Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ioannis1965

ioannis1965

Registration date : 25/09/2017

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες   Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Icon_minitimeΠεμ Νοε 09 2017, 14:10

χαίρετε
είμαι νέος κάτοχος ενός Vstrom 650 μοντέλο 2013 .Θέλω να αγοράσω τις πλαϊνές αλουμινένιες βαλίτσες της Earth explorer αλλά έχω μπερδευτεί λίγο με τον τύπο της πλαϊνής σχάρας  .Μιλώντας για GIVI γνωρίζετε μοντέλο;Κάποια άλλη επιλογή ; Σας ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioannis1965

ioannis1965

Registration date : 25/09/2017

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες   Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Icon_minitimeΤετ Ιαν 03 2018, 13:14

ioannis1965 έγραψε:
χαίρετε
είμαι νέος κάτοχος ενός Vstrom 650 μοντέλο 2013 .Θέλω να αγοράσω τις πλαϊνές αλουμινένιες βαλίτσες της Earth explorer αλλά έχω μπερδευτεί λίγο με τον τύπο της πλαϊνής σχάρας  .Μιλώντας για GIVI γνωρίζετε μοντέλο;Κάποια άλλη επιλογή ; Σας ευχαριστώ

καλή μας χρονιά
ασφαλή,με πολλά χιλιόμετρα και ζωγραφισμένο το χαμόγελο της ευτυχίας στα πρόσωπα όλων....βλέπω 102 αναγνώσεις στο ερώτημά μου αλλά καμιά απάντηση?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashaloua
Administrator
Administrator
pashaloua

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/01/2013

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες   Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Icon_minitimeΤετ Ιαν 03 2018, 13:30

Καλημέρα. Καλή χρονιά, με υγεία και πολλές όμορφες διαδρομές.

Αν θέλεις να κινηθεις προς τα givi εδώ υπάρχει οδηγός αγοράς για το συγκεκριμένο μοντέλο

https://www.givi.it/my-motorcycle#SUZUKI,DL_650_V-Strom_L2-L3-L4-L5-L6_(11_>_16)

_________________
Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες 2019_011
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες   Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Icon_minitimeΤετ Ιαν 03 2018, 18:21

Οπως βλεπεις και στο λινκ απο πανω, ειναι πολυ ευκολο να δεις τα διαφορετικα μοντελα της Givi.

Παρ'ολα αυτα εν συντομια, οι PL3101 ειναι οι κλασσικες βασεις για βαλιτσες τυπου ΜΟΝΟΚΕΥ, οι PLR3101 ειναι οι ιδιες αλλα με γρηγορη αφαιρεση απο τη μηχανη αν δεν τις θες μονιμα πανω, και οι PL3101CAM που ειναι ειδικες για τις μεταλλικες βαλιτσες της Givi.

Εσυ χρειαζεσαι μια απο τις 2 πρωτες, αναλογα με την προτιμηση σου. Οι απλες ειναι ελαχιστα φθηνοτερες αλλα επισης λιγο πιο στιβαρες και φυσικα πιο ασφαλεις, οι αφαιρουμενες ειναι πολυ βολικες και βγαινουν σε 30" αν δεν θες να σου χαλανε το λουκ, αλλα επισης ειναι και πιο ευκολο για καποιον να στις σηκωσει.

Και οι 2 εχουν αφαιρουμενα δοντακια για να πιανουν οι βαλιτσες τυπου Monokey, που ξεβιδωνουν και μενεις με ενα απλο σωληνωτο πλαισιο. Αντιστοιχες εχω κι εγω στο ΚΤΜ, και εχοντας βγαλει τα δοντακια προσαρμοζω σαμαρια SW Motech και βαλιτσες Touratech.

(Aν θες ακομη καλυτερη τιμη, δες σε ΚΑΡΡΑ, ειναι ακριβως τα ιδια μιας και ειναι θυγατρικη, αλλα λιγο πιο φθηνα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες   Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Icon_minitimeΤετ Ιαν 03 2018, 18:26

Eναλλακτικα σου προτεινω ανεπιφυλακτα και αυτες. Ο,τι γραφει σε τιμη + 33ευρω μεταφορικα. Και οι βαλιτσες τους ειναι αριστες...

http://www.heavyduties.ro/suzuki/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioannis1965

ioannis1965

Registration date : 25/09/2017

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες   Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Icon_minitimeΤετ Απρ 28 2021, 19:51

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Img_2013
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioannis1965

ioannis1965

Registration date : 25/09/2017

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες   Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Icon_minitimeΤετ Απρ 28 2021, 19:56

το πασχαλινό δώρο έφτασε .......έτοιμη / έτοιμοι (Χαρδαλιά θέλοντος) για ταξιδακια Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες 1f60d Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες 1f6b2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hellas4x4

Hellas4x4

Ηλικία : 39
Τόπος : Παλλήνη, Αττικής
Registration date : 09/01/2019

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες   Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Icon_minitimeΣαβ Μάης 01 2021, 12:04

Όμορφες είναι...
Καλά και ασφαλή ταξίδια εύχομαι!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hellas4x4.gr/
ioannis1965

ioannis1965

Registration date : 25/09/2017

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες   Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες Icon_minitimeΣαβ Μάης 01 2021, 15:40

ευχαριστώ ....σύντροχε αντεύχομαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πλαινες βασεις για αλουμινενιες βαλιτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: