Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Tακάκια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μάης 22 2008, 14:58

spyrakos35 έγραψε:

θα το έχεις ακόμα μέχρι τότε ρε θηρίο???

Ετσι όπως είναι τα πράγματα τώρα Σπύρο υπάρχει μεγάλη πιθανότητα.
Αφού δεν το άλλαξα φέτος, του χρόνου θα έχει καμια 80αρία χιλιάδες οπότε τι να πουλήσεις ?
Για την ώρα πάει μια χαρά, προβλήματα δεν έχει, αλλάχτηκαν και αναρτήσεις, τουτέστιν το βλέπω να το έχω μέχρι τελικής πτώσης ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrakos35
Member
Member
spyrakos35

Ηλικία : 52
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 14/01/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μάης 23 2008, 07:54

frankxgr έγραψε:
spyrakos35 έγραψε:

θα το έχεις ακόμα μέχρι τότε ρε θηρίο???

Ετσι όπως είναι τα πράγματα τώρα Σπύρο υπάρχει μεγάλη πιθανότητα.
Αφού δεν το άλλαξα φέτος, του χρόνου θα έχει καμια 80αρία χιλιάδες οπότε τι να πουλήσεις ?
Για την ώρα πάει μια χαρά, προβλήματα δεν έχει, αλλάχτηκαν και αναρτήσεις, τουτέστιν το βλέπω να το έχω μέχρι τελικής πτώσης ..

αλλος για βέρες...... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μάης 23 2008, 11:41

spyrakos35 έγραψε:
frankxgr έγραψε:
spyrakos35 έγραψε:

θα το έχεις ακόμα μέχρι τότε ρε θηρίο???

Ετσι όπως είναι τα πράγματα τώρα Σπύρο υπάρχει μεγάλη πιθανότητα.
Αφού δεν το άλλαξα φέτος, του χρόνου θα έχει καμια 80αρία χιλιάδες οπότε τι να πουλήσεις ?
Για την ώρα πάει μια χαρά, προβλήματα δεν έχει, αλλάχτηκαν και αναρτήσεις, τουτέστιν το βλέπω να το έχω μέχρι τελικής πτώσης ..

αλλος για βέρες...... lol!

Κύριοι οι καιροί είναι δύσκολοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μάης 23 2008, 18:01

Αν ειναι να ανοιξουμε καινουργιο topic για να δηλωσουμε ενδιαφερων να κανουμε μαζικη παραγγελια σε βερες να μας ερθουν φθηνοτερα
Tακάκια - Σελίδα 3 489962 Tακάκια - Σελίδα 3 8117 Tακάκια - Σελίδα 3 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dmitrios



Ηλικία : 45
Τόπος : Καισαριανη-Αθηνα
Registration date : 06/08/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 18 2008, 12:41

Παιδια μονο τα γνησια.
Φορεσα κατι τακακια μπροστα Daytona τα οποια ηταν μαλακοτερα και τα αποτελεσματα τραγικα.
Το μηχανακι δεν μπορουσα πια να το σταματησω με τα 2 δαχτυλα.
Αλλαξα στυλ και χρησιμοποιουσα ολο το χερι για να σταματησω.
Τωρα ξαναβαλα τα δικα της και βρηκα παλι την υγεια μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 51
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 19 2008, 22:28

Rama έγραψε:
Man With No Name έγραψε:
Rama έγραψε:
Man With No Name έγραψε:
Παρόλα αυτά εγώ έβαλα Carbonne Lorraine Α3 = 80? (μπρος - πίσω)
Τα άλλαξα στα 38.000km και μένει να δούμε πως θα τα πάνε. Από αίσθηση πολύ καλά φαίνονται. Δε φαίνεται να έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα Τokiko.




τα λορεν τα εβαλε ενα ξαδελφακι μου σε ενα χορνετ και του εσκισε τους δισκους μεσα σε 6000χλμ....
ασε που εκανε τοσο θορυβο που τον ακουγαμε πριν στριψη απο τη γωνια

YOU! YOU! YOU!

eee
Εξαρτάται πιο μοντέλο (με σοκολάτα; χωρίς; με τρούφα; σκληρά; μαλακά; ροκφόρ; ) έβαλε και το κατά πόσον έπρεπε να το είχε βάλει. Πια έβαλε; drink









τα καρμπον...αρα λεμε εβαλε... με ζαμπον και μπεικον

αλλα κατι αλλο εννοη ο ποιητης....? εχη μοντελο καλο και μοντελο μαπα ο τσελεμεντες?
για κανετο μου φραγκοδιφραγκα να το πιασω σε παρακαλω

ti!
Ανάλογα τη μηχανή σου δίνει με κωδικό συγκεκριμένα τακάκια. Για παράδειγμα Τα Α3 που γράφω πιο πριν είναι αυτά που πρέπει να μπουν στο 1000. Για το 650 νομίζω υπάρχουν 2 ποιότητες. Τα Φθηνά και τα ακριβά αλλά ανάμεσα σε συγκεκριμένα τακάκια και όχι σε όποια απλά ταιριάζουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MTC Kostas

MTC Kostas

Ηλικία : 50
Τόπος : Πολύκαστρο - Καλαμάτα
Registration date : 18/09/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 19 2008, 15:07

Άλλαξα τακάκια περίπου στα 50000χλμ. έβαλα τα Loucas της TRW και την αγορά την έκανα από γερμανία (LOUIS) κάτι λιγότερο από 100 €( μπρός - πίσω). τα έβαλα το 2007 αφου γύρισα. τα έχω ένα χρόνο και, τα βλέπω εξίσου καλά με τα μαμά και τους δίσκους καθαρούς, χώρίς κάποιο ίχνος "νυχιού".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 19 2008, 16:19

MTC Kostas έγραψε:
Άλλαξα τακάκια περίπου στα 50000χλμ. έβαλα τα Loucas της TRW και την αγορά την έκανα από γερμανία (LOUIS) κάτι λιγότερο από 100 ?( μπρός - πίσω). τα έβαλα το 2007 αφου γύρισα. τα έχω ένα χρόνο και, τα βλέπω εξίσου καλά με τα μαμά και τους δίσκους καθαρούς, χώρίς κάποιο ίχνος "νυχιού".
Eννοεις αλλαξες μπρος πισω?? Καλα επειδη με εχετε τρελλανει εσυ και ο Φρανκ...
Σταματατε μονο με μπροστινο και κατεβασματα? Πισω γιοκ?
Δεν ξερω ρε παιδια, εγω χρησιμοποιω αρκετα το πισω στην πολη.
Εκτος απο την ισορροπια που καταφερνει, το χρησιμοποιω
οταν σταματαω και παταω και τα 2. Περιπου 70/30.
Εσεις πως και τα κρατατε τοσα χιλιομετρα τα πισω?
Εχω απορια... Ειχα τον Φρανκ, εχω και σενα τωρα,
θα με λολανετε ωρε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MTC Kostas

MTC Kostas

Ηλικία : 50
Τόπος : Πολύκαστρο - Καλαμάτα
Registration date : 18/09/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 19 2008, 20:22

Το μπροστινό είναι αυτό που σταματάει τη μηχανή και το πίσω βοηθάει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VforStrom

VforStrom

Registration date : 01/09/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 08 2008, 18:34

ΜΠΙΦΑΣ έγραψε:
ΠΑΙΔΕΣ ΤΑ ΜΑΜΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ???


58.73 Εμπρός δεξί
55.45 Εμπρός αριστερό
64.92 Πίσω

Το σύνολο 179 ευρώ τα μαμά !!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ

Τα Vesrah τακάκια που έβαλα σετ μπρός και πίσω κόστισαν 90 ευρώ.Καθάρισα και τις δαγκάνες επί τη ευκαιρία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 17 2008, 17:17

VforStrom έγραψε:
ΜΠΙΦΑΣ έγραψε:
ΠΑΙΔΕΣ ΤΑ ΜΑΜΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ???


58.73 Εμπρός δεξί
55.45 Εμπρός αριστερό
64.92 Πίσω

Το σύνολο 179 ευρώ τα μαμά !!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ

Τα Vesrah τακάκια που έβαλα σετ μπρός και πίσω κόστισαν 90 ευρώ.Καθάρισα και τις δαγκάνες επί τη ευκαιρία.

Κάτσε ρε φίλε, γιατί το δεξί είναι πιο ακριβό από το αριστερό??? Τι κουφό είναι αυτό? Επειδή η ΝΔ είναι κυβέρνηση??? YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
patroklos



Registration date : 20/07/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 18 2008, 19:29

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ... ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΑ ΤΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ CARBONE LORRAINE ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΑ 5+ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?? ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΣΤΗΣΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΑ 5+ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΡΥΑ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!! Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patroklos



Registration date : 20/07/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΑΚΑΚΙΑ   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 18 2008, 19:31

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ 1000DL ΜΟΝΤΕΛΟ 2003!!!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
der650

der650

Ηλικία : 44
Τόπος : γαλατσι
Registration date : 14/04/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 18 2008, 00:24

Εγω σημερα αλλαξα τακακια μπροστα μετα απο 45.000χλμ και εβαλα παλι τα μαμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bluemax

bluemax

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 05/04/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 16:47

αν εννοεις τα sbk5 τοτε εχουμε: πολυ καλο φρεναρισμα οταν ειναι ζεστα,χωρις βεβαια να σημαινει οτι οταν ειναι κρυα δεν πιανουν, απλα ειναι καλυτερα ζεστα και το σημαντικοτερο: θελουν "βιαιο" φρενο δηλαδη να πατας γερα τα φρενα και οχι να τα "χαιδευεις". Με το χαδι μαζευουν βρωμα απο το δισκο η οποια φευγει μονο με τριψιμο με γιαλοχαρτο αλλιως τριζουν και ειναι εκνευριστικο. Με νορμαλ χρηση θα πρεπει να τα καθαριζεις καθε 2000-3000χλμ αν δεν εισαι πολη αν εισαι πιο συχνα. Κατα τα λοιπα δεν προκαλουν φθορα στους δισκους,ουτε φθειρονται γρηγορα παροτι ειναι σκληρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Atsatsos

Atsatsos

Ηλικία : 39
Τόπος : Saloniki
Registration date : 13/11/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 20 2008, 02:41

[quote="Rama"]
der650 έγραψε:

εγω βαζω τα ebc τα αμερικανικα και δεν εχη καμια σχεση με μαμα το φρενο και μου βγαζουν
πανω απο 10000χλμ πισω και τα διπλα και χλμ τα μπροστα

δεν εινε φτηνα αλλα μερα με νυχτα λεμε

Πως λέγεται το μοντ. της EBC που έβαλες;
Οι δίσκοι οκ?

Man With No Name έγραψε:
Παρόλα αυτά εγώ έβαλα Carbonne Lorraine Α3 = 80? (μπρος - πίσω)
Τα άλλαξα στα 38.000km και μένει να δούμε πως θα τα πάνε. Από αίσθηση πολύ καλά φαίνονται. Δε φαίνεται να έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα Τokiko.

Πως πάει το πράμα μέχρι τώρα; Όλα οκ?
Μήπως τα S1/S2 είναι καταλληλότερα για το Strom;

MTC Kostas έγραψε:
Άλλαξα τακάκια περίπου στα 50000χλμ. έβαλα τα Loucas της TRW και την αγορά την έκανα από γερμανία (LOUIS) κάτι λιγότερο από 100 ?( μπρός - πίσω). τα έβαλα το 2007 αφου γύρισα. τα έχω ένα χρόνο και, τα βλέπω εξίσου καλά με τα μαμά και τους δίσκους καθαρούς, χώρίς κάποιο ίχνος "νυχιού".

Ακόμα ευχαριστημένος;

VforStrom έγραψε:

Τα Vesrah τακάκια που έβαλα σετ μπρός και πίσω κόστισαν 90 ευρώ.Καθάρισα και τις δαγκάνες επί τη ευκαιρία.

Όλα οκ?

-----------

Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις μάγκες. Αλλάζω τακάκια μες στη βδομάδα και το ψάχνω πολύ. Από e-bay πάντως δε βρίσκω κάτι καλό. Άσε που δεν έχουν πολλοί για το ABS μοντέλο, επειδή σε αρκετές χώρες του εξωτερικού βγαίνει χωρίς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimmy

Dimmy

Ηλικία : 46
Τόπος : Μελβούρνη, Αυστραλία
Registration date : 23/01/2009

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24 2009, 18:43

Γεια σας παιδες,
εγω αλλαξα προχθες τα πισω τακακια μετα απο 23.000χλμ. Το παλικαρι που μου τα αλλαξε, μου ειπε πως θα βαλουμε αυτα της Honda απο το CBR 600 γιατι λεει ειναι ακριβως τα ιδια και μαλιστα φθηνοτερα. Ετσι η αλλαγη για τα πισω μου κοστισε ?39,-
Μεχρι τωρα παντως, μετα απο ελαχιστα χλμ, ολα καλα!

Οσο για τον καθαρισμο των φρενων που καποιος ρωτησε, εχω να προτεινω το εξης προϊον: Power Clean της Motorex. Ειναι καταπληκτικο!!! Και οχι μονο για τα φρενα φυσικα. Θα το βρειτε καταλληλο και για αλλες εφαρμογες. Αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gZib

gZib

Τόπος : Κοζάνη
Registration date : 22/10/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Allagi pisw se molis 12.000km   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 26 2009, 15:29

Xairetw olous tous synforumites. Exw ena mikro 8emataki me ta pisw takakia sto 650 paides kai de kserw an ftaiw egw n' o proigoumenos idioktitis pou tixainei na einai kai poli filos. Ta pisw takakia loipon xreiastikan allagi meta apo molis 12.000km (ek twn opoiwn ta 3.000 itan dika mou kai ta 9.000 tou kolitou) kai ap oti eida kata tin antikatastasi, mias kai tin ekana o idios, itan ta original tis suzuki kai eixan f8arei oloklirotika. Ti glytwse oriaka o diskos, se tetoio simio milame.
Edw na episimanw oti o kolitos den eixe proigoumeni empiria se megalou kibismou moto pera apo kapoia scooter kai papakia pou eixe stin katoxi tou kata diastimata. Apo tin alli pali den mporw na pw pws to mixanaki sta xeria mou exei grapsei klm stin poli para mono se mikres eksormiseis kai boltes me parea 300-500klm max. Episis de prospa8w na balw kai ta gyalia stous grigourous tis pareas alla an bre8ei kanena kalo strofiliki sto dromo mas 8a to kinigisw, panta sta oria mou kai tis moto fisika. Apotelesma na xreisimopoiw to pisw freno gia boi8eia perissotero kai oxi gia na frenarw oriaka mias kai ta mprostina tou meta kai to xamilwma twn 15ek sta kalamia exoun arketa kalo dagkwma kai pliroforisi.
H aporia mou exei na kanei me to an i f8ora sta takakia itan fysiologiki n' mou ta efage o kolitos, mias kai xwris na to 8elei o an8rwpos kai logo apirias eixe monima to pisw kolimeno se ka8e frenarisma.
Gia na kleisw to 8ema epeidi ebala panw ena setaki ferodo, ta exei perasei kaneis allos kai genika an yparxoun kales n' asximes entypwseis 8a boi8ouse. Apo diki mou proigoumeni empeiria me ta sygkekrimena takakia, alla ss moto eixa meinei arketa euxaristimenws gi auto kai ta protimisa.
Opoiadipote gnwmi 8a mou einai arketa xrisimi mias kai to Stromaki einai stin katoxi mou ligotero apo 6 mines kai logo kairou (Kozanara ole xionia, kryo klp) den prolaba na to xarw akoma. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 13:46

Εγω φιλε μου ειχα στο προηγουμενο μοτο ΤΑ650 βαλει τα φεροντο πισω και παρα λιγο να μου φανε το δισκο...στο τσακ το προλαβα...πολυ σκληρα τακακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SYRIOS

SYRIOS

Ηλικία : 45
Τόπος : Athens
Registration date : 27/01/2009

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 14:40

Hello !!! Exo to K8-ABS se ligo kero tha exi dianisi ta prota tou 3000 xiliometra !!! to provlima ine oti edo kai 2 evdomades exo arxisi na akou ligo ta takakia na tsirizoun (Oxi poli entona alla akougonte)!!! kai to diskoferone apoti fenete exi arketes gramme!!!!!!! ti lete na ftei ???


Syrios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/mariaseg#/Syrios
gZib

gZib

Τόπος : Κοζάνη
Registration date : 22/10/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 29 2009, 17:15

big_driver έγραψε:
Εγω φιλε μου ειχα στο προηγουμενο μοτο ΤΑ650 βαλει τα φεροντο πισω και παρα λιγο να μου φανε το δισκο...στο τσακ το προλαβα...πολυ σκληρα τακακια

Kala ta les big_driver alla allo mixanaki to ena allo to allo, kai fysika alla takakia auta to 8ema einai sto Strom ti kanoune. Apo ti diki mou mikri empiria den eixa problima me ta ferrodo, genika eixa meinei poli euxaristimenos.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18 2009, 23:00

τι λετε?
http://cgi.ebay.co.uk/Full-Set-HH-Sintered-Brake-Pads-SV-650-SV650-2003-2008_W0QQitemZ290282556428QQcmdZViewItemQQptZUK_Motorcycle_Parts?hash=item290282556428&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 14:53

ρε παιδια καμια γνωμη για τα τακακια πιο πανω? αντε γιατι θελουν αλλαγμα pale Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 16:53

Τα Gold τα ειχα βαλει καποια στιγμη στο TTR. Δεν μου αφησαν καλες εντυπωσεις.
Για Στρωμα δεν ξερω πως ειναι... Βαζω μονο μαμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Tακάκια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 24 2009, 22:23

ΑΥΤΑ
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=e11010.m204&_trkparms=algo%3DSI%26its%3DI%26itu%3DCR%252BUCI%26otn%3D8&item=350164050635&sspagename=ADME%3AB%3AWNA%3AUS%3A1348&viewitem=
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Tακάκια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: