Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πλαϊνές Βαλίτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 22 2008, 09:46

voutinio έγραψε:
ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΡΟΒΙΛΙΖΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΒΑΛΙΤΣΑΣ ΠΙΣΩ ΕΓΩ ΔΕΝΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΑΚΟΥΑΓΙΑΖ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! [ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΑ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ [ ΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΠΟΛΥΩΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ


Σωστός!Είναι μια λύση. OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rama

Rama

Ηλικία : 52
Τόπος : Παντα μπροστα σου!!!
Registration date : 08/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 22 2008, 13:31

aris1982 έγραψε:
Αφου δεν πηρα απαντηση .... πηγα και αγορασα βαση PL-532 και βαλιτσες Givi E-41 !!!! να και μερικες foto.......
Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Dsc00616

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Dsc00617

..... ΤΙΜΗ : 375 Συνολο ._


καλοταξιδες!!!!!
και πολυ ομορφες...
απο που τις πηρες τελικα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com/
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 22 2008, 14:51

voutinio έγραψε:
ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΡΟΒΙΛΙΖΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΒΑΛΙΤΣΑΣ ΠΙΣΩ ΕΓΩ ΔΕΝΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΑΚΟΥΑΓΙΑΖ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! [ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΑ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ [ ΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΠΟΛΥΩΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ
δεν το καταλαβα αυτο?για πες το παλι πιο καλα? OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 23 2008, 15:23

ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλοριζικα..... οσο για το απο που τις πηρα που ρωτανε μερικοι φιλοι το εχω γραψει στο αμεσως προηγουμενο απο τις φωτογραφιες post .


Κεφαλληνίας 44 - Ηλιούπολη, 210-9961782 (μετά το νούμερο 42 δεξιά κάτω στην ράμπα) (Θανασης!!!!!πολυ καλός._)

E-41 givi 280 euro set !!!!
και βασεις PL-532 95 euro !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 23 2008, 17:30

aris1982 έγραψε:


Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Dsc00619




Καλησπέρα φίλε και συνονόματε Άρη. Βλέποντας τις φωτό σου οι οποίες είναι φοβερές βέβαια, μου δημιουργήθηκε η εξής απορία. Η μοτο σου είναι του 2008 σωστά; Τότε γιατί η ρίγα στο ντεπόζιτο είναι μαύρη;;;Εκεί που γράφει vstrom δηλαδή.Είχα την εντύπωση οτι στα μοντέλα του 2008 η ρίγα αυτή είναι άσπρη. Λεπτομέρεια θα μου πείς και έτσι είναι σε τελική ανάλυση, απλά αν σου το πούλησαν για του 2008 μάλλον δεν σου ξηγήθηκαν καλά.
Έκτος βέβαια και αν κάνω λάθος οπότε συγχώρεσε με.

ΥΓ. Αντιπροσωπείας το πήρες ή παραεισαγωγής;

Φιλικά

Άρης

ΥΓ2

Vstrom 2008


Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 V-Strom_650_ABS


vstrom 2007

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 2007-Suzuki-V-StromDL650ABSa



SORRY gia to SPAM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 23 2008, 19:21

Αρη, αυτο που λες ισχυει μαλλον για τα γκρι. Τα μαυρα 2008 ειναι κανονικα
ετσι. Μπες και στο επισημο site και δες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Superman

Superman

Ηλικία : 51
Τόπος : Αθηνα-Αλιμος
Registration date : 17/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 24 2008, 11:48

aris1982 έγραψε:
ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλοριζικα..... οσο για το απο που τις πηρα που ρωτανε μερικοι φιλοι το εχω γραψει στο αμεσως προηγουμενο απο τις φωτογραφιες post .


Κεφαλληνίας 44 - Ηλιούπολη, 210-9961782 (μετά το νούμερο 42 δεξιά κάτω στην ράμπα) (Θανασης!!!!!πολυ καλός._)

E-41 givi 280 euro set !!!!
και βασεις PL-532 95 euro !!!!


Opou kai na rwthsa gia tis E41 OLOI mou eipan apo 394 euro to poly 350 cash . Eleos dld!!!
pairnw thlefwno ton Kyr 8anash! kai mou epibebewnei 280 euro!! poly kalh diafora timhs!!!
paw aurio kai tis pairnw, apla! cyclops
thnx Aris.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.baselinestudios.gr
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 24 2008, 21:53

Οκ superman ευτυχως που πηρε και καποιος αλλος γιατι στο τελος δεν θα με πιστευαν για την τιμη ... !
Καλοταξιδες να ειναι και νομιζω οτι θα μεινεις ευχαριστημενος απο αυτες ...το συστημα που ανοιγουν και απο πανω ειναι ολα τα λεφτα , θα δεις. _
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 27 2008, 12:28

Superman έγραψε:

Opou kai na rwthsa gia tis E41 OLOI mou eipan apo 394 euro to poly 350 cash . Eleos dld!!!
pairnw thlefwno ton Kyr 8anash! kai mou epibebewnei 280 euro!! poly kalh diafora timhs!!!
paw aurio kai tis pairnw, apla! cyclops
thnx Aris.

Τελικά πήγες ?

Τι άλλα καλούδια έχει ?

Μήπως ρώτησες για jet κρανάκι με φιμέ ζελατίνα που σου είπα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 27 2008, 12:53

Λοιπόν επειδή κι εγώ έχω ψωνήσει από το συγκεκριμένο μαγαζί, απ'οτι έχω καταλάβει ο τύπος προφανώς κάνει ανεξάρτητη εισαγωγή με αποτελέσμα να έχει μεγάλη διαφορά( προς τα κάτω) στις τιμές. Έχει κράνη SHOEI, ARAI, έχει ρούχα DAINESE και νομίζω και ALPINESTAR, και νομίζω και κάποιες άλλες εταιρίες, έχει GIVI, KAPPA, και έχει και εξατμήσεις ACRAPOVIC. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrosk8abs

spyrosk8abs

Ηλικία : 45
Τόπος : πατρα
Registration date : 01/06/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 06 2008, 21:37

εχω μια απορια..χτες εβαλα τα πλαινα καγκελα της givi αυτα που εχουν κλιση προς τα μεσα με κωδικο plx απο motoraid.ολα οκ αισθητικα ειναι αψογα απλα ειναι υπερβολικα χαμηλα!!δηλαδη η βαση που κουμπωνει η βαλιτσα ξεκινα απο το τελος της εξατμισης!!!μηπως τα εχει βαλει κανεις γιατι φοβαμαι οτι σαμαρια σε αυτες τις βασεις ειναι λιγο δυσκολο να μπουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 12 2008, 10:44

ρε παιδιά αποφάσισα να βάλω και εγώ τις Givi E41 από το μαγικό μαγαζί στην μαγική τιμή και δεν βρίσκω έναν να ανεβαίνει Θεσσαλονίκη να μου τις φέρει....αν υπάρχει κανενας καλοθελητής που είναι ο δρόμος του προς τα εδωπάνω κερνάω καφεδάκι και ποτάκι στην θεσσαλονίκη για την εξυπηρέτηση... geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16 2008, 11:40

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ.ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΙΣ ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ.ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΒΑΛΩ 40 LT.ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ? ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ,ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΡΝΤΑΣΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ.
ΜΙΧΑΛΗΣ 16/07/08
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 17 2008, 20:51

michalis έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ.ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΙΣ ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ.ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΒΑΛΩ 40 LT.ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ? ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ,ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΡΝΤΑΣΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ.
ΜΙΧΑΛΗΣ 16/07/08

Τι να τις κάνεις μεγαλύτερες? Θα αλλάξει πολύ η αεροδυναμική της μηχανής μετά. Δεν θα σου το πρότεινα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 18 2008, 10:14

40λτ. είναι ότι πρέπει, αλλιως είναι τπερβολικά ογκώδης, κ νομίζω πως δεν υπάρχουν μεγαλύτερες. 2*40 + την πάνω έχεις > 120 λίτρα χώρο. Αν δεν σου φτάνει βάζεις κ μια σχάρα στην οροφή της μπαγκαζιέρας για ογκόδη κ ελαφριά (κάριματ, αντίσκηνο κλπ) κ μετά τανκ μπάνγκ Razz

χτες παρήγειλα κ γω κάγκελα + 40άρες κάππα 400ευράκια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 18 2008, 23:18

aris1982 έγραψε:
Drakos έγραψε:
Εχθές το απόγευμα έγινε η αγορά επιτέλους. Τελευταία στιγμή μου σφυρίξανε ένα μαγαζί στην Ηλιούπολη, αποθύκη ουσιαστικά και πήγα και πήρα ένα σετ K40 Kappa στην τιμή των 200 ευρώ Laughing Laughing Laughing Smile Καλοτάξιδες να είναι cheers cheers

1.Mοto Mania- Λένορμαν 107 Τηλ:210-5149902 .........Άψογος ο Αντώνης

2.Κεφαλληνίας 44 - Ηλιούπολη, 210-9961782 (μετά το νούμερο 42 δεξιά κάτω στην ράμπα)



καλα παιδια πηρα τηλεφωνο σε αυτους για πλαινες βαλιτσες,,,, και βασεις . τιμες ????
E-41 givi 280 euro set !!!!
και βασεις PL-532 95 euro !!!!
εχει καποιος να πει κατι καλυτερο ????
ακουω προτασεις γιατι θελω να βαλω !

Φίλε εύγε για την πληροφορία..μου γλίτωσες 140 ευρόπουλα! Σήμερα πήγα και με εξυπηρετήσαν άμεσα..Πήρα τις givi 41lt με το ασημί καπάκι 300€ και 80€ το PL528 για το 1000αράκι μου! Άυριο το στρόμα είναι έτοιμο για διακοπούλες!! Καλά μπάνια μάγκες!! aris1982 και πάλι εύγε! Πάντα τέτοια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 19 2008, 14:46

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΟ V-STROM ΜΟΥ ΒΑΛΙΤΣΕΣ Kappa 40 lt ΚΑΙ ΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΣΤΑ 300 ΕΥΡΩ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΕΙΝΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΦΟΡΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΣΟ ΑΜΑΞΙ ΣΕ ΦΑΡΔΟΣ.ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ PHOTO. MIKA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλαινεσ Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 19 2008, 14:53

[quote="mikios"]40λτ. είναι ότι πρέπει, αλλιως είναι τπερβολικά ογκώδης, κ νομίζω πως δεν υπάρχουν μεγαλύτερες. 2*40 + την πάνω έχεις > 120 λίτρα χώρο. Αν δεν σου φτάνει βάζεις κ μια σχάρα στην οροφή της μπαγκαζιέρας για ογκόδη κ ελαφριά (κάριματ, αντίσκηνο κλπ) κ μετά τανκ μπάνγκ Razz

χτες παρήγειλα κ γω κάγκελα + 40άρες κάππα 400ευράκια.
mikios --ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ?
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΗ ΧΑΝΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΙΣ 13/08
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 19 2008, 20:35

από μέσα φίλε, όποτε κατέβεις στείλε μην.
μη μου ζητήσεις μόνο να πάμε στου Ζωιδάκη, εκεί τα χαλάμε... Razz αν θες κανα σοβαρό τραγουδιάρη να βρουμε, όπως τον ξάδερφο του Μαραντόνα εδω στην Κρήτη (για να σε δω, θα το βρεις - χιντ: τον ξέρεις σίγουρα) bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
bakxos



Registration date : 12/07/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 20 2008, 10:48

παιδια καλημερα. μιας και καινουριος και ασχετος θα ηθελα να ρωτησω το εξης. αν βαλω πλαινες βαλιτσες μπορω να βαλω συνεπιβατη? βολευεται να καθησει κανεις? ή οχι . διοτι οπως το βλεπω στη φωτο μου φαινεται λιγο δυσκολο. ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 22 2008, 22:04

Ο ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΚΥΚΛΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΒΑΛΙΤΣΕΣ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΑΝΕΒΑ - ΚΑΤΕΒΑ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΟΔΗΓΑΣ ΜΙΣΟ ΑΜΑΞΙ.,ΣΕ ΦΑΡΔΟΣ,ΕΝΟΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mech

mech

Ηλικία : 54
Τόπος : ΜΕΓΑΡΑ
Registration date : 05/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 24 2008, 21:37

Μόλις έβαλα τις GIVI E41 από τα παιδιά στην Κεφαλληνίας. Αψογοι και στη χαμηλότερη τιμή.
Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Dsc00211
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.technomegara.gr
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 25 2008, 00:54

ΠΟΣΟ ΠΗΓΕ ΤΟ afro ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mech

mech

Ηλικία : 54
Τόπος : ΜΕΓΑΡΑ
Registration date : 05/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 25 2008, 09:55

Το γνωστό: Βαλίτσες 280€ - βάσεις 95€
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.technomegara.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 25 2008, 10:27

σήμερα πάει ένας φίλος να τις πάρει για μένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πλαϊνές Βαλίτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: