Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 12 2010, 15:27

Καλησπερα να και μια προσφορα απο εμενα.Οσοι παρκαρουν τα V-strom τους μπροστα απο το μαγαζι μου 20% εκπτωση σε ολα.......... NARCISSUS MENS FASHION AMΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 55 ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 12 2010, 16:11

καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_cheers ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 12 2010, 16:59

ωραια προσφορα.... καλοοοοοο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 12 2010, 21:01

Καλως ορισες φιλε μου.
Διορθωσα το ποστ σου (στα ελληνικα)...
Σε ευχαριστουμε για την προσφορα!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 12 2010, 21:53

thagro έγραψε:
Καλησπερα και απο μενα.
Αν και δεν συμμετεχω στο φορουμ τακτικα ωστοσο παρακολουθω πολυ συχνα τα τεκταινομενα εδω.
Θα ηθελα να με πληροφορησετε παιδια αν ισχυει η συγκεκριμενη προσφορα του bike therapy.
Πλησιαζει το 24Κ και μου ζητανε καπου 250 με βαλβιδες και λοιπα.
Υπαρχει πιθανοτητα να βρω (και) εγω το φως μου?
Ευχαριστω προκαταβολικα...
Ισχυει...Τηλεφωνησε στο συνεργειο ενημερωσε οτι εισαι απο το Vstrom club και ρωτα αυτο που θελεις!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 12 2010, 22:32

...ολοι οι Ναρκισοι του Club..τσίμπησαν....

χαχαχαχ


ευχαριστουμε φιλε !!!

ελα ομως στο καφε την τετάρτη που σαι κλειστός να γνωριστούμε...
ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 451272

http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f15/topic-t5254.htm
για ολους εμάς προέχει πρώτα η ΠΑΡΕΑ μετά το peinao και το drink
και μετά ολα τ αλλα !!!!! geia mas geia mas geia mas

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 12 2010, 23:01

NARCISSUS έγραψε:
Καλησπερα να και μια προσφορα απο εμενα.Οσοι παρκαρουν τα V-strom τους μπροστα απο το μαγαζι μου 20% εκπτωση σε ολα.......... NARCISSUS MENS FASHION AMΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 55 ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Kαλως ήρθες φιλε..........ονομα;
Οπως λεει και ο Νικος ,ελα την Τεταρτη να μας γνωρισεις.Φερε και την καλοκαιρινη σου κολεξιον να δουμε τι ρουχα εχεις......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 13 2010, 17:58

Η αποψη μου ειναι η εξης:

Το οτι υπαρχουν καποιες προσφορες ποσταρισμενες στο φορουμ του βορειου κλιμακιου,αυτο δε σημαινει οτι ειναι δεσμευτικες προς ολους.
Ειναι προσφορες που εχουν μπει επειτα απο ερευνα στα συνεργεια απο καποιους συνφορουμιτες που εκαναν τον κοπο να ρωτησουν η να πανε στα μαγαζια
Ολοι μας εχουμε καποιον γνωστο ή την Τεταρτη στους καφεδες μας εχουμε κανει κουβεντα για τετοια θεματα.

Θα ηταν προτιμοτερο να κανουμε ερευνα αγορας πριν παμε οπουδηποτε.
Πιστευω επισης πως ολα αυτα, θα ηταν καλο να συζητηθουν στις συναντησεις μας.


κουζουλο; ...δε νομίζω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kopeli στις Τετ Ιουν 16 2010, 23:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 13 2010, 22:52

Λοιπον για να μπαινουν τα πραγματα στην θεση τους σιγα σιγα.
Η προσφορα στο bike therapy ισχυει με γνησια ανταλλακτικα και με λαδια castrol.
Το bike therapy προτιμηθηκε εξ αρχης 1ον για την τιμη που μας εκανε στα μπροστινα ελατηρια WP και κατα δευτερον επειδη εχει στην κατοχη του διαγνωστικο abs για το vstrom!
Oσο αφορα τα service των 6-12.000 κυμαινετε στα ιδια με τους υπολοιπους (ρακκα-πρεβεδουρακη)
Και επειδη βλεπω διαφορα σχολια που κανουν λογο για διαφορα 4-5-6-7 ευρω εχω να πω μονο το εξης: Ελεος

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Να σας συστησω και το μωρο μου! Η Pikatsu μου!   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 15 2010, 15:49

Να σας συστησω και το μωρο μου! Η Pikatsu μου!

http://yfrog.com/45dsc00030gdj


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NARCISSUS στις Τρι Ιουν 15 2010, 15:56, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 15 2010, 15:55

NARCISSUS έγραψε:
Να σας συστησω και το μωρο μου! Η Pikatsu μου!

Για κάνε μπάνιο την καλή σου ,και πέρνα αύριο απ' το καφέ να την γνωρίσουμε!
Νόστιμη φαίνετε πάντως! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 15 2010, 16:03

κανονιστε να βρω κανεναν. μην ψαχνω να σας βρω! ειμαι και (νεος)....! felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 15 2010, 16:33

NARCISSUS έγραψε:
κανονιστε να βρω κανεναν. μην ψαχνω να σας βρω! ειμαι και (νεος)....! felix

Μην στεναχωριέσε αδερφέ μου,θα μας αναγνωρίσεις πολύ εύκολα!
Είμαστε όλοι ομορφόπαιδα xexe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 15 2010, 19:46

παρε μια ιδέα εδώ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f15/topic-t1910-15.htm

εεεε κι αμα χαθεις ...μαλλον σε αλλο μαγαζι θα χεις μπει!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 48
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 11:17

NARCISSUS έγραψε:
Να σας συστησω και το μωρο μου! Η Pikatsu μου!

http://yfrog.com/45dsc00030gdj

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 434624 Ωπ και άλλη κίτρινη σφίγγα!!!!!!

Υπάρχει και μία στη Θρακη......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15 2010, 20:32

Aπο τις 10 Ιουλίου έχει ανοίξει στη Θεσσαλονλικη
MEGA STORE BAZAAR FACTORY OUTLET.

DAINESE-ARAI-SHOEI-RICHA-GIVI-KAPPA-ALPINESTAR-SIDI-SPIDI-SHARK και διάφορα άλλα.
Δεν έχετε να χάσετε τίποτα.Κάντε μία βόλτα.
Ο υπέυθυνος είναι ο mr Κώστας.
ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ: ΟΔΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΜΕ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΩΝΙΑ.ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΞΙΑ ΜΕΡΙΑ - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ


Ενα μικρό παράδειγμα: μποτάκι dainese (bogoda),το βρηκα 40 € πιο μκάτω απο τα μαγαζία του κέντρου. affraid


πηγή:kakto

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: MEGA STORE BAZAAR-FACTORY OUTLET ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19 2010, 18:23

Το μεταφέρω απο εδω.
Aπο τις 10 Ιουλίου έχει ανοίξει στη Θεσσαλονλικη
MEGA STORE BAZAAR FACTORY OUTLET.
ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Daines10
DAINESE-ARAI-SHOEI-RICHA-GIVI-KAPPA-ALPINESTAR-SIDI-SPIDI-SHARK και διάφορα άλλα.
Δεν έχετε να χάσετε τίποτα.Κάντε μία βόλτα.
Ο υπέυθυνος είναι ο mr Κώστας.
ΔΙΕΥΘYΝΣΗ: Οδός Εθνικής Αντιστάσεως 3 με Αιγαίου γωνία.(Απο την δεξιά μεριά του δρόμου.

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Iiiii_10


Ενα μικρό παράδειγμα: μποτάκι dainese (bogoda),το βρηκα 40 € πιο φθηνά απο τα μαγαζία του κέντρου.


πηγή:kakto


narcissus έγραψε:
……κοπέλια επιβεβαιώνω και εγώ….
π.χ...................................................
Dainese μπουφάν καλοκαιρινό 179 euro
Shoei κράνος x-spirit μαύρο 420 euro
Και πολλά άλλα………τρεχάτε γιατί τελειώνουν...................










Έχει επεξεργασθεί από τον/την kopeli στις Δευ Ιουλ 19 2010, 22:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19 2010, 21:15

Καλα το ειχε παρει το ματι μου αυτο το μαγαζι...
Αντε να παμε καμια βολτα! :trexATEEEE:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ XENON   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 23 2010, 09:33

ΠΡΟΟΟΟΟΣΟΧΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΧΕΝΟΝ 8000Κ ΜΟΝΟ 90 ΕΥΡΑ ΤΡΕΞΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 23 2010, 10:03

Μάρκα?
Εγγύηση?
επιδέχονται ρύθμισης?
Τοποθετήση???

Ρωτάω πολλά???????
merci


Έχει επεξεργασθεί από τον/την narcissus στις Πεμ Σεπ 09 2010, 20:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 23 2010, 12:55

το κουτι γραφει HID εχω τα ιδια εδω και 8 μηνες κανενα προβλημα - εγγυηση 12 μηνες οι λαμπες δεν ρυθμιζονται μονο τα φαναρια - οσο για την τοποθετηση ειναι ευκολη μπορεις και μονος σου σε καλυψα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25 2010, 11:10

Καλησπερα.Απο που ρε παιδια αυτα τα xenon?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 27 2010, 07:44

εγω τα εχω .οποιος θελει 6973339613 jimis αν θελει καποιος απο βολο να το πει αμεσα γιατι την πεμπτη θα ειμαι εκει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 11:03

Σας ενημερώνω για ενα καταστημα ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΑΙ ΗΧΟΥ το οποίο βρισκεται ΒΟΣΠΟΡΟΥ 1+ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΤΟΥΜΠΑ ΠΙΣΩ ΑΠ ΤΗΝ ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΤΟΥ ΠΑΟΚ...με ονομασια SUPER SOUND ALARM (2310 949384 ) ...οπου προσφατα τοποθετησα Σύστημα multimedia στο αυτοκινητο ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ EBAY ...

εχω μιλησει με τα παιδια εκει και ενδιαφερονται να εχουν μια συνεργασια με το club μας.

Μου παρουσίασε μια μοναδα πολλαπλής παρακολουθησης οχηματος την οποια απο σεπτεμβρη θα την φοραει το Στρωματάκι μου....

επισης τοποθετει καθε ειδους συναγερμο και επισκευάζει τους meta και τους patrol που λιγο πολυ φοραμε ολοι μας....

οποιος ενδιαφερεται να παει ας χρησιμοποιήσει το ονομα μου η το vstrom Club.

(ζητάτε τον ΣΤΡΑΤΟ η τον ΣΤΕΛΛΙΟ )

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 06 2010, 23:33

Πήγε κανένας τωρα τελευταία για να δούμε τί παίζει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: