Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 11:19

Ο Κύβος ερίφθη κύριοι....

12:30 με 12:45 εγώ και ο ARIWNAS θα ξεκινήσουμε από το σπίτι μου για καφεδάκι στο ΑΕΡΙΚΟ και εκεί θα περιμένουμε τους άλλους δύο Κωστάδες για να κανονίσουμε τα υπόλοιπα...... peinao και drink

Οπότε όποιος επιθυμεί να συμμετάσχει ραντεβού στο σπίτι μου ή στο ΑΕΡΙΚΟ Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 11:43

KARA έγραψε:
Ο Κύβος ερίφθη κύριοι....

12:30 με 12:45 εγώ και ο ARIWNAS θα ξεκινήσουμε από το σπίτι μου για καφεδάκι στο ΑΕΡΙΚΟ και εκεί θα περιμένουμε τους άλλους δύο Κωστάδες για να κανονίσουμε τα υπόλοιπα...... peinao και drink

Οπότε όποιος επιθυμεί να συμμετάσχει ραντεβού στο σπίτι μου ή στο ΑΕΡΙΚΟ Cool

Περιμένετε και μένααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 13:04

Καλό καφέ και αν βρείτε στο δρόμο καμμιά enesoula στείλτε την σπίτι μου γιατί είμαι ακόμα arrostos


_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 20:43

Σήμερα αποδείχτηκε για άλλη μια φορά πως το μόνο που παίζει ρόλο τελικά στο να περάσεις καλά σε μια βόλτα είναι η καλή διάθεση και μόνο αυτό.Μακριά η κοντά δεν έχει καμία σημασία τελικά Cool

Τώρα αναφορικά με την βόλτα τα γνωστά........η παρέα χάλια χωρίς καθόλου γέλια , το φαγητό απαίσιο , το χαβιάρι μαύρο.....χάλια χάλια lol!

Κώστα (kosconcours) καλώς όρισες στην παρέα μας.Ελπίζω να σε βλέπουμε συχνά στην παρεούλα μας και αν δεν είμαστε πολλοί αργοί για εσένα να σε έχουμε μαζί μας και σε πιο μακρινές εκδρομές. Wink

Καλό Σαββατόβραδο σε όλους geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 15/12/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 21:52

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον προλαλλήσαντα KARA και θα προσθέσω......και η φασολάδα ζεστή.

Σασ ευχαριστώ merci
για αυτήν την ωραία βόλτα και για την ζεστασιά που μου δείξατε αν και "αλλόθρησκοσ" και εύχομαι και σ άλλα με υγεία.

Καλό βράδυ σε όλουσ



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 19 2010, 22:20

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον προλαλλήσαντα KARA και τον δευτερολαλλήσαντα ( Razz ) kosconcours. Ευχαριστώ κι εγώ πάρα πολύ για την παρέα και το ευχάριστο κλίμα. Άντε και σύντομα στην επόμενη συνάντηση. Καλά να είμαστε.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 15/12/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Δεκ 21 2010, 23:01

¨Εσυ ο απο πάνω......



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 08 2011, 00:54

Μετα και απο κουβεντα που καναμε και με το Στρατο και επειδη και ο καιρος παρ'ελπιδα ειναι καλός τι θα λεγατε για καμια εξορμισούλα καπου προς δυτικη θεσσαλια πχ λιμνη πλαστηρα? Κοινως ειναι " κανεις για βόλτα?? "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 08 2011, 03:01

Γιάνναρε εγώ είμαι μέσα..Θέλω ξεσκούριασμα και μετά από 2-3 ρυθμίσεις σε ανάρτηση και φρένα θέλω
να τα δώ και σε ταξιδάκι/βόλτα πώς συμπεριφέρονται..

Δεν υπάρχει συγκεκριμένο πρόγραμμα..

Αναχώρηση κλασικά από Λαρίσης jetoil περιφερειακό κτλ κτλ..κατά τις 10.30-11 περίπου
Για καφέ Λίμνη ή όπου αλλού (συζητιέται Λάρισα) και επιστροφή κατά τις 5-6 περίπου..Δλδ ΧΑΛΑΡΑ !!!

Οποιος θέλει μας κάνει παρέα κτλ είτε λέγοντάς το εδώ είτε παίρνοντάς με τηλέφωνο ή sms για επιβεβαίωση Wink

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 08 2011, 05:37

Ει δυνατον όμως όχι σήμερα Σαββατο γιατι δουλεύω αλλά αύριο Κυριακή που είναι η " ημέρα η εβδόμη" ή αλλιώς η "της καταπαύσεως ημέρα" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 08 2011, 14:12

Βολτα εεεε?????


Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 8117 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 08 2011, 23:42

παιδια ωραια θα ηταν αλλα εχω υπηρεσια,αν και θα το ηθελα πολυ να ερθω.Ναπερασετε καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 09 2011, 09:40

Παλουκάρια Καλημέρα,

Μόλις έφτασα από τα Βουνά της Βουλγαρίας από το Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 754856 , που χθες έπεσε ένας ΤΙΤΑΝΟΜ@Κ@Κ@Σ ρώσος angry angry πάνω μου και έχω και πρόβλημα στα γόνατα μου , και τώρα με χαζοπονάει.
Τέσπα ΘΕΛΩ moto , αλλά δεν μπορώ, πρέπει να δω και τα παιδιά μου, και να ξεκουράσω το "κολοπόδαρο".
Τα έχω τα χρονάκια μου , γαμώ την που@@@@@@ μου.
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΡΧΗ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 00:37

Σημερα 15-1-11 θα κατεβουν καποια παιδια απο Λαρισα για βολτα στο πηλιο οποιος θελει να ακολουθησει με παιρνει τηλεφωνο..Οποιος θελει και δεν το εχει (το τηλ.)ενοχλει τον Στρατο η τον KARA για να το μαθει!Ευχαριστω!!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-- http://vstromhellas.forumgreek.com/t11898-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 00:59

Στάθη μίλησες ή επικοινώνησε κάποιο από τα παιδιά μαζί σου της Λάρισας ??

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 01:07

ναι ο MIKE73

θα μιλησω για σιγουρα το πρωι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 01:31

Εγω αυριο δουλευω και πιστευω θα σχολασω κατα τις 12 να χτυπησω τηλεφωνακι να δω που ειστε??θα βρεθειτε πιο νωρις με τους λαρισαιους????εαν εχετε καποια ωρα στανταρ επειδη θα ειμαι στην δουλεια οποιο καλο παιδι θελει ας με παρει ενα τηλεφωνω να δω εαν μπορω να την κοπανισω!!Εαν παλι ανεβειτε νωρις και σε σημειο στο πηλιο που ειναι μακρια ισως να ειναι πιο δυσκολο να ανεβω αργοτερα!οπως και να εχει θα μιλησουμε αυριο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 01:35

nikosv-strom έγραψε:
Εγω αυριο δουλευω και πιστευω θα σχολασω κατα τις 12 να χτυπησω τηλεφωνακι να δω που ειστε??θα βρεθειτε πιο νωρις με τους λαρισαιους????εαν εχετε καποια ωρα στανταρ επειδη θα ειμαι στην δουλεια οποιο καλο παιδι θελει ας με παρει ενα τηλεφωνω να δω εαν μπορω να την κοπανισω!!Εαν παλι ανεβειτε νωρις και σε σημειο στο πηλιο που ειναι μακρια ισως να ειναι πιο δυσκολο να ανεβω αργοτερα!οπως και να εχει θα μιλησουμε αυριο!

θα μιλησουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 02:05

Ο.Κ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19 2011, 23:40

Την Κυριακή μιας που ο καιρός θα μας κάνει το χατήρι σκέφτομαι για καμμιά βολτούλα..
Η πρότασή μου είναι

Βόλος - Νεράιδα (φράγμα Κοζάνης για καφέ) - Λιβάδι Ολύμπου (για φαγητό)..

Φυσικά και θα ενημερωθούν και οι Λαρισαίοι..

Η διαδρομή και τα μέρη είναι

ΑΥΤΗ

340χλμ πήγαινε-έλα.. Cool

Ωρα αναχώρησης πρωινή 9.30 και επιστροφή περίπου 4-5 το απόγευμα..

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19 2011, 23:47

1. V.stratos
2. Spigi
3.
4.
5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19 2011, 23:53

Εσύ Χαλκίδα δεν είσαι ρε ?? Rolling Eyes Θα έρθεις το Σ/Κ πάνω ? Πάλι ?? Razz

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19 2011, 23:55

V.Stratos έγραψε:
Εσύ Χαλκίδα δεν είσαι ρε ?? Rolling Eyes Θα έρθεις το Σ/Κ πάνω ? Πάλι ?? Razz
σσσσστττττ...μεταξύ μας... cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jamescook
Member
Member
jamescook

Ηλικία : 46
Registration date : 20/05/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 20 2011, 00:24

στρατο 5 υπολογιζεις να ειστε βολο η θα ξεκινησετε απο εκει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 20 2011, 00:34

Κατα τις 5 θα ειμαστε πισω γιατι πρεπει να φυγω κ εγω για χαλκιδα μετα Μητσο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: