Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 37
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Φεβ 01 2011, 15:51

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 8117 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 8117 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 8117 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 8117 eee eee eee
felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Φεβ 08 2011, 09:59

kopeli έγραψε:

Eτσι ακριβώς,κάνει και ηλεκτρολογικά....ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Electr10

Γι αυτό είμαστε καμμένοι! What a Face
Και μου το έλεγαν όταν είμουν μικρός "μην χώνεις τα χέρια σου οπου να 'ναι.Κάνει ΤΖΙΖ" Laughing

Μιλήσαμε με Ηλία,μάλλον θα το ξανασκεφτεί το θέμα θερμενόμενα.
Είδε τα baraccuda και άλλαξε γνώμη.... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Φεβ 14 2011, 20:10

Σήμερα μιας και γιορτή ερωτευμένων είπαμε εγω και ο φίλος Γιάννης (giannis pap),
να κάνουμε κανα δωράκι τα μωρά..... I love you έτσι τα πήραμε καινούργια παπά.
Βάλαμε τα Dunlop TR 91.
Στα λίγα χιλιόμετρα της επιστροφής αν και πολύ νωρίς άρεσαν πολύ.
Μακάρι να μας αφήσουν τις καλύτερες εντυπώσεις και στην πορεία....
Η τιμή αυτών 225€ το ζεύγος.
Το κατάστημα οφείλω να αναφέρω οτι είναι εξυπηρετικότατο και οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες.
Απο οτι μου ανέφερε ο υπεύθυνος θα υπάρξει στο μελλον,μικρή τροποποίηση στις τιμές προσφοράς.

Να ευχαριστήσουμε το βόρειο κλιμάκιο για την προσπάθεια εύρεσεις προσφορών
και φυσικά τον Γιάννη (Jet-taxi) για την συγκεκριμένη επιλογή merci

Πάτρε και μια φωτό:
ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Okwheel

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xribabis

xribabis

Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/02/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Φεβ 16 2011, 01:51

Εψαξα έψαξα έψαξα για τα xenon, διάβασα τα άπαντα και λέω κομμάτια να γίνει ας βάλω κι εγώ. Προσωπικά έχω πάει στον Ζιακούλη ο οποίος μου πέρασε κανα 2 ηλεκτρονικά πραγματάκια στο μωρό μου αλλά όταν τον ρώτησα για xenon μου έδωσε μια τιμή 200 ευρώ με ένα χρόνο εγγύηση.Σαν πολλά να με φάνηκαν Smile Ποιανού ηλεκτρολόγου πιάνουν τα χέρια καλώδια να βάλει xenoudakia και όχι πωπούς;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JORDAN AFRICANOS
Member
Member
JORDAN AFRICANOS

Ηλικία : 55
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Φεβ 16 2011, 22:34

NIKOS VOUNOVIOS έγραψε:
NA MHN ANOIΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΙΑΚΟΥΛΗ!!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΠΛΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Ο ΤΥΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΠΑΚΟΛΑΤΖΗΣ ΚΑΙ @ΩΛΟΠΙΑΣΤΗΣ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟ ΑΠΛΑ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΟΝ!

φιλε μου καλε μη μπερδευεισ τον Ζιακουλη με τον Νικητακη.ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Φεβ 16 2011, 23:51

αχ εσυ ο απο πανω μας εκαψες παλι... Rolling Eyes δεν σε προλαβενω εγω ειμαι ακομα στην καμερα(παρελαβα σημερα)


κανε κανα χλμ να μας πεις εντυπωσεις.... bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 00:35

μεγειά τα λαστιχάκια, αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι τα ΤΡ-91 εδώ στην Αθήνα είναι τα μόνα κατα λίγο ακριβότερα κ εκεί πάνω σας είπαν αυτά μόνο κατά λίγο φτηνότερα...
Εδώ βρίσκουμε τα EXP 220 κ σε εσάς 250 κ το αντίστροφο με τα ντάνλοπ.Τι να πω? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 00:38

εντυπωσιακη ειναι και η διαφορα στα pirelli 210 αθηνα 250 θεσσαλονικη Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 01:51

υπό μια έννοια επαληθεύεται μια πληροφορία που έλεγε ότι τα παίρνουν όλα κοντά 130 το ζευγάρι οπότε επιλέγουν μόνοι τους ποια είναι τα καλά (λίγο ακριβότερα) κ ποια όχι...όσο για τους καταλόγους..γράφουν 2 φορές την χονδρική+φπα ή δεν ξέρω τι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 09:51

Ναι όντως υπάρχουν διαφορές στις τιμές-προσφορές μεταξύ Αθήνας-Θεσσαλονίκης.
Τι να πω δεν ξέρω.....μάλλον μας θεωρούν πιο φορτωμένους εδω πάνω. Laughing

Όπως λεει και ο Γιάννης μόνον στα ΤR-91 υπάρχει καλύτερη τιμή,η οποία δεν ξέρουμε
για πόσο καιρό θα ισχύει,μιας και περιμένω να μάθω τιμή για τα RA 2 και πιθανές αλλλαγές
στις υπόλοιπες προσφορές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 10:12

bozosd έγραψε:
Ναι όντως υπάρχουν διαφορές στις τιμές-προσφορές μεταξύ Αθήνας-Θεσσαλονίκης.
Τι να πω δεν ξέρω.....μάλλον μας θεωρούν πιο φορτωμένους εδω πάνω. Laughing

Όπως λεει και ο Γιάννης μόνον στα ΤR-91 υπάρχει καλύτερη τιμή,η οποία δεν ξέρουμε
για πόσο καιρό θα ισχύει,μιας και περιμένω να μάθω τιμή για τα RA 2 και πιθανές αλλλαγές
στις υπόλοιπες προσφορές...
Παιδιά ο θαλασσουδης δεν είναι και ο ποιο φτηνός στην θεσσαλονικη..
Να ξέρετε οπως θα το έχετε καταλάβει κιόλας οτι προωθεί αρκετά τα dunlop και τα anakee (michelin),βεβαια ύστερα απο τα προβλήματα που αντιμετώπισα με τα dunlop απο το ιδιο κατάστημα πλέον έβαλα μυαλό!Αν δεν πάθεις δεν μαθαίνεις!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 11:29

Κατόπιν επικοινωνίας με το O.k wheel η προσφορές ελαστικών του καταστήματος προς εμάς
έχουν μικροτροποποιηθεί εν συγκρίσει με τις περσινές που είχε πάρει ο φίλος Γιάννης (Jet-taxi).
Κάποιες πήραν τα πάνω τους, κάποιες τα κάτω τους και κάποιες παρέμειναν όπως είχαν.

1. Dunlop TR-91 = 235 €

2. Dunlop roadsmart = 235 €

3. Continental Trial Attack = 230 €

4. Continental Road Attack 2 = 250 €

5. Michelin Anakee 2 = 250 €

6. Metzeler Tourance EXP = 250 €

7. Pirelli Scorpion Trail = 240 €

8. Bridgestone Battle Wing BW-501/502 = 240 €

Επίσης δώθηκε και προσφορά για φρένα FERODO.

Εμπρός ενισχυμένα: 25 € το ζευγάρι (δηλαδή 25 Χ 2 =50 € μπροστινός τροχός).
Πίσω ενισχυμένα: 25 € το ζευγάρι.

Εμπρός απλά: 20 € το ζευγάρι (20 Χ 2 =40 €).
Πίσω απλά: 20 € το ζευγάρι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 12:50

bozosd έγραψε:
Κατόπιν επικοινωνίας με το O.k wheel η προσφορές ελαστικών του καταστήματος προς εμάς
έχουν μικροτροποποιηθεί εν συγκρίσει με τις περσινές που είχε πάρει ο φίλος Γιάννης (Jet-taxi).
Κάποιες πήραν τα πάνω τους, κάποιες τα κάτω τους και κάποιες παρέμειναν όπως είχαν.

1. Dunlop TR-91 = 235 ?

2. Dunlop roadsmart = 235 ?

3. Continental Trial Attack = 230 ?

4. Continental Road Attack 2 = 250 ?

5. Michelin Anakee 2 = 250 ?

6. Metzeler Tourance EXP = 250 ?

7. Pirelli Scorpion Trail = 240 ?

8. Bridgestone Battle Wing BW-501/502 = 240 ?

Επίσης δώθηκε και προσφορά για φρένα FERODO.

Εμπρός ενισχυμένα: 25 ? το ζευγάρι (δηλαδή 25 Χ 2 =50 ? μπροστινός τροχός).
Πίσω ενισχυμένα: 25 ? το ζευγάρι.

Εμπρός απλά: 20 ? το ζευγάρι (20 Χ 2 =40 ?).
Πίσω απλά: 20 ? το ζευγάρι.

οΚ bozos!!
Well done!
Μια επισημανση,
Οποιος βαλει ferodo τακακια να ξερει οτι σφυριζουν αρκετα το καλοκαιρι,επισης τα anakee της Michelin να τα προτιμησει αυτος που εχει transalp,οχι vstrom!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Storm_N

Storm_N

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 08/11/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 19 2011, 11:37

χθες δημιουργηθηκε ενα προβλημα με τα φώτα μου και πηγα στον Αραμπατζη, που βρισκεται στην Αιγαίου στην Καλαμαρια. Με εξυπηρέτησε ο Κωστας. Ηταν προσεκτικος και το προβλημα λύθηκε. Το συγκεκριμενο μαγαζί (πρωτη φορα πηγα) κάνει και σερβις .
Η τιμή ήταν φυσιολογική για 2 ώρες δουλειας.

έμεινα ευχαριστημενος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 19 2011, 16:52

Storm_N έγραψε:
χθες δημιουργηθηκε ενα προβλημα με τα φώτα μου και πηγα στον Αραμπατζη, που βρισκεται στην Αιγαίου στην Καλαμαρια. Με εξυπηρέτησε ο Κωστας. Ηταν προσεκτικος και το προβλημα λύθηκε. Το συγκεκριμενο μαγαζί (πρωτη φορα πηγα) κάνει και σερβις .
Η τιμή ήταν φυσιολογική για 2 ώρες δουλειας.

έμεινα ευχαριστημενος.

OK

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 19 2011, 17:16

vezouvios έγραψε:
bozosd έγραψε:
Ναι όντως υπάρχουν διαφορές στις τιμές-προσφορές μεταξύ Αθήνας-Θεσσαλονίκης.
Τι να πω δεν ξέρω.....μάλλον μας θεωρούν πιο φορτωμένους εδω πάνω. Laughing

Όπως λεει και ο Γιάννης μόνον στα ΤR-91 υπάρχει καλύτερη τιμή,η οποία δεν ξέρουμε
για πόσο καιρό θα ισχύει,μιας και περιμένω να μάθω τιμή για τα RA 2 και πιθανές αλλλαγές
στις υπόλοιπες προσφορές...
Παιδιά ο θαλασσουδης δεν είναι και ο ποιο φτηνός στην θεσσαλονικη..
Να ξέρετε οπως θα το έχετε καταλάβει κιόλας οτι προωθεί αρκετά τα dunlop και τα anakee (michelin),βεβαια ύστερα απο τα προβλήματα που αντιμετώπισα με τα dunlop απο το ιδιο κατάστημα πλέον έβαλα μυαλό!Αν δεν πάθεις δεν μαθαίνεις!



τι προβλημα ειχες με τα dunlop??ολα μαπα ειναι για μας ρε γμτ??


εγω νομιζω παλι οτι αναλογος με τις πωλησεις τους παει και η τιμη... Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 19 2011, 21:07

shadow.gr. έγραψε:

εγω νομιζω παλι οτι αναλογος με τις πωλησεις τους παει και η τιμη... Neutral


Γεγονός είναι πάντως,πως διαφορετικές ποσότητες εμπορεύται ένας Αθηναίος λαστιχάς
απ' οτι ένας της Θεσσαλονίκης με συνέπεια να κερδίζει ο πρώτος και διαφορετικές τιμές.
Επίσης οι Θεσσαλονικείς λαστιχάδες απ' όσο λένε,παίρνουν τα λάστιχα μέσω Αθήνας
επιβαρύνοντας τους και με κάποια μεταφορικά.


Υ.Γ Έχουμε μια πρόταση εμείς οι Θεσσαλονικείς(και οχι μόνο),απ' τον κ. Θαλασσούδη
υπεύθυνο του καταστήματος ok wheel,κατόπιν κοινής συννενόησης να μαζευτούμε όσοι
το επιθυμούμε στο κατάστημα του και να κάνουμε συζήτηση με θέμα το ελαστικό.
Νομίζω πως είναι μια καλή πρόταση και ευκαιρία να ακούσουμε και πιθανόν να μάθουμε
κάποια επιπλέον πράγματα που αφορούν τα ελαστικά των δίτροχων.
Αν νομίζετε πως υπάρχει ενδιαφέρον το δρομολογούμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 19 2011, 22:28

bozosd έγραψε:
Υ.Γ Έχουμε μια πρόταση εμείς οι Θεσσαλονικείς(και οχι μόνο),απ' τον κ. Θαλασσούδη
υπεύθυνο του καταστήματος ok wheel,κατόπιν κοινής συννενόησης να μαζευτούμε όσοι
το επιθυμούμε στο κατάστημα του και να κάνουμε συζήτηση με θέμα το ελαστικό.
Νομίζω πως είναι μια καλή πρόταση και ευκαιρία να ακούσουμε και πιθανόν να μάθουμε
κάποια επιπλέον πράγματα που αφορούν τα ελαστικά των δίτροχων.
Αν νομίζετε πως υπάρχει ενδιαφέρον το δρομολογούμε....
Καλή πρόταση Δημήτρη.Θα ηταν καλο να πάρει παραμάσχαλα μερικά ελαστικά και να έρθει αυτός σε μια συνάντηση της Τετάρτης και να τα πούμε απο κοντα,κατι σαν σεμινάριο για εμάς και πωλήσεις-διαφήμιση για αυτόν.Πρέπει να πιέσουμε κι'αλλο τις τιμές γιατί οντος υπάρχει μεγάλη διαφορά με Αθήνα και Καβάλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 19 2011, 23:00

kopeli έγραψε:
bozosd έγραψε:
Υ.Γ Έχουμε μια πρόταση εμείς οι Θεσσαλονικείς(και οχι μόνο),απ' τον κ. Θαλασσούδη
υπεύθυνο του καταστήματος ok wheel,κατόπιν κοινής συννενόησης να μαζευτούμε όσοι
το επιθυμούμε στο κατάστημα του και να κάνουμε συζήτηση με θέμα το ελαστικό.
Νομίζω πως είναι μια καλή πρόταση και ευκαιρία να ακούσουμε και πιθανόν να μάθουμε
κάποια επιπλέον πράγματα που αφορούν τα ελαστικά των δίτροχων.
Αν νομίζετε πως υπάρχει ενδιαφέρον το δρομολογούμε....
Καλή πρόταση Δημήτρη.Θα ηταν καλο να πάρει παραμάσχαλα μερικά ελαστικά και να έρθει αυτός σε μια συνάντηση της Τετάρτης και να τα πούμε απο κοντα,κατι σαν σεμινάριο για εμάς και πωλήσεις-διαφήμιση για αυτόν.Πρέπει να πιέσουμε κι'αλλο τις τιμές γιατί οντος υπάρχει μεγάλη διαφορά με Αθήνα και Καβάλα....

Μιχάλη μου,δεν ξέρω κατα πόσο θα ήταν εφικτό αλλά και σωστό να κάνουμε ένα τέτοιου τύπου σεμινάριο μέσα σε καφέ.
Πιστεύω πως αν το οργανώσουμε λιγάκι θα βολέψει σε αρκετούς να βρεθούμε στον δικό του καταλληλότερο χώρο.

Όσο για τις τιμές,απ'την μεριά την δική μου έγινε οτι ήταν δυνατό για το καλύτερο της προσφοράς.
Αναφέρθηκα στις διαφορές της Αθήνας με ανάλυση τιμών,αλλά δυστυχώς δεν μπορέσαμε να πάρουμε ίσες τιμές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 20 2011, 00:00

Συμφωνω με τον Δημητρη για την παρουσιαση οσον αφαορα το μερος..
Ειναι πολυ καλη ιδεα αλλα κομματι δυσκολο να γινει στον καφε..
Στο καταστημα τους η σε δικο μας χωρο θα ηταν καλυτερα νομιζω..
Για τις τιμες παντως, δεν ξερω τι παιζει με Αθηνα αλλα για Καβαλα ραδιο αρβυλα (τουλαχιστον πλεον) οι φτοινες τιμες..
270 gia road attack 2 και
260 για dunlop roadsmart
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 50
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 20 2011, 08:10

kopeli έγραψε:

Πρέπει να πιέσουμε κι'αλλο τις τιμές γιατί οντος υπάρχει μεγάλη διαφορά με Αθήνα και Καβάλα....

και τον Πρεσβευτή των Βορείων (LORDOS) εμένα δηλαδή τι με έχετε μπρε ???
Μπορώ να μάθω τιμές όταν πάω με το καλό στην Καβάλα.

Υ.Γ Ξέρουμε κάποιο μαγαζί στην Καβάλα ??? η γενικώς έτσι ακούστηκε ???

και το απαραίτητο σπαμάκι.......
Υ.Γ 2 Θα ακολουθήσει τις προσεχείς ημέρες μάθημα "ΚΑΝΟΝΕΣ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΩΝ" με εισηγητή ποιόν άλλον.... τον SALONIK !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 20 2011, 10:20

shadow.gr. έγραψε:
vezouvios έγραψε:
bozosd έγραψε:
Ναι όντως υπάρχουν διαφορές στις τιμές-προσφορές μεταξύ Αθήνας-Θεσσαλονίκης.
Τι να πω δεν ξέρω.....μάλλον μας θεωρούν πιο φορτωμένους εδω πάνω. Laughing

Όπως λεει και ο Γιάννης μόνον στα ΤR-91 υπάρχει καλύτερη τιμή,η οποία δεν ξέρουμε
για πόσο καιρό θα ισχύει,μιας και περιμένω να μάθω τιμή για τα RA 2 και πιθανές αλλλαγές
στις υπόλοιπες προσφορές...
Παιδιά ο θαλασσουδης δεν είναι και ο ποιο φτηνός στην θεσσαλονικη..
Να ξέρετε οπως θα το έχετε καταλάβει κιόλας οτι προωθεί αρκετά τα dunlop και τα anakee (michelin),βεβαια ύστερα απο τα προβλήματα που αντιμετώπισα με τα dunlop απο το ιδιο κατάστημα πλέον έβαλα μυαλό!Αν δεν πάθεις δεν μαθαίνεις!



τι προβλημα ειχες με τα dunlop??ολα μαπα ειναι για μας ρε γμτ??


εγω νομιζω παλι οτι αναλογος με τις πωλησεις τους παει και η τιμη... Neutral




τελικα τα προβλημα ειχες με τα dunlop??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 20 2011, 13:34

shadow.gr. έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:
vezouvios έγραψε:
bozosd έγραψε:
Ναι όντως υπάρχουν διαφορές στις τιμές-προσφορές μεταξύ Αθήνας-Θεσσαλονίκης.
Τι να πω δεν ξέρω.....μάλλον μας θεωρούν πιο φορτωμένους εδω πάνω. Laughing

Όπως λεει και ο Γιάννης μόνον στα ΤR-91 υπάρχει καλύτερη τιμή,η οποία δεν ξέρουμε
για πόσο καιρό θα ισχύει,μιας και περιμένω να μάθω τιμή για τα RA 2 και πιθανές αλλλαγές
στις υπόλοιπες προσφορές...
Παιδιά ο θαλασσουδης δεν είναι και ο ποιο φτηνός στην θεσσαλονικη..
Να ξέρετε οπως θα το έχετε καταλάβει κιόλας οτι προωθεί αρκετά τα dunlop και τα anakee (michelin),βεβαια ύστερα απο τα προβλήματα που αντιμετώπισα με τα dunlop απο το ιδιο κατάστημα πλέον έβαλα μυαλό!Αν δεν πάθεις δεν μαθαίνεις!



τι προβλημα ειχες με τα dunlop??ολα μαπα ειναι για μας ρε γμτ??


εγω νομιζω παλι οτι αναλογος με τις πωλησεις τους παει και η τιμη... Neutral




τελικα τα προβλημα ειχες με τα dunlop??

vezouvios έγραψε:

Tι εννοω επικινδυνα??
Επικινδυνα εννοω οταν εισαι στο τσακ να χασεις τον ελεγχο απο το κουνημα.
Στην αρχη θεωρησα οτι φταιει η βαλιτσα η εγινε καποιο λαθος στην ζυγοσταθμιση,αλλα εκανα λαθος.
Πηγα ξανα στο okwheel τα τσεκαρανε (ΖΥΓΟΣΤΑΘΜΙΣΗ),εβγαλα την βαλιτσα ξανα τεστ στο δρομο και παλι τα ιδια!!
Μου αλλαξανε το εμπρος ελαστικο με καινουργιο,αλλα το προβλημα υπηρχε,
Τεσπα το λαστιχο μεχρι τα 130-140 ηταν καλο,απο εκει και περα τα πραγματα ηταν τραγικα!



Εδω η συζήτηση

http://vstromhellas.forumgreek.com/t12475p30-topic



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 20 2011, 16:13

Mητσο ευχαριστώ που παρεθεσες το μυνημα μου προς απάντηση στον shadow.
Οσο άφορα το σεμινάριο που σου πρότεινε ο θαλασσουδης το βρίσκω λιγο περιττό.
Δεν υπάρχει καλύτερο μέρος απο το φόρουμ για να μάθεις σχετικά με τα ελαστικά.!!
Τι εννοώ με αυτο?
Εδώ οι περισσότεροι εχουν δοκιμασει διαφορες μαρκες και τύπους ελαστικών στα vstrom τους ,οπότε μεταφέρουν τις εμπειρίες τους καθώς και τα πλεονεκτήματα-μειονεκτήματα τους στους ελληνικούς δρόμους καθως και στην συμπεριφορά τους στα VSTROM τους!
Οπως για παράδειγμα εσυ που τοποθέτησες τα dunlop,σε λιγες μέρες και αφου το ελαστικό σου εχει στρωθεί,θα μας μεταφέρεις τις εντυπωσεις σου και μάλιστα απο 1ο χέρι οπωτε εμεις που θα διαβάσουμε τις κριτικές σου θα σχηματίσουμε μια γνώμη για τα ελαστικα σου και αυτος που ενδιαφερεται για την αγορα τους θα ξερει τι θα αντιμετωπισει!!
Ο θαλασσουδης και ο καθε Χ,Ψ που πουλάει ελαστικά τα οποια δεν τα εχει δοκιμάσει πανω σε Vstrom δεν μπορεί να με πείσει έμενα προσωπικά οτι αυτά που προτείνει ειναι και τα καλύτερα για τα vstrom,μπορεί πάνω σε ενα CBF τα ελαστικά που προτείνει να ξεσκίζουν,αλλα πάνω στα vstrom να ειναι για πέταμα και αυτο ειναι λογικο καμια φορα!
Ο Θαλασσουδης ειναι έμπορος και θέλει να κάνει την δουλειά του,Να πουλησει,και θα πουλήσει αυτα που του αποφέρουν μεγαλύτερο κέρδος!(εμποριο)
Ο συγκεκριμένος βγάζει περισσότερο κέρδος στις πωλήσεις απο τα Dunlop και αυτο ειναι γνωστό σε πάρα πολλούς που έχουν συνεργαστεί μαζι του,δεν ειναι τυχαίο που σε οποιον εχει πάει του προτείνει DUNLOP!
Τώρα εαν θέλετε να κανουμε ενα σεμινάριο για το πως λειτουργεί ενα ελαστικό,για το πότε ειναι ποιο ζεστό και πότε είναι κρύο κτλ κτλ αυτό ειναι άλλο θέμα!Αλλα και πάλι ευτυχώς το διαδίκτυο είναι πλούσιο σε πληροφορίες και αυτός που ενδιαφέρεται να μάθει τα βρίσκει εύκολα!
Έχουν γίνει άπειρες συζητήσεις στα διάφορα μοτοσυκλετιστικα φορουμ για τα ελαστικά,ψάξτε το λίγο,μαζέψτε πληροφορίες ο καθένας και απο λίγο και φέρτε τες στον καφέ τις τετάρτης να κάνουμε απο μονοί μας ένα σεμινάριο!
Υ.Σ Τα παραπάνω ειναι καθαρά προσωπική μου γνώμη !!!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 20 2011, 20:30

Ηλία μου έχεις απόλυτο δίκιο που αναφέρεσαι στην δύναμη του φόρουμ,μιας και είναι
απ'τους καλύτερους δασκάλους και συλλέκτης πληροφοριών.
Φυσικά ο καθένας μας θα διαβάσει και θα πάρει τις πληροφορίες και γνώμες που χρειάζετε
απο την ομάδα των ανθρώπων που συσχετίζετε και στο τέλος θα κρίνει το καλύτερο για αυτόν.

Στην ενδεχόμενη συνάντηση για την οποία συζητάμε,σαφώς και το κυρίως θέμα θα ήταν το ελαστικό,
η συμπεριφορά του,η ζωη του,η σωστή του χρήση και συμπεριφορά,ο χαρακτήρας αναλόγου τύπου και πολλά άλλα
και σε καμιά περίπτωση δεν θα κουβεντιάζαμε για το πιο είναι το καλύτερο ελαστικό για την συγκεκριμένη μηχανή.

Όπως και αν έχει το θέμα το συζητάμε και βλέπουμε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: