Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 00:50

Ο.Κ

Εώς τώρα είμαστε οι:

1. KARA solo
2. Nigoutsi
3. Ariwnas (λογικά solo)
4. Nikosv-strom(solo kariera!!)
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 09:00

Ο.Κ

Εώς τώρα είμαστε οι:

1. KARA solo
2. Nigoutsi
3. Ariwnas (λογικά solo)
4. Nikosv-strom(solo kariera!!)
5. panoszan (αλλα εχω 1 προβληματακι πρεπει να ειμαι 6.00-6.30 πισω,αν οχι δεν πειραζει μια αλλη φορα)
6.
7.
8.
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 10:06

ARIWNAS έγραψε:
Nigoutsi (Nikos) έγραψε:
Την Τετάρτη στον καφέ έπεσε η ιδέα για κανένα βολταρίκι την Κυριακή.

Δυστυχώς για εμένα είναι δύσκολο τελικά για μονοήμερη την Κυριακή,οπότε το μόνο που μένει είναι κανένα καφεδάκι στο χαλαρό είτε αύριο είτε την Κυριακή....

Έχω μια ιδέα Idea

Ψύνεστε αύριο το μεσημεράκι να πάμε μια βολτίτσα προς Ανάβρα πλευρά.Question Question Question

Πληροφορίες για ανάβρα ------>εδώ

Έχω δει τόσα πολλά αφιερώματα για το συγκεκριμένο χωριό και δυστυχώς δεν το έχω επισκεφτεί.Ο καιρός θα είναι καλός αύριο,η διαδρομή δεν είναι πολύ μεγάλη,πίνουμε καφεδάκι μετά το φαγητό και γυρίζουμε.

Πιστεύω πως ο καθαρός αέρας θα μας βοηθήσει όλους μας να ξαλαμπικάρουμε λίγο.....Cool

Ανοίγω πρόχειρα μια λίστα να δούμε εάν και πόσοι μαζευόμαστε:

1.KARA solo
2.Nigout
3.Ariwnas (λογικά solo)(μάλλον άκυρο για Ανάβρα από μένα, θα κάνω κάτι σε καφέ κοντά, είναι αργά για Ανάβρα....)
6.
7.
8.
9.
10.

Υ.Γ. Τόπος συγκέντρωσης & Ώρα?????? Λογικά μια ώρα να πάμε και μια να γυρίσουμε. 1500 άμα φύγουμε είναι καλα.1900 θα είμαστε πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 10:15

Δεν θέλω να σας χαλάσω την εκδρομή αλλά για την Ανάβρα μπορούμε να πάμε αλλή μέρα από νωρίς, να δούμε το χωρίο,
και να φάμε τα ωραία τους ψητά, και γενικά να έχουμε χρόνο μποστά μας και μέρα να απολαύσουμε την διαδρομή.
Σε κάθε περίπτωση ο καθένας αποφασίζει.
Εαν δεν βρεθούμε, από μένα καλά να περάσετε.
Εγώ θα κάνω κάτι σε παραλία....Αφησσο-Καλά Νερά-Γατζέα για να μαζεψω και ήλιο....για τον Χειμώνα.
Θανάση μιλάμε στο τηλέφωνο για αυτό που σου έστειλα pm.

Καλημέρα σε όλους.

Υ.Γ. εάν αλλάξει κάτι στείλτε ενα sms σε μένα γιατί έχω σεμιναριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 11:05

ARIWNAS έγραψε:
Δεν θέλω να σας χαλάσω την εκδρομή αλλά για την Ανάβρα μπορούμε να πάμε αλλή μέρα από νωρίς, να δούμε το χωρίο,
και να φάμε τα ωραία τους ψητά, και γενικά να έχουμε χρόνο μποστά μας και μέρα να απολαύσουμε την διαδρομή.
Σε κάθε περίπτωση ο καθένας αποφασίζει.
Εαν δεν βρεθούμε, από μένα καλά να περάσετε.
Εγώ θα κάνω κάτι σε παραλία....Αφησσο-Καλά Νερά-Γατζέα για να μαζεψω και ήλιο....για τον Χειμώνα.
Θανάση μιλάμε στο τηλέφωνο για αυτό που σου έστειλα pm.

Καλημέρα σε όλους.

Υ.Γ. εάν αλλάξει κάτι στείλτε ενα sms σε μένα γιατί έχω σεμιναριο.



Νίκο όλα αυτά που λες είναι σωστά.......και εγώ για φαί ήθελα να ανέβω ΑΛΛΑ!!!

επειδή γνωρίζω και από τον Στράτο (που εργάζετε εκεί) πως εάν κλείσει ο καιρός δεν προσεγγίζετε ή προσεγγίζετε δύσκολα γι αυτό είπα να πάμε τώρα που ο καιρός είναι πολύ καλός να το δούμε (γιατί έχω χρόνια να πάω) και αν κρατήσει ο καιρός πάμε και για φαγητό όλοι μαζί Cool

Όπως και να έχει ότι πει ο λαός Very Happy

Μίλησα με τον nikosv-strom και μου είπε πως θέλει να πάμε.Το ίδιο επιθυμώ και εγώ.Θα μιλήσω και με τον nigoutsi και θα δούμε Wink

Εάν και ο nigoutsi επιθυμεί Ανάβρα τότε:

Στις 14:30 με 14:45 το αργότερο (για να έχουμε μέρα μπροστά μας) ραντεβού στο γνωστό μέρος στην ALPHA BANK.

Αλλιώς Αρίονα μιλάμε μέσω κινητού τελευταία στιγμή για να κάνουμε κάτι πιο κοντινό merci


Συμμετοχές:

1. KARA solo
2. Nigoutsi
3. Nikosv-strom(solo kariera!!)
4. panoszan
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 11:31

Προορισμός: Ανάβρα
Στις 14:30 με 14:45 το αργότερο (για να έχουμε μέρα μπροστά μας) ραντεβού στο γνωστό μέρος στην ALPHA BANK.

Συμμετοχές:

1. KARA solo
2. Nigoutsi
3. Nikosv-strom(solo kariera!!)
4. panoszan
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 14:01

Προορισμός: Ανάβρα
Στις 14:30 με 14:45 το αργότερο (για να έχουμε μέρα μπροστά μας) ραντεβού στο γνωστό μέρος στην ALPHA BANK.

Συμμετοχές:

1. KARA solo
2. Nigoutsi
3. Nikosv-strom(solo kariera!!)
4. panoszan
5. arionas
6. mY Way
7.
8.
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 19:30

Προορισμός: Ανάβρα
Στις 14:30 με 14:45 το αργότερο (για να έχουμε μέρα μπροστά μας) ραντεβού στο γνωστό μέρος στην ALPHA BANK.

Συμμετοχές:

1. KARA solo
2. Nigoutsi
3. Nikosv-strom(solo kariera!!)
4. panoszan
5. arionas
6. mY Way
7.z0rbas
8.
9.
10.



Μπραβο ρε παιδια.Με την ώρα αναχώρησης λουκουμακι με εκατσε και μένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 19:49

φιλε zorbas η βολτα εγινε σημερα!!!μηπως κατι δεν καταλαβες σωστα???η μας δουλευεις????οπως και να εχει καλα περασαμε!!μια χαρα πηγαμε και μια χαρα γυρισαμε!!!ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΜΑΔΙ!!!!δεν πειραζει καμια φορα καλητερα να μασας παρα να μιλας!!!


eee eee eee

μιλησε καποιος?????


xaxa xaxa xaxa OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 20:05

Προσωπικά κι εγώ για αύριο Κυριακή νόμιζα ότι θα παιχτεί κάτι... XYLO
Δεν κατάλαβα ότι κανονίσθηκε για σήμερα..!!!!

Τεσπα..Είχα καλές άκρες για Ανάβρα και μέρη περίεργα να πάμε..
Θα μπορούσαμε να ανέβουμε και στο Αιολικό Πάρκο να σας ξεναγήσω
Στις πηγές λογικά πήγατε και στο περιβαλλοντικό πάρκο..Σωστά ??
Και για φαγητό ή στον Τσαντούρη ή στο Μπαλκόνι..

Next Time Cool

Αντε ρίχτε τώρα καμμιά λεπτομέρεια ορεεεε..Πού πήγατε ?? Φάγατε σκατό στο δρόμο από τα γελάδια ??
ΠΑτήσατε κανά γουρούνι ? Τα σκυλιά σας κυνήγησαν ?? Very Happy

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 20:26

Στράτο εγώ είμαι εκτός για την Κυριακή γιατί προέκυψε υποχρέωση... Cool

Αυτός ήταν και ο λόγος που χθές το βράδυ από τι στιγμή που δεν έβλεπα κίνηση,πόσταρα για βόλτα Σαββατιάτικη και όχι Κυριακάτικη.

Δυστυχώς δεν μαζευτήκαμε όλοι,αλλά αυτά έχουν οι αποφάσεις της τελευταίας στιγμής...Εάν κανονίσετε να κάνετε κάτι και αύριο καλά να περάσετε και να προσέχετε.Ο καιρός και αύριο θα είναι SUPER οπότε πιστεύω πως αξίζει Wink

Α!!!Να μην το ξεχάσω.

Όσον αναφορά αυτό που είπες για την γιορτή της αεροπορίας,εγώ αύριο το πρωί θα πάω Αλμυρό για ψήφο οπότε εάν θές βρισκόμαστε στο γυρισμό μου προς Βόλο μέσα στην μονάδα και σε ή σας ξεναγώ.

Δυστυχώς από την στιγμή που θα γυρίσω Βόλο μετά τον ψήφο,είμαι κλεισμένος για όλο το υπόλοιπο της ημέρας.Είναι η μόνη ώρα που μπορώ....Δές το και πες μου εάν είναι merci


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KARA στις Σαβ Νοε 06 2010, 21:26, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 20:33

Αυτα παθαινεις Νικόλα αν εισαι απο το πρωί ανεβασμενος σε ελιες να τις χτυπάς και εσένα να σε χτυπάει ο ήλιος ZESTI .Άλλα διαβάζεις άλλα καταλαβαίνεις.
Όπως και να χει μπράβο σας καλα να στε και εις άλλα με υγεία.Επειδή όμως εγω τώρα το αποφάσισα και ζουλεψα Ανάβρα θα πάω και γω αυριο XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA xaxa xaxa xaxa και μάλλον θα το συνδυασω και με καμια επισκεψη απο 111 μεριά.Ποιος ξέρει μπορεί να σας έπεσε τπτ και να το βρω εγώ εκεί στα βουνά SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 12 2010, 04:40

Ετσι οπως καθομαι λεω δεν γραφω για καμοια βολτα την ΚΥΡΙΑΚΗ?Και συνεχιζω λοιπον και προτεινω ποιος ψηνεται για βολτα στο πηλιο η καπου αλλου σχετικα κοντα?Καλη μερα φαινεται να εχει.Ας παμε να ψηφισουμε και μετα παμε πουθενα.
Συμμετοχες παρακαλω και προτασεις.(αν δεν προτεινεται κατι αλλο εγω λεω πηλιο,το που θα κανονιστει απο ποσες ωρες θα εχουμε μπροστα μας!)

1)STATHIS
2)
3)
4)
5)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 12 2010, 08:10

1)STATHIS
2)nikosv-strom x2
3)
4)
5)

Πολυ καλη ιδεα για πηλιο!!αλλα οχι μεχρι την πορταρια!!!!να παμε προς τα πισω!!αμα εχει και καλο καιρο εννοειται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 12 2010, 09:25

nikosv-strom έγραψε:
1)STATHIS
2)nikosv-strom x2
3) Χωρίς εμένα που πάτε?????? ARIWNAS X1 X2 X3 X3 ....;OTI ΤΎΧΕΙ (α και χωρίς ψήφο εγώ γιατί δεν γουστάρω κανέναν)
4)
5)

Πολυ καλη ιδεα για πηλιο!!αλλα οχι μεχρι την πορταρια!!!!να παμε προς τα πισω!!αμα εχει και καλο καιρο εννοειται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 12 2010, 09:26

1)STATHIS
2)nikosv-strom x2
3) Χωρίς εμένα που πάτε?????? ARIWNAS X1 X2 X3 X3 ....;OTI ΤΎΧΕΙ (α και χωρίς ψήφο εγώ γιατί δεν γουστάρω κανέναν)
4)
5)

Πολυ καλη ιδεα για πηλιο!!αλλα οχι μεχρι την πορταρια!!!!να παμε προς τα πισω!!αμα εχει και καλο καιρο εννοειται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 12 2010, 21:15

1)STATHIS
2)nikosv-strom x2
3) Χωρίς εμένα που πάτε?????? ARIWNAS X1 X2 X3 X3 ....;OTI ΤΎΧΕΙ (α και χωρίς ψήφο εγώ γιατί δεν γουστάρω κανέναν)
4) KARA
5)


Δεν γνωρίζω πόσοι θα είμαστε (εάν δηλ. θα έχω η όχι τα παιδιά) αλλά πιστεύω πως θα ακολουθήσω Very Happy

Περιμένω πρόγραμμα και τελικό προορισμό. mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 00:00

KARA έγραψε:
Περιμένω πρόγραμμα και τελικό προορισμό. mouuuuuu


Το προγραμα θα το δουμε αυριο βραδυ.Ευχαριστω...............Thomas! tsou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 00:39

STATHIS έγραψε:
KARA έγραψε:
Περιμένω πρόγραμμα και τελικό προορισμό. mouuuuuu


Το προγραμα θα το δουμε αυριο βραδυ.Ευχαριστω...............Thomas! tsou

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 11:00

Καλημερα.Επειδη εμεις οι Ελληνες ειμαστε της τελευταιας στιγμης και μπορει να ακολουθησει και κανενας αλλος σημερα,το προγραμα εχει αναχωριση απο Βολο στις 12:15-30 απο το σπιτι του KARA για πισω Πηλιο προς Αι γιαννη και μετα βλεπουμε!

VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 19 2010, 20:01

Μάλλον εδώ θα χρειαστεί να στείλουμε ειδική πρόσκληση ε??? bliax bliax



Εκδρομούλα βορείων

Όπως φαίνεται θα υπάρχουν και συμμετοχές απο Λάρισα

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε απο κοντά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 19 2010, 20:09

για μαζωχτητε Βολίωτες .....

ελατε ..περιμενουμε ....ποσταρισματα!!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την niksalonik στις Σαβ Νοε 20 2010, 22:37, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 19 2010, 21:00

Σήμερα το συζητούσα με κάποια παλικάρια ότι το Σ/Κ κάτι θέλω να κάνω.......

Εφόσον μας καλείτε λοιπόν,ότι και να είχα στο νου μου αναβάλεται και ως ευγενικός κύριος που είμαι δεν μπορώ παρά να αποδεχτώ την πρόσκληση Very Happy

Ανοίγω λοιπόν και εγώ μια λίστα για όσους Βολιώτες γουστάρουν να βρεθούμε με Λαρισαίους και Βόρειους αυτή την Κυριακή:

1. KARA
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.


Απλά αλάνια ρίξτε λίγο και το πρόγραμμα ακριβώς (εκτός της αναχώρησης ) για να φτιάξουμε και εμείς το πρόγραμμα μας και να δούμε που θα συναντηθούμε όλοι μαζί Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 20 2010, 02:25

KARA έγραψε:
Σήμερα το συζητούσα με κάποια παλικάρια ότι το Σ/Κ κάτι θέλω να κάνω.......

Εφόσον μας καλείτε λοιπόν,ότι και να είχα στο νου μου αναβάλεται και ως ευγενικός κύριος που είμαι δεν μπορώ παρά να αποδεχτώ την πρόσκληση Very Happy

Ανοίγω λοιπόν και εγώ μια λίστα για όσους Βολιώτες γουστάρουν να βρεθούμε με Λαρισαίους και Βόρειους αυτή την Κυριακή:

1. KARA
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.


Απλά αλάνια ρίξτε λίγο και το πρόγραμμα ακριβώς (εκτός της αναχώρησης ) για να φτιάξουμε και εμείς το πρόγραμμα μας και να δούμε που θα συναντηθούμε όλοι μαζί Wink


Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 20 2010, 08:32

Απων λογο υποχρεωσεων.Ευχαριστω!! eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: