Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 10 2011, 17:31

έλα ρε δημήτρη, αμα είναι έτσι εγώ λέω να κάψουμε όλα τα περιπολικά ωστε να ανανεωθεί ο στόλος της αστυνομίας. και παραμπιπτόντως μπορούμε να αχοληθούμε και με τα οχήματα του στρατού που αρχίζουν να παλιώνουν...

τώρα επειδή λες ότι εσύ τα πλήρωσες... δν μου λές, τα πλήρωσες μόνος σου, γτ αν είναι έτσι να μου δανείσεις μερικά λεφτά να κάνω κάτι μετατροπές στο vstrom που θέλω... αλλά αν δεν τα πλήρωσες μόνος σου αλλά παρόλαυτά τα καις (και δν αναφέρομαι αποκλειστικά σε εσένα, μιλάω γενικά) τότε δεν σέβεσαι το δικό μου μερίδιο της πληρωωμής και του φίλου hypersonic που ούτε αυτός επιθυμούσε να καούν....

ελάτε ρε παιδιά... λίγο σεβασμός στη δημόσια περιουσία....

δηλαδή επειδή ο αστυνομικός χρησιμοποιεί αυτοκίνητο καις το αυτοκίνητο?? ωραία λογική...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 10 2011, 18:03

dimnik83 έγραψε:
Μποτιλιάρισμα υπάρχει εφ' όσον κινούνται οχήματα στο δρόμο. Αν κόψεις την κυκλοφορία πολύ πιο πριν τότε δημιουργείται απελευθέρωση της αγανάκτισης και των ωμών συναισθημάτων που βγαίνουν φυσικότατα απ' το εξαγριωμένο πλήθος...

Το έκανα ..."picturize"!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 11 2011, 11:13

Σταμ αγόρι μου, είδες πουθενά στην Ελλάδα να καίγονται μαζικά περιπολικά; Μήπως ήσουν εκεί να δεις πόσοι ήταν αυτοί που τα αναποδογυρίσανε; Μήπως πέρασες καμιά βόλτα απ' την Κερατέα που γίνεται κάθε μέρα εδώ κι ένα μήνα πραγματικός πόλεμος; Τράβα πρώτα να τα δεις από κοντά, μίλα με τον κόσμο και μην ακούς τις μαλακίες που λένε στην τηλεόραση γιατί μόνο εμετό μπορούν να προκαλέσουν... Αν θέλεις το μερίδιο σου στην αγορά των περιπολικών, μπορείς να έρθεις στην Κερατέα να τα προστατέψεις. Θα σε βοηθήσουν και οι ευσεινήδητοι και καλοί αστυνομικούληδες της τροχαίας της Κερατέας.

Άντε να σας δω όλους, έναν, έναν να εργάζεστε για το κοινό καλό, για το καλό της ανθρωπότητας, για να "πάμε μπροστά" (μουάχαχαχαχαχαχαχαχα)...

Λοιπόν, ότι έγραψα, έγραψα στο forum. Έχω καλύψει πολλές πλευρές του θέματος με τις προσωπικές μου απόψεις. Όποιος θέλει απο 'δω και πέρα να συζητήσουμε, θα με πάρει ένα τηλέφωνο να τον πάω μια βόλτα (δεν θέλει πολύ βενζίνη, 40 + 40 χλμ είναι το Αθήνα - Κερατέα και πίσω).

Και κάτι τελευταίο: ΜΗΝ "ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ" ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΕΡΜΕΣΟ ΜΑΖΙΚΗΣ ΑΠΟΒΛΑΚΩΣΗΣ. ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΗ, ΤΗΝ Γ*&@$%#ΜΕΝΗ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
C/O
Member
Member
C/O

Ηλικία : 54
Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΙΛΙΟΝ
Registration date : 25/11/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 09:37

andreasp έγραψε:
giannis81 έγραψε:
Και μιας και κατα καιρους στο φορουμ εχουμε συζητησει για το τι ειναι και τι δεν ειναι οι μπατσοι, την απαντηση μας τη δινουν οι μαθητες της Κερατεας! Πραγματικα τελειο!

Καταπληκτικά μαθήματα παιδείας ,ενότητας και πολιτισμού.
Μπράβο στις οικογένειες τους!
Αντί η οικογένεια να προάγει την ενότητα και το κοινό συμφέρον... το ΕΜΕΙΣ, προάγει τον διαχωρισμό και το μίσος.
Ξέρει το 12 χρονο τι ειναι ο μπατσος και τι δεν ειναι. Το έμαθε στο playstation...
Ποτέ δεν θα πάμε μπροστά! Ούτε με τέτοιους πατεράδες, ούτε με τέτοιους μαθητές... ούτε με τέτοιους μπάτσους.... ούτε με τέτοιους βουλευτές.

Υ.γ Παρουσιάζει σε κάποιον άλλο το παρακάτω πρόβλημα το forum?
Απο τότε που μπήκαν τα χιόνια τα χριστουγεννιάτικα, αργεί πάρα πολύ η εμφάνιση των χαρακτήρων που γράφεις.
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΜΕ ΠΩΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΤΑ 12ΧΡΟΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ PLAY STATION
KAI AN NOMIZEIS OTI TA PAIDIA AYTA DEN EXOYN KRISI KAI KANOYN XABALE TOTE LYPAMAI GIA TON TROPO POY SKEFTESAI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 10:09

Σχολικη εκθεση 9χρονου απο Κερατεα:

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Sholikiekthesi9hronou0l

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 10:34

σκατά, έχω μείνει πολύ πίσω... Μολότωφ με μπαρούτι;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 11:43

Γκουχ, γκουχ... Έχε χάρη που έχω ενημερωθεί για συσκευές παρακολούθησης τηλεφώνων και δεν ανοίγω το στόμα μου. Man - oh, θα σε κατατοπίσω (κατατομπρός) από κοντά εσένα. Για ένα παιδάκι που ακούει διάφορα στα μπάχαλα είναι, χμμ, μολότωφ με μπαρούτι, για όποιους γνωρίζουν καλύτερα, είναι απλά υπερενισχυμένες. Wink

Ήρθε ο διοικητής των Μ.Α.Τ. (και μπράβο του) και παρακάλεσε τον κόσμο να μη ρίχνει τέτοιες μολότωφ γιατί έχουν πάθει σοβαρά εγκαύματα οι μαριονέτες του. Laughing

Υ.Γ. Μου κάνει εντύπωση που με το φως της ημέρας γίνονται όλα πολύ πιο... ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ! Και μόλις βραδιάσει, ο σώζον εαυτόν σωθήτω! Πύρινη κόλαση η Λαυρίου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 12:08

Απο την παναπεργιακη πορεια στις 15 Δεκεμβρη, μπροστα απο το Μ.Βρετανια.
Τα μπαμ μπουμ που ακουγονταν ηταν υπερνισχυμενα απο τις κλανιες των μπατσων που τα κανανε πανω τους Laughing

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 15fireballcop1785967i1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 14:11

Ερώτηση :

Είναι αλήθεια, ότι η απόφαση του ειρηνοδικείου, μιλάει για ένα μικρό μόνο κομμάτι , της περιοχής που έχουν σκοπό να φτιάξουν τον ΧΥΤΑ , και όχι για όλη την περιοχή που σκοπέυει να φτιαχτεί?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 15:03

Αντρέα, συνήθως το ειρηνοδικείο ασχολείται με υποθέσεις διαφορών όπως αυτές που έχουν οι κάτοικοι με τους καταπατητές. Ο χώρος για τον οποίο γίνεται ο λόγος είναι περί τα 540 στρέμματα απ' τα οποία κάποια έχουν ονοματισθεί ως "Αρχαιολογικοί χώροι" για προφανείς και κατανοητότατους λόγους, κάποια είναι του δασαρχείου, πάλι για προφανείς και κατανοητοτατότατους λόγους (βλ. δάσος, ρέμα, κλπ) και γύρω στα 140 στρέμματα είναι ιδιωτών.

Πέραν λοιπόν των 400 στρεμμάτων που αναφέρθηκαν παραπάνω ως τι έχουν χαρακτηριστεί από επίσημους φορείς του κράτους, τα 140 στρέμματα καταπατήθηκαν χωρίς να γίνει απαλλοτρίωση. Χωρίς να αποζημιωθεί κανείς για την ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΗ της περιουσίας του, έτσι απλά, μπουκάρανε με κάτι σάπια μηχανήματα, χωρίς πινακίδες και κατσικωθήκαν στο βουνό, φέραν και τα ΜΑΤ και βαράνε τον κόσμο που πάει να σηκώσει κεφάλι να βρει το δίκιο του (αλλά που; )

Επιπρόσθετα νέα μιάς και ξαναγράφω στο συγκεκριμένο topic που είχα αποφασίσει να μην ξαναγράψω:

Έχτισαν την είσοδο της εφορίας Λαυρίου με τσιμεντόλιθους οι κάτοικοι (εκεί πήγαινα Λύκειο γιατί συστεγάζονται, Εφορία και Τ.Ε.Ε. Λαυρίου)
Επίσης, οι καλοί σας οι φίλοι οι δημοσιοκάφροι, βγήκαν και λέγανε οτι οι κάτοικοι βγάλανε βρώμα για ένα 16χρονο παιδί που το χτυπήσαν με το όπλο απο πολύ κοντινή απόσταση και του προκάλεσαν τραύματα (νομίζω κάηκε απ' τη μία μεριά στο πρόσωπο και κάπου στο σώμα (για τα τραύματα μιλάω με μεγάλη επιφύλαξη γιατί δεν ήμουν μπροστά)). Αλλά μετά ΕΥΤΥΧΩΣ βρέθηκε υλικό (video) που αποδεικνύει (δείχνει το παιδί που το πετάνε κάτω), το περιστατικό και βγήκε η Τσαπανίδου και ζήταγε συγνώμες οτι έκαναν λάθος που λέγανε οτι ήταν λόγια κατοίκων ο τραυματισμός του μικρού και ότι υπάρχει απόδειξει οτι τα κωλόπαιδα κάνανε και αυτό το αίσχος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 20:41

Γυναικάρα η Τσαπανίδου πάντως cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 20:46

Μου έκανε τρομέρη εντύπωση, ότι 3 ασφαλίτες που βγήκα για μπύρα προχτές... πήραν απόλυτα το μέρος του dimnik83 !
Τα παιδιά ήταν πλήρως απογοητευμένοι απο αυτά που συμβαίνουν, και παρώτι δεν ειναι στα ΜΑΤ, μου μετέφεραν την άποψη συναδέλφων τους απο τα ΜΑΤ, ότι η κατάσταση έχει ξεφύγει συνολικά και ειδικά στην Κερατέα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 10:06

... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 10:27

Και τα αίσχη συνεχίζονται...

Ας μου πει, παρακαλώ, κάποιος, πότε άκουσε να επεμβένουν 4 εισαγγελείς μαζί σε κάποια υπόθεση...

Πήγαν με το ζόρι να μπούνε στα σπίτια των κατοίκων της Κερατέας για να πιάσουν τους παράνομους που τους πετάνε μολώτωφ με 4 εισαγγελείς παρακαλώ. Εδώ έχουν κατακλέψει όλο το κράτος, έχουν γίνει τα απίστευτα, έχουν βγει στη φόρα ένα κάρο απ' τις λέρες τους και ένας εισαγγελέας δεν ασχολήθηκε (μα τι λέμε τώρα; Κόρακας κοράκου μάτι βγάζει;;; ). Στην μικρή Κερατέα, έχουν φέρει ένα τσούρμο ΜΑΤατζήδες και τώρα φέρανε κι ένα τσούρμο εισαγγελείς...

Κάτι μου βρωμάει στην υπόθεση αυτή και η βρώμα αυτή μυρίζει σαν χωματερή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 11:25

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 11:42

andreasp έγραψε:

Μπασταρδια!!

Και δεν το σβηνω το σχολιο αν ειναι για καποιους προσβλητικο ας σβηστει!Προσβολη για μενα ειναι που ακομα καθομαστε σπιτια μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 11:52

Κάποιοι πραγματικά αγαπάνε τη δουλειά που κάνουν...
Το πράγμα έχει ξεφύγει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 11:55

andreasp έγραψε:
giannis81 έγραψε:
Και μιας και κατα καιρους στο φορουμ εχουμε συζητησει για το τι ειναι και τι δεν ειναι οι μπατσοι, την απαντηση μας τη δινουν οι μαθητες της Κερατεας! Πραγματικα τελειο!

Καταπληκτικά μαθήματα παιδείας ,ενότητας και πολιτισμού.
Μπράβο στις οικογένειες τους!
Αντί η οικογένεια να προάγει την ενότητα και το κοινό συμφέρον... το ΕΜΕΙΣ, προάγει τον διαχωρισμό και το μίσος.
Ξέρει το 12 χρονο τι ειναι ο μπατσος και τι δεν ειναι. Το έμαθε στο playstation...
Ποτέ δεν θα πάμε μπροστά! Ούτε με τέτοιους πατεράδες, ούτε με τέτοιους μαθητές... ούτε με τέτοιους μπάτσους.... ούτε με τέτοιους βουλευτές.

Υ.γ Παρουσιάζει σε κάποιον άλλο το παρακάτω πρόβλημα το forum?
Απο τότε που μπήκαν τα χιόνια τα χριστουγεννιάτικα, αργεί πάρα πολύ η εμφάνιση των χαρακτήρων που γράφεις.

Τώρα λοιπόν που μπήκαν οι μπάτσοι στα σπίτια των 12χρονων, ίσως μάθουν καλύτερα το τι είναι... Είδες Αντρέα; Σταματήσαν το Playstation τα 12χρονα και βγήκαν στη γειτονιά να "παίξουν" πραγματικό πόλεμο. Τον πατέρα σου/παππού σου τον είδες πως τον πετάξαν κάτω;;;

ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΥΡΙΟΙ; ΟΧΙ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 11:58

στολή με προστασίες από πάνω μέχρι κάτω, κράνος μαύρο, και μια πριονισμένη κοντόκανη κυνηγετική καραμπίνα με σκάγια διασποράς.
μπαμ και κάτω τον ένα μετά τον άλλο....
ομάδες με 2 τέτοιους καραμπινοφόρους έκαστη, και με καλυψη από 3-4 "ψιλούς" οπλισμένους μόνο με μολότοφ, θα καθαρίσουν το μέτωπο από τα "σκουπίδια με τις πράσσινες φόρμες και τα λευκά κράνη" σε μισή ώρα.

Αυτοί δεν είναι αστυνομικοί είναι δήμιοι πληρωμένοι που χαίρονται αυτό που κάνουν. Θάνατος σε όλους τους "μπράβους" του συστήματος.
όχι φθορά της δημόσιας περιουσίας, όχι καταστροφές. Κατ'ευθείαν εκτέλεση θέλουν, ή απλά να τους αχρηστεύσει κανείς για κανα 2 χρόνια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:04

xplast έγραψε:
Ζήτω η επανάσταση του 2010! Όλοι στα άρματα!
Επιτέλους επιτρέπεται η ελεύθερη οπλοφορία και οπλοχρησία! cow

Έχω την εντύπωση ότι τα κυνηγετικά όπλα απαγορεύεται να χρησιμοποιούνται πέραν του ψυχαγωγικού σκοπού του κυνηγιού, πόσο δε μάλλον να στρέφονται και να βάλλουν κατά ανθρώπων.

Αλλά ας καταλύσουμε το Σύνταγμα προς χάρην της Επανάστασης....

Φιλία από την άλλη πλευρά. Sleep Sleep Sleep

Όχι Σταμέλο αγόρι μου, σ' αυτό το σύστημα, που κάποιοι είναι θερμοί υποστηρικτές του, μπορούν να βαράνε μόνο οι από πάνω. Εμείς, τα σκουλήκια, μπορούμε μόνο να βαλλόμαστε και να ουρλιάζουμε απ' τον πόνο μόνο όταν το κ@υ&^%(λι ακουμπήσει το κρανίο μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:10

dimnik83 έγραψε:
xplast έγραψε:
Ζήτω η επανάσταση του 2010! Όλοι στα άρματα!
Επιτέλους επιτρέπεται η ελεύθερη οπλοφορία και οπλοχρησία! cow

Έχω την εντύπωση ότι τα κυνηγετικά όπλα απαγορεύεται να χρησιμοποιούνται πέραν του ψυχαγωγικού σκοπού του κυνηγιού, πόσο δε μάλλον να στρέφονται και να βάλλουν κατά ανθρώπων.

Αλλά ας καταλύσουμε το Σύνταγμα προς χάρην της Επανάστασης....

Φιλία από την άλλη πλευρά. Sleep Sleep Sleep

Όχι Σταμέλο αγόρι μου, σ' αυτό το σύστημα, που κάποιοι είναι θερμοί υποστηρικτές του, μπορούν να βαράνε μόνο οι από πάνω. Εμείς, τα σκουλήκια, μπορούμε μόνο να βαλλόμαστε και να ουρλιάζουμε απ' τον πόνο μόνο όταν το κ@υ&^%(λι ακουμπήσει το κρανίο μας.

Δεν έχεις καταλάβει ότι σχεδόν κανείς δεν υποστηρικτής του συστήματος?
Η διαφοροποιήση μας ειναι στον τρόπο για να αλλάξει το σύστημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:18

dimnik83 έγραψε:

ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΥΡΙΟΙ; ΟΧΙ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ;;;;

NAI!
Γουστάρω αστυνομία!
Να με προφυλάσει απο τον εγκληματία είτε αυτός ειναι μπάτσος εγκληματίας είτε πολίτης εγκληματίας.
Δεν θα είχε λόγο ύπαρξης, σε έναν ιδεατό κόσμο, χωρίς εγκληματίες, χωρίς παράνομους, χωρίς ανθρώπους που θέλουν να σε βλάψουν, οπότε δεν θα με ένοιαζε είτε υπήρχε είτε όχι.
Καταλαβαίνεις την διαφορά μας?
Κάθεστε και δέρνεστε 2 μήνες με τους μπάτσους. Ανώριμοι πολίτες, με ανώριμους μπάτσους.
Αφου θέλετε ντε και καλά πόλεμο, γιατί δεν πάτε να τον παίξετε με αυτούς που πρέπει? Με τους υπαίτιους της κατάστασης?
Τι προσφέρει αυτό που γίνεται 2 μήνες στη Κερατέα εκτός απο πιθανά θύματα?
Αυτό που σίγουρα δεν μου αρέσει, είναι αυτό που βλέπω στα βίντεο. Ανθρώπους να προσπαθεί να δολοφονήσει ο ένας τον άλλον, με τους πραγματικά μεγαλύτερους υπαίτιους να χαίρονται τα 20χρονα ουίσκι και τα πούρα τους, στη ζέστη του σπιτιού τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:19

andreasp έγραψε:

Δεν έχεις καταλάβει ότι σχεδόν κανείς δεν υποστηρικτής του συστήματος?
Η διαφοροποιήση μας ειναι στον τρόπο για να αλλάξει το σύστημα.

Ένας είναι ο τρόπος ΙΣΤΟΡΙΚΑ (πέρα από τη "Βελούδινη Επανάσταση") και αυτός ειναι η βία... Όσο πιό μαζική, τόσο πιό γρήγορη η αλλαγή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:23

man_OS έγραψε:
andreasp έγραψε:

Δεν έχεις καταλάβει ότι σχεδόν κανείς δεν υποστηρικτής του συστήματος?
Η διαφοροποιήση μας ειναι στον τρόπο για να αλλάξει το σύστημα.

Ένας είναι ο τρόπος ΙΣΤΟΡΙΚΑ (πέρα από τη "Βελούδινη Επανάσταση") και αυτός ειναι η βία... Όσο πιό μαζική, τόσο πιό γρήγορη η αλλαγή

H BIA για να γίνει τι? Μια αλλαγή καθεστώτος? η οποία με μαθηματική ακριβεία , θα ξαναφέρει τα πράγματα ακριβώς εκεί που ήταν και πιο πριν, αλλά με άλλα πρόσωπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: