Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πλαϊνές Βαλίτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 25 2008, 11:41

ουφ!!! ti! σήμερα ήρθαν οι βαλίτσες.... κ απόψε φεύγω κ είμαι στη δουλειά ακόμα...
αυτό που λένε όλοι σε λίγο φεύγω κ δεν έχω φτιάξει ακόμα βαλίτσες.... ε, εγώ δεν έχω βαλίτσες να φτιάξω !!!! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 31 2008, 12:50

να κάνω μια παρατήρηση? σας έκοψε απόδειξη ο φίλος με τις Givi ε41?? ...δεν πήγα ποσωπικά να τις πάρω επειδή είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά ο φίλος που έστειλα είπε ότι ούτε κίνηση δεν έκανε...στην τελική δεν με νοιάζει (ίσως κακώς) αλλα αν το σκεφτείς το φπα που δεν αποδίδει για τα 280 ευρώ είναι 53 ευρώ και αν το δεις και αλλιώς οι υπόλοιποι που κόβουν απόδειξη στα 350ευρώ πληρώνουν 67ευρώ φπα δηλαδή βάζουν στην τσέπη τους επίσης 280ευρώ...τέσπα....οι βαλίτσες είναι πανέμορφες, ΣΚ θα είμαι στην Σκιάθο και στην αριστερή θα φιλοξενήσω αυτόν:

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 N8092811
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mech

mech

Ηλικία : 54
Τόπος : ΜΕΓΑΡΑ
Registration date : 05/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 31 2008, 13:32

φίλε tazako κόβουν κανονικά απόδειξη οπότε έχει και ΦΠΑ.Αυτό που κατάλαβα είναι ότι μάλον κάνουν δικές τους εισαγωγές.Επιπλέον κρατούν χαμηλά τα λειτουργικά τους έξοδα οπότε συμπιέζουν το κόστος τους. Φαντάσου ότι μιλάμε για μια υπόγεια αποθήκη σε ένα δρόμο χωρίς καμμία εμπορικότητα και χωρίς προσωπικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.technomegara.gr
Ibanez
Member
Member
Ibanez

Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 09/07/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 31 2008, 17:02

Παράθεση :
Μόλις έβαλα τις GIVI E41 από τα παιδιά στην Κεφαλληνίας. Αψογοι και στη χαμηλότερη τιμή.
Απο Ηλιούπολη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 31 2008, 20:35

mech έγραψε:
φίλε tazako κόβουν κανονικά απόδειξη οπότε έχει και ΦΠΑ.Αυτό που κατάλαβα είναι ότι μάλον κάνουν δικές τους εισαγωγές.Επιπλέον κρατούν χαμηλά τα λειτουργικά τους έξοδα οπότε συμπιέζουν το κόστος τους. Φαντάσου ότι μιλάμε για μια υπόγεια αποθήκη σε ένα δρόμο χωρίς καμμία εμπορικότητα και χωρίς προσωπικό.

δεν θέλω να θίξω τα παιδιά και αν πιστεύει κάποιος ότι έτσι κάνω να μου στείλει πμ και σβήνω τα ποστ αυτά τα 2 αλλά όταν ο φίλος μου έβγαλε και έδωσε 280ευρώ και απλώθηκε ένα χέρι και τα πήρε δεν έπρεπε αν κόβουν κανονικά το χέρι αυτό να δώσει απόδειξη?
εγώ πουλάω κουρτινόβεργες σε καθημερινό επίπεδο με ποσά 300,600,1700ευρώ και κόβω τα πάντα. κόβω και ένα πομολάκι που έχει 0,60..οπότε εγώ κόβω κανονικά. Ξέρω ότι 9 στους 10 δε κόβουν το είδα όταν ψωνίζαμε δώρα και λοιπά για τον αρραβώνα μου πέρισυ, έδωσα 1200ευρώ σε 6-7 αγορες και κανείς από τους πωλητες δεν έκοψε απόδειξη και αν ζητούσα μου λέγαν ότι στην τιμή που μου κάναν είναι χωρίς απόδειξη!Ελλάντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mech

mech

Ηλικία : 54
Τόπος : ΜΕΓΑΡΑ
Registration date : 05/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 31 2008, 20:43

Ibanez έγραψε:
Παράθεση :
Μόλις έβαλα τις GIVI E41 από τα παιδιά στην Κεφαλληνίας. Αψογοι και στη χαμηλότερη τιμή.
Απο Ηλιούπολη?


Κεφαλληνίας 44 - Ηλιούπολη, 210-9961782 (μετά το νούμερο 42 δεξιά κάτω στην ράμπα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.technomegara.gr
mech

mech

Ηλικία : 54
Τόπος : ΜΕΓΑΡΑ
Registration date : 05/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 31 2008, 20:49

tazakos έγραψε:
mech έγραψε:
φίλε tazako κόβουν κανονικά απόδειξη οπότε έχει και ΦΠΑ.Αυτό που κατάλαβα είναι ότι μάλον κάνουν δικές τους εισαγωγές.Επιπλέον κρατούν χαμηλά τα λειτουργικά τους έξοδα οπότε συμπιέζουν το κόστος τους. Φαντάσου ότι μιλάμε για μια υπόγεια αποθήκη σε ένα δρόμο χωρίς καμμία εμπορικότητα και χωρίς προσωπικό.

δεν θέλω να θίξω τα παιδιά και αν πιστεύει κάποιος ότι έτσι κάνω να μου στείλει πμ και σβήνω τα ποστ αυτά τα 2 αλλά όταν ο φίλος μου έβγαλε και έδωσε 280ευρώ και απλώθηκε ένα χέρι και τα πήρε δεν έπρεπε αν κόβουν κανονικά το χέρι αυτό να δώσει απόδειξη?
εγώ πουλάω κουρτινόβεργες σε καθημερινό επίπεδο με ποσά 300,600,1700ευρώ και κόβω τα πάντα. κόβω και ένα πομολάκι που έχει 0,60..οπότε εγώ κόβω κανονικά. Ξέρω ότι 9 στους 10 δε κόβουν το είδα όταν ψωνίζαμε δώρα και λοιπά για τον αρραβώνα μου πέρισυ, έδωσα 1200ευρώ σε 6-7 αγορες και κανείς από τους πωλητες δεν έκοψε απόδειξη και αν ζητούσα μου λέγαν ότι στην τιμή που μου κάναν είναι χωρίς απόδειξη!Ελλάντα.

sorry λάθος εκφραση δική μου
εγώ μια αγορά έκανα από εκεί και για αυτή μόνο μπορώ να πω ότι κόπηκε κανονικά απόδειξη
Οσον αφορά τα παιδιά δεν τα γνωρίζω πέρα από την αγορά των βαλιτσών και δεν έχω κανένα λόγο να τους κάνω διαφήμιση.Απλά αναφέρω ότι πήγα σε ένα μαγαζί, με εξυπηρέτησαν με τον καλύτερο τρόπο και για ότι ρώτησα είχε τις χαμηλότερες τιμές της αγοράς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.technomegara.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 31 2008, 20:55

καλά και εγώ αν είναι να κάνω κάτι θα κάνω διαφήμιση και ότι άλλο χρειαστώ εννοείται θα δω εκεί πρώτα απλά προσπάθησα το πρωί να δώσω μια πιθανή εξήγηση που είναι τόσο φτηνές εκεί οι βαλίτσες, έψαξα σε 6 χώρες και κάτω από 310 καινούργιες δεν τις βρήκα, εφόσων εσένα σου κόψαν μπορεί να έτυχε στην δική μου περίπτωση ή ο φίλος μου να τα έδωσε και να τραβήχτηκε σαν να δίνει πάτημα να μην κόχει ή δεν ξέρω και γώ...τέλος πάντων όλα καλά... OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01 2008, 01:46

tazakos έγραψε:
να κάνω μια παρατήρηση? σας έκοψε απόδειξη ο φίλος με τις Givi ε41?? ...δεν πήγα ποσωπικά να τις πάρω επειδή είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά ο φίλος που έστειλα είπε ότι ούτε κίνηση δεν έκανε...στην τελική δεν με νοιάζει (ίσως κακώς) αλλα αν το σκεφτείς το φπα που δεν αποδίδει για τα 280 ευρώ είναι 53 ευρώ και αν το δεις και αλλιώς οι υπόλοιποι που κόβουν απόδειξη στα 350ευρώ πληρώνουν 67ευρώ φπα δηλαδή βάζουν στην τσέπη τους επίσης 280ευρώ...τέσπα....οι βαλίτσες είναι πανέμορφες, ΣΚ θα είμαι στην Σκιάθο και στην αριστερή θα φιλοξενήσω αυτόν:

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 N8092811

Και γαμώ τα σκυλιά έχεις..πανέμορφος..!!Είδες που θα χρησιμεύσει το άνοιγμα του καπακιού..;;χεχεχε..

Ωραίος ωραίος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01 2008, 09:38

ευχαριστώ πολύ ρε φίλε, πραγματικά και εγώ δεν τον χορταίνω! xapia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ibanez
Member
Member
Ibanez

Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 09/07/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 03 2008, 21:01

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 289210


Εγώ παιδιά επειδή δεν με έπαιρνε να δώσω ένα καρο λεφτά για πλαϊνές βαλίτσες μέσα στις διακοπές κατέληξα εδώ.
Πρακτικότατες και χωράνε πολύ πράγμα....
80?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 03 2008, 23:43

Σύντροφοι πέστε μου κάτι, είναι εύκολο να μπουν οι βάσεις ή χρειάζετε ο "μάστορης"; αν υπάρχει και καμία φωτό κοντινή για βγάλτε τη στον "αέρα".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 04 2008, 09:22

ovelix έγραψε:
Σύντροφοι πέστε μου κάτι, είναι εύκολο να μπουν οι βάσεις ή χρειάζετε ο "μάστορης"; αν υπάρχει και καμία φωτό κοντινή για βγάλτε τη στον "αέρα".

λίγο να πιάνουν τα χέρια σου το'χεις... φοτο δεν έχω, αν έχει κάποιος ας βάλει, θα κάνω λοιπόν την περιγραφή. Πρέπει να βηει η σχάρα κ εκεί, στα μαρσπιέ συνοδηγού κ με ένα εγκάρσιο σίδερο που ακουμπάει το λασπωτήρα ενώνονται μεταξύ τους.
Αν δεν μου έκανε ο μάστορας την τοποθέτηση θα το είχα κάνει μόνος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 04 2008, 09:35

λοιπόν παιδες...πήγα απο το "μαγικό" μαγαζι στη Ηλιούπολη για τις βαλίτσες και δυστυχως τις givi τις ειχε 400 ευρώπουλα με τις βασεις.... gmt gmt
δεν με χαλασε ομως...πηρα μπουφανακι Dainese με 140 Ευρώ + κοκκαλο πλατης 170 συνολο OK OK
το σκεφτομαι να παω να τις βαλω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 04 2008, 12:34

ovelix έγραψε:
Σύντροφοι πέστε μου κάτι, είναι εύκολο να μπουν οι βάσεις ή χρειάζετε ο "μάστορης"; αν υπάρχει και καμία φωτό κοντινή για βγάλτε τη στον "αέρα".

Φωτό δεν "παίζουν", γιατί δεν είχα σκεφτεί να το κάνω tutorial. Very Happy
Είναι όπως τα λέει ο mikios συν το ότι θα πρέπει πρώτα να σφίξεις τις βίδες που πιάνουν τις βάσεις κάτω από τη σχάρα και μετά αυτές που τις στερεώνουν στα μαρσπιέ του συνοδηγού. Αν το κάνεις ανάποδα οι βάσεις δεν κάθονται με τίποτα οι @#*&$*&#@!
Μπορεί να ακούγεται απλό το συγκεκριμένο θέμα αλλά στο λέω για να το έχεις υπόψη σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
τέως
Member
Member
τέως

Ηλικία : 43
Τόπος : Βουλα
Registration date : 15/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 04 2008, 18:39

μην αγχωνεσαι
ειναι γελοιο

σωστη η παρατηρηση για την σειρα συναρμολογησης.

εχει και σχεδιαγραμα μεσα αν μιλαμε για καγκελα givi

μονο κατσαβιδια δεν σου δινουμε !!!
ελπιζω να τα καταφερεις! peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 04 2008, 20:21

Ευχαριστώ κύριοι αν και ψηλοδαγκώθηκα με τη τιμή στην Ηλιούπολη(αν πράγματι είναι τελικά αυτή). Θα κοιτάξω και στον Αντώνη στη Λένορμαν και αποφασίζω τι θα κάνω. Τα λέμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 04 2008, 22:03

kai ego tis pira 280 apo ekei.na pigan ksafnika toso akrives mou fenete periergo..mipos nomize pos itheles kai tin mesaia?ektos kai an milame kai gia tin vasi tous mazi.an to upologiseis 280 +95 =375.ara mexri ta 400 na piran 25 euro pano meta apo tetoia zitisi pou eixan...ti na po..pantos opou allou rotisa 380 xoris vasi tis edinan kai me tin ekptosi 350...akoma kai stin lenorman..
to mono provlima tous einai pos prepei na matheis kai na sinithiseis to fardos tous...ego molis tis pira tin mia tin eksisa ligo se ena leoforeio stin vouliagmenis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 05 2008, 20:00

καλησπερα παιδες ,
μου κανει λιγο εντυπωση που πηραν τοσο πανω η βαλιτσες,και εγω τις εχω βαλει με την τιμη των 375 συνολο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gioge72



Ηλικία : 51
Τόπος : ΛΑΜΙΑ
Registration date : 21/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 05 2008, 23:30

ΠΗΡΑ ΤΙΣ Ε41 ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 380 (280+100 ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ) ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΕΤ ΠΟΥ ΕΙΧΕ . ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΔΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΨΩΜΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΠΟ 375 ΣΤΑ 380 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 400?? ΠΑΝΤΩΣ Η ΤΙΜΗ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΦΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΙΤΕ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΤΕ ΣΕ SITE ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΦΤΗΝΕΣ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ. ΟΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΕΒΑΥ KAI H TIMH TΟΥΣ (ΟΙ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΜΟΝΟ ) ΗΤΑΝ 295 + ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ (20 ΕΥΡΩ) ΑΡΑ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ .... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΣΧΕΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΕΚΑΡΑΚΙ ΚΛΕΙΔΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΕΝ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2008, 12:32

ωστε εσυ ησουν που πηρε το τελευταιο σετακι? eee eee
δεν πειραζει...εφοσον ειναι σε ενα "αδελφακι"...καλοριζικες και αγρατζουνιστες OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jokey

Jokey

Τόπος : Αίγιο
Registration date : 24/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 14 2008, 18:29

Πιστεύω πως η καλύτερη λύση είναι το σετάκι με τις βαλίτσες να κλειστεί στη συμφωνία με την αγορά της μηχανής και να μπει μέσα στην τελική τιμή .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 22 2008, 15:44

Παιδιά πριν κανά μήνα αγόρασα απο το μαγαζί στην Ηλιούπολη πλαινές βαλίτσες Καρρα 40αρες και τις βάσεις τους.
Δυστυχώς όμως οι πλαινές δεν μπαίνουν στην σχάρα την πίσω.(πίσω έχω μια Καρρα 46αρα)
Επειδή θα πάω διακοπές με τις 2 πλαινές και πίσω με ένα σακβουαγιάζ, θέλω στο νησί να βγάλω μια πλαινή και να
την βάλω στην πάνω σχάρα για να βάζω τα κράνη.
Τί μπορώ να κάνω; gmt

Παρακαλώ την βοήθειά σας GRAFO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 24 2008, 23:32

φίλε δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις τίποτα με αυτό το configuration το μόνο που σου μένει είναι να φύγεις με 3 βαλίτσες και να αφήσεις τον σάκο σπίτι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09 2008, 12:23

Τελικά αυτός ο κ.Θανάσης πόσο τις δίνει ?? 380 ή 400 ??
Πήγε κανένας τώρα τελευταία να το δεί ?
Από εσάς που πήγατε...Ατοκες δόσεις κάνει αυτός ή πολλά ζητάω ?
Σκέφτομαι τα Χ-ννα να τις αγοράσω μιας και από την καινούρια χρονιά είμαι για εξωτερικό με τη γυναίκα..(την έπεισα !!! )

_________________
Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πλαϊνές Βαλίτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: