Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 00:07

SOTHRHS έγραψε:
η επιλογη 2 Θαναση πονεμενη ιστορια!!παλι καλα περασαμε ομως
καλα να τα περασετε οπουκαι αν αποφασισετε!!!





ΥΓ ασε τα σαπια περι κρυου κλπ
εγω μαχιμους σας γνωρισα kolaraki kolaraki geia geia geia


Δεν το λέω για μένα φίλε....κολώνει ο Φούντας Very Happy

Έχουμε όμως και αγοράκια που κρυόνουν έυκολα και συναχώνονται......ξέρουν αυτοί Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 00:18

KARA έγραψε:



Δεν το λέω για μένα φίλε....κολώνει ο Φούντας Very Happy



χαχαχαχαχχαχαχαχ εισαι απιστευτος xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 00:59

για πια μερα μιλας θαναση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 01:03

panoszan έγραψε:
για πια μερα μιλας θαναση


δεν διαβάζεις δεν διαβάζεις.......

Αφού λέω ρε χαμένε ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ βόλτα. Very Happy

Άντα να πιούμε κανά κρασάκι όλοι μαζί Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 01:08

ρε ειμαι απο ουισκια σιγα να μην εβλεπα
YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 01:20

Λοιπόν αδέρφια αυτό το Σ/Κ ευτυχώς όλα τα ( Κ ) είναι καλά οπότε σε συνδιασμό με τον καλό καιρό που θα έχει όλο το Σ/Κ προτείνω βόλτα Κυριακάτικη (γιατί για αύριο δεν προλαβαίνουμε).

Τώρα για προορισμό αν και σήμερα με τον nigoutsi είπαμε για μια διαδρομή παρόλα αυτά εγώ θα προτείνω άλλες δύο και εξηγούμε:

ΕΠΙΛΟΓΗ 1

Αναχώρηση πρωί - πρωί για Παναγία Σουμελά και επιστροφή από Σαραντάπορο και Βελβενδό.Ωραία διαδρομή αλλά χιλιομετράκια και κρύο μπόλικο λόγω της πρωινής εκκίνησης.



ΕΠΙΛΟΓΗ 2

Αναχώρηση ΝORMAL ώρα (λόγω κοντινής απόστασης) και προορισμός Β.Εύβοια για φαγητό (από Γλύφα) και επιστροφή στο δάσος ΚΟΥΡΙ για καφεδάκι.Σχετικά κοντινή απόσταση,καραβάκι,και σίγουρα λιγότερο κρύο και λόγω υψόμετρου.
Είναι μια βόλτα που και παλιότερα προγραματίστηκε αλλά δεν πραγματοποιήθηκε λόγω καιρού στην Γλύφα...!!!



ΕΠΙΛΟΓΗ 3 και πιο χαλαρή

Αναχώρηση πάλι ΝORMAL ώρα και προορισμός Καραβόμυλος ( Μπιφτέκια ΓΚΛΑΤΖΟΥΝΗ) για φαγητάκι και επιστροφή πάλι στο δάσος ΚΟΥΡΙ για καφεδάκι.Η πιο χαλαρή βόλτα με τα λιγότερα χιλιόμετρα εάν δεν έχουμε όρεξη για πολλά πολλά.


Ανοίγω λίστα για συμμετοχές να δούμε πόσοι και αν μαζευόμαστε:

1.KARA-->ΕΠΙΛΟΓΗ 3 (μόνο και μόνο για να έχω και την οικογένεια μαζί,αλλιώς......Twisted Evil )
2.Nigoutsi -->Την Κουρτίνα 4.Razz Zong-Zong-Zong
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.



Εννοείται πως οποιαδήποτε άλλη πρόταση είναι δεκτή.Στην επιλογή σας να συνυπολογίσετε και το ότι την Κυριακή θα αλλάξει και η ώρα οπότε θα ξημερώνει και θα νυχτώνει πιο νωρίς.......Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 08:47

Nigoutsi (Nikos) έγραψε:
Λοιπόν αδέρφια αυτό το Σ/Κ ευτυχώς όλα τα ( Κ ) είναι καλά οπότε σε συνδιασμό με τον καλό καιρό που θα έχει όλο το Σ/Κ προτείνω βόλτα Κυριακάτικη (γιατί για αύριο δεν προλαβαίνουμε).

Τώρα για προορισμό αν και σήμερα με τον nigoutsi είπαμε για μια διαδρομή παρόλα αυτά εγώ θα προτείνω άλλες δύο και εξηγούμε:

ΕΠΙΛΟΓΗ 1

Αναχώρηση πρωί - πρωί για Παναγία Σουμελά και επιστροφή από Σαραντάπορο και Βελβενδό.Ωραία διαδρομή αλλά χιλιομετράκια και κρύο μπόλικο λόγω της πρωινής εκκίνησης.



ΕΠΙΛΟΓΗ 2

Αναχώρηση ΝORMAL ώρα (λόγω κοντινής απόστασης) και προορισμός Β.Εύβοια για φαγητό (από Γλύφα) και επιστροφή στο δάσος ΚΟΥΡΙ για καφεδάκι.Σχετικά κοντινή απόσταση,καραβάκι,και σίγουρα λιγότερο κρύο και λόγω υψόμετρου.
Είναι μια βόλτα που και παλιότερα προγραματίστηκε αλλά δεν πραγματοποιήθηκε λόγω καιρού στην Γλύφα...!!!



ΕΠΙΛΟΓΗ 3 και πιο χαλαρή

Αναχώρηση πάλι ΝORMAL ώρα και προορισμός Καραβόμυλος ( Μπιφτέκια ΓΚΛΑΤΖΟΥΝΗ) για φαγητάκι και επιστροφή πάλι στο δάσος ΚΟΥΡΙ για καφεδάκι.Η πιο χαλαρή βόλτα με τα λιγότερα χιλιόμετρα εάν δεν έχουμε όρεξη για πολλά πολλά.


Ανοίγω λίστα για συμμετοχές να δούμε πόσοι και αν μαζευόμαστε:

1.KARA-->ΕΠΙΛΟΓΗ 3 (μόνο και μόνο για να έχω και την οικογένεια μαζί,αλλιώς......Twisted Evil )
2.Nigoutsi -->Την Κουρτίνα 4.Razz Zong-Zong-Zong
3.panoszan-->επιλογη 3 με παιδια αν τα φερει τα δικα του ο KARA
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.



Εννοείται πως οποιαδήποτε άλλη πρόταση είναι δεκτή.Στην επιλογή σας να συνυπολογίσετε και το ότι την Κυριακή θα αλλάξει και η ώρα οπότε θα ξημερώνει και θα νυχτώνει πιο νωρίς.......Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 11:26

Λοιπόν αδέρφια αυτό το Σ/Κ ευτυχώς όλα τα ( Κ ) είναι καλά οπότε σε συνδιασμό με τον καλό καιρό που θα έχει όλο το Σ/Κ προτείνω βόλτα Κυριακάτικη (γιατί για αύριο δεν προλαβαίνουμε).

Τώρα για προορισμό αν και σήμερα με τον nigoutsi είπαμε για μια διαδρομή παρόλα αυτά εγώ θα προτείνω άλλες δύο και εξηγούμε:

ΕΠΙΛΟΓΗ 1

Αναχώρηση πρωί - πρωί για Παναγία Σουμελά και επιστροφή από Σαραντάπορο και Βελβενδό.Ωραία διαδρομή αλλά χιλιομετράκια και κρύο μπόλικο λόγω της πρωινής εκκίνησης.



ΕΠΙΛΟΓΗ 2

Αναχώρηση ΝORMAL ώρα (λόγω κοντινής απόστασης) και προορισμός Β.Εύβοια για φαγητό (από Γλύφα) και επιστροφή στο δάσος ΚΟΥΡΙ για καφεδάκι.Σχετικά κοντινή απόσταση,καραβάκι,και σίγουρα λιγότερο κρύο και λόγω υψόμετρου.
Είναι μια βόλτα που και παλιότερα προγραματίστηκε αλλά δεν πραγματοποιήθηκε λόγω καιρού στην Γλύφα...!!!



ΕΠΙΛΟΓΗ 3 και πιο χαλαρή

Αναχώρηση πάλι ΝORMAL ώρα και προορισμός Καραβόμυλος ( Μπιφτέκια ΓΚΛΑΤΖΟΥΝΗ) για φαγητάκι και επιστροφή πάλι στο δάσος ΚΟΥΡΙ για καφεδάκι.Η πιο χαλαρή βόλτα με τα λιγότερα χιλιόμετρα εάν δεν έχουμε όρεξη για πολλά πολλά.


Ανοίγω λίστα για συμμετοχές να δούμε πόσοι και αν μαζευόμαστε:

1.KARA-->ΕΠΙΛΟΓΗ 3 (μόνο και μόνο για να έχω και την οικογένεια μαζί,αλλιώς......Twisted Evil )
2.Nigoutsi -->Την Κουρτίνα 4.Razz Zong-Zong-Zong
3.panoszan-->επιλογη 3 με παιδια αν τα φερει τα δικα του ο KARA
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.



Εννοείται πως οποιαδήποτε άλλη πρόταση είναι δεκτή.Στην επιλογή σας να συνυπολογίσετε και το ότι την Κυριακή θα αλλάξει και η ώρα οπότε θα ξημερώνει και θα νυχτώνει πιο νωρίς.......Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 18:05

KARA έγραψε:
Λοιπόν αδέρφια αυτό το Σ/Κ ευτυχώς όλα τα ( Κ ) είναι καλά οπότε σε συνδιασμό με τον καλό καιρό που θα έχει όλο το Σ/Κ προτείνω βόλτα Κυριακάτικη (γιατί για αύριο δεν προλαβαίνουμε).

Τώρα για προορισμό αν και σήμερα με τον nigoutsi είπαμε για μια διαδρομή παρόλα αυτά εγώ θα προτείνω άλλες δύο και εξηγούμε:

ΕΠΙΛΟΓΗ 1

Αναχώρηση πρωί - πρωί για Παναγία Σουμελά και επιστροφή από Σαραντάπορο και Βελβενδό.Ωραία διαδρομή αλλά χιλιομετράκια και κρύο μπόλικο λόγω της πρωινής εκκίνησης.



ΕΠΙΛΟΓΗ 2

Αναχώρηση ΝORMAL ώρα (λόγω κοντινής απόστασης) και προορισμός Β.Εύβοια για φαγητό (από Γλύφα) και επιστροφή στο δάσος ΚΟΥΡΙ για καφεδάκι.Σχετικά κοντινή απόσταση,καραβάκι,και σίγουρα λιγότερο κρύο και λόγω υψόμετρου.
Είναι μια βόλτα που και παλιότερα προγραματίστηκε αλλά δεν πραγματοποιήθηκε λόγω καιρού στην Γλύφα...!!!



ΕΠΙΛΟΓΗ 3 και πιο χαλαρή

Αναχώρηση πάλι ΝORMAL ώρα και προορισμός Καραβόμυλος ( Μπιφτέκια ΓΚΛΑΤΖΟΥΝΗ) για φαγητάκι και επιστροφή πάλι στο δάσος ΚΟΥΡΙ για καφεδάκι.Η πιο χαλαρή βόλτα με τα λιγότερα χιλιόμετρα εάν δεν έχουμε όρεξη για πολλά πολλά.


Ανοίγω λίστα για συμμετοχές να δούμε πόσοι και αν μαζευόμαστε:

1.KARA-->ΕΠΙΛΟΓΗ 3 (μόνο και μόνο για να έχω και την οικογένεια μαζί,αλλιώς......Twisted Evil )
2.Nigoutsi -->Την Κουρτίνα 4.Razz Zong-Zong-Zong
3.panoszan-->επιλογη 3 με παιδια αν τα φερει τα δικα του ο KARA
4.ARIWNAS-->ΕΠΙΛΟΓΗ 2 & 3 (οτι τραβα η ορεξη σας...) με Χιονούλα -Αριωνούλα και χωρίς BABY..
5.
6.
7.
8.
9.
10.



Εννοείται πως οποιαδήποτε άλλη πρόταση είναι δεκτή.Στην επιλογή σας να συνυπολογίσετε και το ότι την Κυριακή θα αλλάξει και η ώρα οπότε θα ξημερώνει και θα νυχτώνει πιο νωρίς.......Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 18:28

Λοιπόν μάγκες.

Απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι είμαστε για κάτι χαλαρό για αύριο με επικρατέστερη επιλογή την επιλογή για Καραβόμυλο και μετά καφεδάκι (Κουρί μάλλον). Cool

Με βάση την επιλογή αυτή πήρα τηλέφωνο στον ΓΚΛΑΤΖΟΥΝΗ και έκλεισα τραπέζι για αύριο παρότι ο άνθρωπας δεν κλείνει τραπέζια την Κυριακή γιατί γίνεται ολίγον τι χαμός από κόσμο.

Με παρακάλεσε να είμαστε εκεί κατά τις 13:00 και όχι αργότερα και μου τόνισε πως
"ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ"


Αυτό για τους θεριακλήδες της παρέας Wink

Άρα αναχώρηση από Βόλο στις 12:00 από την ALPHA BANK στην διασταύρωση Αθηνών με Λαρίσης για να είμαστε εντάξει στην ώρα μας. Very Happy

Εώς τώρα είμαστε οι:

1. KARA x4
2. Nigoutsi
3. panoszan x4
4. ARIWNAS x2
5.
6.
7.
8.
9.
10.





Υ.Γ:Αλλάζει η ώρα αύριο το νού σας..... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 21:44

Λοιπόν μάγκες.

Απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι είμαστε για κάτι χαλαρό για αύριο με επικρατέστερη επιλογή την επιλογή για Καραβόμυλο και μετά καφεδάκι (Κουρί μάλλον). Cool

Με βάση την επιλογή αυτή πήρα τηλέφωνο στον ΓΚΛΑΤΖΟΥΝΗ και έκλεισα τραπέζι για αύριο παρότι ο άνθρωπας δεν κλείνει τραπέζια την Κυριακή γιατί γίνεται ολίγον τι χαμός από κόσμο.

Με παρακάλεσε να είμαστε εκεί κατά τις 13:00 και όχι αργότερα και μου τόνισε πως
"ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ"


Αυτό για τους θεριακλήδες της παρέας Wink

Άρα αναχώρηση από Βόλο στις 12:00 από την ALPHA BANK στην διασταύρωση Αθηνών με Λαρίσης για να είμαστε εντάξει στην ώρα μας. Very Happy

Εώς τώρα είμαστε οι:

1. KARA x4
2. Nigoutsi
3. panoszan x4
4. ARIWNAS x2
5.STATHISx2
6.
7.
8.
9.
10.





Υ.Γ:Αλλάζει η ώρα αύριο το νού σας..... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 31 2010, 22:26

Άλλη μια όμορφη βολτίτσα έφτασε στο τέλος της.......Cool

Μπορεί να ήταν κοντινή μιας που διοργανώθηκε και στο φτερό αλλά παρόλα αυτά εγώ και η οικογένεια μου περάσαμε SUPER !!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την όμορφη παρεούλα και περισσότερο τον panoszan και την panoszanina για την θερμή φιλοξενία στο σπίτι τους. Wink










Υ.Γ:Αρίοναααααα τα καλύτερα χάσατε φίλε όταν μετά το καφέ πήγαμε σπίτι Rolling Eyes
Λίγο τσιπουράκι χρειαζόταν μόνο και...........lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 31 2010, 23:40

Ευχαριστω ολη την παρεα για της ομορφες στιγμες και το ατελειωτο γελιο!Ατιμο τσιπουρο σου λινει τη γλωσα!

drink geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 01 2010, 10:43

KARA έγραψε:
Άλλη μια όμορφη βολτίτσα έφτασε στο τέλος της.......Cool

Μπορεί να ήταν κοντινή μιας που διοργανώθηκε και στο φτερό αλλά παρόλα αυτά εγώ και η οικογένεια μου περάσαμε SUPER !!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την όμορφη παρεούλα και περισσότερο τον panoszan και την panoszanina για την θερμή φιλοξενία στο σπίτι τους. Wink










Υ.Γ:Αρίοναααααα τα καλύτερα χάσατε φίλε όταν μετά το καφέ πήγαμε σπίτι Rolling Eyes
Λίγο τσιπουράκι χρειαζόταν μόνο και...........lol! lol! lol!


Το ξέρω Φίλε μου αλλά τα παιδιά ήταν με την "γυναίκα" οπότε δεν είχα ΄άλλο χρόνο.........
Ολα καλά.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 01 2010, 11:43

Κατι χανεις κατι κερδιζεις σε αυτη τη ζωη!!και παλι πισω στα πατρια εδαφη με τα απο ενα δυημερο στην Βουλγαρια!!!Απο οτι βλεπω η παρεα των V-strom Volos Riders παντα κρατα αμειωτο το ενδιαφερον στις εξορμησεις που διοργανωνει!!!Μπραβο σε ολη την παρεα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 01 2010, 13:16

nikosv-strom έγραψε:
Κατι χανεις κατι κερδιζεις σε αυτη τη ζωη!!και παλι πισω στα πατρια εδαφη με τα απο ενα δυημερο στην Βουλγαρια!!!Απο οτι βλεπω η παρεα των V-strom Volos Riders παντα κρατα αμειωτο το ενδιαφερον στις εξορμησεις που διοργανωνει!!!Μπραβο σε ολη την παρεα!!!


Δεν μας είπες πως τα πέρασες με τις "Φίλες" σου τις Βουλγάρες?????? Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 184880 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 184880
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 01 2010, 18:29

Νικο μονο δυο λεξεις εχω να πω!!Πηγα με την γυναικα!!!!!
Κατα τα αλλα πολυ καλα πηγαν ολα!!!το tour ειταν πολυ καλο!!!
Γυρνοντας βεβαια ενιωσα οτι ειμαστε τυχεροι!!!Δυστηχως ειναι αρκετα τα χωρια που ζουν κατω απο συνθηκες φτωχειας και υποαναπτηκτες περιοχες!!!


ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ "ΒΟΛΤΑ"

Τι θα λεγατε να οργανωθουμε για ενα ΜΠΑΝΣΚΟ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 02 2010, 00:14

BANSKO?Ωραία ιδέα...... Idea success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 20:57

Την Τετάρτη στον καφέ έπεσε η ιδέα για κανένα βολταρίκι την Κυριακή.

Δυστυχώς για εμένα είναι δύσκολο τελικά για μονοήμερη την Κυριακή,οπότε το μόνο που μένει είναι κανένα καφεδάκι στο χαλαρό είτε αύριο είτε την Κυριακή....

Έχω μια ιδέα Idea

Ψύνεστε αύριο το μεσημεράκι να πάμε μια βολτίτσα προς Ανάβρα πλευρά.Question Question Question

Πληροφορίες για ανάβρα ------>εδώ

Έχω δει τόσα πολλά αφιερώματα για το συγκεκριμένο χωριό και δυστυχώς δεν το έχω επισκεφτεί.Ο καιρός θα είναι καλός αύριο,η διαδρομή δεν είναι πολύ μεγάλη,πίνουμε καφεδάκι μετά το φαγητό και γυρίζουμε.

Πιστεύω πως ο καθαρός αέρας θα μας βοηθήσει όλους μας να ξαλαμπικάρουμε λίγο.....Cool

Ανοίγω πρόχειρα μια λίστα να δούμε εάν και πόσοι μαζευόμαστε:

1.KARA solo
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 22:52

Την Τετάρτη στον καφέ έπεσε η ιδέα για κανένα βολταρίκι την Κυριακή.

Δυστυχώς για εμένα είναι δύσκολο τελικά για μονοήμερη την Κυριακή,οπότε το μόνο που μένει είναι κανένα καφεδάκι στο χαλαρό είτε αύριο είτε την Κυριακή....

Έχω μια ιδέα Idea

Ψύνεστε αύριο το μεσημεράκι να πάμε μια βολτίτσα προς Ανάβρα πλευρά.Question Question Question

Πληροφορίες για ανάβρα ------>εδώ

Έχω δει τόσα πολλά αφιερώματα για το συγκεκριμένο χωριό και δυστυχώς δεν το έχω επισκεφτεί.Ο καιρός θα είναι καλός αύριο,η διαδρομή δεν είναι πολύ μεγάλη,πίνουμε καφεδάκι μετά το φαγητό και γυρίζουμε.

Πιστεύω πως ο καθαρός αέρας θα μας βοηθήσει όλους μας να ξαλαμπικάρουμε λίγο.....Cool

Ανοίγω πρόχειρα μια λίστα να δούμε εάν και πόσοι μαζευόμαστε:

1.KARA solo
2.Nigoutsi
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Υ.Γ. Τόπος συγκέντρωσης & Ώρα?????? Λογικά μια ώρα να πάμε και μια να γυρίσουμε. 1500 άμα φύγουμε είναι καλα.1900 θα είμαστε πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 22:59

Nigoutsi (Nikos) έγραψε:
Υ.Γ. Τόπος συγκέντρωσης & Ώρα?????? Λογικά μια ώρα να πάμε και μια να γυρίσουμε. 1500 άμα φύγουμε είναι καλα.1900 θα είμαστε πίσω.


Νίκο δεν έγραψα ακόμα για να δούμε εάν από τα άτομα που θα μαζευτούμε υπάρχει καμία δέσμευση.

Λογικά όμως εκεί γύρω θα παίξουμε με τα ωράρια.Αύριο το πρωί βλέπουμε πόσοι μαζευόμαστε και κανονίζουμε την αναχώρηση.Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 23:03

Nigoutsi (Nikos) έγραψε:
Την Τετάρτη στον καφέ έπεσε η ιδέα για κανένα βολταρίκι την Κυριακή.

Δυστυχώς για εμένα είναι δύσκολο τελικά για μονοήμερη την Κυριακή,οπότε το μόνο που μένει είναι κανένα καφεδάκι στο χαλαρό είτε αύριο είτε την Κυριακή....

Έχω μια ιδέα Idea

Ψύνεστε αύριο το μεσημεράκι να πάμε μια βολτίτσα προς Ανάβρα πλευρά.Question Question Question

Πληροφορίες για ανάβρα ------>εδώ

Έχω δει τόσα πολλά αφιερώματα για το συγκεκριμένο χωριό και δυστυχώς δεν το έχω επισκεφτεί.Ο καιρός θα είναι καλός αύριο,η διαδρομή δεν είναι πολύ μεγάλη,πίνουμε καφεδάκι μετά το φαγητό και γυρίζουμε.

Πιστεύω πως ο καθαρός αέρας θα μας βοηθήσει όλους μας να ξαλαμπικάρουμε λίγο.....Cool

Ανοίγω πρόχειρα μια λίστα να δούμε εάν και πόσοι μαζευόμαστε:

1.KARA solo
2.Nigout
3.Ariwnas (λογικά solo) ενημερωση με sms........έχω σεμινάριο..πάλι αύριο.....
6.
7.
8.
9.
10.

Υ.Γ. Τόπος συγκέντρωσης & Ώρα?????? Λογικά μια ώρα να πάμε και μια να γυρίσουμε. 1500 άμα φύγουμε είναι καλα.1900 θα είμαστε πίσω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ARIWNAS στις Σαβ Νοε 06 2010, 09:31, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 23:09

Νίκο έχεις περιορισμό με την ώρα λόγω σεμιναρίου???

Δηλαδή αυτό που είπε ο nigoutsi αναχώρηση κατά της 15:00 από Βόλο είσαι ΟΚ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 23:15

Είναι μια χαρά για μένα αλλά το αργότερο 19:30 να είμαστε πίσω , γιατί το στεφάνι μου θέλει "έξοδο" το βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 23:22

Ο.Κ Wink

Εώς τώρα είμαστε οι:

1. KARA solo
2. Nigoutsi
3. Ariwnas (λογικά solo)
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: