Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 11:47

Morniac έγραψε:
Νικο σεβομαι την αποψη σου παντα αλλα το γεγονος οτι καηκε 2 φορες το Xenon σου μου δημιουργει ανησυχια.Δεν με νοιαζει η τιμη αρκει να εχω το κεφαλι μου ησυχο
To oτι καηκε το xenon του δεν σημαινει οτι φταιει ο ηλεκτρολογος.
Ειναι αστοχια υλικου,και επειδη ολα τα xenon που κυκλοφορουν ειναι made in china ειναι λογικο να συμβαινει.

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 12:40

vezouvios έγραψε:

To oτι καηκε το xenon του δεν σημαινει οτι φταιει ο ηλεκτρολογος.
Ειναι αστοχια υλικου,και επειδη ολα τα xenon που κυκλοφορουν ειναι made in china ειναι λογικο να συμβαινει.

ετσι ακριβως ειναι,
Το οτι καηκε το ξενον δεν νομιζω να ειναι υπαιτιοτητα του ηλεκτρολογου.
Ασε που πιο πιθανο ειναι να βγαινουν ολα απο το ιδιο εργοστασιο.
μονο τα αυτοκολητα αλλαζουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 15:32

στον ιδιο ηλεκτρολογο έβαλε κι ο De Niro τα ιδια xenon στην ιδια τιμη με μενα κι απο οτι ξερω εδω ενα χρονο δουλεύουν χωρις πρόβλημα....ΟΛΑ MADE IN CHINA ειναι ...μη τρωτε παραμυθι!!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 15:52

Η δική μου εμπειρία από το εν λόγο μαγαζί δεν είναι καλή.
Όποιος πληρώσει για μια κ@λ@μίζα ενός virago το 1996 νομίζω 200.000 δρχ (θυμάστε την δραχμούλα ??)
δεν νομίζω να είμαι και ο πιο κατάλληλος για να κάνω διαφήμηση στον "κύριο"αυτό.

Υ.Γ Βέβαια ο καθένας καταθέτει την άποψη του ...... οπότε περί ορέξεος κολοκυθόπιτα .....
Για μένα ΑΛΑΡΓΑ ΚΑΙ ΑΧΡΗΑΣΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ !!!!!!!!!!! affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 52
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 17:03

φιλε morniac εχεις καποιο προβλημα με το μοτο και ψαχνεις ηλεκτρολογο. μηπως μπορει να βοηθηση καποιος απο το φορουμ για το προβλημα στην μηχανη σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 18:06

Ας μήν ξεχνάμε και τον μαστρο Θύμιο (επι της Ρηγα Φεραίου στις Συκιές) παιδιά. Είναι πασίγνωστος ηλεκτρολογος μηχανών στην Θεσσαλονικη. Και πολύ οικονομικός πάνω απο όλα. Δεν είναι τυχαίο πως σχίζει στην δουλειά.

Βεβαια όποιος πηγαίνει να μην περιμένει αποστειρομένο περιβάλλον εργασίας για την δικιά του. Και ας κάνει κανεναν αντιτετανικό μιας και το συνεργείο θυμίζει σαβουρόμαντρα. But... the guy get's se job done!

Για τον μαστρο Γιαννη που ανεφερθηκε ο Σαλονικ και ο Λορδος, να συμπληρώσω με την δικιά μου εμπειρια. Χρειάστηκε να αλλαχθεί σε bantit 400V πλάκέτα διανομεα, και μου έβαλε επισκευασμένη (εν γνώση μου) δικιά του. Η δουλειά έγινε αλλά καταλαβα αργότερα ότι μου έπιασε τον κώλο για τα καλά όταν έμαθα το κόστος μιας καινούργιας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 52
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 18:32

απο προσωπικη εμπειρια σχετικα με τον θυμιο ο τυπος ειναι πολυ................ πριν απο χρονια του πηγα ενα XLR500 γιατι εκαιγε λαμπες μετα απο πολυ καιρο ασχοληθηκα μονος γιατι αγανακτησα και ανακαληψα οτι ο τυπος εβαζε λαμπες 6volt kalmi μετα του πηγα ενα z750 γιατι εκαιγε την κεντρικη ασφαλεια , αποτελεσμα λαστιχο με νερο για να σβυσω την φωτια αφου το ξαναπηγα το αφησα για να το κανει και του τονιζω βαλε καινουρια πλεξουδα μετα απο 3 ωρες με περνει τηλ. να παω να παρω την μηχανη .του σκαω 100.000δρχ το περνω και στο επομενω τετραγωνο μπουμ ξανα παω πισω το ξαναφτιαχνει τρωει πιστολη(αλαξε πλεξουδα -ανορθωτη-μπαταρια-λαμπες-κορνα διακοπτες)την επομενη μερα στον φαρο το βενζιναδικο (απεναντι )ξανα μπουμ εκει το παρατησα και δεν ξανα ασχοληθηκα. συγνωμη αν εγινα κουραστικος αλλα πρεπει να προσεχουμε. ZESTI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04 2010, 18:53

Jimmis έγραψε:
φιλε morniac εχεις καποιο προβλημα με το μοτο και ψαχνεις ηλεκτρολογο. μηπως μπορει να βοηθηση καποιος απο το φορουμ για το προβλημα στην μηχανη σου?

Οχι , οχι απλα προβλεπω στο μελλον καποιες συμβουλες απο επαγγελματια ( βλεπε συμαζεμα ηλεκτρικων )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 19:29

Τελικα δεν υπαρχει κανενας ????

gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
JORDAN AFRICANOS
Member
Member
JORDAN AFRICANOS

Ηλικία : 55
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 09 2010, 23:23

Morniac έγραψε:
Τελικα δεν υπαρχει κανενας ????

gmt
Φιλε δεν εισαι ξεκαθαρος στο τι ακριβως θελεις ΄΄ηλεκτρολογικα΄΄αλλα
κανε και μια βολτα απο τον Γιαννακη[Αφοι Ζιακουλη]διπλα στο υππορατειο
Ασκληπιου λεγετε η οδος.Το ατομο εχει απιστευτες γνωσεις.
Σου προτεινω να πας και απλα να κουβεντιασεις μαζι του.Θα καταλαβεις
παρα πολλα πραγματα.Μαστορας με γνωσεις αλλα και ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ.
Αν θελεις πες του οτι σε στελνει ο Ντανης με το AFRICA.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick thalasolikos
gold member
gold member
nick thalasolikos

Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/01/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 10 2010, 14:42

NA MHN ANOIΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΙΑΚΟΥΛΗ!!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΠΛΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Ο ΤΥΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΠΑΚΟΛΑΤΖΗΣ ΚΑΙ @ΩΛΟΠΙΑΣΤΗΣ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟ ΑΠΛΑ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΟΝ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 10 2010, 18:32

JORDAN AFRICANOS έγραψε:
Morniac έγραψε:
Τελικα δεν υπαρχει κανενας ????

gmt
Φιλε δεν εισαι ξεκαθαρος στο τι ακριβως θελεις


Θελω να ξερω εναν ηλεκτρολογο που να του παω την μηχανη καινα ξερει να περναει Xenon,προβολακια,θερμαινομενα Grips,ανταπτορα πριζας κτλ....Αυτα δεν κανει ενας ηλεκτρολογος ???
Ειμαι ασαφης γιατι δεν τον θελω για κατι συγκεκριμενο απλα θελω να εχω κατα νου κανεναν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 52
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 10 2010, 23:50

θα τα κανεις μονος σου ειναι ευκολα ολα αυτα που ζητας και αν χρειαστης βοηθεια εδω ειμαστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 11 2010, 09:49

Oντως φίλε δεν ζητάς κάτι δύσκολο. Βέβαια ένας τυχαίος μαστορας μπορεί άντετα να σου κάνει ζημιά όπότε καλά κάνεις και ρωτάς. Όταν έρθει η ώρα για να κάνεις κατι συγκεκριμένο, έδω είμαστε όλοι μας να σε συμβουλέψουμε και να σε βοηθήσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 11 2010, 11:24

Ευχαριστω παιδια...οταν θα ερθει η ωρα θα σας "χτυπησω" την πορτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 52
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣΦΟΡΑ XENON    ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Δεκ 27 2010, 21:23

Λ.ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ 13 ΤΗΛ 2310 280131 (ALARM&AUDIO) xenon kit H4 Double,6000k 88euro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Δεκ 27 2010, 23:07

Jimmis έγραψε:
Λ.ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ 13 ΤΗΛ 2310 280131 (ALARM&AUDIO) xenon kit H4 Double,6000k 88euro
ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Lookin10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΑΚΟΣ

ΠΑΚΟΣ

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 07/11/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 11:29

καλημερα παιδες..!!ειμαι απο ηρακλειο κρητης και ειμαι σχετικα καινουριος στο club.πριν κανενα τριμηνο πηρα v-strom 1000 και θελω τις γνωμες σας για το ΠΟΙΑ λαστιχα να βαλω στο μωρο...δεν ειμαι τοσο "χωματινος τυπος" αλλα αν χρειαστει να μην εχω ιδιαιτερο προβλημα κιολας..υποψιν οτι μιλαμε παντα για το 1000..ευχαριστω πολυ και καλες βολτες!!!παντα ορθιοι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 13:36

ΠΑΚΟΣ έγραψε:
καλημερα παιδες..!!ειμαι απο ηρακλειο κρητης και ειμαι σχετικα καινουριος στο club.πριν κανενα τριμηνο πηρα v-strom 1000 και θελω τις γνωμες σας για το ΠΟΙΑ λαστιχα να βαλω στο μωρο...δεν ειμαι τοσο "χωματινος τυπος" αλλα αν χρειαστει να μην εχω ιδιαιτερο προβλημα κιολας..υποψιν οτι μιλαμε παντα για το 1000..ευχαριστω πολυ και καλες βολτες!!!παντα ορθιοι!!!


Καλορίζικο και καλώς μας ήρθες φίλε.

Όσον αφορά για τα λάστιχα υπάρχουν αρκετά λινκ στα οποία μπορείς να διαβάσεις με διάφορες απόψεις ρίξε μια ματιά και στο ευρετήριο εκεί που λέει για ελαστικά........ καλό διάβασμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΑΚΟΣ

ΠΑΚΟΣ

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 07/11/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 13:42

johnnyb έγραψε:
ΠΑΚΟΣ έγραψε:
καλημερα παιδες..!!ειμαι απο ηρακλειο κρητης και ειμαι σχετικα καινουριος στο club.πριν κανενα τριμηνο πηρα v-strom 1000 και θελω τις γνωμες σας για το ΠΟΙΑ λαστιχα να βαλω στο μωρο...δεν ειμαι τοσο "χωματινος τυπος" αλλα αν χρειαστει να μην εχω ιδιαιτερο προβλημα κιολας..υποψιν οτι μιλαμε παντα για το 1000..ευχαριστω πολυ και καλες βολτες!!!παντα ορθιοι!!!


Καλορίζικο και καλώς μας ήρθες φίλε.

Όσον αφορά για τα λάστιχα υπάρχουν αρκετά λινκ στα οποία μπορείς να διαβάσεις με διάφορες απόψεις ρίξε μια ματιά και στο ευρετήριο εκεί που λέει για ελαστικά........ καλό διάβασμα
merci OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30 2011, 14:12

Καλημερα παιδια, ηρθε η δικη μ ωρα για αναζητηση ενως σωστου ηλεκτρολογου γιατι θελω να τοποθετησω κορνα. Stebell με διακοπτη αλλαγης μαμα-μεγαλη, μπριζακι 12ν και θερμαινομενα grip oxford! Δν θα ειχα προβλημα να εμπιστευω τν τοποθετηση κ σε καποιον απο τους βορειους αν το κατεχει το αθλημα... Κ φυσικα δν μιλαμε για αφιλοκερδες εργασια! Περιμενω τα φωτα σας... Ευχαριστω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30 2011, 15:03

Hλία για πληροφορείες ρώτα εδώ στο ευχαριστολόγιο μήπως και βρείς τη λύση. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 11:13

kopeli έγραψε:
Hλία για πληροφορείες ρώτα εδώ στο ευχαριστολόγιο μήπως και βρείς τη λύση. lol!



φιλς μιχαλιο πρεπει πρωτα να προσφερθει καποιος να βοηθησει για να αναφερθω στο ευχαριστολόγιο...
και πραγματικα χρειαζομαι καποιον "σωστο" στην δουλεια του για να γίνουν οι παραπάνω τοποθετησεις....

sos sos sos sos unsure unsure gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 18:58

...και τι θες δηλαδή να σου το πούμε Direct????

ωραια και το ονομα αυτού .....bozos.....

xaxa xaxa xaxa xaxa

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 19:15

niksalonik έγραψε:
...και τι θες δηλαδή να σου το πούμε Direct????

ωραια και το ονομα αυτού .....bozos.....

xaxa xaxa xaxa xaxa
Eτσι ακριβώς,κάνει και ηλεκτρολογικά....ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 5 Electr10


Το ωραίο είναι ότι εμείς λέμε για το Μήτσο χωρίς την εγκρισή του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: