοια ενδιαφερομαι μια απλη ζελατινα. εχει κανεις να προτεινει κατι? ή καπου να δω ισως mdf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Νοε 08 2008, 17:11

bakxos έγραψε:
στην εκδρομη που ειχαμε παει λιμνη ευβοιας καποιος ειχε μια απλη ζελατινα ψηλοτερη απ αυτη της μαμας. και εγω για τετοια ενδιαφερομαι μια απλη ζελατινα. εχει κανεις να προτεινει κατι? ή καπου να δω ισως mdf

κάτι σαν αυτό του ltdsalonica???
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f3/topic-t414-225.htm
αν δεν κάνω λάθος αυτή είναι η ψηλή της GIVI.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
bakxos



Registration date : 12/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Νοε 08 2008, 19:19

νομιζω πως δεν ηταν υτη ακριβως και δεν θυμαμαι πως λεγαν το παιδι που την ειχε. ωραια και αυτη παντως. απλη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Νοε 08 2008, 19:51

bakxos έγραψε:
νομιζω πως δεν ηταν υτη ακριβως και δεν θυμαμαι πως λεγαν το παιδι που την ειχε. ωραια και αυτη παντως. απλη

Έχει ο Αργυρίου (Αγ. Ανάργυρους),κάτι ζελατίνες ημιφυμέ..σαν τις μανίσιες μόνο που έιναι πιο μεγάλες σε μέγεθος..τιμή και λεπτομέρειες δεν ξέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bakxos



Registration date : 12/07/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Νοε 13 2008, 23:28

παιδια αυτη που ειδα και το συζητησα χτες με το βασιλη και το γιαννη στη λεσχη ειναι της Mpf που ειναι απλα 10 ποντους μεγαλυτερη απο αυτη της μαμας. γιαννη και βασιλη πηρα σημερα τηλ και μου ειπε 60ευρω χωρις (τα ευκολως ....) με 71,40. θα τα πουμε και τη κυριακη αλλα λεω να τη βαλω αυριο ή το σαββατο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Νοε 14 2008, 01:16

bakxos έγραψε:
παιδια αυτη που ειδα και το συζητησα χτες με το βασιλη και το γιαννη στη λεσχη ειναι της Mpf που ειναι απλα 10 ποντους μεγαλυτερη απο αυτη της μαμας. γιαννη και βασιλη πηρα σημερα τηλ και μου ειπε 60ευρω χωρις (τα ευκολως ....) με 71,40. θα τα πουμε και τη κυριακη αλλα λεω να τη βαλω αυριο ή το σαββατο

εχω βαλει Mpf και ειμαι πολυ ικανοποιημενος.Καλη ποιοτητα και δεν συντονιζει...
Αραγε θα μπορουσαμε να φτιαξουμε στην Mpf ενα φρυδακι στυλ Mra?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Νοε 14 2008, 08:37

..corleone μακαρι να γινοταν..το ψαχνω τοσο καιρο.Εχω βαλει της mpf την φιμε που ειναι σαν της μαμας και δεν το κρυβω ειμαι ευχαριστημενος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Νοε 14 2008, 09:09

Στο site τους λεει οτι βαζουνε φρυδακια...Ισως σημερα με βγαλει απο εκει ο δρομος μου οποτε παιζει να ρωτησω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 16 2008, 00:45

ποιος ο λογος να βαλετε φριδακι στη συγκεκριμενη ζελατινα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: