Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουν 13 2012, 00:11

https://2img.net/r/ihimizer/img9/9389/0055gd.jpg

Κώδικας:
Κυρ Αποστόλη έκανα τη φωτό λινκ γιατί ξεχείλωσε το σύμπαν... αν θες διόρθωσε τη και ξαναβάλτη!

Μερσί!

terino
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουν 13 2012, 09:27

Από ένα ηλεκτρονικό κατάστημα στην Αθήνα retailer της barracuda moto, αλλά δε θυμάμαι ποιο...
Γύρω στα 150...
Φουσκάλες κτλ. όχι...
Ράγισμα σε τρύπα οφείλεται στο πολύ σφύξιμο...
Έχω κι εγώ μία την οποία την άκουσα να "σκάει" κατά το σφύξιμο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουν 13 2012, 10:14

gmavrid έγραψε:
Από ένα ηλεκτρονικό κατάστημα στην Αθήνα retailer της barracuda moto, αλλά δε θυμάμαι ποιο...
Γύρω στα 150...
Φουσκάλες κτλ. όχι...
Ράγισμα σε τρύπα οφείλεται στο πολύ σφύξιμο...
Έχω κι εγώ μία την οποία την άκουσα να "σκάει" κατά το σφύξιμο...


150 δηλαδη σχεδον 3 κλωνους mpf?? Shocked Shocked Shocked


εχω το περιθωριο δηλαδη σε 4,5 χρονια να ερθω μια η αλλη με την μαμα ενω εχω κανει 3 αλλαγες ????

και καποιο ποσοστο να μην βγαλει φουσκαλες γιατι μπορει να μιλαμε για συγκεκριμενη παρτιδα και αστοχια υλικου??

νοιωθω πολυ ωραια που πριν καναδυο μηνες διαλεξα να αγορασω τον κλωνο Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic13

magic13

Ηλικία : 50
Τόπος : Kαβ(α)λα
Registration date : 21/04/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 15 2012, 22:03

kgalano έγραψε:
magic13 έγραψε:
gmavrid & GD απο που την γνησια κ ποσο?

απορια, μετα απο 1,5 χρονο χρησης της κλωνος baraccuda, πριν μια βδομαδα μου εμφανισε στο μεγαλυτερο μερος της εσωτερικα του πλαστικου μια εικονα σαν παρα μα παρα πολλες κ μικρες φουσκαλιτσες....εχει κανεις ιδεα τι εγινε? Επιπλεον μου εμφανισε κ μικρες ρωγμες σε μια απο τις τρυπες, απλα πληροφοριακα για οσους ενδιαφεροντε.

η οriginal παντως ειναι φιμε μεν αλλα πιο ανοικτοχρωμη απο την κλωνος κατι που διευκολυνει επιπλεον στην απογευματινη/βραδινη οδηγηση. Την αλλαξα μετα απο ατυχη συναντηση με ταξιτζη κ γυρισα σε κλωνος...δυστηχως.

Αν θυμαμαι καλα καποιος το εχει αναφερει παλι αυτο με τις φουσκαλες απο τον mpf και ελεγαν κατι για ελλατωματικο plexiglass ή κατι τετοιο.. Οσον αφορα το ραγισμα στην τρυπα που λες,μου το εκανε και εμενα η γνησια givi και ειναι απο πολυ σφηξιμο + την αντισταση του αερα.

Για να μην τρομαζω τους συμφορουμιτες για την ποιοτητα του κλωνου να αναφερω το εξης. οι φουσκαλιτσες που ανεφερα πιθανοτερο να δημιουργηθηκαν απο καθαριστικο για εντομα. Τις ιδιες φουσκαλιτσες προσεξα κ στα τζαμια απο τα φωτα μου κ ειναι μαλλον απο το καθαριστικο ........μαμωτη μου... angry angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 29 2012, 00:50

Φοράω και εγώ τον κλώνο της Bαrracuda εδώ και περίπου 2 μήνες. Την τελευταία εβδομάδα παρατήρησα ότι στο πάνω μέρος δημιουργήθηκε στο εσωτερικό της κάτι σαν ράγισμα, το οποίο άρχισε να μεγαλώνει προς όλες τις κατευθύνσεις. Όταν λέω στο εσωτερικό της, εννοώ ότι δεν ήταν απτό σε καμία από τις δύο επιφάνειες, αλλά ήταν "μέσα" στο υλικό και ήταν ορατό ειδικά στον έντονο φως. Πέρασα σήμερα από το μαγαζί που τις φτιάχνει για να το δουν. Οι άνθρωποι είναι απλά ΑΡΙΣΤΟΙ επαγγελματίες!!!! Αναγνώρισαν αμέσως την αστοχία του υλικού και δεσμεύθηκαν χωρίς κόστος να μου αντικαταστήσουν την ελαττωματική με μία νέα, την οποία περιμένω να με ειδοποιήσουν για να πάω να την παραλάβω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Baxaris

Baxaris

Ηλικία : 44
Τόπος : Λαρισα-Δραμα
Registration date : 26/07/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 14 2012, 12:14

καλημερα..
φοραω και γω τον κλωνο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος..εχω βαλει την βαση για την ζελατινα μια θεση πανω απο την τελευταια (απο την τερμα κατω εννοω) και την φοραω χωρις τους αποστατες και χωρις τα μαμα πλαστικα..
διαπιστωνω ομως οτι οταν βαζω νεκρα και λιγο πριν σταματησω, ενα μικρο συντονισμο στη ζελατινα..
του εχει τυχει κανενος??αν οχι κανενα τροπο για να το σταματησω αυτο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 14 2012, 12:17

Ανάμεσα στην ζελατίνα και την βάση που βιδώνει εγώ συνιστώ τσιμουχάκια υδραυλικά που επίτρέπιυν το καλό σφίξιμο των βιδών και δεν επιτρέπουν κραδασμούς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geoma

geoma

Ηλικία : 61
Τόπος : XANIA
Registration date : 23/09/2009

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Νοε 21 2012, 10:53

VSTROM Καλημερα την εχω 3 χρονια και δεν εχω κανενα προβλημα .Οσο για την καλυψη (ειμαι 1.86) ειμαι ευχαριστημενος αν και οπως εγραψε παραπανω ο συνωνοματος μου gmavrid μεγαλη σημασια εχει και το κρανος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vs_yoshi
Member
Member
vs_yoshi

Ηλικία : 34
Τόπος : Δράμα
Registration date : 24/07/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Νοε 21 2012, 23:33

Επειδή το αρχικό ποστ είναι παλιό και επειδή ενδιαφέρομαι για τον κλώνο σε σκούρο φιμέ που μπορούμε να το βρούμε;Βιδώνει
στη βάση της μαμάς ζελατίνας ή θέλει κάτι άλλο; merci μποκού
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Νοε 22 2012, 12:43

Τη βρίσκεις εδώ http://mpf-windshields.com/ στα 40 ευρωπαϊκά χάρη στον αξεπέραστο ανεκδιήγητο τρισμέγιστο stam Very Happy
Α, πες οτι είσαι από το φόρουμ
Βιδώνει κανονικά και με το νόμο πάνω στη μανίσια βάση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vs_yoshi
Member
Member
vs_yoshi

Ηλικία : 34
Τόπος : Δράμα
Registration date : 24/07/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 23 2012, 16:23

massai έγραψε:
Τη βρίσκεις εδώ http://mpf-windshields.com/ στα 40 ευρωπαϊκά χάρη στον αξεπέραστο ανεκδιήγητο τρισμέγιστο stam Very Happy
Α, πες οτι είσαι από το φόρουμ
Βιδώνει κανονικά και με το νόμο πάνω στη μανίσια βάση

Τώρα το είδα. merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 23 2012, 16:59

Δες και αυτό που πόσταρε χθες ο Σταμ https://www.vstromhellasforum.com/t20903p45-topic#440617 Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vs_yoshi
Member
Member
vs_yoshi

Ηλικία : 34
Τόπος : Δράμα
Registration date : 24/07/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 24 2012, 19:40

massai έγραψε:
Δες και αυτό που πόσταρε χθες ο Σταμ https://www.vstromhellasforum.com/t20903p45-topic#440617 Exclamation

Ευχαριστώ!Από ότι είδα στο site δεν λέει τιμές αλλά θα πάρω ένα τηλ και βλέπουμε.Βασικά ίσως περιμένω νέα δημοσίευση του σταμ
γιατί είδα και άλλη απορία παρόμοια με τη δικιά μου και από ότι είπε ο σταμ θα πάρει τηλ και θα ενημερώσει το φορουμ. merci πάντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pantwd
Member
Member
pantwd

Ηλικία : 43
Τόπος : Κατερίνη
Registration date : 28/04/2011

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 27 2013, 21:43

καλησπερα παιδες...επειδη εχω ψαξει ολο το φορουμ και δεν μπρω να βρω περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με τους αποστατες, βιδες και ροδελες για να εφαρμοσει πιο ''εξω'' η ζελατινα....αν θα μπορουσε καποιο παληκαρι να βοηθησει please....δεν θυμαμαι αν εχει γραφτει καπου και κωδικοι για τα τσιμουχακια...ευχαριστω εκ των προτερων!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 27 2013, 23:05

pantwd έγραψε:
καλησπερα παιδες...επειδη εχω ψαξει ολο το φορουμ και δεν μπρω να βρω περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με τους αποστατες, βιδες και ροδελες για να εφαρμοσει πιο ''εξω'' η ζελατινα....αν θα μπορουσε καποιο παληκαρι να βοηθησει please....δεν θυμαμαι αν εχει γραφτει καπου και κωδικοι για τα τσιμουχακια...ευχαριστω εκ των προτερων!!!!

Άν επικοινωνήσεις με τον mpf θα σε εξυπηρετήσει όσον αφορά στους αποστάτες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 13 2013, 23:26

προσπαθώ να ανοίξω το site αλλά το chrome (και το Mozilla)μου βγάζουν error....έχει γίνει κάτι και το έχασα ή απλά είναι πρόβλημα στιγμής?????  σκέφτομαι να παραγγείλω barracuda κλώνο....

any help??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 14 2013, 13:04

Δουλευει κανονικα το site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 14 2013, 14:48

Ναι,οκ...το ειδα το πρωι...μαλλον ειχα εγω προβλημα,γιατι σημερα το πρωι το ειδα το site. Thanks ;-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 20 2013, 17:51

μόλις παρέλαβα και τοποθέτησα τον δικό μου (My own, my precious) κλώνο barracuda....μπορώ να πω ότι οπτικά η μηχναη έχει ανέβει τρομερά!!!!τώρα μένει και αύριο στη δουλειά να την δοκιμάσω, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι αν δε με βολεύει στην χαμηλότερη θέση , στην "μεσαία" θα είναι τέλεια!!!!!


(πάντως η άτιμη είναι πανέμορφη....δεν χορταίνω να την βλέπω...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: