Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 09:30

Μήτσοοοοοοοοοοομμμμμμμμμμμμ, θέλω βοήθεια!!!! Δεν ξέρω τί βοήθεια θα είναι... Ψυχοθεραπεία; Καθαρισμός ματιών; Αυτιών; Ηλεκτροσόκ;;;; Μήπως φταίει η έλλειψη τραγουδιάρας;;; Μήπως φτάινε τα άστρα;;; ΠΕΣΜΟΥΓΙΑΤΡΕΜΟΥ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 09:39

andreasp έγραψε:
Συνεχίζεις να μην μπορείς να αντιληφθείς ότι δεν ειναι φιλαράκι μου ο μπάτσος που δέρνει τον γέρο! Φιλαράκι και κολλητός μου ειναι ο μπάτσος, που δεν δέρνει γέρους, αλλα προσπαθεί να πιάσει τον απατεώνα, δολοφόνο, έμπορο ναρκωτικών, σωματέμπορο.
Ο μπάτσος που ρίχνει 3 μπουνιές σε έμπορο με 32 φιξάκια ηρωίνη επάνω του, που προηγουμένως έχει βγάλει όπλο και ρίχνει στο ψαχνό στους μπάτσους, και αντί για μπράβο, τρώει 2 μήνες φυλακή και 500 ECU πρόστιμο.
Ο Μπάτσος που τρώει σφαίρα στον γοφό για να πιάσει τον τσόγλανο που μόλις έκλεψε XT600.
Ο μπάτσος που τρώει σφαίρα , πηγαίνοντας σε ληστεία τράπεζας.
Και ΝΑΙ! Παρώτι δεν το λένε στο indymedia, υπάρχουν πάρα πολλοι! τέτοιοι μπάτσοι. Η πλειοψηφία!
Οπως είναι και φίλος μου, αυτός που αντιστέκεται και προσπαθεί να βρει το δίκιο του σε οποιαδήποτε αυθαιρεσία και παρανομία του οποιουδήποτε!

Σίγουρα όμως δεν είναι φίλος μου, το φασιστοπλουσιόπαιδο της Εκάλης, που για να την βγεί στον πατέρα του και στη μάνα του, και να ξεσπάσει όλα τα ψυχολογικά προβλήματα της προβληματικής οικογένειας του, σπάει τις περιουσία όλων των απο πάνω και ακόμα περισσότερων.
Αυτός που όταν έρχετε η ώρα της κρίσης, ξεχνάει τους τσαμπουκάδες αλλά τρέχει στο βρακί της μάνας και του πατέρα του, με τα χ conne που τώρα πια , χρησιμοποιεί το σύστημα για το δικό του συμφέρον!

Οπότε , όταν το επίπεδο πέφτει στο indymedia , και γεγονότα είναι συνυφασμένα με το indymedia , δεν νομίζω ότι μπορώ να συζητήσω παραπέρα.

Η δικιά μου συμβουλή στους κατοίκους της Κερατέας ειναι, να εξαφανίσουν απο προσώπου γής, τα ανθρωποειδή που λυμαίνονται τον (απο μία άποψη) δίκαιο άγωνα τους.

Βρε Αντρίκο συγνώμη,
Η πλειοψηφία κιόλας....??? Συμφωνώ ότι υπάρχουν κ έντιμοι "πολιτισμένοι" μπάτσοι αλλά είναι είδος προς εξαφάνιση..
Το 90% είναι φαντασμένα ψευτοπαληκαράκια που τους δώθηκε η ευκαιρία από την ΕΛ.ΑΣ για μιά φορά στην ζωή τους να ασκήσουν εξουσία σε μας, κρυμένοι πίσω από το σήμα τους, έχοντας τον νόμο καβάντζα! (βλέπε στρατό). Άδιαφορούν για την ασφάλεια μου στους δρόμους, (κοιτούν μόνο πως να τ'αρπάξουν) , αδιαφορούν να φυλάξουν την περιουσία μας κ όταν απευθυνόμαστε σάυτούς για τις κλοπές (στ΄@ρχιδι@ τους) κ ένα σωρό άλλα που βαριέμαι να αναφέρω. Φυλάνε μόνο επιλεκτικά όπου τους διατάξουν κτλ..κτλ..κτλ.....
Για τυχόν αποφυγή παρεξηγήσεων δεν είμαι με το μέρος ούτε των αναρχικών κ ειδικά των ψευτο15χρονοπλουσιοπαιδοαναρχικών που ακόμη σχολείο πάνε....
Είμαι ένας αγανακτισμένος πολίτης που εκφράζω τον θυμό κ την οργή μου απέναντι στους κωλόμπατσους κ την φτηνή επιβολή δυνάμεως τους. Όσον αφορά τα ματ... ουδέν σχόλιο........................................................................................................................................................................................................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 09:43

Ωχχχ... Κράτα γερά αδερφέεεεΕΕΕΕ, στη φέρνω, σχεδόν έτοιμη στην έχω, περίμενε λίγο, πρέπει να προσπαθήσεις κι άλλο!!!!
ΜΑΝΟΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜ... ωχ ωχ ωχ, βάι βάι βάι, αμάν αμάν... μπρρρρτ, κτσσσς κτσσσς κτσσσς, άααϊ!

Υ.Γ. Αντρέα... Σου έχω δωράκι... Στα κανάλια που παρακολουθείς και πιστεύεις ότι λένε, αναφέρονται στον μπετατζή, ηλεκτρολόγο, υδραυλικό, διαρυθμιστή εσωτερικών χώρων ή όπως αλλιώς φαντάζεσαι το επάγγελμα του ως.... Γκαγκάν, γκαγκάααααααν!!!! ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!! (ιιιιιιι, πιπέρι στο στόμα, αν είναι δυνατόν, θα είναι η εξαίερση στην πλειοψηφία αυτός, μαζί με το βόδι τον Κορκονέα. Δε νομίζω να είσασταν κολλητάρια και μ' αυτόν!)

Ο αόματος σου συστήνει να δεις αυτό το video (αλλά προσοχή μην το δεις απότομα και μου πάθεις τίποτα, έτσι;;Wink Πάρε να 'χεις:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 09:56

Λοιπόν φίλε Dimnik για να σε ξεστραβώσω, γιατί δεν μας τα λες καλά.

- ΤΟ βιντεο που έβαλες είναι από το ρηπογόνο ιντιμίντια και έχουν βάλει το λόγκο του σταρ.
- Η κυρία που φωνάζει είναι η Λωξάντρα και περιγράφει το ξύλο που έφαγε από μαφιόζους της νύχτας, τους οποίους προσέλαβε ο ιδιοκτήτης της "Το σουβλάκι της Λωξάντρας", ο οποίος έχει διαφορές στα δικαστήρια με την εν λόγω κυρία.
- Ο άνθρωπος με το όπλο, είναι ο Μπαρμπαμυτούσης, ο οποίος ήταν στην Επανάσταση του 21 και διαμαρτύρεται εντόνως για το ντοκιμαντέρ στο ΣΚΑΙ. Εκεί δε που φωνάζει "Πισω όλοι ρε" το λέει αυτονοήτως στους τούρκους.
- Ο ηλικιωμένος που πέφτει μόνος του στην άσφαλτο επειδή παραπάτησε, είναι χριστιανός κόπτης ο οποίος θεωρούσε ότι όντας παράλυτος θα μπορέσει να περπατήσει, αλλά δυστυχώς μόνο η ορθοδοξία κάνει τέτοια θάματα.
- Οι κύριοι με τα πράσινα και τα κράνη είναι η νέα μονάδα πυροπροστασίας και προσπαθεί να σώσει το περίφημο και αρχαίο δάσος της Κερατέας από τους αλήτες τους εμπρηστές που είναι απέναντι (είναι πασιφανές από το βίντεο ότι οι εμπρηστές προσπαθούν να κάψουν το δάσος από μακριά).

Το λοιπόν, διάβασε καμιά ποιό σοβαρή πηγή και άει κίχου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 10:05

άει κίχου και άει γκούχου εσύ ρε παλιόαναρχοκομμουνοφασιστοαριστεροδεξιοκεντρώοοικολόγε... Κι εσύ και το δάσος σου ρεεεε! Ουουουουου ουουουουου ρεεεεε!!!!!

Λοιπόν, παιδιά πρέπει να παραδεχτώ οτι έσφαλα Sad Ναι, αλήθεια σας λέω, απέδωσαν καρπούς οι έρευνες των αστυνομικών στην πόλη της Κερατέας.

Ειδού και τα αποδεικτικά στοιχεία που ενοχοποιούν τον δράστη.

Εύρημα 1: Όπλο εκτόξευσης φωτοβολίδων!!!!!!!!!!!!

Εύρημα 2: Μία ΚΕΝΗ φιάλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και Εύρημα 3: Μία κάμερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δυστυχώς, ο Αντρέας είχε δίκιο. Καλώς μπουκάρανε στα σπίτια των κατοίκων και πιάσαν τους δράστες. Ευτυχώς, που έχουμε τόση αστυνομία και ευτυχώς που δουλεύουν τόσο ευσεινήδητοι άνθρωποι εκεί. Έτσι, κι εγώ Γουστάρω αστυνομία... By the way, αυτοί που πιάσανε (άκουσα χθες) ότι όλοι χρειάζεται να πάνε στο νοσοκομείο. Έτσι όπως τρέχανε να αποφύγουν τη σύλληψη, παραπατήσανε και κάνανε βαβά (ευτυχώς που δεν είχε και καμιά ζαρντινιέρα κοντά, να παραπατήσει κι αυτή να πέσει στο κεφάλι τους!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 11:32

man_OS έγραψε:


- Οι κύριοι με τα πράσινα και τα κράνη είναι η νέα μονάδα πυροπροστασίας και προσπαθεί να σώσει το περίφημο και αρχαίο δάσος της Κερατέας από τους αλήτες τους εμπρηστές που είναι απέναντι (είναι πασιφανές από το βίντεο ότι οι εμπρηστές προσπαθούν να κάψουν το δάσος από μακριά).


XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 14:32

Η κατασταση στην Κερατεα εχει ξεφυγει νομιζω... Καπως ετσι θα επρεπε να ειναι σε ολη την Ελλαδα μετα απο ολα αυτα που μας εχουν κανει οι 300....Οπως εγραψα και σε ενα ποστ, αυτη την στιγμη πιστευω πως το σκορ ειναι : ΚΕΡΑΤΕΑ - ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ 2 - 1 ..... Οσοι βγαζουν οπλα, χτυπουν γυναικες, γερους και παιδια ειναι δειλοι και το λιγοτερο αλητες. Αηδιασα οταν ειδα τον μ@λ@κα να χτυπα τον ανθρωπο και να τον ριχνει κατω. Δεν ξερω κατα ποσο ολοι αυτοι που πισω απο την στολη τις ασπιδες και τα οπλα, θα ηταν το ιδιο μαγκες αν βρισκονταν με καποιον απο εμας σε μια αντιπαραθεση ενας προν εναν και οχι ετσι..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΓΙΑΝΝΗΣΚ9 στις Πεμ Φεβ 10 2011, 16:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10 2011, 15:17

ΓΙΑΝΝΗΣΚ9 έγραψε:
Η κατασταση στην Κερατεα εχει ξεφυγει νομιζω... Καπως ετσι θα επρεπε να ειναι σε ολα την Ελλαδα μετα απο ολα αυτα που μας εχουν κανει οι 300....Οπως εγραψα και σε ενα ποστ αυτη την στιγμη πιστευω πως το σκορ ειναι : ΚΕΡΑΤΕΑ - ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ 2 - 1 ..... Οσοι βγαζουν οπλα, χτυπουν γυναικες, γερους και παιδια ειναι δειλοι και το λιγοτερο αλητες. Αηδιασα οταν ειδα τον μ@λ@κα να χτυπα τον ανθρωπο και να τον ριχνει κατω. Δεν ξερω κατα ποσο ολοι αυτοι που πισω απο την στολη τις ασπιδες και τα οπλα, θα ηταν το ιδιο μαγκες αν βρισκονταν με καποιον απο εμας σε μια αντιπαραθεση ενας προν εναν και οχι ετσι..
Aπλα δεν θα ήταν!! Μου χουν συμβεί 3 περιστατικά (σε κανένα δεν συμμετείχα, γιατί δεν αφορούσαν εμένα,αλλά ημουν μπροστά).. ο ένας ενστολος κιόλας.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 00:06

http://www.newsbeast.gr/greece/arthro/122636/periergo-sima-se-kranos-matatzi/

Παιδια δειτε το....Εχουν χασει καθε οριο οι τυποι......Μιλαμε για μεγαλους μ@λ@κες.....Βαζουν στο κεφαλι τους το συμβολο ενος στρατου που πριν απο καποια χρονια εισεβαλε στην χωρα μας και σκοτωσε πολλους πραγματικους Ελληνες.....Οχι σαν και αυτους που και καλα πανω στην εθνικοκ@βλα τους δεν ξερουν τι κανουν. Κριμα. Κριμα γιατι ο παππους μου και αλλοι πολλοι πολεμησαν τα ss δεν το εκαναν για να ερθει μια μερα που καποια οργανα του κρατους θα τα φερουν ως συμβολα...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 09:18

Κακώς ασχολούνται με τον υπάνθρωπο.. Αυτό έχω να πω μόνο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 10:38

dimnik83 έγραψε:
Επιπρόσθετα νέα μιάς και ξαναγράφω στο συγκεκριμένο topic που είχα αποφασίσει να μην ξαναγράψω:

Έχτισαν την είσοδο της εφορίας Λαυρίου με τσιμεντόλιθους οι κάτοικοι (εκεί πήγαινα Λύκειο γιατί συστεγάζονται, Εφορία και Τ.Ε.Ε. Λαυρίου)
Επίσης, οι καλοί σας οι φίλοι οι δημοσιοκάφροι, βγήκαν και λέγανε οτι οι κάτοικοι βγάλανε βρώμα για ένα 16χρονο παιδί που το χτυπήσαν με το όπλο απο πολύ κοντινή απόσταση και του προκάλεσαν τραύματα (νομίζω κάηκε απ' τη μία μεριά στο πρόσωπο και κάπου στο σώμα (για τα τραύματα μιλάω με μεγάλη επιφύλαξη γιατί δεν ήμουν μπροστά)). Αλλά μετά ΕΥΤΥΧΩΣ βρέθηκε υλικό (video) που αποδεικνύει (δείχνει το παιδί που το πετάνε κάτω), το περιστατικό και βγήκε η Τσαπανίδου και ζήταγε συγνώμες οτι έκαναν λάθος που λέγανε οτι ήταν λόγια κατοίκων ο τραυματισμός του μικρού και ότι υπάρχει απόδειξει οτι τα κωλόπαιδα κάνανε και αυτό το αίσχος.

Παρ' τε κι ένα videάκι πρωινό... Θα παρακαλούσα πολύ τον Αντρέα να μου σχολιάσει τώρα το indymedia και μετά να μου σχολιάσει και τα δικά του μέσα πληροφόρησης (εφ' όσον ο ίδιος δεν κουνάει να πάει να τα δει από κοντά). Για πες μου τώρα Αντρίκο, για να σ' ακούσω. Ο υδραυλικό-ηλεκτρολόγο-μπετατζής τελικά με ακράδαντα αποδεικτικά στοιχεία (φωτογραφίες - video) αρχιασφ-αλήταρος. Τα κανάλακια που κάθεσαι και βλέπεις, είναι κατευθυνόμενα ή δεν είναι;

Μήπως είμαι πάλι εγώ ο τυφλός ή να πάω στο φαρμακείο να σου πάρω κάνα κολλήριο;;;;;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 12:00

Συγγνώμη, αλλά υποθέτω πως η ερώτηση για το αν τα κανάλια είναι κατευθυνόμενα είναι ρητορική έτσι;
Τί κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια;
Βιώνουμε την αρχή της παγκόσμιας δικτατορίας και σε λίγο θα βλέπουμε την εμπλοκή στρατού κατά των πολιτών στο όνομα της "δημοκρατίας".
Θέλω να προσθέσω και πάλι πως δεν χρειάζεται εμπάθεια και προσωπική επίθεση από μέλη του φόρουμ σε άλλα μέλη.
Αν δεν συμφωνείτε, τότε δεν συμφωνείτε...η ορθή χρήση του λόγου και τα επιχειρήματα είναι καλύτερα από το να ρίχνουμε το επίπεδο.(γενικά μιλώντας)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 12:30

Δεν ρίχνω κανένα επίπεδο. Απευθήνομαι προσωπικά στον Αντρέα, όπως απευθήνεται κι αυτός προσωπικά σε 'μένα... Κάνουμε μία συζήτηση εδώ μέσα και επειδή μ' αρέσει να μιλάω με επιχειρήματα και όχι να κάνω τον Κάλχα ή τον γενικό διευθυντή του Μαντείου των Δελφών, παραθέτω τα αποδεικτικά στοιχεία που κάνουν ΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Και επειδή τα στοιχεία κάνουν κρα και ο Αντρέας με αποκάλεσε "ΤΥΦΛΟ", απλά του ανταπαντώ κι εγώ:

ΑΝΤΡΕΑ... ΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 13:51

και συνεχίζουμε ΑΚΟΥΡΑΣΤΟΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 16:46

Παρ' τε και λίγο Πανούση έτσι να χαμογελάσουμε λίγο γιατί δεν πάνε καθόλου καλά τα πράγματα και με τον ύπνο που μας έχει πάρει δε βλέπω σύντομα ν' αλλάζει κάτι...
Σοβαρά, αφιερώστε λίγο χρόνο και ακούστε το. Μιλάει και ο Δήμαρχος Κερατέας, Σταύρος Ιατρού και λέει σημεία και τέρατα (για μερικούς δύσπιστους)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 15/12/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 19:19

Με φτιαχνει και μονο η σκεψη οτι στο μελλον η συχρονη ιστορια που θα μαθενει το παιδι μου στο σχολειο(αν διδασκεται μεχρι τοτε ιστορια στο σχολειο) θα διδασκεται οτι ο ξεσηκωμος του Ελληνα εναντια στα σκουπιδια που μας εξουσιαζουν και γ@μ@φαρες ξεκινησαν εξαιτιας ενος σκουπιδοτοπου στην περιοχη της Κερατεας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Φεβ 14 2011, 11:13

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Φεβ 14 2011, 16:42

Βοήθεια παιδιά, χανόμαστε. ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Αύριο έχει πανελλαδική απεργία. Κανονίστε καμιά βόλτα προς τα μέρη μας πριν να είναι πολύ αργά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Φεβ 15 2011, 14:18

Το πρώτο αθώο θύμα από την εισβολή των ΜΑΤ στην Κερατέα.

15/02/2011

Ένα μικρό αγγελούδι που δεν πρόλαβε καν να δει το φως του Αττικού ήλιου έφυγε από κοντά μας μια ημέρα μετά την βάρβαρη εισβολή των ΜΑΤ στην πόλη της Κερατέας.
Μια νεαρή μητέρα η οποία κυοφορούσε το τρίτο της παιδάκι υπέστη ισχυρό σοκ όταν αλλόφρονες αστυνομικοί των ΜΑΤ έφτασαν κάτω από το διαμέρισμά της και με πρωτοφανή αγριότητα άρχισαν να εκτοξεύουν χημικά προς κάθε κατεύθυνση χωρίς να υπολογίζουν τίποτα.
Από τις φωνές και τους δυνατούς κρότους των χειροβομβίδων κρότου – λάμψης τα δύο μικρά παιδάκια της οικογένειας τρομοκρατήθηκαν και ανήμπορα να αναπνεύσουν από τα δακρυγόνα και τα αέρια πιπεριού, έπεσαν σχεδόν λιπόθυμα στο πάτωμα.
Η νεαρή μητέρα τους όταν τα είδε να σωριάζονται μπροστά της υπέστη ισχυρό νευρικό κλονισμό με αποτέλεσμα να διαταραχθεί ανεπανόρθωτα η κύηση του εμβρύου και λίγες ώρες μετά απέβαλε, παρά τις υπεράνθρωπες προσπάθειες των γιατρών να κρατήσουν το έμβρυο στη ζωή.
Ένα αθώο αγγελούδι που έφυγε τόσο αναπάντεχα και άδικα από κοντά μας θύμα της βαρβαρότητας μιας πολιτείας που δεν υπολογίζει τίποτα μπροστά στην υλοποίηση ενός περιβαλλοντικού εγκλήματος με σκοτεινούς χρηματοδότες και ανοιχτά γραμμάτια ξεπουλημένων πολιτικών.
Οι γονείς του εμβρύου προβληματίζονται πλέον πολύ σοβαρά να καταθέσουν μήνυση για ανθρωποκτονία κατά των αστυνομικών των ΜΑΤ που διέπραξαν αυτό το απεχθές έγκλημα. Όποια απόφαση κι αν πάρουν τελικά οι δύο χαροκαμένοι γονείς, να γνωρίζουν απλά ότι όλη η πόλη της Κερατέας και όλοι οι κάτοικοι του Δήμου Λαυρεωτικής θα είναι μαζί τους, συμπαραστάτες.
Κουράγιο φίλοι μας.

Πηγή : lavreotiki.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Φεβ 15 2011, 15:04

dimnik83 έγραψε:
Εγώ ξαναλέω:

ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΣΤΗΝ ΚΕΡΑΤΕΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟ ΥΠΑΡΞΗΣ

και κάποιοι απαντάνε:

ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ

Εγώ λέω:

ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΕΧΩ VIDEO, ΕΧΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ

και κάποιοι απ' την καρέκλα τους λένε:

ΕΙΣΑΙ ΤΥΦΛΟΣ, ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ, ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΜΠΑΤΣΟΥΣ. ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ!!!!!!

Να προτείνω κάτι;;;
Πάρτε την καλοσύνη τους, κάντε τη μασούρι, βάλτε την όπου νομίζετε καλύτερα και πηγαίνετε στο σπίτι αυτής της γυναίκας (και πόσων άλλων που είναι με ράματα και που βήχουν σαν γάιδαροι απ' τα χημικά που τρώνε ανελέητα κάθε βράδυ εδώ και 2 μήνες) και κοιτάξτε τους στα μάτια και πειτε τους. ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ! Παρακαλώ, όποιος έχει @@ να υποστηρίξει τις απόψεις του, να πάει να το κάνει εκεί, σ' αυτούς τους ανθρώπους και όχι εδώ μέσα. Εδώ μέσα, κούρασε και παρατράβηξε η αερολογία. Στην πράξη να σας δω όλους όσους έχουν γράψει σ' αυτό το νήμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Φεβ 16 2011, 13:35

Έσπασε η ομερτά των Καναλαρχών
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Φεβ 16 2011, 15:06

dimnik83 έγραψε:
Έσπασε η ομερτά των Καναλαρχών
Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 451272
"Αρκεί να πειστεί ο κ. Πρετεντέρης να παρουσιάσει το δελτίο φορώντας το σουτιέν της κυρίας Τρέμη. Το μήνυμα θα περάσει στο λαό. "

XAXAXAXA xaxa XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Φεβ 16 2011, 16:58

goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 14:04

Κάτοικος Κερατέας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.   Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 15:59


Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α. - Σελίδα 6 Monkeyanimatedthumbsup
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πυροβολισμοί στην Κερατέα για τον Χ.Υ.Τ.Α.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: