Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πλαϊνές Βαλίτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NewFish
gold member
gold member
NewFish

Ηλικία : 47
Τόπος : Όπου γης και πατρίς
Registration date : 13/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Περί βαλιτσών ο λόγος....   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤρι Φεβ 19 2008, 21:32

Η κεντρική βαλίτσα αποτελεί ένα από τα βασικότερα αξεσουάρ μίας V-Strom, αφου η συντριπτική πλειοψηφία των αναβατών δείχνει να την επιλέγει.

Κατά την άποψή σας ποιό είναι το ιδανικό μέγεθος μιας κεντρικής βαλίτσας; Κατά πόσο επιρρεάζει τη συμπεριφορά της μηχανής και κάτω απο ποιές συνθήκες οδήγησης; Ποιους κατασκευαστές προτιμάτε;

Και μιας και μιλάμε για βαλίτσες ας αναφερθούμε και στις πλαϊνές (όσοι τις χρησιμοποιούν) με τα παραπάνω ερωτήματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤρι Φεβ 19 2008, 21:52

an exeis eteron imisi tote san litra h idanikoteri einai mia 52 lt.xoraei aneta dio full face kranoi.ego prosopika exo tin givi 52 kai eimai apolita euxaristimenos..poli kali poiotita kataskeuis,exei to + oti exei xeirolavi metaforas kai mporeis na tin vgaleis xoris na anoiksis to kapaki.akoma kai na tin sindeseis me ta frena iparxei kit extra gia na exeis extra fos frenon.san simperifora einai opos oles oi alles..otan eisai monos stin mixani sigoura dimiourgei provlimata aerodinamikis...se allo mixanaki pou eixa meta apo ta 120 to mixanaki psareue.sto siggekrimeno den mou to exei dimiourgisei pote auto akoma kai me 200 ....to mono meionektima san eteria tis givi einai pos einai akrives sxetika...gia na katalaveis oi dio plaines me tin vasi tous pane pano apo 450 euro...tis exo xrisimopoiisei (daneikes apo filo,ego exo parei mono tin vasi...).einai idanikes.akoma kai topothetimenes pano stin mixani exoun anoigma apo tin pano meria me tripsifio kodiko gia na mporeis na vgaleis kati proxeiro xoris na vgazeis oli tin valitsa apo tin thesi tis..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
snatch

snatch

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 16/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤετ Φεβ 20 2008, 10:28

Η βαλίτσα ειναι όντως ενα απο τα πιο απαραιτητα αξεσουάρ,ειδικά σε τύπο μοτο όπως το strom.

Για την χωρητικότητα πιστεύω πως απο τα 46 λίτρα και πάνω είσαι καλυμένος!

Το πρόβλημα είναι οτι αλλάζει δραματικά την αεροδυναμική της μηχανής με αποτέλεσμα σε μεγάλες ταχύτητες να εμφανίζονται στροβιλισμοί και επικίνδυνη συμπεριφορα!

Σε ταξίδι μετά τα 160 περίπου νιώθες οτι το μηχανάκι κάνει τραμπάλα!

Για πλαινές εγω πάντως θα επέλεγα σαμάρια και οχι σκληρές με βάσεις!Μικρότερο κόστος και μεγαλύτερη ευκολία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrakos35
Member
Member
spyrakos35

Ηλικία : 52
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 14/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤετ Φεβ 20 2008, 11:00

snatch έγραψε:
Η βαλίτσα ειναι όντως ενα απο τα πιο απαραιτητα αξεσουάρ,ειδικά σε τύπο μοτο όπως το strom.

Για την χωρητικότητα πιστεύω πως απο τα 46 λίτρα και πάνω είσαι καλυμένος!

Το πρόβλημα είναι οτι αλλάζει δραματικά την αεροδυναμική της μηχανής με αποτέλεσμα σε μεγάλες ταχύτητες να εμφανίζονται στροβιλισμοί και επικίνδυνη συμπεριφορα!

Σε ταξίδι μετά τα 160 περίπου νιώθες οτι το μηχανάκι κάνει τραμπάλα!

Για πλαινές εγω πάντως θα επέλεγα σαμάρια και οχι σκληρές με βάσεις!Μικρότερο κόστος και μεγαλύτερη ευκολία!

μπορεί αλλά πρέπει να δένεις να κάνεις να ράνεις για να μην κουνάνε, η αδιαβροχοποίηση είναι αμφιβόλου αποτελέσματος σε διαρκή βροχόπτοση και δεν ξέρω αν παρέχουν την ίδια ευκολία στο να βγάλεις κάτι από μέσα όσο είναι τοποθετημένα στην μηχανή απάνω.....

τώρα το περι τραμπάλας..... ισχύει υπό περιπτώσεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
τέως
Member
Member
τέως

Ηλικία : 43
Τόπος : Βουλα
Registration date : 15/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΠεμ Φεβ 21 2008, 02:23

εγω φοραω πισω μια 52 givi maxia

ειναι πολυ μεγαλη και ανετη
εννοειται οτι αλλαζει η συμπεριφορα στο δρομο και αυτο το διαπιστωνεις οταν την αφαιρεις!!!
βεβαια εγω την βγαζω ελαχιστες φορες μιας και κουβαλαω συνεχεια πραγματα λογω δουλειας
και την εχω συνηθισει.

οσο για τις πλαινες ...
εχω παρει σαμαρια 20 λιτρα μεχρι 48 το καθενα....

τα ειχα και πριν βαλω πλαινα καγκελα...
πριν ηταν.... ο χαρος βγηκε παγανια
αλλα με τα καγκελα δενονται πολυ καλα και δεν καταλαβαινεις τιποτα.
εχω παει τριβαλιτσος με συνεπιβατη και 190+ και ηταν ολα τελεια
μηδεν προβλημα στην συμπεριφορα

οσο για την αδιαβροχοποιηση κανενα προβλημα ..
εχω φαει τοσες μπορες με τα σαμαρια και δεν περασε τιποτα στα ρουχα.

απλα πιστευω οτι οι σκληρες βαλιτσες ειναι καλυτερες γιατι δεν παραμορφωνουν τις βαλιτσες οπως στα σαμαρια
και τα ρουχα δεν τσαλακωνονται και ειναι πιο πρακτικες.

παντως σαν συμπερασμα ειτε βαλιτσες πλαινες ειτε σαμαρια.. τα καγκελα πισω θεωρουνται απαραιτητα!!!
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤρι Απρ 01 2008, 19:28

Καλησπέρα παίδες. Ψάχνω να πάρω πλαϊνες βαλιτσούλες για την στρωματάρα μου, κατα προτήμηση Givi ή Kapa και χωρητικότητας 46 lt έκαστως. Επειδή στα μαγαζιά που έχω δει οι τιμές είναι στα θεό, καμία ιδέα για κανένα άλλο μαγαζί? bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤρι Απρ 01 2008, 19:41

Eγώ πήρα αυτά

http://www.xikis.gr/html/details.aspx?pagenum=1&categoryID=3&CategoryName=&subcategoryID=324&SubCategoryName=&ManufactureID=&ManufactureName=&description=&productCode=KL532&content=0&specialID=

και αυτές

http://www.e-moto.gr/gr/Details.asp?ProductID=1027

OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤρι Απρ 01 2008, 20:03

bdout2R1 έγραψε:
Eγώ πήρα αυτά

http://www.xikis.gr/html/details.aspx?pagenum=1&categoryID=3&CategoryName=&subcategoryID=324&SubCategoryName=&ManufactureID=&ManufactureName=&description=&productCode=KL532&content=0&specialID=

και αυτές

http://www.e-moto.gr/gr/Details.asp?ProductID=1027

OK OK

Τις βάσεις τις έχω βάλει γιατί παίζουν και προστατευτικό ρόλο. Τις βαλίτσες αυτές της είχα βρει κι εγώ απλά ψάχνω μήπως βρω κάτι σε 46 λίτρα. Για πες μου εντυπώσεις από αυτές? bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤρι Απρ 01 2008, 20:34

Τα 46 lt για πλαϊνές βαλίτσες μου φαίνονται πολλά, νομίζω ότι για πλάι συνιστούν μέχρι 42 (Givi) και 40 (Kappa αυτές έχω και εγώ)

Θεωρητικά μπορείς να βάλεις και την 52αρα αλλά δεν προτείνεται για ευνόητους λόγους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤρι Απρ 01 2008, 21:25

- Krauser (το site της)
- ο κατάλογός της (click me)


Πλαϊνές Βαλίτσες Vstrom1Πλαϊνές Βαλίτσες Vstrom2

Καλο φαινεται....αλλα εδω το βρισκω στο νετ πχ 180?.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤρι Απρ 01 2008, 22:40

Τις βάσεις τις έχω μόνιμα και εγώ. Τις πλαϊνές δεν τις εχω βάλει ακόμα, αν και τις έχω πάρει. Το πάσχα θα τις εγκαινιάσω...

Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤρι Απρ 01 2008, 22:47

bdout2R1 έγραψε:
Τις βάσεις τις έχω μόνιμα και εγώ. Τις πλαϊνές δεν τις εχω βάλει ακόμα, αν και τις έχω πάρει. Το πάσχα θα τις εγκαινιάσω...

Very Happy Very Happy Very Happy

Σαν ποιότητα πως σου φαίνονται? cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤρι Απρ 01 2008, 23:07

Drakos έγραψε:

Σαν ποιότητα πως σου φαίνονται? cyclops


Ακριβώς ίδιες με την πίσω Kappa 46lt που έχω, λίγο πιο μικρές όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤετ Απρ 02 2008, 09:00

pisteuw pos oi plaines valitses tis givi einai oi kaliteres giati exoun kai ena sistima otan einai topothetimenes wste an xreiasteis kati na min tis katevazeis kato gia na tis anoikseis alla exoun ena mikro portaki apo tin pano meria opos tis vlepeis foremenes
to anoigeis kai vgazeis h vazeis oti thes pou to thes proxeiro ....giauto eksalou kai ta 500 pou kostizoun... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gregkozani

gregkozani

Ηλικία : 52
Τόπος : Kozani
Registration date : 01/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤετ Απρ 02 2008, 10:12

έχω κάτι παλιές kappa 21 l και κάνουν μια << χαρά >> Neutral την δουλειά τους (custom το στρωματάκιVery Happy Very Happy Very Happy ) ούτε μούρη έχουν, ούτε στυλ ,ούτε τα τρελά λίτρα αλλά λεφτά για 3-4 ταξιδάκια που χρειάζονται δεν δίνω συν την 46ρα πάνω φτάνουμε τα 100 λίτρα(με δίχτυ χταπόδι κλπ) σε γενικές γραμμές καλά είναι....................για περισσότερα το κουτί geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dallis.gr
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤετ Απρ 02 2008, 17:29

Μου φαίνεται ότι οι 40άρες της κάπα είναι η καλλίτερη λύση από άποψη κόστους κλπ. Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις παίδες. Περιμένω το δώρο του πάσχα και έφυγα για αγορά cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤετ Απρ 16 2008, 18:01

Εχθές το απόγευμα έγινε η αγορά επιτέλους. Τελευταία στιγμή μου σφυρίξανε ένα μαγαζί στην Ηλιούπολη, αποθύκη ουσιαστικά και πήγα και πήρα ένα σετ K40 Kappa στην τιμή των 200 ευρώ Laughing Laughing Laughing Smile Καλοτάξιδες να είναι cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΠεμ Απρ 17 2008, 02:52

Drakos έγραψε:
Εχθές το απόγευμα έγινε η αγορά επιτέλους. Τελευταία στιγμή μου σφυρίξανε ένα μαγαζί στην Ηλιούπολη, αποθύκη ουσιαστικά και πήγα και πήρα ένα σετ K40 Kappa στην τιμή των 200 ευρώ Laughing Laughing Laughing Smile Καλοτάξιδες να είναι cheers cheers


επωνυμία οδό αριθμό τηλέφωνο ??????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΠεμ Απρ 17 2008, 09:34

KORMI έγραψε:
Drakos έγραψε:
Εχθές το απόγευμα έγινε η αγορά επιτέλους. Τελευταία στιγμή μου σφυρίξανε ένα μαγαζί στην Ηλιούπολη, αποθύκη ουσιαστικά και πήγα και πήρα ένα σετ K40 Kappa στην τιμή των 200 ευρώ Laughing Laughing Laughing Smile Καλοτάξιδες να είναι cheers cheers


επωνυμία οδό αριθμό τηλέφωνο ??????????


Πλαϊνές Βαλίτσες 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f6/topic-t193-15.htm#7213
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤετ Ιουν 04 2008, 15:41

Μήπως έχει βάλει κανείς σας αυτό :

http://motoraid.eu/shop/product_info.php?cPath=196_205&products_id=1758

Μου φαίνονται πολύ καλαίσθητες γιατί έχουν κλίση προς τα μέσα. Βασικά τις σκέφτομαι αρχικά για να δένω καλύτερα τα σαμάρια (στην συνέχεια βλέπουμε για τριβάλιτσο - δεν είμαι και πολυ fan).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΠαρ Ιουν 13 2008, 14:28

Drakos έγραψε:
Εχθές το απόγευμα έγινε η αγορά επιτέλους. Τελευταία στιγμή μου σφυρίξανε ένα μαγαζί στην Ηλιούπολη, αποθύκη ουσιαστικά και πήγα και πήρα ένα σετ K40 Kappa στην τιμή των 200 ευρώ Laughing Laughing Laughing Smile Καλοτάξιδες να είναι cheers cheers

1.Mοto Mania- Λένορμαν 107 Τηλ:210-5149902 .........Άψογος ο Αντώνης

2.Κεφαλληνίας 44 - Ηλιούπολη, 210-9961782 (μετά το νούμερο 42 δεξιά κάτω στην ράμπα)



καλα παιδια πηρα τηλεφωνο σε αυτους για πλαινες βαλιτσες,,,, και βασεις . τιμες ????
E-41 givi 280 euro set !!!!
και βασεις PL-532 95 euro !!!!
εχει καποιος να πει κατι καλυτερο ????
ακουω προτασεις γιατι θελω να βαλω !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2008, 20:23

Αφου δεν πηρα απαντηση .... πηγα και αγορασα βαση PL-532 και βαλιτσες Givi E-41 !!!! να και μερικες foto.......
Πλαϊνές Βαλίτσες Dsc00616

Πλαϊνές Βαλίτσες Dsc00617

Πλαϊνές Βαλίτσες Dsc00618

Πλαϊνές Βαλίτσες Dsc00619

Πλαϊνές Βαλίτσες Dsc00620

..... ΤΙΜΗ : 375 Συνολο ._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΠεμ Ιουν 19 2008, 22:18

απο που τις πηρες δεν μας ειπες ομως..280 euro μονο???εγω θυμαμαι πως εκαναν σχεδον τα διπλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΠαρ Ιουν 20 2008, 10:05

Πολυ καλες Αρη.... Με γεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voutinio

voutinio

Registration date : 06/05/2008

Πλαϊνές Βαλίτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαϊνές Βαλίτσες   Πλαϊνές Βαλίτσες Icon_minitimeΚυρ Ιουν 22 2008, 05:07

ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΡΟΒΙΛΙΖΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΒΑΛΙΤΣΑΣ ΠΙΣΩ ΕΓΩ ΔΕΝΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΑΚΟΥΑΓΙΑΖ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! [ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΑ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ [ ΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΠΟΛΥΩΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πλαϊνές Βαλίτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 7Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: