Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πλαϊνές Βαλίτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Δεκ 08 2008, 20:23

MARKOS-V έγραψε:
παντως οι τζιβι πλαινες δ ειναι τοσο ευχρηστες οσο νομιζουμε.αν θελεις να παρεις κατι που θα σου χρειαστει στο ταξιδι το βαζεις στην μπαγκαζιερα πισω κ οχι στις πλαινες.
εχω τις καπα πλαινες κ στο ταξιδι μου στην ευρωπη οτι χρειαζομουν το επαιρνα απο την πισινη κ οχι απο τις πλαινες.
αν τωρα ειναι πιο ομορφες αυτο ειναι αλλο .παντως εξυπηρετικες δεν ειναι για τοσα λεφτα που κανουν παραπανω.
αυτη ειναι η γνωμνη μου.για αλλους μπορει να ειναι σωστη για αλλους οχι

Φίλε μου καλέ,καλέ μου φίλε..
Τις πλαινές τις βαλίτσες GiVi που ανοίγουν καπάκι τις έχεις στα υπ'όψιν σου ??
Προχωράς και ο συνεπιβάτης,μπορεί με ένα άπλωμα του χεριού να πιάσει μέσα από τη βαλίτσα ότι θέλει..
Θα παραθέσω και μια φωτογραφία εντός ολίγου να μην παραξηγηθώ κιόλας..

Motoraid source

Σετ πλαϊνών βαλιτσών GIVI E41 με δυνατότητα ανοίγματος μέρους μόνο της βαλίτσας από πάνω με αριθμητικό συνδιασμό. Παράλληλα,για τον κλασσικό τρόπο ανοίγματος,χρησιμοποιείται κλειδί

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Givie41vh6.th

_________________
Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Δεκ 08 2008, 20:35

εγώ εχω τις givi Ε41 που λέει ο Στράτος και είμαι πολύ ενθουσιασμένος με το καπακάκι που ανοίγει με συνδιασμό από πάνω...εν κινήση της μηχανής ανοίγει ο συνεπιβάτης ή ο οδηγός απλά σταματώντας χωρίς να ξεπεζέψει (χεχε)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2008, 13:36

Best ever πλαινές είναι αυτές κατ'εμέ..
GiVi = καλή ποιότητα
Kαι αν δεν κάνω λάθος το πολύ με 400? (βαλίτσες+βάσεις) τις βάζεις
Υπάρχει και αυτός που έχουμε πεί εδώ και καιρό στην Κεφαλληνίας όπου τις ίδιες ΜΕ βάσεις τις έχει 400? (νομίζω..) ??

_________________
Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2008, 23:31

tazakos έγραψε:
εγώ εχω τις givi Ε41 που λέει ο Στράτος και είμαι πολύ ενθουσιασμένος με το καπακάκι που ανοίγει με συνδιασμό από πάνω...εν κινήση της μηχανής ανοίγει ο συνεπιβάτης ή ο οδηγός απλά σταματώντας χωρίς να ξεπεζέψει (χεχε)!

+1 Αυτες εχω κι εγω μαζι με τον father μιας κι εχουμε τα ιδια καγκελα.Αψογες.

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 N563537491_963949_6295
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2008, 00:09

Χριστουγεννιατικο δωρο για την "λατερνα" μου σημερα!
Βαλιτσουλες Ε41 και βασεις Givi απο το γνωστο μαγαζι στην Ηλιουπολη!380 ευρωπουλα συνολο! Very Happy
Ααα..πηρα και για μενα γαντακια dainese χειμωνιατικα με 70Ε!
Καταπληκτικες τιμουλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2008, 13:00

Κουφάλα.. Very Happy

ΜΕΓΕΙΑ !! Cool

_________________
Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 05 2009, 13:21

Μήπως κάποιος φίλος μπορεί να γράψει ένα tutorial για την τοποθέτηση των βάσεων της givi στο 650?
Τις πήρα χτες και ετοιμάζομαι να τις τοποθετήσω. Είδα το σχεδιάγραμμα, απλά έχω κάποιες απορίες σχετικά με το πόσο ευκολο ή δύσκολο είναι να τις τοποθετήσω. Θα μπορέσω μόνος να το κάνω ή θα χρειαστώ και βοήθεια?
Επίσης είναι καλό να τα τοποθετήσω πρώτα όλα έχοντας χαλαρές τις βίδες και μετά σταδιακά να αρχίσω να σφίγγω?
Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 05 2009, 13:35

Είναι σχετικά εύκολο, ξεβίδωσε ότι ενοχλεί (σχάρα) πρόσεχε όταν τα περνάς μη φας κάνα πλαστικό ή κάνεις γρατζουνιες και φτιάξε οπωσδήποτε ένα φραπέ για να πάνε όλα καλά...μην αγχώνεσαι may the force be with you young pad-one!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 05 2009, 13:36

Δεν υπάρχει ανάγκη για tutorial θα έλεγα. Το σχεδιάγραμμα είναι κατατοπιστικό, αν "πακετάρεις" βέβαια τις ροδέλες γιατί είναι πολλές πανάθεμά τες.
Στη συνέχεια είναι όπως τα αναφέρεις: Σε καμία περίπτωση μη σφίξεις πρώτα τους συνδέσμους που πιάνουν στα μαρσπιέ του συνοδηγού. Αν το κάνεις απλά οι τρύπες της πίσως σχάρας και των κάγκελων δεν θα κεντράρουν με τίποτα. Οπότε, θα βάλεις τις βίδες στα μαρσπιέ χωρίς να τις σφίξεις και θα βάλεις τις υπόλοιπες βίδες τις οποίες και προτείνω να σφίγεις με σύστημα ..."μπουλόνια τροχού", δηλαδή σταυρωτά κι όχι μια κι έξω, αλλά πρώτα τη μία, μετά την επόμενη και πάει λέγοντας. Αυτό το κάνεις αφού τα κάγκελα είναι πιο "σφιχτά" και "ανοίγουν" με την εγκατάσταση. Επιπλέον, το πίσω οριζόντιο να το τοποθετήσεις και να το σφίξεις από την αρχή. Και να το βάλεις σίγουρα ε, μη κοιτάς τον tazako που κυκλοφορεί έτσι...

Αυτά τα ολίγα.
Για ο,τιδήποτε άλλο χρειαστείς εδώ είμαστε.

ΥΓ. με τις βίδες των κάγκελων που πιάνουν στην ουρά να είσαι ευγενικά βίαιος. Θέλουν λίγο ζόρι αφού η σχάρα και τα κάγκελα θα τις πιέζουν εγκαρσίως, αλλά μη το παρακάνεις και φας τα πάσα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 05 2009, 13:40

aris_n έγραψε:
.... Θα μπορέσω μόνος να το κάνω ή θα χρειαστώ και βοήθεια?
είναι υπερεύκολο, λίγο να πιάνουν τα χέρια σου δεν θα έχεις πρόβλημα... εγω χρειάστηκα βοήθεια στην πλευρά που είε πέσει το μοτόρι γιατί είχε στραβώσει το πατάκι του συνοδηγού προς τα μέσα και ζορίστηκε λίγο να κουμπώσει σωστά για να μπει η βίδα. Κατα τ'άλλα όλα ΟΚ.

aris_n έγραψε:

Επίσης είναι καλό να τα τοποθετήσω πρώτα όλα έχοντας χαλαρές τις βίδες και μετά σταδιακά να αρχίσω να σφίγγω?
αυτό να κάνεις πάντα! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 05 2009, 13:41

καλά που δεν υπήρχε ανάγκη για tutorial χεχε...το έχεις,

όσο για το οριζόντιο καγκελο είμαι ξεχωριστός! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 05 2009, 13:45

Παίδες ευχαριστώ για τις αστραπιαίες απαντήσεις, θα το τολμήσω και ελπίζω να μην κρεμάσουν στο δρόμο ή να κουδουνίζουν ακατάπαυστα. Αυτό που επίσης σκέφτομαι να κάνω είναι πρίν τοποθετήσω την κάθε βίδα να την περνάω με ένα WD40 για ευκολότερο βίδωμα. Επίσης λέω να πάω να πάρω, άν βρω και αν υπάρχει, ένα μαλακό και λεπτό αφρολεξάκι σε μορφή φύλλου το οποίο να μπορώ να το κόψω σε δακτυλίους και να το βάζω κάτω απο τις βίδες για να μη έχω κοπανήματα και τριξίματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 05 2009, 13:53

aris_n έγραψε:
...να το βάζω κάτω απο τις βίδες για να μη έχω κοπανήματα και τριξίματα.

Απλά δεν υπάρχει τέτοιο εδεχόμενο...

Γιάνν' έχεις δίκιο ξέφυγα. 'Σχώρα με.
Απλά το tutorial το έχω ταυτίσει με φωτο-ρεπορτάζ οπότε για μένα δεν ήταν tutorial, χαχα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 05 2009, 14:12

aris_n έγραψε:
Επίσης λέω να πάω να πάρω, άν βρω και αν υπάρχει, ένα μαλακό και λεπτό αφρολεξάκι σε μορφή φύλλου το οποίο να μπορώ να το κόψω σε δακτυλίους και να το βάζω κάτω απο τις βίδες για να μη έχω κοπανήματα και τριξίματα.
ή σαμπρέλα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 14:37

Λοιπόν χθές κατά τις 8:30 το πρωί κάθισα και τα πέρασα τα περιβόητα κάγκελα πίσω και η όλη διαδικασία μου πήρε 45 λεπτά περίπου. Χρειάστηκα λίγη βοήθεια στην τοποθέτηση για να κρατιούνται τα κάγκελα και η σχάρα όλα μαζι για να περαστούν οι βίδες αλλά όλα καλα.
Στην αρχή νόμιζα οτι τίποτα δεν ταιριάζει με τίποτα αλλά καθώς σφίγγεις όλα έρχονται στην θέση τους. Πάντως όλες οι τρύπες παίζουν σε χιλιοστά, λίγο να αλλάξει κάτι και να ξεφύγει απο εκεί που πρέπει να μπεί, δεν βιδώνει τίποτα. Αλλά τέλος καλό όλα καλά!


Υ.Γ: Άντε σιγά σιγά να αντικαταστήσω και τα σαμάρια με τις keyless της Givi....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 17:34

έτσι...και μετά βουρ στα σούπερμαρκετ σαν εμένα....πέρνουν και εξάδες νερό μέσα να ξέρεις success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Απρ 03 2009, 19:25

ετοποθετήθησαν οι γνωστές και μη εξαιρετέες Ε 41 στο γνωστό κατάστημα-αποθήκη της Ηλιούπολης...τιμή 375 εούρος ( μέσα οι βάσεις εννοείται ) και αναχώρηση μετά από 1 ώρα προσπάθειας..με επιτυχία ευτυχώς...είναι όμορφες οι άτιμες EROS EROS EROS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Απρ 03 2009, 20:00

kalampokάs έγραψε:
ετοποθετήθησαν οι γνωστές και μη εξαιρετέες Ε 41 στο γνωστό κατάστημα-αποθήκη της Ηλιούπολης...τιμή 375 εούρος ( μέσα οι βάσεις εννοείται ) και αναχώρηση μετά από 1 ώρα προσπάθειας..με επιτυχία ευτυχώς...είναι όμορφες οι άτιμες EROS EROS EROS
εεεεεεεεεε βαλε μας ρε φιλαρακι και μια φωτο να ξεχαρμανιασουμε .....αντε να το δουμε με πληρης εξαρτηση ετοιμο για εξορμηση!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Απρ 04 2009, 09:59

Ελα για φορτωστε σιγα σιγααααααα!

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 N563537491_1546739_2029404
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dionysos

dionysos

Ηλικία : 53
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 02/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 09:14

Πηγα και εγω στην Ηλιουπολη το Σαββατο να παρω βασεις και βαλιτσες αλλα του ειχαν τελειωσει οι βασεις Crying or Very sad
Το επομενο Σαββατο μου λεει θα εχω, αλλα επειδη και περυσι το καλοκαιρι τον περιμενα ενα μηνα για βασεις που τελικα δεν ηρθαν ποτε, και πηγα διακοπες με δανεικες βασεις και σαμαρια, εχω μια επιφυλαξη οποτε σκεφτομαι για κανα εναλλακτικο μαγαζι να τις πουλαει στην περιπτωση που παλι δεν τις εχει μιας και την κυριακη παω διακοπουλες για μια βδομαδουλα Cool
Εχει κανεις υπ'οψιν του κανενα?
Α εχει ετοιμες τις βασεις Klx 532 τις νεες που πέρνουν τις κουρμπαριστες βαλιτσες Κ33 αλλα δεν ξερω αν θα με καλυψουν (Βασικα την γυναικα) αληθεια τις εχει βαλει κανεις αυτες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 12:38

Χωράει κι'άλλα λέμεεεεεε!!!!

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 DSC01692 rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
kakto

kakto

Ηλικία : 58
Τόπος : Θεσ/νίκη
Registration date : 27/06/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 19:33

dionysos έγραψε:
Πηγα και εγω στην Ηλιουπολη το Σαββατο να παρω βασεις και βαλιτσες αλλα του ειχαν τελειωσει οι βασεις Crying or Very sad
Το επομενο Σαββατο μου λεει θα εχω, αλλα επειδη και περυσι το καλοκαιρι τον περιμενα ενα μηνα για βασεις που τελικα δεν ηρθαν ποτε, και πηγα διακοπες με δανεικες βασεις και σαμαρια, εχω μια επιφυλαξη οποτε σκεφτομαι για κανα εναλλακτικο μαγαζι να τις πουλαει στην περιπτωση που παλι δεν τις εχει μιας και την κυριακη παω διακοπουλες για μια βδομαδουλα Cool
Εχει κανεις υπ'οψιν του κανενα?
Α εχει ετοιμες τις βασεις Klx 532 τις νεες που πέρνουν τις κουρμπαριστες βαλιτσες Κ33 αλλα δεν ξερω αν θα με καλυψουν (Βασικα την γυναικα) αληθεια τις εχει βαλει κανεις αυτες?
Τις έχω βάλει εγώ .Όχι τις Κ33 της KAPA ,αλλά τις V35 της GIVI .
[img]Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 V35.th[/img]

Τις προτίμησα από τις Ε41 γιατί μπορεί να χάνω 12lt σε ωφέλιμο όγκο (σε βάρος σηκώνουν το ίδιο ,10kgr) ,αλλά κερδίζω 20cm σε πλάτος μηχανής και 10cm πιό χαμηλό κέντρο βάρους .
Αγοράστηκαν τον Φεβρουάριο στα 250€ από moto outlet ,η αποθήκη στην Ηλιούπολη τις έδινε 280€ (Ρώτα κι εκεί για κάγκελα).
Υ.Γ. Αν παίζει στο ταξίδι και γυναίκα δεν καλύπτεσαι ούτε με τρέυλερ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 21:00

Φάνη, μιά Κ53 θες τώρα, και το κουστουμάκι θα είναι πολύ προχώ!

rock

Μεγειά ρε, καλογέμιστες και καλοτάξιδες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dionysos

dionysos

Ηλικία : 53
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 02/04/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 08:23

''Τις προτίμησα από τις Ε41 γιατί μπορεί να χάνω 12lt σε ωφέλιμο όγκο (σε βάρος σηκώνουν το ίδιο ,10kgr) ,αλλά κερδίζω 20cm σε πλάτος μηχανής και 10cm πιό χαμηλό κέντρο βάρους''


Χμμμ! 20cm δεν ειναι και λιγα scratch
Αλλ κοιταξα στο moto outlet και δεν αναφερει τιποτα για βαλιτσες κτλ, ισως δεν τα φερνει πια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kakto

kakto

Ηλικία : 58
Τόπος : Θεσ/νίκη
Registration date : 27/06/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 16:56

dionysos έγραψε:
''Τις προτίμησα από τις Ε41 γιατί μπορεί να χάνω 12lt σε ωφέλιμο όγκο (σε βάρος σηκώνουν το ίδιο ,10kgr) ,αλλά κερδίζω 20cm σε πλάτος μηχανής και 10cm πιό χαμηλό κέντρο βάρους''


Χμμμ! 20cm δεν ειναι και λιγα scratch
Αλλ κοιταξα στο moto outlet και δεν αναφερει τιποτα για βαλιτσες κτλ, ισως δεν τα φερνει πια.
Συγνώμη ,ο δαίμον του τυπογραφείου... moto area ,όχι moto outlet
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πλαϊνές Βαλίτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: