Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 14:06

Περιμένωωωωω........ μεγάλε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 14:10

MyWaY έγραψε:
Περιμένωωωωω........ μεγάλε...


Αλυσίδες έχεις......... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 14/12/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 14:14

έχω εγώ ..............τροιχιά κανει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 14:19

Έχω μεγάλε... χρυσή ταυτότητα βαφτιστική! Με το όνομά μου χαραγμένο. Δεν πάτε για ύπνο και οι 2 λέω εγώ! Σε 4,5 ώρες πρέπει να ξυπνήσω. Αύριο το απόγευμα περιμένω πρόταση....





Gute Nacht είπα; δεν είπα... καληνύχτα τότε.
goodnight goodnight goodnight


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MyWaY στις Πεμ Δεκ 16 2010, 14:24, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 14/12/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 14:22

MyWaY έγραψε:
Έχω μεγάλε... χρυσή ταυτότητα βαφτιστική! Με το όνομά μου χαραγμένο. Δεν πάτε για ύπνο και οι 2 λέω εγώ! Σε 4,5 ώρες πρέπει να ξυπνήσω. Αύριο το απόγευμα περιμένω πρόταση....



δεν σε παντρέυομαι lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 15:45

MyWaY έγραψε:
Περιμένωωωωω........ μεγάλε...


Λοιπόν μάστορα.....επειδή ως γνωστόν δεν την παλεύω και πολύ καλά με τις προκλήσεις και είμαι και τσού για μανούρα (με την καλή την έννοια ) για αυτό λοιπόν δεν μένω στα λόγια (αν και δεν το είχα σκοπό,τώρα με ήρθε) και προτείνω:

Μιας που το Σάββατο 18/12/10 δείνει καλό καιρό (με κρύο βέβαια αλλά χωρίς φαινόμενα όπως λέει και ο Αρναού) λέω να κάνουμε το τελευταίο βολταρίκι για το 2010 Wink

Το επόμενο Σ/Κ είναι ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ οπότε είναι η τελευταία μας ευκαιρία να τα πιούμε και να τα πούμε Very Happy Very Happy Very Happy

ΟΠΟΤΕ


Προτείνω μεσημεριανή βόλτα προς ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ για φαγητό (να τα πιούμε) και ΠΟΡΤΑΡΙΑ για καφέ (να τα πούμε) ή αν όχι και τα δύο μαζί ένα από τα δύο.Λέω για κοντά για να μην ζοριστούμε από ώρα επιστροφής (να είμαστε κοντά δηλ) μιας που όταν θα πέσει ο ήλιος θα πέφτουν λογικά σαγόνια από το κρύο....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Αρχίζω εγώ και βλέπουμε

1. KARA
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.

Εννοείται πως οποιαδήποτε άλλη πρόταση είναι συζητήσημη.....εμένα αυτό μου ήρθε αυτό πόσταρα.Idea






Υ.Γ: Ψττττ που είσαι παλικάρι........κανόνισε να μην έρθεις,ναι ναι σε εσένα το λέω (ΚΩΣΤΑ) Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 20:13

KARA έγραψε:
MyWaY έγραψε:
Περιμένωωωωω........ μεγάλε...


Λοιπόν μάστορα.....επειδή ως γνωστόν δεν την παλεύω και πολύ καλά με τις προκλήσεις και είμαι και τσού για μανούρα (με την καλή την έννοια ) για αυτό λοιπόν δεν μένω στα λόγια (αν και δεν το είχα σκοπό,τώρα με ήρθε) και προτείνω:

Μιας που το Σάββατο 18/12/10 δείνει καλό καιρό (με κρύο βέβαια αλλά χωρίς φαινόμενα όπως λέει και ο Αρναού) λέω να κάνουμε το τελευταίο βολταρίκι για το 2010 Wink

Το επόμενο Σ/Κ είναι ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ οπότε είναι η τελευταία μας ευκαιρία να τα πιούμε και να τα πούμε Very Happy Very Happy Very Happy

ΟΠΟΤΕ


Προτείνω μεσημεριανή βόλτα προς ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ για φαγητό (να τα πιούμε) και ΠΟΡΤΑΡΙΑ για καφέ (να τα πούμε) ή αν όχι και τα δύο μαζί ένα από τα δύο.Λέω για κοντά για να μην ζοριστούμε από ώρα επιστροφής (να είμαστε κοντά δηλ) μιας που όταν θα πέσει ο ήλιος θα πέφτουν λογικά σαγόνια από το κρύο....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Αρχίζω εγώ και βλέπουμε

1. KARA
2. MyWaY
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.

Εννοείται πως οποιαδήποτε άλλη πρόταση είναι συζητήσημη.....εμένα αυτό μου ήρθε αυτό πόσταρα.Idea







Υ.Γ: Ψττττ που είσαι παλικάρι........κανόνισε να μην έρθεις,ναι ναι σε εσένα το λέω (ΚΩΣΤΑ) Rolling Eyes

Καλημέρα λέμεεεεεε. Παρόλο που τρέχω ακόμη, θα κάνω τα πάντα για να έρθω. Κι εγώ συμφωνώ για μεσημέρι κι έπειτα όμως. Μιλάμε σήμερα το απόγευμα.

kalimera kalimera kalimera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 01:54

Προτείνω μεσημεριανή βόλτα προς ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ για φαγητό (να τα πιούμε) και ΠΟΡΤΑΡΙΑ για καφέ (να τα πούμε) ή αν όχι και τα δύο μαζί ένα από τα δύο.Λέω για κοντά για να μην ζοριστούμε από ώρα επιστροφής (να είμαστε κοντά δηλ) μιας που όταν θα πέσει ο ήλιος θα πέφτουν λογικά σαγόνια από το κρύο.......

Θέλω πρόγραμμα........λέμε mouuuuuu

Ωρα αναχώρησης.?????? moto ....Επιστροφής??????......Πού θα Φάμε??????? peinao ......και όλα τα υπόλοιπα...... drink Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 501340 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 501340 xaxa xaxa

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΕΜΕ


Τι Αντιπρόεδρος Εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 14/12/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 05:33

MyWaY έγραψε:
KARA έγραψε:
MyWaY έγραψε:
Περιμένωωωωω........ μεγάλε...


Λοιπόν μάστορα.....επειδή ως γνωστόν δεν την παλεύω και πολύ καλά με τις προκλήσεις και είμαι και τσού για μανούρα (με την καλή την έννοια ) για αυτό λοιπόν δεν μένω στα λόγια (αν και δεν το είχα σκοπό,τώρα με ήρθε) και προτείνω:

Μιας που το Σάββατο 18/12/10 δείνει καλό καιρό (με κρύο βέβαια αλλά χωρίς φαινόμενα όπως λέει και ο Αρναού) λέω να κάνουμε το τελευταίο βολταρίκι για το 2010 Wink

Το επόμενο Σ/Κ είναι ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ οπότε είναι η τελευταία μας ευκαιρία να τα πιούμε και να τα πούμε Very Happy Very Happy Very Happy

ΟΠΟΤΕ


Προτείνω μεσημεριανή βόλτα προς ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ για φαγητό (να τα πιούμε) και ΠΟΡΤΑΡΙΑ για καφέ (να τα πούμε) ή αν όχι και τα δύο μαζί ένα από τα δύο.Λέω για κοντά για να μην ζοριστούμε από ώρα επιστροφής (να είμαστε κοντά δηλ) μιας που όταν θα πέσει ο ήλιος θα πέφτουν λογικά σαγόνια από το κρύο....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Αρχίζω εγώ και βλέπουμε

1. KARA
2. MyWaY
3. kosconcours
4.
5.
6.
7.
8.
9.

Εννοείται πως οποιαδήποτε άλλη πρόταση είναι συζητήσημη.....εμένα αυτό μου ήρθε αυτό πόσταρα.Idea







Υ.Γ: Ψττττ που είσαι παλικάρι........κανόνισε να μην έρθεις,ναι ναι σε εσένα το λέω (ΚΩΣΤΑ) Rolling Eyes

Καλημέρα λέμεεεεεε. Παρόλο που τρέχω ακόμη, θα κάνω τα πάντα για να έρθω. Κι εγώ συμφωνώ για μεσημέρι κι έπειτα όμως. Μιλάμε σήμερα το απόγευμα.

kalimera kalimera kalimera

έρχομαι και εγώ ευκαιρία να σασ γνωρίσω guys..... εκτόσ απροόπτου.

Σκέψη....σαν τελευταία βόλτα τησ χρονιάσ δεν κανονίζουμε για κάπου μακρύτερα Πλαταμώνα-Τέμπη την κυριακή ίσωσ και να είναι καλύτερα απο θέμα δουλείασ για ορισμένουσ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 05:55

[quote="kosconcours"][quote="MyWaY"][quote="KARA"]
MyWaY έγραψε:
Περιμένωωωωω........ μεγάλε...


Λοιπόν μάστορα.....επειδή ως γνωστόν δεν την παλεύω και πολύ καλά με τις προκλήσεις και είμαι και τσού για μανούρα (με την καλή την έννοια ) για αυτό λοιπόν δεν μένω στα λόγια (αν και δεν το είχα σκοπό,τώρα με ήρθε) και προτείνω:

Μιας που το Σάββατο 18/12/10 δείνει καλό καιρό (με κρύο βέβαια αλλά χωρίς φαινόμενα όπως λέει και ο Αρναού) λέω να κάνουμε το τελευταίο βολταρίκι για το 2010 Wink

Το επόμενο Σ/Κ είναι ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ οπότε είναι η τελευταία μας ευκαιρία να τα πιούμε και να τα πούμε Very Happy Very Happy Very Happy

ΟΠΟΤΕ


Προτείνω μεσημεριανή βόλτα προς ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ για φαγητό (να τα πιούμε) και ΠΟΡΤΑΡΙΑ για καφέ (να τα πούμε) ή αν όχι και τα δύο μαζί ένα από τα δύο.Λέω για κοντά για να μην ζοριστούμε από ώρα επιστροφής (να είμαστε κοντά δηλ) μιας που όταν θα πέσει ο ήλιος θα πέφτουν λογικά σαγόνια από το κρύο....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Αρχίζω εγώ και βλέπουμε

1. KARA
2. MyWaY
3. kosconcours
4. ?????????? x 2
5.
6.
7.
8.
9.

Εννοείται πως οποιαδήποτε άλλη πρόταση είναι συζητήσημη.....εμένα αυτό μου ήρθε αυτό πόσταρα.Idea







Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 06:02

ARIWNAS έγραψε:
Θέλω πρόγραμμα........λέμε mouuuuuu

Ωρα αναχώρησης.?????? moto ....Επιστροφής??????......Πού θα Φάμε??????? peinao ......και όλα τα υπόλοιπα...... drink Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 501340 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 501340 xaxa xaxa

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΕΜΕ


Τι Αντιπρόεδρος Εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πρόγραμμα δεν υπάρχει και δεν θα υπάρξει εάν δεν δούμε:

α.Πόσοι μαζευόμαστε και εάν μαζευόμαστε
β.Τι επιθυμούν όλοι αυτοί που θέλουν να συμμετάσχουν (εννοώ φαι μόνο - φαί και καφέ - καφέ μόνο) scratch

Εώς ότου λοιπόν συγκεντρωθούν αυτές οι πληροφορίες πρόγραμμα ΝΙΕΤ....





kosconcours έγραψε:
Σκέψη....σαν τελευταία βόλτα τησ χρονιάσ δεν κανονίζουμε για κάπου μακρύτερα Πλαταμώνα-Τέμπη την κυριακή ίσωσ και να είναι καλύτερα απο θέμα δουλείασ για ορισμένουσ?

Αδερφέ καλή η σκέψη σου απλά πρότεινα Σάββατο και κοντά για τους εξής λόγους:

α.Κοντά γιατί επειδή μετά την δύση του ήλιου το κρύο θα είναι πολύ τσουχτερό......ΆΡΑ για να έχουμε μεγαλύτερα περιθώρια παραμονής στον χώρο που θα είμαστε και όχι να σκεφτόμαστε να φύγουμε γιατί έχουμε και δρόμο να κάνουμε και

β.Γιατί το Σάββατο παρότι έχει κρύο θα έχει ήλιο (άρα θα σπαέι λίγο η κατάσταση) σε αντίθεση με την Κυριακή που όλα τα sites δίνουν συννεφιά ή περίπτωση βροχής.

Να είσαι σίγουρος πως θα υπάρξουν πολλές τέτοιες βόλτες απλά να γλυκάνει λίγο ο ο καιρός,έτσι ώστε να έχουμε όσο το δυνατόν μεγαλύτερη προσέλευση.Αυτή η βόλτα (έτσι το σκέφτηκα) πιστεύω πως πρέπει να έχει περισσότερο την μορφή τσιμπουσίου ή κουσκουσοκατάσταση καφέ παρά βόλτα για να γράψουμε χιλιόμετρα και να γουστάρουμε.
Όπως και να έχει πάντως έάν υπάρχουν και άλλοι που έχουν την ίδια όρεξη με σένα το βλέπουμε. Cool

Άρα πάμε λίγο πιο οργανωμένα για να καταλήξουμε εάν είναι μέχρι το βράδυ.Δηλώστε δίπλα στο όνομα σας επιθυμία για να βγάλουμε ένα τελικό πόρισμα.

1. KARA Arrow (φαγητό και καφέ) ΣΑΒΒΑΤΟ
2. MyWaY Arrow
3. kosconcours Arrow
4. ?????????? x 2 Arrow
5.
6.
7.
8.
9.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 06:05

Αν μπορέσω να βγώ από το σπίτι λόγω συναχιού είμαι κι εγώ μέσα για καμμιά Λ.Πλαστήρα (αντρίκια βόλτα είπαμε..)
Αν τελικά καταλήξετε Πορταριά θα έρθω με το Τέρας..
Μλκ να φορέσω εξοπλισμό για 20χλμ..Και με τζην στους 3-4°C δεν πάω..

Cool

Αν το πάμε για καφέ + φαγητό + ξανά καφέ τότε υποθέτω πως 10.30-11.00 να συναντηθούμε
να πιούμε καφέ μέχρι τις 12.30-13.00 και μετα σε κανά ταβερνείο για μάσα..Ο τελευταίος καφές
θα εξαρτηθεί από το πόσο θα φάμε και το τί ώρα θα τελειώσει η μάσα !!!

Προτείνω καφέ Πορταρια και φαγητό στα Χάνια..Αγριογούρουνο - Ελάφι κτλ κτλ ή φασολάδα Λούκουλο !!!

Αν τελικά πάμε Λ.Πλαστήρα οι επιλογές βέβαια αλλάζουν μιας και θα ξεκινήσουμε κατά τις 10.00 περίπου..


Μιλάμε για ΜΟΝΟΙ' κατάσταση καταρχάς ή για ΔΙΠΛΟΙ' ???

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 06:08

1. KARA (φαγητό και καφέ) ΣΑΒΒΑΤΟ
2. MyWaY:arrow:
3. kosconcours:arrow:
4. Arrow Arrow (καφέ φαγητό ξανά καφέ και ΠΟΤΟΣ ΜΕΤΑ)?????????? x 2
6. NIGOUTSI X 1 (εάν δεν έρθει εγώ δεν πάω πουθενά)
7.
8.
9.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 06:12

V.Stratos έγραψε:
Αν μπορέσω να βγώ από το σπίτι λόγω συναχιού είμαι κι εγώ μέσα για καμμιά Λ.Πλαστήρα (αντρίκια βόλτα είπαμε..)
Αν τελικά καταλήξετε Πορταριά θα έρθω με το Τέρας..
Μλκ να φορέσω εξοπλισμό για 20χλμ..Και με τζην στους 3-4°C δεν πάω..

Cool

Αν το πάμε για καφέ + φαγητό + ξανά καφέ τότε υποθέτω πως 10.30-11.00 να συναντηθούμε
να πιούμε καφέ μέχρι τις 12.30-13.00 και μετα σε κανά ταβερνείο για μάσα..Ο τελευταίος καφές
θα εξαρτηθεί από το πόσο θα φάμε και το τί ώρα θα τελειώσει η μάσα !!!

Προτείνω καφέ Πορταρια και φαγητό στα Χάνια..Αγριογούρουνο - Ελάφι κτλ κτλ ή φασολάδα Λούκουλο !!!

Αν τελικά πάμε Λ.Πλαστήρα οι επιλογές βέβαια αλλάζουν μιας και θα ξεκινήσουμε κατά τις 10.00 περίπου..


Μιλάμε για ΜΟΝΟΙ' κατάσταση καταρχάς ή για ΔΙΠΛΟΙ' ???

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΙΣ ΑΝΤΡΙΚΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.....ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΡΡΕΠΗΣ ΕΓΩ...ΣΤΙΣ Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 184880
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 06:28

Πάμε πάλι λοιπόν για να βγάλουμε μια άκρη.

Δηλώνει ο καθένας τι επιθυμεί και για που,μιας που βγήκε και άλλη πρόταση αυτή του Στράτου για λίμνη Πλαστήρα.(ΠΗΛΙΟ ή ΠΛΑΣΤΗΡΑ)
Τώρα το πού στο Πήλιο (Μακρυνίτσα ,Πορταριά ή Χάνια )το βλέπουμε τελευταία στιγμή.

1. KARA Arrow (φαγητό και καφέ) ΠΗΛΙΟ
2. MyWaY Arrow
3. kosconcours Arrow
4. ARIWNAS Arrow(καφέ φαγητό ξανά καφέ και ΠΟΤΟΣ ΜΕΤΑ)?????????? x 2
5.
6.
7.
8.
9.




V.Stratos έγραψε:

Μιλάμε για ΜΟΝΟΙ' κατάσταση καταρχάς ή για ΔΙΠΛΟΙ' ???

Εγώ εκ των πραγμάτων (συνεχόμενο ωράριο καταστημάτων) αναγκαστικά μόνος Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 07:31

παίδες δεν παίρνω κανέναν στο λαιμό μου γιατί είμαι ψιλοχάλια..Μην κανονίσουμε για Λίμνη Πλαστήρα και
στο τέλος δεν έρθω..
κάντε εσείς πρόγραμμα και αν μπορέσω θα ακολουθήσω ΟΠΟΥ + ΔΗΠΟΤΕ..

Απλά αν είναι ''αντρίκια'' ας πάμε λίγο πιο μακρυά !! Wink

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 14/12/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 08:54

KARA έγραψε:
Πάμε πάλι λοιπόν για να βγάλουμε μια άκρη.

Δηλώνει ο καθένας τι επιθυμεί και για που,μιας που βγήκε και άλλη πρόταση αυτή του Στράτου για λίμνη Πλαστήρα.(ΠΗΛΙΟ ή ΠΛΑΣΤΗΡΑ)
Τώρα το πού στο Πήλιο (Μακρυνίτσα ,Πορταριά ή Χάνια )το βλέπουμε τελευταία στιγμή.

1. KARA Arrow (φαγητό και καφέ) ΠΗΛΙΟ
2. MyWaY Arrow
3. kosconcours Arrowότι και όπου λάχει
4. ARIWNAS Arrow(καφέ φαγητό ξανά καφέ και ΠΟΤΟΣ ΜΕΤΑ)?????????? x 2
5.
6.
7.
8.
9.




V.Stratos έγραψε:

Μιλάμε για ΜΟΝΟΙ' κατάσταση καταρχάς ή για ΔΙΠΛΟΙ' ???

Εγώ εκ των πραγμάτων (συνεχόμενο ωράριο καταστημάτων) αναγκαστικά μόνος Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 09:49

KARA έγραψε:
Πάμε πάλι λοιπόν για να βγάλουμε μια άκρη.

Δηλώνει ο καθένας τι επιθυμεί και για που,μιας που βγήκε και άλλη πρόταση αυτή του Στράτου για λίμνη Πλαστήρα.(ΠΗΛΙΟ ή ΠΛΑΣΤΗΡΑ)
Τώρα το πού στο Πήλιο (Μακρυνίτσα ,Πορταριά ή Χάνια )το βλέπουμε τελευταία στιγμή.

1. KARA Arrow (φαγητό και καφέ) ΠΗΛΙΟ
2. MyWaY Arrow x1 αλλά τρώω για 2 (mam και espresso dopio) Πήλιο (το κακό είναι ότι δουλεύω έως το πολύ στις 1330)
3. kosconcours Arrow
4. ARIWNAS Arrow(καφέ φαγητό ξανά καφέ και ΠΟΤΟΣ ΜΕΤΑ)?????????? x 2
5.
6.
7.
8.
9.


Σαφώς αν κανονιστεί κάτι πιο νωρίς, πάλι θα έρθω. Απλά θα σας προλάβω στη χώνεψη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 14/12/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 13:18

δεν βλέπω κίνησησ..............
Λέω....... ραντεβού 13,30-13,45 για να προλάβει και ο myway τν κανουμε για καφέ ή φαεί στα χάνια μετά κατηφορίζουμε πορταριά ή όπου αλλού........για τα υπόλοιπα. Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 328167 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 328167 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 328167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 13:37

Σήμερα είχα επικοινωνία και με άλλα άτομα τα οποία είναι να έρθουν για να μαζευτούμε ρε γμτ αλλά τελικά υπάρχουν δυσκολίες και μπερδέματα τα οποία θα ξεκαθαρίσουν αύριο το πρωί......Cool

Λογικά θα πάμε Πήλιο μιας που δεν βλέπω όρεξη για πιο μακριά λόγω κρύου οπότε αύριο το πρωί θα δούμε το τελικό πλάνο (ώρα αναχώρησης) κ.λ.π.


ΕΩΣ ΤΩΡΑ


1. KARA Arrow (φαγητό και καφέ) ΠΗΛΙΟ
2. MyWaY Arrow x1 αλλά τρώω για 2 (mam και espresso dopio) Πήλιο (το κακό είναι ότι δουλεύω έως το πολύ στις 1330)
3. kosconcours Arrowότι και όπου λάχει
4. ARIWNAS Arrow (καφέ φαγητό ξανά καφέ και ΠΟΤΟΣ ΜΕΤΑ)?????????? x 2
5.
6.
7.
8.
9.




Κώστα θα μιλήσουμε με SMS για να γνωρίζεις το που και πότε Wink Arrow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17 2010, 14:20

Μετα απο πολυωρη σκεψη δηλωνω απων! gmt gmt gmt gmt Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 00:33

Τελικά το θέμα έχει ως εξής Cool

Ο MyWaY και ο kosconcours θα έρθουν μαζί μετά το σχόλασμα του Κώστα από την δουλειά. Άρα εάν φύγουμε όλοι μαζί θα ξεκινήσουμε 13:30 με 13:45.
Υπάρχει κανένας χριστιανός που να θέλει να πάμε νωρίτερα βόλτα και να έρθουν να μας βρούν εκεί οι άλλοι δύο.....scratch

Εάν υπάρχει Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 846930 γιατί απ'ότι βλέπω είμαστε εώς τώρα 3 άτομα.Εάν πάλι δεν.......καλή καρδιά. santa

Άντε γειά μας geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 00:37

KARA έγραψε:
Τελικά το θέμα έχει ως εξής Cool

Ο MyWaY και ο kosconcours θα έρθουν μαζί μετά το σχόλασμα του Κώστα από την δουλειά. Άρα εάν φύγουμε όλοι μαζί θα ξεκινήσουμε 13:30 με 13:45.
Υπάρχει κανένας χριστιανός που να θέλει να πάμε νωρίτερα βόλτα και να έρθουν να μας βρούν εκεί οι άλλοι δύο.....scratch

Εάν υπάρχει Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 846930 γιατί απ'ότι βλέπω είμαστε εώς τώρα 3 άτομα.Εάν πάλι δεν.......καλή καρδιά. santa

Άντε γειά μας geia mas


Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117 ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ????????????

Καλημέρα και καλά να περάσετε !!!!!!!

πιείτε και μερικά για μένα ............ drink drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 00:38

KARRA μόλις σου έστειλα προσωπικό μήνυμα αλλά ήδη απάντησες στο φόρουμ.Λοιπόν αν ξεφύγω απο την κατάσταση που ξέρεις.... θα έρθω να σας βρώ ξεκινώντας απο Πορταρια, μετά θα σας ψάξω Μακρυνίτσα και τέλος αν δεν σας βρώ δεν πειράζει....άλλη φορά..... Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117 felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 00:42

LORDOS έγραψε:
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 6 8117 ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ????????????

Καλημέρα και καλά να περάσετε !!!!!!!

πιείτε και μερικά για μένα ............ drink drink

Χαλαράάάάάά........τι σκ@τ@ χαλιάρης είσαι rock rock

Καλημέρα φίλε και καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: