Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 44
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 23:04

Η πλάκα είναι ότι και τα σπειρώματα των ''τσουτσουνακίων'' είναι ανύπαρκτα πια κι όπως κι ο Χρήστος μου πρότεινε θα τα κόψω και θα βάλω αποστάτες.Βέβαια σκέφτομαι και τη λύση να πάω στον Γρίβα και να τσεκάρουμε τί τρύπες θα χρειαστώ επί τόπου.Είδωμεν scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 23:09

magic13 έγραψε:
...βαση της φωτο του massai ειναι οι 2 & 4.
ΖΟΟΟΟΟΝΓΚ Very Happy είναι η 1 και 4.

magic13 έγραψε:
Ρωτας κ το gmavrid απο βρισκεις τετοιους αποστατες κ οπλαααα....ετοιμος.
ΖΟΟΟΟΟΝΓΚ Very Happy Ο Γιώργος τους αποστάτες τους βρήκε μέσα στη συσκευασία της ORIGINAL Barracuda της οποίας είναι ευτυχής κάτοχος. Άρα, βρίσκεις, ή φτιάχνεις. HINT: Αν βρεις παλιό λάστιχο από κομπρεσέρ αέρα, είσαι έτοιμος. Κόβεις 2 κομματάκια περί τα 2 cm και καθάρισες. Είναι πολύ σκληρό, και ταυτόχρονα ελαστικό, ότι πρέπει για αποστάτης, το έχω κάνει στο παρελθόν.

magic13 έγραψε:
Καλλιτερα καντου κανα τηλ μη στα τρυπησει παρα μονο αφου θα πας εκει να δει που πρεπει να γινουν οι τρουπες....
+650
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 44
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 23:18

Κατέληξα!Τηλέφωνο και επί τόπου τρύπες Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
longplay

longplay

Ηλικία : 50
Τόπος : Athens
Registration date : 29/05/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 10:56

Καλημερα παιδιά, θελω την βοηθεια σας.

Επαναφερω το θεμα της καταπληκτικης replica barracuda (την παραγγειλα χθες απο το γνωστο καταστημα στην καλλιθεα)
και του ζητησα να μου κανει 2 τρυπες στην καθε πλευρα για να εφαρμοσει σαν την original... βρηκα και αποστατες σαν της φωτο που εχει ανεβασει ο gmavrid.

Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι που θα μπουν οι αποστατες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 12:04

longplay έγραψε:
Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι που θα μπουν οι αποστατες?

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Apostateszelatinas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 16:07

longplay έγραψε:
Καλημερα παιδιά, θελω την βοηθεια σας.

Επαναφερω το θεμα της καταπληκτικης replica barracuda (την παραγγειλα χθες απο το γνωστο καταστημα στην καλλιθεα)
και του ζητησα να μου κανει 2 τρυπες στην καθε πλευρα για να εφαρμοσει σαν την original... βρηκα και αποστατες σαν της φωτο που εχει ανεβασει ο gmavrid.

Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι που θα μπουν οι αποστατες?

Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφοριές για τους αποστάτες, μήκος και διατομή ή κάποιος που τους έχει ήδη γ επειδη με βλέπω και εγώ να καταλήγω σε αυτή τη λύση σιγά σιγά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 16:25

kgalano έγραψε:


Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφοριές για τους αποστάτες, μήκος και διατομή ή κάποιος που τους έχει ήδη γ επειδη με βλέπω και εγώ να καταλήγω σε αυτή τη λύση σιγά σιγά..

imarton imarton imarton imarton imarton geiamas geiamas imarton imarton imarton imarton imarton
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
longplay

longplay

Ηλικία : 50
Τόπος : Athens
Registration date : 29/05/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 17:15

Κατ΄αρχην θελω να ευχαριστησω τον massai για την αμεση ανταποκριση!!!


kgalano έγραψε:



Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφοριές για τους αποστάτες, μήκος και διατομή ή κάποιος που τους έχει ήδη γ επειδη με βλέπω και εγώ να καταλήγω σε αυτή τη λύση σιγά σιγά..


Αποστατες μου εδωσε ο mpf (το μαγαζι που πηρα την ζελατινα Very Happy ) και τους εχει σε 2 μεγεθη... το σωστο ειναι αυτο που πλησιαζει τα 2cm!

Αυτο που θα πρεπει να βρεις εσυ ειναι μεγαλυτερες βιδες (αλεν, του παει πολυ), για να καλυψουν τη διαφορα και μαζι 8 ροδελες... 4 μεταλικες και 4 λαστιχενιες για να μην φαινονται οι τρυπες στη ζελατινα Idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMEYROS

JIMEYROS

Ηλικία : 45
Registration date : 10/04/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 19:15

Να ρωτησω και γω το φιλο longplay που την πηρε προσφατα .
Ποσο??????????
Με τους αποστατες?????????
Και γιατι 8 ροδελες ??????
2 σε καθε βιδα πλαστικη-σιδερενια???????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
longplay

longplay

Ηλικία : 50
Τόπος : Athens
Registration date : 29/05/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 01 2012, 00:24

JIMEYROS έγραψε:

Ποσο??????????
Με τους αποστατες?????????
Και γιατι 8 ροδελες ??????
2 σε καθε βιδα πλαστικη-σιδερενια???????????


Ροδελες 2 σε καθε βιδα απο λόξα, μη και την γρατζουνισω Very Happy ...με Αλενόβιδα.
Τωρα αν θελεις μπορεις να βαλεις και σταυρο (βιδα) με λαιμο και να μην χρειαστει ροδελες!!!

Τους αποστατες δεν τους χρεωσε... τη ζελατινα ?60.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMEYROS

JIMEYROS

Ηλικία : 45
Registration date : 10/04/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 01 2012, 10:24

merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 01 2012, 14:02

longplay έγραψε:
Κατ΄αρχην θελω να ευχαριστησω τον massai για την αμεση ανταποκριση!!!


kgalano έγραψε:



Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφοριές για τους αποστάτες, μήκος και διατομή ή κάποιος που τους έχει ήδη γ επειδη με βλέπω και εγώ να καταλήγω σε αυτή τη λύση σιγά σιγά..


Αποστατες μου εδωσε ο mpf (το μαγαζι που πηρα την ζελατινα Very Happy ) και τους εχει σε 2 μεγεθη... το σωστο ειναι αυτο που πλησιαζει τα 2cm!

Αυτο που θα πρεπει να βρεις εσυ ειναι μεγαλυτερες βιδες (αλεν, του παει πολυ), για να καλυψουν τη διαφορα και μαζι 8 ροδελες... 4 μεταλικες και 4 λαστιχενιες για να μην φαινονται οι τρυπες στη ζελατινα Idea

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, με βλέπω από την άλλη βδομάδα να την βάζω και εγώ, γιατί η givi που έχω έχει ράγισμα στις βίδες και βλέπω να γίνεται καμιά στραβή. merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 40
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 01 2012, 15:50

kgalano έγραψε:

... με βλέπω από την άλλη βδομάδα να την βάζω και εγώ....

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 451272
https://www.vstromhellasforum.com/t20220-topic#392571
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 01 2012, 15:58

stam έγραψε:
kgalano έγραψε:

... με βλέπω από την άλλη βδομάδα να την βάζω και εγώ....

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 451272
https://www.vstromhellasforum.com/t20220-topic#392571

kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 11:43

Ρε παίδες μερικές ερωτήσεις:
Γιατί αυτή η τρέλα με την Barracuda?
Θέλω να πω, θεωρείτε ότι είναι καλή λόγω σχεδιασμού και ομορφιάς ή την θεωρείτε καλή για τον αέρα κατά την οδήγηση? Σε σχέση με μια ζελατίνα του ίδιου ύψους είναι καλύτερη ή τουλάχιστον εξίσου καλή?
Είμαι 1,85 και έχω ακόμα την μανίσια, την μικρή. Πήρα το στρώμα πριν από 3 μήνες περίπου και έχω κάνει περίπου 5000χλμ. (Τα περισσότερα λόγω δουλειάς και όχι για διακοπές, δυστυχώς...) Τα επόμενα που θέλω να βάλω επάνω είναι ΣΙΓΟΥΡΑ μεγαλύτερη ζελατίνα και σε κάποια στιγμή και ένα διπλό σταντ. Προσπαθώ να βγάλω άκρη ανάμεσα στις ζελατίνες που υπάρχουν αλλά..είναι λίγο ζόρικο.
Την συγκεκριμένη την έχει κανείς εδώ πάνω, Θεσσαλονίκη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 11:52

Μαγαζί εννοείς ή αν την φοράει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Baxaris

Baxaris

Ηλικία : 44
Τόπος : Λαρισα-Δραμα
Registration date : 26/07/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 12:02

Καλημερα και απο μενα..εβαλα προχθες τον κλωνο και θελω να ρωτησω ρε παιδια οσον αφορα τον καθαρισμο της ζελατινας,εαν χρειαζεται καποια ιδιαιτερη προσοχη ή οδηγια..ευχαριστω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 12:10

GD έγραψε:
Μαγαζί εννοείς ή αν την φοράει;

Ό,τι από τα δύο!Υπάρχει εδώ πάνω ο "κλώνος" σε μαγαζί?

edit: Άλλα και αν την φοράει κανείς, να την δούμε επάνω σε μηχανή..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 12:18

Την γνήσια την φοράω εγώ τον κλώνο τον βρίσκεις μόνο Αθήνα από το γνωστό μαγαζί.Η γνήσια Για καθάρισμα με νεράκι με πίεση την καθαρίζω εγώ και με πανάκι καθαρό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 12:21

GD έγραψε:
Την γνήσια την φοράω εγώ τον κλώνο τον βρίσκεις μόνο Αθήνα από το γνωστό μαγαζί.Η γνήσια Για καθάρισμα με νεράκι με πίεση την καθαρίζω εγώ και με πανάκι καθαρό.

Εισαι ευχαριστημένος? Σε βοηθάει με τον αέρα? Πριν είχες την μικρή μανίσια ή άλλου τύπου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 12:30

Πριν φορούσα την μαμά είμαι 1.86 και δεν με κάλυπτε αυτή είναι αν θυμάμαι καλά είναι +7 πόντους σχεδιαστικά εμένα μου αρέσει.Σίγουρα δεν θα έχεις την κάλυψη που έχουν κάτι τεράστιες αλλά εμένα δεν μου άρεσαν.Νομίζω ότι είναι μια πολύ καλή επιλογή δεν έχω στροβιλισμούς.Για να δείχνει όμορφη την φοράς στην τελευταία σκάλα εγώ τώρα την ανέβασα λίγο και είμαι απόλυτα καλυμμένος.Είναι φιμέ αλλά χωρίς να σε προβληματίζει καθόλου στο βραδινό ταξιδάκι(μιλάω για την γνήσια).Αν θέλεις κάτι άλλο με ρωτάς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 13:04

Barracuda γνήσια κι εγώ κι ο johnnyb...
Έλα από τον καφέ της Τετάρτης για να τη δεις...
Η κάλυψη εξαρτάται από τον σωματότυπο ΚΑΙ από το κράνος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 13:14

gmavrid έγραψε:
Barracuda γνήσια κι εγώ κι ο johnnyb...
Έλα από τον καφέ της Τετάρτης για να τη δεις...
Η κάλυψη εξαρτάται από τον σωματότυπο ΚΑΙ από το κράνος...

Ήθελα από καιρό να έρθω στον καφέ και μάλλον αυτή την Τετάρτη θα τα καταφέρω έτσι και αλλιώς..!
Στο La Scala στις 19.00,έτσι? Ωραία, θα είμαι εκεί αύριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic13

magic13

Ηλικία : 50
Τόπος : Kαβ(α)λα
Registration date : 21/04/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γνησια απο που κ ποσο?   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 21:09

gmavrid & GD απο που την γνησια κ ποσο?

απορια, μετα απο 1,5 χρονο χρησης της κλωνος baraccuda, πριν μια βδομαδα μου εμφανισε στο μεγαλυτερο μερος της εσωτερικα του πλαστικου μια εικονα σαν παρα μα παρα πολλες κ μικρες φουσκαλιτσες....εχει κανεις ιδεα τι εγινε? Επιπλεον μου εμφανισε κ μικρες ρωγμες σε μια απο τις τρυπες, απλα πληροφοριακα για οσους ενδιαφεροντε.

η οriginal παντως ειναι φιμε μεν αλλα πιο ανοικτοχρωμη απο την κλωνος κατι που διευκολυνει επιπλεον στην απογευματινη/βραδινη οδηγηση. Την αλλαξα μετα απο ατυχη συναντηση με ταξιτζη κ γυρισα σε κλωνος...δυστηχως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 21:32

magic13 έγραψε:
gmavrid & GD απο που την γνησια κ ποσο?

απορια, μετα απο 1,5 χρονο χρησης της κλωνος baraccuda, πριν μια βδομαδα μου εμφανισε στο μεγαλυτερο μερος της εσωτερικα του πλαστικου μια εικονα σαν παρα μα παρα πολλες κ μικρες φουσκαλιτσες....εχει κανεις ιδεα τι εγινε? Επιπλεον μου εμφανισε κ μικρες ρωγμες σε μια απο τις τρυπες, απλα πληροφοριακα για οσους ενδιαφεροντε.

η οriginal παντως ειναι φιμε μεν αλλα πιο ανοικτοχρωμη απο την κλωνος κατι που διευκολυνει επιπλεον στην απογευματινη/βραδινη οδηγηση. Την αλλαξα μετα απο ατυχη συναντηση με ταξιτζη κ γυρισα σε κλωνος...δυστηχως.

Αν θυμαμαι καλα καποιος το εχει αναφερει παλι αυτο με τις φουσκαλες απο τον mpf και ελεγαν κατι για ελλατωματικο plexiglass ή κατι τετοιο.. Οσον αφορα το ραγισμα στην τρυπα που λες,μου το εκανε και εμενα η γνησια givi και ειναι απο πολυ σφηξιμο + την αντισταση του αερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
 

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: