Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 20 2010, 13:37

KARA έγραψε:

Απλά αλάνια ρίξτε λίγο και το πρόγραμμα ακριβώς (εκτός της αναχώρησης ) για να φτιάξουμε και εμείς το πρόγραμμα μας και να δούμε που θα συναντηθούμε όλοι μαζί Wink


Πρόγραμμα συγκεκριμένο δεν παίζει μιας και θα ξεκινήσουμε σχετικά αργά.
Υπολογίζουμε κατά τις 11 - 11:15 να είμαστε Παντελεήμονα για καφεδάκι και απο εκεί για φαγητό Ραψάνη.(μιας και νυχτώνει νωρίς)

Οποιαδήποτε πρόταση για κάποια διαδρομή στο ενδιάμεσο (καφέ - φαγητού) την λέτε ή εδώ ή στο πρωινό καφεδάκι.

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 20 2010, 18:50

KARA έγραψε:
Σήμερα το συζητούσα με κάποια παλικάρια ότι το Σ/Κ κάτι θέλω να κάνω.......

Εφόσον μας καλείτε λοιπόν,ότι και να είχα στο νου μου αναβάλεται και ως ευγενικός κύριος που είμαι δεν μπορώ παρά να αποδεχτώ την πρόσκληση Very Happy

Ανοίγω λοιπόν και εγώ μια λίστα για όσους Βολιώτες γουστάρουν να βρεθούμε με Λαρισαίους και Βόρειους αυτή την Κυριακή:

1. KARA
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.


Απλά αλάνια ρίξτε λίγο και το πρόγραμμα ακριβώς (εκτός της αναχώρησης ) για να φτιάξουμε και εμείς το πρόγραμμα μας και να δούμε που θα συναντηθούμε όλοι μαζί Wink

Θανάση εγώ θα είμαι Λάρισα λόγω εκκλησίας και μετά θα παω και απο Νεάπολη μεριά (βλ. ποστάρισμα Foteinoy) αλλα κατά 90 % δεν θα ανέβω Ραψάνη λόγω ωραρίου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 20 2010, 19:39

KARA έγραψε:
Ανοίγω λοιπόν και εγώ μια λίστα για όσους Βολιώτες γουστάρουν να βρεθούμε με Λαρισαίους και Βόρειους αυτή την Κυριακή:

1. KARA
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.



Λοιπόν έφτασε η ώρα πιστεύω αφού δηλώσαμε όλοι μας να βγάλουμε και το πρόγραμμα μας για αύριο....Shocked

Αναχώρηση από το γνωστό μέρος στην Λαρίσης στις 11:00 (μετά την έξοδο του περιφερειακού στο βενζινάδικο δεξιά). cow

Και για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις μεταξύ μας.....αύριο θα περπατήσουμε ως εξής στον δρόμο:

Σκούπα εγώ,Αρχηγός ο Θανάσης και γενικότερος κουμανταδόρος η γυναίκα μου lol!

Άντε καλά να περάσουμε drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 20 2010, 19:53

KARA έγραψε:
KARA έγραψε:
Ανοίγω λοιπόν και εγώ μια λίστα για όσους Βολιώτες γουστάρουν να βρεθούμε με Λαρισαίους και Βόρειους αυτή την Κυριακή:

1. KARA
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.



Λοιπόν έφτασε η ώρα πιστεύω αφού δηλώσαμε όλοι μας να βγάλουμε και το πρόγραμμα μας για αύριο....Shocked

Αναχώρηση από το γνωστό μέρος στην Λαρίσης στις 11:00 (μετά την έξοδο του περιφερειακού στο βενζινάδικο δεξιά). cow

Και για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις μεταξύ μας.....αύριο θα περπατήσουμε ως εξής στον δρόμο:

Σκούπα εγώ,Αρχηγός ο Θανάσης και γενικότερος κουμανταδόρος η γυναίκα μου lol!

Άντε καλά να περάσουμε drink

Αν και δεν θέλω με τίποτα να χαλάσω αυτή την τακτοποιημένη και γεμάτη σοφία σειρά των συμμετεχόντων...

ΝΑΙ κυρίες και κύριοι θα το τολμήσω να συμμετάσχω κι εγώ...
1. KARA
2. MyWaY x2
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 20 2010, 21:30

z0rbas έγραψε:
KARA έγραψε:
Σήμερα το συζητούσα με κάποια παλικάρια ότι το Σ/Κ κάτι θέλω να κάνω.......

Εφόσον μας καλείτε λοιπόν,ότι και να είχα στο νου μου αναβάλεται και ως ευγενικός κύριος που είμαι δεν μπορώ παρά να αποδεχτώ την πρόσκληση Very Happy

Ανοίγω λοιπόν και εγώ μια λίστα για όσους Βολιώτες γουστάρουν να βρεθούμε με Λαρισαίους και Βόρειους αυτή την Κυριακή:

1. KARA
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.


Απλά αλάνια ρίξτε λίγο και το πρόγραμμα ακριβώς (εκτός της αναχώρησης ) για να φτιάξουμε και εμείς το πρόγραμμα μας και να δούμε που θα συναντηθούμε όλοι μαζί Wink

Θανάση εγώ θα είμαι Λάρισα λόγω εκκλησίας και μετά θα παω και απο Νεάπολη μεριά (βλ. ποστάρισμα Foteinoy) αλλα κατά 90 % δεν θα ανέβω Ραψάνη λόγω ωραρίου.

η νεαπολη ειναι για τις 5/12/2010
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Νοε 21 2010, 14:32

Μόλις χθές γύρισα αγαπητοί ΚΑRA και Nigoutsi απο Λουτράκι Αριδαίας όπως ξέρετε και μάλιστα στην επιστροφή συνοδεύσαμε και ένα παλι8κάρι με vSTROM απο Γιαννιτσά που πήγαινε μόνος του Λαμία και ΄καναμε στάση που;Στον Παλαιό Παντελεήμονα.

Απών λοιπόν και ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!!ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!! yeye yeye OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Νοε 22 2010, 01:14

liakosvol έγραψε:
Μόλις χθές γύρισα αγαπητοί ΚΑRA και Nigoutsi απο Λουτράκι Αριδαίας όπως ξέρετε και μάλιστα στην επιστροφή συνοδεύσαμε και ένα παλι8κάρι με vSTROM απο Γιαννιτσά που πήγαινε μόνος του Λαμία και ΄καναμε στάση που;Στον Παλαιό Παντελεήμονα.

Απών λοιπόν και ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!!ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!! yeye yeye OK


Ηλία ελπίζω (αν και είμαι σίγουρος) να περάσατε όμορφα. Cool

Άν τα καταφέρεις φίλε έλα και την Τετάρτη στο καφεδάκι να μας πεις λεπτομέρειες..... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Νοε 22 2010, 09:48

foteinos έγραψε:
z0rbas έγραψε:
KARA έγραψε:
Σήμερα το συζητούσα με κάποια παλικάρια ότι το Σ/Κ κάτι θέλω να κάνω.......

Εφόσον μας καλείτε λοιπόν,ότι και να είχα στο νου μου αναβάλεται και ως ευγενικός κύριος που είμαι δεν μπορώ παρά να αποδεχτώ την πρόσκληση Very Happy

Ανοίγω λοιπόν και εγώ μια λίστα για όσους Βολιώτες γουστάρουν να βρεθούμε με Λαρισαίους και Βόρειους αυτή την Κυριακή:

1. KARA
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.


Απλά αλάνια ρίξτε λίγο και το πρόγραμμα ακριβώς (εκτός της αναχώρησης ) για να φτιάξουμε και εμείς το πρόγραμμα μας και να δούμε που θα συναντηθούμε όλοι μαζί Wink

Θανάση εγώ θα είμαι Λάρισα λόγω εκκλησίας και μετά θα παω και απο Νεάπολη μεριά (βλ. ποστάρισμα Foteinoy) αλλα κατά 90 % δεν θα ανέβω Ραψάνη λόγω ωραρίου.

η νεαπολη ειναι για τις 5/12/2010

Ναι ευχαριστω παιδες.Το είδα. Η σοφία των προγόνων μας αποδεικνύται ακόμα μια φορά: "γήρας ου γαρ έρχεται μόνο...."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03 2010, 15:46

Mετά από ώριμη σκέψη και τρελή φλασιά είπα να κάνω αύριο την τελευταία μου βόλτα πρίν τον ερχομό του χειμώνα (έχω έγκυρες πηγές ότι από 12/12/2010 και μετά χαλάει πολύ ο καιρός).Rolling Eyes

Την Κυριακή πιστεύω πως οι περισσότεροι είμαστε κλεισμένοι.......οπότε η μόνη κενή ημέρα είναι η αυριανή Cool

Όσο αναφορά το πού με γκ@ύλωσε να πάω.......ε ναι λοιπόν θα σας το πώ!!!!

Προορισμός Αράχωβα (μέσω Παρνασσού) καφεδάκι,φαγητό και επιστροφή.

Ξέρω ξέρω θα λέτε τώρα καλά αυτός δεν ήταν να πάει στην Έκθεση Question Ναι μεν αλλά...............έχουμε και άλλες ημέρες Idea

Οπότε όποιος έχει όρεξη αύριο για βολτίτσα ας έρθει να γίνουμε πολλές Exclamation Exclamation Exclamation

1. KARA
2.
3.
4.
5.





Αναλυτικό πρόγραμμα το βράδυ merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tha
Member
Member
tha

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 04/08/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03 2010, 18:27

Θανάση χωρίς να θέλω να σου κόψω την όρεξη για βόλτα, τα προγνωστικά του καιρού για αύριο άλλαξαν .... Βέβαια δεν πιστεύω να σε σταματήσει μια απλή βροχούλα Cool

:079-087:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03 2010, 18:55

tha έγραψε:
Θανάση χωρίς να θέλω να σου κόψω την όρεξη για βόλτα, τα προγνωστικά του καιρού για αύριο άλλαξαν .... Βέβαια δεν πιστεύω να σε σταματήσει μια απλή βροχούλα Cool

:079-087:



Θανάση το είδα ότι το μεσημέρι έχει κάτι ψηλά,αλλά όπως έχω ξαναπεί.........κολώνει ο Φούντας Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tha
Member
Member
tha

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 04/08/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03 2010, 19:01

KARA έγραψε:

Θανάση το είδα ότι το μεσημέρι έχει κάτι ψηλά,αλλά όπως έχω ξαναπεί.........κολώνει ο Φούντας Very Happy Very Happy Very Happy


Άλλωστε με την επέκταση του μπροστινού φτερού που βάλαμε θα πας και θα γυρίσεις ατσαλάκωτος και στεγνός....


XAXAXAXA

Θα σε ακολουθούσα και εγώ αλλά έχω κάτι δουλειές στη Λάρισα αύριο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03 2010, 19:01

1. KARA
2.nikosv-strom
3.
4.
5.




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03 2010, 19:03

Mετά από ώριμη σκέψη και τρελή φλασιά είπα να κάνω αύριο την τελευταία μου βόλτα πρίν τον ερχομό του χειμώνα (έχω έγκυρες πηγές ότι από 12/12/2010 και μετά χαλάει πολύ ο καιρός).Rolling Eyes

Την Κυριακή πιστεύω πως οι περισσότεροι είμαστε κλεισμένοι.......οπότε η μόνη κενή ημέρα είναι η αυριανή Cool

Όσο αναφορά το πού με γκ@ύλωσε να πάω.......ε ναι λοιπόν θα σας το πώ!!!!

Προορισμός Αράχωβα (μέσω Παρνασσού) καφεδάκι,φαγητό και επιστροφή.

Ξέρω ξέρω θα λέτε τώρα καλά αυτός δεν ήταν να πάει στην Έκθεση Question Ναι μεν αλλά...............έχουμε και άλλες ημέρες Idea

Οπότε όποιος έχει όρεξη αύριο για βολτίτσα ας έρθει να γίνουμε πολλές Exclamation Exclamation Exclamation

1. KARA
2.nikosv-strom
3.STATHS
4.
5.








Αναλυτικό πρόγραμμα το βράδυ merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03 2010, 19:05

STATHIS έγραψε:


1. KARA
2. nikosv-strom
3. STATHΙS
4.
5.


Έτσι μπράβο.......Άντε να μαζευόμαστε λέμε yeye yeye yeye


tha έγραψε:
Άλλωστε με την επέκταση του μπροστινού φτερού που βάλαμε θα πας και θα γυρίσεις ατσαλάκωτος και στεγνός....


XAXAXAXA

Θα σε ακολουθούσα και εγώ αλλά έχω κάτι δουλειές στη Λάρισα αύριο...



Και να φανταστείς ότι δεν το έχω βάλει ακόμα το φτεράκι XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03 2010, 19:16

Ααααααααααααααααααχχ. Καλά να περασετε παιδες.Νοερά μαζί σαςς goood goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03 2010, 22:05

Λοιπόν αδέρφια το πρόγραμμα έχει ως εξής:

α.Συνάντηση στο γνωστό μέρος ALPHA BANK (Λαρίσης και Αθηνών) στις 10:50.
β.Αναχώρηση στις 11:00 με ενδιάμεση στάση στον Αλμυρό για να παραλάβουμε τον STATHIS.
γ.Άφιξη στην Αράχωβα κατά τις 13:00 με 13:15 για καφεδάκι και τα υπόλοιπα τα κανονίζουμε καθ' οδόν.

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ


Όλοι φουλαρισμένοι καλά και τα αδιάβροχα μαζί σας σε περίπτωση που η βροχή δεν είναι τόσο ψηλή όσο δείχνουν τα SITES.... Wink

1. KARA
2. nikosv-strom
3. STATHS
4.
5.


Καλά να περάσουμε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03 2010, 22:52

Λοιπόν αδέρφια το πρόγραμμα έχει ως εξής:

α.Συνάντηση στο γνωστό μέρος ALPHA BANK (Λαρίσης και Αθηνών) στις 10:50.
β.Αναχώρηση στις 11:00 με ενδιάμεση στάση στον Αλμυρό για να παραλάβουμε τον STATHIS.
γ.Άφιξη στην Αράχωβα κατά τις 13:00 με 13:15 για καφεδάκι και τα υπόλοιπα τα κανονίζουμε καθ' οδόν.

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ

Όλοι φουλαρισμένοι καλά και τα αδιάβροχα μαζί σας σε περίπτωση που η βροχή δεν είναι τόσο ψηλή όσο δείχνουν τα SITES....

1. KARA
2. nikosv-strom
3. STATHS
4.
5.


Καλά να περάσουμε


εγω οπως παντα τελευταιος θα ειμαι στις 10:59:59!!!καλα να περασουμε !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 00:32

Αχ βρε Θανάση τι μας κάνεις.... Δουλεύω αύριο ρε φίλε, αλλιώς θα με έβλεπες στον αριστερό σου καθρέφτη! Κρίμα γμτ.
Είμαι σίγουρος όμως πως θα περάσετε τέλεια. Απ' ότι βλέπω υπάρχουν αξιόλογες συμμετοχές! Η τρέλα πάει τελικά στα βουνά. Καλή εκδρομή και καλή επιστροφή να έχετε.



Μην ξεχνάς, μου ''χρωστάς'' μια μόνο άντρες εκδρομή, ελπίζω για φέτος!

Ride Free λοιπόν moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 00:56

MyWaY έγραψε:
Αχ βρε Θανάση τι μας κάνεις.... Δουλεύω αύριο ρε φίλε, αλλιώς θα με έβλεπες στον αριστερό σου καθρέφτη! Κρίμα γμτ.
Είμαι σίγουρος όμως πως θα περάσετε τέλεια. Απ' ότι βλέπω υπάρχουν αξιόλογες συμμετοχές! Η τρέλα πάει τελικά στα βουνά. Καλή εκδρομή και καλή επιστροφή να έχετε.



Μην ξεχνάς, μου ''χρωστάς'' μια μόνο άντρες εκδρομή, ελπίζω για φέτος!

Ride Free λοιπόν moto


Αύριο θα είναι αντρική Razz

Μήπως να αρρωστήσεις ξαφνικά.........λέω εγώ τώρα mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 06:40

kalimera kalimera kalimera

Δεν "αρρωσταίνω" ποτέ Θανάση, σε σημείο που όταν είμαι πραγματικά άρρωστος πηγαίνω κανονικά για δουλειά.
Οπότε καλά να περάσετε και θα βρεθεί η άκρη πάλι. Καλημέρα να έχουμε.


moto moto moto moto geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 07:19

καλημεραααααα σε ολους και με ενα καλο σ/κ yeye yeye yeye yeye

kalimera kalimera kalimera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Δεκ 06 2010, 18:33

Θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο -ευχαριστω στο φιλο και συνταξιδιωτη KARA για ολο αυτο που οργανωσε το σαββατο και πηγαμε ακομα μια μοναδικη ανδρικη βολτα!!μπορει οι συμμετοχες να μην ηταν πολλες αλλα ακομα μια βολτα με αρκετο γελιο πανεμορφη διαδρομη(αν και την εχω ξανακανει )δεν χωρτενεις αυτη τηνμαγεια που σου χαριζει το καταπρασινο ελατο!!!μπραβο σε ολα τα παιδια που συμμετηχαν και πηγαμε-γυρισαμε ολοι με ασφαλεια!!!παντα τετοιες ομορφες στιγμες!!
OK OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Δεκ 06 2010, 18:38

nikosv-strom έγραψε:
Θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο -ευχαριστω στο φιλο και συνταξιδιωτη KARA για ολο αυτο που οργανωσε το σαββατο και πηγαμε ακομα μια μοναδικη αντρικη βολτα!!μπορει οι συμμετοχες να μην ηταν πολλες αλλα ακομα μια βολτα με αρκετο γελιο πανεμορφη διαδρομη(αν και την εχω ξανακανει )δεν χωρτενεισ αυτην την μαγεια που σου χαριζει το καταπρασινο ελατο!!!μπραβο σε ολα τα παιδια που συμμετηχαν και πηγαμε-γυρισαμε ολοι με ασφαλεια!!!παντα τετοιες ομορφες στιγμες!!
OK OK OK OK OK



Спасибо NET NIKOLA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 I2itkl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Δεκ 06 2010, 18:59

Μια εικονα χιλιες λεξεις λενε αλλα αυτη η εικονα ειναι ενα πολυ μικρο (1%)δειγμα της εκδρομης!
KARA τωρα που σε βλεπω καλυτερα ,δεν ειναι κακο!!!πανο το νου σου!!!ξερεις εσυ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: