Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:27

δεν είναι έτσι, με καμία μαθηματική ακρίβεια τα πράγματα δεν έγιναν ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια. Μπορεί να έγιναν χειρότερα (Πχ πρώην Σοβιετική ένωση, Γερμανία, Ελλάδα κ.ο.κ.) αλλά και καλύτερα (Ισπανία, Γαλλική Επανάσταση, Κούβα, Ν. Αφρική κ.ά)
Ας μην προσπαθούμε να φτάσουμε στο αποτέλεσμα πολύ πριν πάρουμε την απόφαση να εμπλακούμε ενεργά στη διαδικασία του να φτάσουμε εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:30

Αντρέα, αυτοί είναι οι "άνθρωποι" που βγαίνεις για μπυρίτσα μαζί τους;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:34

dimnik83 έγραψε:
Αντρέα, αυτοί είναι οι "άνθρωποι" που βγαίνεις για μπυρίτσα μαζί τους;;;;;

Βασικά δεν βλέπω κανέναν μπάτσο στη φωτογραφία.
Με το ενδεχόμενο να είναι μπάστος ή οικοδόμος ή ασφαλιστής... θα σου πω οτι οχι! δεν ειναι τέτοιοι άνθρωποι αυτοί που βγαίνω για μπυρίτσα μαζί τους.
Εχεις τσουβαλιάσει τα πάντα στο ίδιο τσουβάλι!
Είσαι τυφλός! Και προσπαθείς να ξεστραβωθείς απο το indymedia.
Το μεγαλύτερο σκουπίδι του internet!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:41

Very Happy Έλα Αντρέα να μου ανοίξεις τα μάτια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:53

andreasp έγραψε:
dimnik83 έγραψε:
Αντρέα, αυτοί είναι οι "άνθρωποι" που βγαίνεις για μπυρίτσα μαζί τους;;;;;

Βασικά δεν βλέπω κανέναν μπάτσο στη φωτογραφία.
Με το ενδεχόμενο να είναι μπάστος ή οικοδόμος ή ασφαλιστής... θα σου πω οτι οχι! δεν ειναι τέτοιοι άνθρωποι αυτοί που βγαίνω για μπυρίτσα μαζί τους.
Εχεις τσουβαλιάσει τα πάντα στο ίδιο τσουβάλι!
Είσαι τυφλός! Και προσπαθείς να ξεστραβωθείς απο το indymedia.
Το μεγαλύτερο σκουπίδι του internet!

+1 διαφωνία... δεν μπορείς να απορρίπτεις έτσι εύκολα έναν διαδικτυακό τόπο στον όποίο γράφουν και διαβάζουν τόσοι άνθρωποι...
μάθε ακόμα και μέσα από την εφημερίδα του αντιπάλου σου (αν τον αντιλαμβάνεσαι έτσι) να διαβάζεις ειδήσεις, να καταλαβαίνεις πως σκέπτεται, και πάντα να είσαι έτοιμος να αναθεωρήσεις τις απόψεις σου....
αυτό το τελευταίο απευθύνεται σε όλους...
το placebo δεν είναι μόνο στα παραμύθια... μπορεί να συμβεί σε όλους μας.

στο πανεπιστήμιο ένα από τα πράγματα που έμαθα είναι ότι για να φτάνεις σε ασφαλή και λογικά συμπεράσματα πρέπει να απομακρύνεις το συναίσθημα από τα αισθητήριά σου, να αφήνεις τη λογική να δρά μόνη της και ανεπηρέαστη, και τέλος να είσαι πάντα έτοιμος να αναθεωρήσεις τις απόψεις σου.
Γιατί ο καλύτερος τρόπος για να θωρακίσεις τα επιχειρήματά σου είναι να τα αμφισβητείς μέσα σου καθημερινά και να βρίσκεις τις αδυναμίες τους.

Μήτσο αν και είδες πως τοποθετήθηκα παραπάνω, δεν πιστεύω στην μη ύπαρξη αστυνομίας. όμως πιστεύω στον διαχωρισμό των εξουσιών αλλά και στην προστασία των κέντρων λήψεως αποφάσεων από τους διάφορους προδότες.
Τέλος, το είπα πριν και το ξαναλέω, μετά το video που είδα νωρίτερα, πιστεύω ακράδαντα πως οι ματατζήδες που έχουν σταλεί εκεί έχουν πάει σίγουρα εθελοντικά, και είναι άνθρωποι σαδιστές που ευχαριστιούνται αυτό που κάνουν, δεν εξηγούνται αλλιώς οι επαίσχυντες πράξεις τους και οι αποτρόπαιες εικόνες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 12:55

dimnik83 έγραψε:
Very Happy Έλα Αντρέα να μου ανοίξεις τα μάτια!

Δεν πρόκειται να ανοίξεις τα μάτια σου, γιατί είσαι τυφλός.
Νομίζεις ότι βλέπεις.
Δεν μπορείς να δεις όμως, ότι δεν ειναι όλοι οι μπάστοι ίδιοι, δεν ειναι όλοι οι υδραυλικοί ίδιοι , όλοι οι ηλεκτρολόγοι και οι ασφαλιστές ίδιοι.

Δεν μπορείς να δεις ότι η βία και το μίσος, φέρνουν αποκλειστικά βία και μίσος!

Μου στέλνεις link απο το indymedia. Το σκουπίδι του internet, με τα φασιστοπλουσιοπαιδα που δεν εχουν δουλέψει ποτέ στη ζωή τους, και όταν τρώνε καμιά γκλομπία, την στιγμή που σπάνε την περιουσία μου, φωνάζουν τον μπαμπά τους με τον μεγαλοδικηγόρο για να τα βγάλει απο μέσα. Ονόματα? δεκάδες!

Σε ευχαριστώ πολύ! Ενημερώθηκα μια χαρά, για το ποιος και αν ανεβάζει πούλμαν στη Κερατέα. Μου λύνεις την απορία για το ποιος φτιάχνει τις μολοτωφ και με ποιους πολεμάν τα ΜΑΤ.
Είχα αρχίσει πραγματικά να αναρωτιέμαι , αν έπεσε ίωση στις διμοιρίες των ΜΑΤ και έχουν ξεφύγει εντελώς!

Αν είσαι κάτοικος της Κερατέας, και σας ενδιαφέρει το δίκιο σας, θα έπρεπε να είχατε αποκλείσει την πρόσβαση σε όλα τα σκουπίδια που μαζεύονται εκει!

Και δεν εννοω τον ΧΥΤΑ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 13:08

Μάλιστα... Σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση Αντρέα. Σκουπίδι μπορώ να θεωρήσω κάλλιστα, τον κάθε τυχαίο που λέει ότι του κατέβει 50 χλμ. μακριά απ' το πρόβλημα και με τα μάτια ανοιχτά σε όλα τα μεγάλα μέσα της προπαγάνδας του κεφαλαίου. Για να καταλάβω καλά, μου λες δηλαδή οτι όποιος αντιστέκεται σε τέτοια αίσχη, αφού μπορεί να κατοικεί στα Εξάρχεια, στην Πεντέλη ή στην Καλλιθέα και εφ' όσον πάει με πούλμαν (όπως και τα φιλαράκια σου που συνάντησα φεύγωντας την Κυριακή το βράδυ απο Κερατέα), είναι σκουπίδι... Χμμμ, ενδιαφέρουσα η τοποθέτηση σου αλλά... Δεν... μπα... ούτε καν... καλύτερα, όχι μόνο τυφλός, (αν είναι έτσι οι τυφλοί) αλλά και μουγγός και κουτσός και κουλός και όπως θέλεις πες με αλλά να μπορώ να ξεχωρίσω το τι είναι καλό και τι είναι κακό (ξέρεις, σαν τα 12χρονα που δεν έχουν οικονομικά συμφέροντα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 13:43

ρε μήτσο...βάλε αγόρι μου τα ειδικά γυαλιά...
Σταμ, ανησυχώ που συμφωνώ σε μερικά πράγματα μαζί σου Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 13:47

Ρε παιδιά, ρε παιδιά...
Γιατί δε μαζευόμαστε, να βάλουμε οι μισοί τα riot gear, οι άλλοι μισοί κανένα κρανάκι
και τα λύσουμε τις διαφορές μας βίαια κι απολίτιστα?
Αφού αλλιώς δεν τα βρίσκουμε...

ΥΓ. Θέλω τον Σταμέλο στην ομάδα μου, έχει παίξει "πόλεμο" και ξέρει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 13:49

Κάποιος πρέπει να σταματήσει αυτή τη κατάσταση και να βρεθεί λύση. Εφόσων ζούμε σε μια πόλη κάπου πρέπει να πετάμε και τα σκουπίδια μας. Ας βρούν μια αλάνα εκτός κατοικημένης περιοχής να τα πηγαίνουν και να μη φωνάζει κανείς. Αλλά όχι τέτοια έκτροπα, τί είδους κάτοικοι μένουν εκεί?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 13:50

μαβρίντ πρόσεχε γιατί αν πάρεις τον Σταμ, θα μαστε αντίπαλοι στο λέω να το ξέρεις!!! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 13:50

Αντρέαααα, Αντρίκοοοο, δεν ξανακάνεις ένα κλικ στο link που σου έστειλα, ξέρεις μωρέ, στο μεγαλύτερο σκουπίδι του διαδικτύου που δείχνει εκείνον τον υδραυλικό, μπετατζή, ηλεκτρολόγο, ότισουκατεβαίνειλεςαλλάτααποδεικτικαστοιχείαλένεάλλα... κατακαημένη Ρούμελη τι σου 'μελε να πάθεις... Α, ρε Αντρέα, αν υποψιαστώ οτι υπάρχει πολύς κόσμος που κοιμάται τον ύπνο του δικαίου (άδικου θα έλεγα εγώ) μαζί σου θα στεναχωρηθώ πολύ. Τουλάχιστον, έχω γύρω μου ανθρώπους που τους έχει περισσέψει λίγο μυαλό και νιώθω μία ελπίδα για το μέλλον...

Γιώργο, δεν κατεβαίνεις μια βόλτα στην Αθήνα να σε στείλουμε πακέτο με τον Αντρέα, να πάτε να κάνετε συζήτηση με τα Μ.Α.Τ. ή με κάναν πολιτικό; Άντε ρε παιδιά γιατί εμείς δεν ξέρουμε, είμαστε οι κακοί που λειτουργούμε με τη βία... Παλουκάρια μου, internetoforumικά μου εσείς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 13:54

gmavrid έγραψε:
Ρε παιδιά, ρε παιδιά...
Γιατί δε μαζευόμαστε, να βάλουμε οι μισοί τα riot gear, οι άλλοι μισοί κανένα κρανάκι
και τα λύσουμε τις διαφορές μας βίαια κι απολίτιστα?
Αφού αλλιώς δεν τα βρίσκουμε...

ΥΓ. Θέλω τον Σταμέλο στην ομάδα μου, έχει παίξει "πόλεμο" και ξέρει!

είχα έναν υπολοχαγό στην κύπρο στα λοκ, μας είχε στάξει στην εκπαίδευση με κάλυψη-απόκρυψη...
θα τους πάμε πίπα - κ@λο γιώργο...!
άσε το μάνο να λέει, μαζί μας θα έρθει στο τέλος !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την stam στις Τετ Φεβ 09 2011, 13:55, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 13:55

Συνεχίζεις να μην μπορείς να αντιληφθείς ότι δεν ειναι φιλαράκι μου ο μπάτσος που δέρνει τον γέρο! Φιλαράκι και κολλητός μου ειναι ο μπάτσος, που δεν δέρνει γέρους, αλλα προσπαθεί να πιάσει τον απατεώνα, δολοφόνο, έμπορο ναρκωτικών, σωματέμπορο.
Ο μπάτσος που ρίχνει 3 μπουνιές σε έμπορο με 32 φιξάκια ηρωίνη επάνω του, που προηγουμένως έχει βγάλει όπλο και ρίχνει στο ψαχνό στους μπάτσους, και αντί για μπράβο, τρώει 2 μήνες φυλακή και 500 ECU πρόστιμο.
Ο Μπάτσος που τρώει σφαίρα στον γοφό για να πιάσει τον τσόγλανο που μόλις έκλεψε XT600.
Ο μπάτσος που τρώει σφαίρα , πηγαίνοντας σε ληστεία τράπεζας.
Και ΝΑΙ! Παρώτι δεν το λένε στο indymedia, υπάρχουν πάρα πολλοι! τέτοιοι μπάτσοι. Η πλειοψηφία!
Οπως είναι και φίλος μου, αυτός που αντιστέκεται και προσπαθεί να βρει το δίκιο του σε οποιαδήποτε αυθαιρεσία και παρανομία του οποιουδήποτε!

Σίγουρα όμως δεν είναι φίλος μου, το φασιστοπλουσιόπαιδο της Εκάλης, που για να την βγεί στον πατέρα του και στη μάνα του, και να ξεσπάσει όλα τα ψυχολογικά προβλήματα της προβληματικής οικογένειας του, σπάει τις περιουσία όλων των απο πάνω και ακόμα περισσότερων.
Αυτός που όταν έρχετε η ώρα της κρίσης, ξεχνάει τους τσαμπουκάδες αλλά τρέχει στο βρακί της μάνας και του πατέρα του, με τα χ conne που τώρα πια , χρησιμοποιεί το σύστημα για το δικό του συμφέρον!

Οπότε , όταν το επίπεδο πέφτει στο indymedia , και γεγονότα είναι συνυφασμένα με το indymedia , δεν νομίζω ότι μπορώ να συζητήσω παραπέρα.

Η δικιά μου συμβουλή στους κατοίκους της Κερατέας ειναι, να εξαφανίσουν απο προσώπου γής, τα ανθρωποειδή που λυμαίνονται τον (απο μία άποψη) δίκαιο άγωνα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 14:00

stam έγραψε:
gmavrid έγραψε:
Ρε παιδιά, ρε παιδιά...
Γιατί δε μαζευόμαστε, να βάλουμε οι μισοί τα riot gear, οι άλλοι μισοί κανένα κρανάκι
και τα λύσουμε τις διαφορές μας βίαια κι απολίτιστα?
Αφού αλλιώς δεν τα βρίσκουμε...

ΥΓ. Θέλω τον Σταμέλο στην ομάδα μου, έχει παίξει "πόλεμο" και ξέρει!

είχα έναν υπολοχαγό στην κύπρο στα λοκ, μας είχε στάξει στην εκπαίδευση με κάλυψη-απόκρυψη...
θα τους πάμε πίπα - κ@λο γιώργο...!
άσε το μάνο να λέει, μαζί μας θα έρθει στο τέλος !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αλητήριε εγώ θα πάω με τους άλλους με το κράνος! Εμείς δεν έχει κάλυψη απόκρυψη, έχουμε "φόβο δεν έχουμε-χτυπάμε και τρέχουμε" !!!
Ντάξει κόβω το σπαμ γιατί η κατάσταση τελικά είναι σοβαρή για να σπαμάρουμε ασύστολα. Θα κάνουμε ένα πανελλήνιο πέιντμπολ, θα παίξουμε φάπες, θα πιούμε ρακόμελα μετά και θα ισιώσουμε όλοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 14:03

Μήτσε την κατάσταση προσπαθώ να αποφορτίσω
με κανένα καλαμπουράκι μη μου τη λες χωρίς λόγο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 14:20

Κανένα πρόβλημα Γιώργο. Ούτε με 'σένα έχω, ούτε με κανέναν. Όλα καλά. Ο καθένας διαβάζει και κρίνει. Ο καθένας υποστηρίζει τις απόψεις του με τον τρόπο του.

Εγώ παραδείγματος χάρη λέω:

ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΣΤΗΝ ΚΕΡΑΤΕΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟ ΥΠΑΡΞΗΣ

και κάποιοι απαντάνε:

ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ

Εγώ λέω:

ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΕΧΩ VIDEO, ΕΧΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ

και κάποιοι απ' την καρέκλα τους λένε:

ΕΙΣΑΙ ΤΥΦΛΟΣ, ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ, ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΜΠΑΤΣΟΥΣ. ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 14:33

μην φωναζεις ρε τυφλωθηκα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 14:44

ψιτ............ει ψιτ εσεις οι απο πανω..................για χαλαρωστε.


αντε μην αγριεψω What a Face

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09 2011, 14:55

μπρρρ, σκιάχκα βρε 'συ ο από πάνω... Τς τς τς, αγριάδες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 00:40

Τελικα τα πραγματα φαινεται να ειναι ΠΟΛΥ σοβαρότερα πισω απο μια χουφτα χωριατες και μερικες διμοιριες καθεστωτικων που δερνονται εδω και κανα 2μηνο καθημερινα..........



Πηγή: anti-ntp.blogspot.com


Η εταιρία Άκτορ που έχει την αττική οδό και ποσοστό σε πολλά διόδια ανά την Ελλάδα ανήκει στον Κύριο Μπόμπολα.
Ο κύριος Μπόμπολας ο μέτοχος του mega channel !! Η εταιρία του κυρίου Μπόμπολα είναι ο νονός των σκουπιδιών στην Ελλάδα. Έχει γίνει απευθείας ανάθεση στο έργο του γραμματικού που αφορά τα σκουπίδια και έμμεσα συμμετέχει στην Κερατέα!!!
Είναι μεγάλες μπίζνες που έχουν στήσει με σκοπό να προχωρήσουν πανελλαδικά εισπράττοντας αρχικά 15 εκατομμύρια προκαταβολή. Το εργοστάσιο που κατέχει η εταιρία αποτελεί μονοπώλιο σε όλη την Ευρώπη. Μιλάμε για πολλά χρήματα και οι κύριοι έχουν σκοπό να προχωρήσουν σε όλη την Ελλάδα.
Δεν θα ζητήσουν τα λεφτά μόνο για ένα έργο, ιδιωτικοποιούν τα σκουπίδια και από δω και πέρα μέσω των δημοτικών τελών που είναι αιώνια και θα αυξηθούν θα τα κατέχει η εν λόγο εταιρία του Μπόμπολα σε συνεργασία με άλλες εταιρίες.


Μαζί τους έχουν μελετητικές εταιρίες οπού έχουν κάνει συμπράξεις με καινούργιες εταιρίες που από πίσω τους κρύβονται τράπεζες (lampard eurobank) Λάτσης Μπόμπολας και cia ... Ανοίγουν τρύπες δηλαδή και μετά από τρία χρόνια που θα πρέπει να κλείσει η τρύπα των ΧΥΤΑ θα πάνε σε άλλο μέρος όπως στην Μακεδονία στην Κρήτη κτλ.

Ο Σκάι που ενδιαφέρεται για το περιβάλλον έχει κάνει το θέμα γαργάρα και παρουσιάζει τους πολίτες ως ταραξίες και φιμώνουν τον κόσμο που θέλει να παρέμβει στο δελτίο αλλά και στο ράδιο. Αυτοί δεν είναι μου μας έχουν πρήξει με το περιβάλλον τις λάμπες και τα δέντρα που πάνε και φυτεύουν σα χαζά;....

O Σκάϊ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ που μας έχει πρήξει με την Δήθεν κλιματική αλλαγή και αγαπά το περιβάλλον τόσο και την ίδια ώρα καλύπτει κάθε χαζομάρα για την αλλαγή του καιρού ΕΛΕΟΣ.....





Τι συμβαίνει και έχουν σιωπήσει τα μέσα; Που είναι ο πρετεντέρης ο μαχητής; Ο "Άντρακλας"; Tι συμβαίνει με το mega που σε διαφορετικές περιπτώσεις πάει πριν γίνει το συμβάν καν. Στη σύλληψη των πυρήνων της φωτιάς είχε πάει πριν γίνει η σύλληψη, εδώ τι έγινε ρε παπαγαλάκια του συστήματος;





ασχετο Υ.Γ...........περιεργα πραματα τωρα τελευταια...........εγω με βλεπω για 2ρη φορα κολλητα να συμφωνω με το τσιρακι τον Τραγκα.........επέρχεται συμπνοια αποψεων μεταξυ stam & man_OS............ scratch geek study jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 08:02

+1 για τον Κερατιωτη φασαριοζο Δημητρη, με εχει ξεπερασει κατα πολυ στους τσακωμους μεσα στο φορουμ.

+1 για στρατηγο Σταμ. Προτεινω και την πλαισιωση της ομαδας απο εποχουμενες δυναμεις (ειναι περιττο να πω τι μηχανες θα οδηγουν ετσι?), για γρηγορο "σαρωμα" και αμεση απεμπλοκη.

+2 για Μανο & για Βαγγο as usual.


ΥΓ. Και για να μην πει κανεις οτι δεν εχω να προτεινω κατι ρεαλιστικο για το προβλημα των σκουπιδιων, η λυση ειναι μια:

Χωματερη (+βοθρος) ΤΩΡΑ στο μαγαζι που πινει ποτο ο Αντρεας με τους ασφ-αλητες φιλους του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 08:21

giannis81 έγραψε:

Χωματερη (+βοθρος) ΤΩΡΑ στο μαγαζι που πινει ποτο ο Αντρεας με τους ασφ-αλητες φιλους του.

Προς στιγμήν, πίστεψα ότι μπορούσα να κάνω σοβαρή συζήτηση, αλλά τελικά πάντα υπάρχει κάποιος που μηδενίζει την συζήτηση.
Κρίμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 09:24

JEFFakhs έγραψε:
ασχετο Υ.Γ...........περιεργα πραματα τωρα τελευταια...........εγω με βλεπω για 2ρη φορα κολλητα να συμφωνω με το τσιρακι τον Τραγκα.........επέρχεται συμπνοια αποψεων μεταξυ stam & man_OS............ scratch geek study jocolor

Μουαχαχαχα είδες ρε φίλε;;; Τελικά καλά τα έλεγες στην αρχή του ποσταρίσματός σου. "Τελικά τα πράγματα είναι ΠΟΛΥ σοβαρότερα" Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 09:27

Γιάννη, 1000 χρόνια να ζήσεις ρε φίλε... Σ' ευχαριστώ για το σχόλιο. Τώρα δυστυχώς, δεν μπορούμε να κάνουμε σοβαρή συζήτηση με τον Αντρέα, εξ' αιτίας του σχολίου σου αλλά hey τι να κάνουμε, αυτά έχει η ζωή, θα το υποστούμε κι αυτό.

+10000000000000000 στο Γιάννη
giannis81 έγραψε:

Χωματερη (+βοθρος) ΤΩΡΑ στο μαγαζι που πινει ποτο ο Αντρεας με τους ασφ-αλητες φιλους του.

Μάνο;;;;;; Να το πούμε συγκυρία, να το πούμε τύχη;;; Τι τρέχει αγόρι μου, είσαι καλά; Μήπως φταίει που έφυγε ο Gary;;; Μίλα μου;;; Τι τρέχει ΜΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟ;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: