Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07 2010, 13:02

Tζί-τζί λέμε το εργαλείο.... success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07 2010, 13:24

bozosd έγραψε:
Tζί-τζί λέμε το εργαλείο.... success
merci το κατά δύναμην Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic13

magic13

Ηλικία : 50
Τόπος : Kαβ(α)λα
Registration date : 21/04/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07 2010, 17:54

Tasos75 έγραψε:
[

Λες να πηγαίνουμε στα τυφλά τη νύχτα; Εγώ είμαι 1.80 λογικά θα την έχω στην πρώτη θέση και θα βλέπω από πάνω ας πούμε. Ο Masai λέει δεν υπάρχει πρόβλημα με νυχτερινή όραση. Εσύ έκανες καμιά βραδινή βόλτα;[/quote]

oντως θα βλεπεις απο πανω.....Οπως προειπα τα ελληνικα πολλες φορες ειναι δυσκολη γλωσσα για να συνενοηθεις ειδικα απο το τηλ. του massai ειναι μια χαρα σε σκουροτητα, η δικια μου δυστηχως ειναι πιο σκουρη... gmt κ δυσκολευει λιγο το βραδυ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rouxlas

rouxlas

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/10/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07 2010, 18:50

αυριο την βαζω και εγω!!!!!!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tasos75



Ηλικία : 48
Registration date : 15/04/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 08 2010, 08:30

massai έγραψε:
Επανέρχομαι λοιπόν:

Στην πιό κάτω φωτό, βλέπετε 4 τρύπες σε κάθε πλευρά.
Αυτό συνέβη διότι ο MPF χρησιμοποίησε ως πατρόν για τις τρύπες τη μανίσια ζελατίνα που έχει ισάριθμες τρύπες.
Στη μανίσια όμως μπαίνει μπροστά το μαύρο διακοσμητικό και τις καλύπτει ΟΛΕΣ, οπότε πρόβλημα ουδέν.
Στη barracuda όμως, αυτό είναι πρόβλημα για ευνόητους λόγους..
Για να γίνω περισσότερο κατανοητός, ΔΕΝ χρειάζεται ΚΑΘΟΛΟΥ η τρύπα 2 (και στις 2 πλευρές εννοείται, αριστερά - δεξιά).

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Dsc00535g

Όπως φαίνεται καλύτερα στη φωτό 2, την τρύπα 2 την έχω καλύψει με λαστιχάκι που το ταίριαξα ακριβώς στη διάμετρο.
Σε αυτή τη φωτό, φαίνεται καθαρά (αν και με κακό focus Razz) η χρησιμότητα της τρύπας 3 αν ΔΕΝ έχεις αποστάτες εσωτερικά της ζελατίνας...
Για να μη φαίνεται σκ@τ@ το τσουτσούνι, βίδωσα πάνω του τις βίδες του μαύρου διακοσμητικού.

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Dsc00536t

Και μιά φωτό overview του μούτρου (από κακή γωνία ομολογουμένως Smile ) για να πάρετε πρέφα πως φαίνεται πάνω στη μηχανή.

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Dsc00537f


Αυτά...


Massai είσαι άρχοντας!
Λοιπόν, τον παίρνω τηλ αύριο, του λέω να μην τρυπήσει τίποτα, θα κάνω εγώ ότι τρύπα χρειάζεται και του λέω αν γίνεται η ζελατίνα να είναι ελαφρώς φιμέ για να βλέπω στα σκοτάδια. Δατς ολ


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic13

magic13

Ηλικία : 50
Τόπος : Kαβ(α)λα
Registration date : 21/04/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 08 2010, 19:10

Tasos75 έγραψε:


Massai είσαι άρχοντας!
Λοιπόν, τον παίρνω τηλ αύριο, του λέω να μην τρυπήσει τίποτα, θα κάνω εγώ ότι τρύπα χρειάζεται και του λέω αν γίνεται η ζελατίνα να είναι ελαφρώς φιμέ για να βλέπω στα σκοτάδια. Δατς ολ




ΠΡΟΣΟΧΗ ειπαμε η συνενοηση στα ελληνικα ειναι λιγο μπερδεway με τον συγκεκριμενο τηλεφωνικα....Ελαφρως φυμε ειχα ζητησει κ εγω αλλα ειναι σκουρη.....στο δικο του επιπεδο αντιληψης της σκουροτητας του massai ειναι η ανοιχτοχρωμη κ η δικια μου η ελαφρως φυμε ( στη πραγματικοτητα ομως σκουρη )....Στην αναγκη πες του "πιο ανοιχτη απο του παιδιου απο τη Καβαλα"....Στο κατω κατω θα τις δεις, νομιζω οτι εχει ετοιμες κ απο τις 2....
Κατα τα αλλα η ζελατινα ειναι σουπερ, ψηλοτερη απο τη μαμισια χωρις να μοιαζει με πανοπλια η τζαμι vespaς. Με το καλο να τη παραλαβεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 17:00

Σε μαγαζιά με σιδηρικά, υδραυλικά, εργαλεία κτλ.
και σίγουρα όπου πουλάνε βίδες θα βρείτε τέτοιους αποστάτες...
Δεν είναι κάτι τόσο εξειδικευμένο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12 2010, 20:08

Μιά φωτό θα βοηθούσε πολύ, όποτε (λέμε όποτε) λύσεις ζελατίνα, συμπλήρωσε το νήμα.

merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16 2010, 10:51

Επειδη βρισκομαι στην αντικατασταση της μαμα ζελατινας πια ειναι ι διαδικασια για την αγορα απτο συγκεκριμενο μαγαζι και ποσο κοστιζουν κατα μεσο ορο αν καπιος μπορει να βοηθησει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16 2010, 11:21

Κώστα κάνε μιά κατεβασιά Καλλιθέα, δεν είσαι δα και μακριά...
Έχει αρκετές εναλλακτικές προτάσεις για τη μηχανή μας, πιστεύω θα βρεις κάποια να ταιριάζει στο γούστο σου.
Μπες στο site του, link δίνω σε προηγούμενό μου ποστ στο παρόν νήμα, και θα βρεις διευθύνσεις - τηλέφωνα κι ότι άλλο θες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16 2010, 11:53

massai έγραψε:
Μιά φωτό θα βοηθούσε πολύ, όποτε (λέμε όποτε) λύσεις ζελατίνα, συμπλήρωσε το νήμα.

merci

Δε σε ξέχασα, το έχω στα "to do..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 10:50

Masai thanks για το help θα τσεκαρω το link που μου ειπες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 10:54

Απλως ηθελα να μαθω αν παω εκει το απογευμα και μαρεσει καπια θα την παρω καπακια η θα εχω αναμονη μεχρι να την φτιαξει...Αυτη την απορια εχω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 12:10

kostas έγραψε:
Απλως ηθελα να μαθω αν παω εκει το απογευμα και μαρεσει καπια θα την παρω καπακια η θα εχω αναμονη μεχρι να την φτιαξει...Αυτη την απορια εχω.

Η οποία απορία δε μπορεί να σου λυθεί αν δεν πας απο εκεί να επιλέξεις...
Έχει κάποια κομάτια έτοιμα από κάθε τύπο, στην έκθεση μπροστά.
Μπορεί όμως αυτή που θα σου γουστάρει, να μην την έχει στην απόχρωση του φιμέ που σου γουστάρει.
Μπορεί πάλι και να την έχει...
Κάνεις λες και θα κατέβεις τσάμπα από Αλεξανδρούπολη ρε μαν!
Μιά γκαζιά δρόμος είναι...

EDIT: μόνο εγώ τα βλέπω κάτι τέτοια ως ευκαιρία για 'βόλτα' με τη μοτό Question
Πρέπει να είμαι μεγάλο ζάκι τελικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 20 2010, 12:40

gmavrid έγραψε:
massai έγραψε:
Μιά φωτό θα βοηθούσε πολύ, όποτε (λέμε όποτε) λύσεις ζελατίνα, συμπλήρωσε το νήμα.

merci

Δε σε ξέχασα, το έχω στα "to do..."

Οι αποστάτες (ή βαρελάκια) στους οποίους αναφέρομαι είναι αυτοί:

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Pict0414n
Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Pict0418gk
Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Pict0419e
Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Pict0420v

Υπάρχουν σε διάφορα μήκη και διάφορες διατομές, διάλεξε ποιο σου κάνει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 20 2010, 13:10

Masai εχεις δικιο φιλε μια βολτιτσα ειναι απλως επειδη μου πηρανε το διπλωμα και δεν εχω μεσο να παω οποτε θα ψιλοταλαιπωρηθω γιαυτο ρωτησα μπας και κανω τη διαδρομη μια φορα.thats it.
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 22:49

Λοιπόν αδέρφια,σήμερα πέρασα από MPF και αγόρασα τον ''κλώνο'' (74 ευρώ) αλλά διαβάζοντας το παρόν topic μπήκε ο διάολος στο κεφάλι μου.Δυστυχώς πήγα αδιάβαστος και την αγόρασα χωρίς να είμαι ενημερωμένος.Τί εννοώ?Ότι η ζελατίνα έχει 4 τρύπες από κάθε μεριά Shocked
Ακριβώς δηλαδή ότι πρότεινε ο massai να αποφύγουν οι υποψήφιοι αγοραστές.Τί να κάνω τώρα?Βασικά ήθελα να τη φορέσω χωρίς τα ''μαμά'' πλαστικά που μπαίνουν πάνω από τη ζελατίνα.Παραθέτω φωτό : https://2img.net/r/ihimizer/img692/8232/p1020460l.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img339/303/p1020461g.jpg
Δε θέλω να κάνω ''μόντες'' για να τη φορέσω οπότε αρχίζω και διαολίζομαι.Τί προτείνετε?Να την πάω πίσω και να ζητήσω άλλη με λιγότερες τρύπες?Να τη βάλω στις αγγελίες? affraid Πείτε καμμιά ιδέα γιατί είμαι να σκάσω Crying or Very sad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την groi1000 στις Δευ Οκτ 04 2010, 23:16, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 22:55

ΡΕ, μαλλιά έβγαλε η γλώσσα μου, κάλους τα χέρια μου απ' το πληκτρολόγιο, εκεί εσείς!!! lol! lol! lol!
Μη σκας, έγινε τώρα.
Στα τσουτσούνια βίδωσε τις βίδες των διακοσμητικών πλαστικών, στις 2 τρούπες που απομένουν, πέρνα από κανα φαναρτζίδικο και πες να σου βρουν δυό τάπες ελαστικές να στις ταιριάξουν. Εγώ έτσι έκανα, δες τις φωτό που έχω ποστάρει.

ΑΜΑΝ ΡΕ, και που να μην το έλεγα! Smile

EDIT: Δες εδώ πως το έκανα:

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Dsc00535g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 23:01

Εσύ τα'λεγες...εγώ ήμουν πέρα βρέχει κι αλλού βροντά ένα πράγμα Twisted Evil Ή θα κάνω αυτό που λές ή θα την πάω πίσω (όσο είναι ακόμα στη ζελατίνα της)και θα του πώ να μου φτιάξει μία χωρίς τις 2 άχρηστες τρύπες scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 13:26

Τελικά η επιλογή μου ήταν να την πάω πίσω και να του ζητήσω να μου φτιάξει καινούργια αλλά χωρίς τις ''άχρηστες'' 2 τρύπες (στη φωτό του massai),ώστε να τη φορέσω και να τη γουστάρω.Ειδάλλως,το μυαλό μου θα κόλλαγε πως είναι μάπα το καρπούζι.Αυτά παίδες cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 19:11

Κάτσε να σε ξαναβάλω στην πρίζα:
Αποστάτες θα βάλεις;
Αν δε βάλεις, η ζελατίνα θέλει 'ξύρισμα' δεξιά αριστερά, διότι θα σου γρατζουνίσει το μούτρο έτσι όπως κουρμπάρει What a Face
Το έπαθα, πλάκωσα το μούτρο στις αλοιφές, το συνέφερα, και τελικά του την πήγα για ξύρισμα.
Αν βάλεις αποστάτες, τότε θες συνολικά 2 τρύπες σε κάθε πλευρά pirat

Στη θέση σου θα έβρισκα/δημιουργούσα 2 αποστάτες σαν κι αυτούς που δείχνει ο Γιώργος (gmavrid) πιό ψηλά και ΤΕΛΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 19:23

Κάτσε κάτσε τώρα (Ωχ Παναγία μου !!! scratch )!Δηλαδή,αύριο - μεθαύριο που θα με πάρει τηλέφωνο να πάω να παραλάβω,θα πρέπει να έχω βρεί και 2 αποστάτες (βαρελάκια) για να βάλω στα τσουτσούνια των 2 διακοσμητικών πλαστικών?Η καινούργια ζελατίνα όπως έγραψα,θα έχει 3 τρύπες από κάθε μεριά,δηλαδή χωρίς τις τρύπες Νο 2 της φωτό σου.Αλλιώς θα ξύσω το φαίρινγκ?Ώχ Παναγία μου affraid Shocked Evil or Very Mad

Υ.Γ.:Οι αποστάτες του Χρήστου (JEFFakis),στη συσκευασία του στο αλουμινάκι 2,κάνουν ή είναι μεγάλοι?Πρέπει να πάρω διάφορα μεγέθη να δώ τί θα μου κάνει ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic13

magic13

Ηλικία : 50
Τόπος : Kαβ(α)λα
Registration date : 21/04/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 20:53

groi1000 έγραψε:
Κάτσε κάτσε τώρα (Ωχ Παναγία μου !!! scratch )!Δηλαδή,αύριο - μεθαύριο που θα με πάρει τηλέφωνο να πάω να παραλάβω,θα πρέπει να έχω βρεί και 2 αποστάτες (βαρελάκια) για να βάλω στα τσουτσούνια των 2 διακοσμητικών πλαστικών?Η καινούργια ζελατίνα όπως έγραψα,θα έχει 3 τρύπες από κάθε μεριά,δηλαδή χωρίς τις τρύπες Νο 2 της φωτό σου.Αλλιώς θα ξύσω το φαίρινγκ?Ώχ Παναγία μου affraid Shocked Evil or Very Mad


ΖΟΟΟΟΝΝΝΓΚ.......Παλι λαθος. Σε καθε μερια θελει 2 τρυπες οχι 3...κ βαση της φωτο του massai ειναι οι 2 & 4. Ρωτας κ το gmavrid απο βρισκεις τετοιους αποστατες κ οπλαααα....ετοιμος. Καλλιτερα καντου κανα τηλ μη στα τρυπησει παρα μονο αφου θα πας εκει να δει που πρεπει να γινουν οι τρουπες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 21:13

magic13 έγραψε:

...Καλλιτερα καντου κανα τηλ μη στα τρυπησει παρα μονο αφου θα πας εκει να δει που πρεπει να γινουν οι τρουπες....
Αυτή είναι η απόλυτη λύση αδερφέ μου!Τον παίρνω αύριο πουρνό πουρνό και του λέω να μην κάνει τρύπες και όταν πάω εγώ να τις κάνουμε επιτόπου.Δε γίνεται αλλιώς αν χρειάζεται 4 συνολικά τρύπες.Απλά,ανέφερα 3 τρύπες σε κάθε μεριά γιατί μέτρησα τις 4 βασικές και 2 για τα τσουτσούνια scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!   Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 23:00

groi1000 έγραψε:
magic13 έγραψε:

...Καλλιτερα καντου κανα τηλ μη στα τρυπησει παρα μονο αφου θα πας εκει να δει που πρεπει να γινουν οι τρουπες....
Αυτή είναι η απόλυτη λύση αδερφέ μου!Τον παίρνω αύριο πουρνό πουρνό και του λέω να μην κάνει τρύπες και όταν πάω εγώ να τις κάνουμε επιτόπου.Δε γίνεται αλλιώς αν χρειάζεται 4 συνολικά τρύπες.Απλά,ανέφερα 3 τρύπες σε κάθε μεριά γιατί μέτρησα τις 4 βασικές και 2 για τα τσουτσούνια scratch
Εσύ καλά το μέτρησες, 3 από κάθε πλευρά. Αλλά αφού έχεις τη δυνατότητα, φτιάχτο σωστά, με αποστάτες. Ή έχεις κλωνο, ή δεν έχεις pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Barracuda Aerotour 100% clone ζελατινα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: