Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
valantis8

valantis8

Ηλικία : 49
Registration date : 16/02/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 00:12

Πήγα εγω την περασμένη εβδομάδα.
πολύ μεγαλη ποικιλία, αλλά οι τιμές για stock μέτριες, σε σχέση ας πούμε με το stock της dainese στην Αθήνα.
Π.Χ. Το καλοκαιρινο μου μπουφάν, dainese, 3ης γενιας, αρχικη τιμη 220, οσο το ειχα παρει εγω τοτε, σημερινη τιμη stock θεσ/νικη 179,Αθηνα 155.
Αλλα εχει ευκαιριες κι εδω.
Ελπιζω να βοήθησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 08 2010, 20:35

Πήγα σήμερα μια βόλτα απο το μαγαζί και είδα ορισμένες καλες προσφορές.
Μία απο αυτή είναι οι παρακάτω μπότες της εταιρειας sidi στα 169?.
sidi B-TWO




Προσωπικά ψάχνω αυτές αλλα που μπορώ να βρω sidi στη Θεσσαλονίκη εκτός το Bazzaar και το MotoStar;



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλυντηριο   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10 2010, 19:37

Παιδια κανα πλυντηριο μοτοσυκλετας που να σου την κανουνε να λαμπει στη Θεσ/νικη ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10 2010, 21:13

στην ευκαρπία ...μετα το γηπεδο του μακεδονικου στην παράλληλο της περιφερειακής ...Ζεστο νερο ...ρυθμιζομενο πιεστικό ...ειδικο φαρμακο για τις ζαντες και τα μεταλλικά...Κερί ...ιδιαιτερη φροντιδα ....με 6 γιουρια....

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10 2010, 22:05

"Dirty Girl"
Βρίσκεται στην οδό "Λυσάνδρου 6" (εκεί όπου ήταν το "Bike Therapy").Απεναντι απο το motomarket
Τηλ: 2310-828926


_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10 2010, 23:34

vezouvios έγραψε:
"Dirty Girl"
Βρίσκεται στην οδό "Λυσάνδρου 6" (εκεί όπου ήταν το "Bike Therapy").Απεναντι απο το motomarket
Τηλ: 2310-828926

OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantis8

valantis8

Ηλικία : 49
Registration date : 16/02/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 11:37

johnnyb έγραψε:
vezouvios έγραψε:
"Dirty Girl"
Βρίσκεται στην οδό "Λυσάνδρου 6" (εκεί όπου ήταν το "Bike Therapy").Απεναντι απο το motomarket
Τηλ: 2310-828926

OK OK OK
Κοσμάς, ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ. Σαν καινουργιο θα γινει το μοτορι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deep_sea
Member
Member
deep_sea

Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 02/03/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 15:09

Dirty Girl

Δεν έχω πλύνει το μηχανάκι πουθενά αλλού, αποτελεί τη μοναδική επιλογή μου για το πλύσιμο.

Ειδικά τις ημέρες που έχει πολύ ήλιο ή μετά από βροχή (όπως ήταν το Σάββατο που μας πέρασε) επειδή μαζεύεται αρκετή πελατεία, για να εξυπηρετηθείς καλύτερα (και να μην περιμένεις αρκετή ώρα) καλύτερα πάρε τηλέφωνο και κλείσε ραντεβού.

Dirty Girl και στο facebook:
https://www.facebook.com/group.php?gid=34747468771
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apolitos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apolitos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 17/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 15:21

Dirty Girl ομος 12 ΓΙΟΥΡΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantis8

valantis8

Ηλικία : 49
Registration date : 16/02/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 12:28

ZEUS GIOTIS έγραψε:
Dirty Girl ομος 12 ΓΙΟΥΡΙΑ
Ναι ρε φίλος αλλα και 45΄πλύσιμο με τόση σχολαστικότητα που την έχεις δει;
Φιλικά πάντα.
Γιατι ο γραπτος λόγος πάντα παρεξηγήτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 13:19

ZEUS GIOTIS έγραψε:
Dirty Girl ομος 12 ΓΙΟΥΡΙΑ

Οτι πληρωνεις περνεις.Μπορεις ομως καλλιστα να την πλυνεις μονος σου με κοστος 0 ευρω!
Δεν λεω οτι δεν ειναι αρκετα λεφτα,αλλωστε του το ειχα θιξει το θεμα παλιοτερα και ειχαμε πει προφορικος βεβαια οτι οποιος λεει οτι ειναι απο το club να εχει εκπτωση 2 ευρω.
Θα του το ξανα αναφερω και εαν δεχτει θα το αναφερω στο φορουμ!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thedentist
Member
Member


Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 07/03/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 16:16

vezouvios έγραψε:
"Dirty Girl"
Βρίσκεται στην οδό "Λυσάνδρου 6" (εκεί όπου ήταν το "Bike Therapy").Απεναντι απο το motomarket
Τηλ: 2310-828926


yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dental-blog.gr
kon28



Registration date : 13/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 11:52

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟΣΤΗΜΕΝΟ ΣΙΤΕ ΣΑΣ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ MACEDONIAN MEGA STOCK BAZAAR ΕΧΕΙ ΑΣΥΓΚΡΙΤΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 12:20

kon28 έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟΣΤΗΜΕΝΟ ΣΙΤΕ ΣΑΣ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ MACEDONIAN MEGA STOCK BAZAAR ΕΧΕΙ ΑΣΥΓΚΡΙΤΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!

Θα συμφωνήσω μαζί σου σε πολλά πράγματα έχει αρκετά καλές τιμές.

Όσο για το καλοστημένο forum για να παραμείνει έτσι θα πρέπει να ακολουθούμε κάποιους κανόνες : Πέρασμα απο τα Νέα μέλη να μας συστηθείς, γράφουμε ελληνικά ( bravvoo το διόρθωσες κιόλας) και γράφουμε πεζά τα κεφαλαία στο νετ είναι σαν να φωνάζεις.

πάντα φιλικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 18:16

johnnyb έγραψε:
kon28 έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟΣΤΗΜΕΝΟ ΣΙΤΕ ΣΑΣ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ MACEDONIAN MEGA STOCK BAZAAR ΕΧΕΙ ΑΣΥΓΚΡΙΤΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!

Θα συμφωνήσω μαζί σου σε πολλά πράγματα έχει αρκετά καλές τιμές.

Όσο για το καλοστημένο forum για να παραμείνει έτσι θα πρέπει να ακολουθούμε κάποιους κανόνες : Πέρασμα απο τα Νέα μέλη να μας συστηθείς, γράφουμε ελληνικά ( bravvoo το διόρθωσες κιόλας) και γράφουμε πεζά τα κεφαλαία στο νετ είναι σαν να φωνάζεις.

πάντα φιλικά

ενας "νεος" Βάγγος Γεννήθηκε .....κλωνος μεν ...αλλα "καλλιεργημενος"

τα σεβη μου Johnny....
OK OK OK

συντονιστης speaking

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 00:32

niksalonik έγραψε:
johnnyb έγραψε:
kon28 έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟΣΤΗΜΕΝΟ ΣΙΤΕ ΣΑΣ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ MACEDONIAN MEGA STOCK BAZAAR ΕΧΕΙ ΑΣΥΓΚΡΙΤΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!

Θα συμφωνήσω μαζί σου σε πολλά πράγματα έχει αρκετά καλές τιμές.

Όσο για το καλοστημένο forum για να παραμείνει έτσι θα πρέπει να ακολουθούμε κάποιους κανόνες : Πέρασμα απο τα Νέα μέλη να μας συστηθείς, γράφουμε ελληνικά ( bravvoo το διόρθωσες κιόλας) και γράφουμε πεζά τα κεφαλαία στο νετ είναι σαν να φωνάζεις.

πάντα φιλικά

ενας "νεος" Βάγγος Γεννήθηκε .....κλωνος μεν ...αλλα "καλλιεργημενος"

τα σεβη μου Johnny....
OK OK OK

συντονιστης speaking


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 43
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 00:41

kopeli έγραψε:
Πήγε κανένας τωρα τελευταία για να δούμε τί παίζει;



kalhspera
phga sths arxes otan anoikse phga kai xtes exei kales times alla h ali8eia einai to kalokairh eixe akoma kalhteres prosfores ta anebase ola ligo opws kati mpotes poy eixa dei kai to panteloni poy eixa dei kai alla akoma ta exei se kales times
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kon28



Registration date : 13/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 13:27

τελειως φιλικα θα σου πω οτι τετοια ποικιλια σε εξοπλισμο δεν υπαρχει στην β.ελλαδα.δεν σου λεω οτι οι τιμες ειναι κοντινες με του ιντερνετ αλλα θα σου πω για την διαθεση την οποια υπαρχει στο συγκεκριμενο καταστημα.δεν θελω να κανω διαφημιση στο συγκεκριμενο ,απλα εχω εξυπερετηθει καλα σε σχεση με αλλα μαγαζια.τωρα απο οσο εχω ψαχτει θεωρω οτι εχει αρκετα καλες τιμες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 13:36

kon28 έγραψε:
τελειως φιλικα θα σου πω οτι τετοια ποικιλια σε εξοπλισμο δεν υπαρχει στην β.ελλαδα.δεν σου λεω οτι οι τιμες ειναι κοντινες με του ιντερνετ αλλα θα σου πω για την διαθεση την οποια υπαρχει στο συγκεκριμενο καταστημα.δεν θελω να κανω διαφημιση στο συγκεκριμενο ,απλα εχω εξυπερετηθει καλα σε σχεση με αλλα μαγαζια.τωρα απο οσο εχω ψαχτει θεωρω οτι εχει αρκετα καλες τιμες.

Προσυπογράφω για την εξυπηρέτηση στο εν λόγω κατάστημα...
Είμαι διατεθιμένος να πληρώσω λίγο παραπάνω αν δω πραγματικό ενδιαφέρον για τον πελάτη...
Αυτός είναι κι ο μόνος τρόπος τα "φυσικά" καταστήματα να χτυπήσουν τα απρόσωπα ηλεκτρονικά...
Αυτό βέβαια δεν ισχύει για κάποιους "μάγκες" μαγαζάτορες κι η Θεσσαλονίκη στον τομέα της μοτό έχει πολλούς...
Ειδικά ένας δρόμος είναι πήχτρα από δαύτους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 13:39

gmavrid έγραψε:
kon28 έγραψε:
τελειως φιλικα θα σου πω οτι τετοια ποικιλια σε εξοπλισμο δεν υπαρχει στην β.ελλαδα.δεν σου λεω οτι οι τιμες ειναι κοντινες με του ιντερνετ αλλα θα σου πω για την διαθεση την οποια υπαρχει στο συγκεκριμενο καταστημα.δεν θελω να κανω διαφημιση στο συγκεκριμενο ,απλα εχω εξυπερετηθει καλα σε σχεση με αλλα μαγαζια.τωρα απο οσο εχω ψαχτει θεωρω οτι εχει αρκετα καλες τιμες.

Προσυπογράφω για την εξυπηρέτηση στο εν λόγω κατάστημα...
Είμαι διατεθιμένος να πληρώσω λίγο παραπάνω αν δω πραγματικό ενδιαφέρον για τον πελάτη...
Αυτός είναι κι ο μόνος τρόπος τα "φυσικά" καταστήματα να χτυπήσουν τα απρόσωπα ηλεκτρονικά...
Αυτό βέβαια δεν ισχύει για κάποιους "μάγκες" μαγαζάτορες κι η Θεσσαλονίκη στον τομέα της μοτό έχει πολλούς...
Ειδικά ένας δρόμος είναι πήχτρα από δαύτους...
Γιωργο συμφωνω με τα λεγομενα σου,Αλλα δεν ειναι ολοι ετσι.Σε καποιους που εχουμε συνεργαστει εχουμε επωφεληθει ολοι μας.
Εχει καλους και κακους επιχειρηματιες στην αγορα!Παντου και παντα θα συμβαινει αυτο!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 15:16

vezouvios έγραψε:
narcissus έγραψε:
vezouvios έγραψε:
παντως καλυτερες τιμες απο το ebay που ψωνιζω εγω,δεν εχει πουθενα!!!!


….έτσι για να σας τη σπάσω…

η αγορά από το internet, μειώνει τον τζίρο από το δικό σου – του μπαμπά, της μαμάς, του αδερφού σου, η κάποιου κοντινού σου ανθρώπου- το μεροκάματο…
κάτι που στο τέλος του κύκλου –με τον ένα η τον άλλο τρόπο-, από τη δικιά σου τσέπη θα λειψή!!!!
Και δεν μιλάω για μια τεραστία διαφορά, η για κάτι που δεν υπάρχει στην Ελλάδα.


…………………………………για σκέψου το……………………………………
Παράθεση :

xαχααχ..Μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι.
Λες να αρχισουν να πουλανε επαγγελματικο εξοπλισμο στο ebay?
Kανεπεδες-πολυθρονες σκαμπο και μαξιλαρια??

Μμμμ!!!
Μάλλον δεν το έπιασες!!!
Αν εγώ είχα το εν λογο κατάστημα και χρειαζόμουν εξοπλισμό και το έπαιρνα από εσένα και εσύ χρειαζόσουν κάτι και το ψώνιζες από το internet,,,, τα λεφτά που καταλήγουν!!!

Παράθεση :

Γιατι φιλε μου να πληρωσω τα καπελα που βαζει ο καθε εμπορακος?Για να βγαζει κερδος 500%?
Μιλαμε για εξοπλισμο μοτοσυκλετας,δεν μιλαω για το γενικο εμποριο!

narcissus
Παράθεση :
Και δεν μιλάω για μια τεραστία διαφορά, η για κάτι που δεν υπάρχει στην Ελλάδα.


Αχ εσύ….αχ!!!!!

και sorry για τον τροπο που γραφω.
που θα παει θα το μαθω!!!

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantis8

valantis8

Ηλικία : 49
Registration date : 16/02/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 17:35

Ρε αγόρια μήπως τα μπερδεύετε λίγο;
Μιλάμε για καταστημα stock ,είναι έτσι;
Οταν λοιπον μου πουλαει προπερσυνες μποτες ιδια τιμη με το φετεινο μοντελο, μονο σε τιμες stock δεν πουλαει.
Αρα λοιπον εγω προσωπικα να την χεσω την εξυπηρετηση, αν ειναι να μου πιανουν τα τωρα τελευταια μεγαλα μου οπισθια.
Γκεγκε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 17:38

valantis8 έγραψε:
Ρε αγόρια μήπως τα μπερδεύετε λίγο;
Μιλάμε για καταστημα stock ,είναι έτσι;
Οταν λοιπον μου πουλαει προπερσυνες μποτες ιδια τιμη με το φετεινο μοντελο, μονο σε τιμες stock δεν πουλαει.
Αρα λοιπον εγω προσωπικα να την χεσω την εξυπηρετηση, αν ειναι να μου πιανουν τα τωρα τελευταια μεγαλα μου οπισθια.
Γκεγκε;
Βαλαντη ηρεμησε αγορι μου!
Κατσε να επισκεφτω το μαγαζι,να δω τι εχει.,δεν μπορει να ειναι μονο στοκ,και εαν υπαρχει καλη διαθεση απο τον ιδιοκτητη μπορει να επωφεληθεις και εσυ στο μελλον.!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 17:47

kon28 έγραψε:
τελειως φιλικα θα σου πω οτι τετοια ποικιλια σε εξοπλισμο δεν υπαρχει στην β.ελλαδα.δεν σου λεω οτι οι τιμες ειναι κοντινες με του ιντερνετ αλλα θα σου πω για την διαθεση την οποια υπαρχει στο συγκεκριμενο καταστημα.δεν θελω να κανω διαφημιση στο συγκεκριμενο ,απλα εχω εξυπερετηθει καλα σε σχεση με αλλα μαγαζια.τωρα απο οσο εχω ψαχτει θεωρω οτι εχει αρκετα καλες τιμες.


Όντως είναι συζητήσιμος, όπως και το μοτομαρκετ τελευταία που αγόρασα ένα παντελόνι και του είπα για έξτρα έκπτωση από το κλαμπ, μου είπε ότι δεν ξέρουν τπτ και ούτε τους πλησίασε κανείς……!!!

Για δεςτο ρε Ηλία.

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valantis8

valantis8

Ηλικία : 49
Registration date : 16/02/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 17:53

vezouvios έγραψε:
valantis8 έγραψε:
Ρε αγόρια μήπως τα μπερδεύετε λίγο;
Μιλάμε για καταστημα stock ,είναι έτσι;
Οταν λοιπον μου πουλαει προπερσυνες μποτες ιδια τιμη με το φετεινο μοντελο, μονο σε τιμες stock δεν πουλαει.
Αρα λοιπον εγω προσωπικα να την χεσω την εξυπηρετηση, αν ειναι να μου πιανουν τα τωρα τελευταια μεγαλα μου οπισθια.
Γκεγκε;
Βαλαντη ηρεμησε αγορι μου!
Κατσε να επισκεφτω το μαγαζι,να δω τι εχει.,δεν μπορει να ειναι μονο στοκ,και εαν υπαρχει καλη διαθεση απο τον ιδιοκτητη μπορει να επωφεληθεις και εσυ στο μελλον.!
Απλα το διαφημηστικο του τρικ ειναι οτι ανοιξε stock και μαλιστα για λιγο καιρο στην πολη μας.
το κρανος του χρηστακη π.χ. το ντιαμπολικ, 400 κατι, περσυνο.
τεσπα αν κανεις συμφωνια οκ.
Αλλα προσεχε τον πωλητη ειναι πολυ μπλαμπλας, ο mybiker με το tiger μπροστα μου τον αρπαξε. Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: