Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Απρ 30 2010, 18:44

Παιδιά νομίζω ότι το συγκεκριμένο θέμα πρέπει να φύγει από τις βελτιώσεις - αξεσουάρ και να μπει στην Γενική συζήτηση!!!!.-

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 8117 ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 8117 ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 8117 ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 8117 ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 8117

Κατά τα άλλα ένα θα πώ ο TomK8ww νομίζω έχει δώσεις όλες τις σωστές απαντήσεις !!!!

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 482447
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Απρ 30 2010, 19:28

mes έγραψε:
Δεν κρυφτηκαν απλα κουραστηκαν να διαβαζουν τα ΜΕΓΑΛΑ γραμματα σου
χαλαρωσε και το τεστ σου δεν ειναι και κανενα επιστημονικο εγχειρηδιο
διαβασε και παλαιοτερες αναφορες μου αμα θες επιστημονικες εξηγησεις
Δεν χρειάζομαι εξηγήσεις από σένα,διότι δεν σε γνωρίζω καν.Στα 36χρόνια δουλειάς μου(στα μεγαλύτερα εργοστάσια της Ελλάδας),κουβεντιάζονας με χημικούς-μηχανικούς και όχι μόνο(πάντα για το θέμα),και περαστικός από μερικά racing-team,και με συνομιλίες με μηχανικούς της F3,οι οποίοι αγόραζαν λάδια απ το βενζινάδικο(ναι,όσο και αν σου φανεί περίεργο),αποφάσισα μ αυτά που άκουγα εδώ μέσα,να γράψω 2 πράγματα,για να ανοίξω μερικά μάτια (σε όσους θέλουν φυσικά)
ΑΝ εσύ τώρα(και ο οποισδήποτε) αμφισβητεί το παραπάνω τεστ.............. δικαίωμα του.Το είπαμε από την πρώτη σελίδα ότι λάδια αλλάζει ο καθένας όποτε γουστάρει,ποιός βγαίνει να αποδείξει όμως αυτά που λέει ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Απρ 30 2010, 19:53

Ξαναδιαβασα ολο το post δε βρηκα καμια χημικη αναλυση λαδιων παρα μονο αυτο το τεστ.4 σελιδες πριν λεγαμε για το ντελαβαλ να προσθεσω οτι το λαδι ΔΕΝ παθαινει τιποτα τα προσθετα την πατανε γι'αυτο και τα προσθετουν χυμα στα καραβια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Απρ 30 2010, 21:00

mes έγραψε:
Ξαναδιαβασα ολο το post δε βρηκα καμια χημικη αναλυση λαδιων παρα μονο αυτο το τεστ.4 σελιδες πριν λεγαμε για το ντελαβαλ να προσθεσω οτι το λαδι ΔΕΝ παθαινει τιποτα τα προσθετα την πατανε γι'αυτο και τα προσθετουν χυμα στα καραβια.

απο ποτε????? scratch scratch scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Απρ 30 2010, 22:06

αφαιρεστε τα εγω σας από την συζητηση ρε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας

Λεωνίδας

Ηλικία : 54
Τόπος : Λαμία
Registration date : 07/11/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Απρ 30 2010, 23:16

tazakos έγραψε:
αφαιρεστε τα εγω σας από την συζητηση ρε

+1

Παρακαλουμε οτι εχετε να πειτε να το στηριζετε με επιχειρηματα και πιστευω οτι ειμαστε αρκετα νοημονες για να
βγαλουμε τα συμπερασματα μας. merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μάης 01 2010, 11:07

Taz εχεις δικιο
με τα λαδια των πλοιων παντα αυτο γινοτανε ποσοτικη αναλυση και μετα τα προσθετανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μάης 02 2010, 22:49

mes έγραψε:
Taz εχεις δικιο
με τα λαδια των πλοιων παντα αυτο γινοτανε ποσοτικη αναλυση και μετα τα προσθετανε

μαγκες δεν ξερω τι γινετε στην βιομηχανια στην στερια αλλα στα πλοια εχουμε ποιοτικους ελεγχους με αναλυση καθε τριμηνο των λαδιων.
τα οποια αντικαθιστανται και μονο , αν βρεθουν αναμεμειγμενα με καυσιμο.
αν εχουν νερο,εξανθρακωματα και αν μπορει να γινει τοτε φυγοκεντριζονται.
για οτιδηποτε αλλο απλα αντικαθιστανται ολα.
ουτε προσθετα ουτε μισα-μισα ουτε τιποτα.
αυτα για να σταματησουν οι ανακριβειες.
ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μάης 02 2010, 23:42

proedre σε εμπιστευομαι οτι λεω το λεω απο φιλο που δουλευει στο χημειο της shell στα λαδια και κανει ποσοτικες αναλυσεις σε λαδια πλοιων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 12:36

VAGOS O PROEDRAS έγραψε:


μαγκες δεν ξερω τι γινετε στην βιομηχανια στην στερια αλλα στα πλοια εχουμε ποιοτικους ελεγχους με αναλυση καθε τριμηνο των λαδιων.
τα οποια αντικαθιστανται και μονο , αν βρεθουν αναμεμειγμενα με καυσιμο.
αν εχουν νερο,εξανθρακωματα και αν μπορει να γινει τοτε φυγοκεντριζονται.
για οτιδηποτε αλλο απλα αντικαθιστανται ολα.
ουτε προσθετα ουτε μισα-μισα ουτε τιποτα.
αυτα για να σταματησουν οι ανακριβειες.
ευχαριστω.
+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 14:14

1.tom τι δουλεια κανεις??
2.εχει καποιος να μας πει με στοιχεια και οχι τριχες γιατι το λαδι μετα τις 3000 χλμ κοπαναει το σασμαν αφου λετε δεν χανει τις ιδιοτητες του??(και το λαδι τις φριτεζας δεν χανει τις ιδιοιτητες του αλλα καθε 2 τηγανιες αλλαζεις)
3.τελικα μετα απο 1 χρονο πρεπει να αλλαζετε το λαδι η οχι??χανει τις ιδιοτητες του??
4.το motul5100 με το αντιπρωσοπιας ειναι ιδιο η οχι??



για να αφηνουμε και τα εγω στην ακρη.....

δεν εχω συνεργειο
δεν πουλαω λαδια
αλλαγη κανω καθε 3000χλμ και μετα τα λαδια τα βαζω σε μια υδραυλικη πρεσσα που εχω.
μηχανολογος προγραματιστης cnc τελειωσα και εχω μηχανουργειο.....
και ειμαι καλα...χαχαχαχα
απλα εχω ορεξη για μαθηση.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 14:20

...και κατι ακομα οταν μου εφεραν καινουργειο μοτερ στο αμαξι (ονοματα δεν λεμε οποιος θελει με πμ) η μαμα του ελεγε αλλαγη καθε 60.000 χλμ. (και ελεγε αλλο λαδι απο αυτο που βαζουν η εδω)και πληροφοριες στις εκαστοτε αντιπρωσοπιες....

ναι καλα ακουσατε εδω λενε καθε 15.000 Exclamation



υ.γ. καποτε η νασα ειχε δειξει ενα 0-60 οπου κρατουσε επ αοριστον.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 16:43

shadow.gr. έγραψε:


υ.γ. καποτε η νασα ειχε δειξει ενα 0-60 οπου κρατουσε επ αοριστον.....
Question Exclamation Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 17:15

Ποιος ήρθε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 17:21

shadow.gr. έγραψε:
...και κατι ακομα οταν μου εφεραν καινουργειο μοτερ στο αμαξι (ονοματα δεν λεμε οποιος θελει με πμ) η μαμα του ελεγε αλλαγη καθε 60.000 χλμ. (και ελεγε αλλο λαδι απο αυτο που βαζουν η εδω)και πληροφοριες στις εκαστοτε αντιπρωσοπιες....

ναι καλα ακουσατε εδω λενε καθε 15.000 Exclamation



υ.γ. καποτε η νασα ειχε δειξει ενα 0-60 οπου κρατουσε επ αοριστον.....
.........μήπως θυμάσε τι σάλος είχε ξεσπάσει με τα TDM ???????
στο εξωτερικό έλεγαν σέρβις κάθε 15000κμ,και εδώ έλεγαν κάθε 7000κμ(και καλά κλιματικές αλλαγές)..............όταν όμως μπήκαν και οι Ιταλοί στο παιχνίδι και μετά από πολλές μανούρες............το άλλαξαν και δω.
Κάποιος παλιός με TDM..........ίσως θυμάται το στόρυ (να μας το πει.........)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 17:23

Bretsos K2 έγραψε:
Ποιος ήρθε?
........
.....................άμα βγάλεις την προπέλα απ το άβαταρ..........................θα σου πω !!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 20:21

shadow.gr. έγραψε:
1.tom τι δουλεια κανεις??
1.......τραβεστί......................(αλήθεια λέω,ρώτα και τον kakto...)

shadow.gr. έγραψε:
.εχει καποιος να μας πει με στοιχεια και οχι τριχες γιατι το λαδι μετα τις 3000 χλμ κοπαναει το σασμαν αφου λετε δεν χανει τις ιδιοτητες του??(και το λαδι τις φριτεζας δεν χανει τις ιδιοιτητες του αλλα καθε 2 τηγανιες αλλαζεις)
2)αυτά τα λένε οι μαστοράντζες.....έχεις ρυθμίσει σωστά το αμπραγιάζ από κάτω ????......εμένα πάντως δεν κοπανάει.............,,όσο τώρα
γαι το λάδι της φριτέζαςLaughing, παρατήρησες τη μαμά όταν τηγανίζει ψάρια και έχει πολλά να τηγανίσει??? 🐱...........συμπληρώνει στο τηγάνι Idea


shadow.gr. έγραψε:
.τελικα μετα απο 1 χρονο πρεπει να αλλαζετε το λαδι η οχι??χανει τις ιδιοτητες του??3)
............δεν ξέρω.........αλλά από μικρή πείρα μου σε βάρκες μάλλον....ναι.

4
shadow.gr. έγραψε:
το motul5100 με το αντιπρωσοπιας ειναι ιδιο η οχι??
4)...........έτσι λένε................(στο τεστ πάντως εγώ,χρησιμοποιώ αντιπροσωπείας,για να δούμε και τι ψάρια πιάνει)



Question Question............έλυσα το κουίζ ??????????τι κερδίζω ?? Shocked
ααααααααααα και ξέχασα,άμα έχεις στοιχεία για το 0-60 Nasa κλπ.........βγάλτα,να μαθαίνουμε και εμείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 22:19

Η ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 N19768794067_6862 σας παρουσιαζει την ταινια ¨ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΛΑΔΙΑ

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Forfew



ΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠΠΠΠΠΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣ xapia xapia ΣΑΜΑΑΑΑΑΑΑΛΛΛΛΛΙΙΙΙΙΙΙ ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Samali1smKOOOOOOKKKKKKΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Kok
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 01:20

shadow.gr. έγραψε:
1.tom τι δουλεια κανεις??
2.εχει καποιος να μας πει με στοιχεια και οχι τριχες γιατι το λαδι μετα τις 3000 χλμ κοπαναει το σασμαν αφου λετε δεν χανει τις ιδιοτητες του??(και το λαδι τις φριτεζας δεν χανει τις ιδιοιτητες του αλλα καθε 2 τηγανιες αλλαζεις)
3.τελικα μετα απο 1 χρονο πρεπει να αλλαζετε το λαδι η οχι??χανει τις ιδιοτητες του??
4.το motul5100 με το αντιπρωσοπιας ειναι ιδιο η οχι??

Εγω ποτε θα γινω μανα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 09:24

Εγω πάντως απογοητεύτηκα!
10 σελίδες thread... διάβαζα ειρωνίες... σχόλια... περίμενα και εγώ ο Χριστιανός να μάθω την μεγάλη αλήθεια! Να δώ το φώς μου!
Και τι έμαθα? Για ένα αμφίβολο τέστ των 20ευρω, που μετράει χρωματικά την ποιότητα του λαδιού.
Μου θύμισε τα τεστ του ενυδρείου μου, που μετράνε νιτρώδη και νιτρικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 09:40

τι το ανατρεπτικό περίμενες? αν δεν υπάρχει θέμα δεν υπάρχει κ είδηση.
Εδώ δεν υπήρχε θέμα κ το δημιουργήσαμε...τα πράγματα είναι απλά...ο κατασκευαστής λέει αλλαγή κάθε 6000, άλλοι κατασκευαστές λένε κάθε 10000 κ άλλοι άλλα. Αυτό είναι ένας γενικός κανόνας ασφαλείας...κάποιοι τον τηρούν καποιοι τον ψιλοδιαφοροποιούν για να εξαφανίσουν τις τυχόν ανασφάλειές τους κ αλλάζουν συχνότερα.

Όταν πάντως η σουζούκι σου λέει λάδι κάθε 6000 η λογική λέει ότι θα έπρεπε να συζητάμε αν πρέπει να αλλάζουμε κάθε 8000 κ όχι κάθε 3000 ή 4000.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 15:10

MILT έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:
1.tom τι δουλεια κανεις??
2.εχει καποιος να μας πει με στοιχεια και οχι τριχες γιατι το λαδι μετα τις 3000 χλμ κοπαναει το σασμαν αφου λετε δεν χανει τις ιδιοτητες του??(και το λαδι τις φριτεζας δεν χανει τις ιδιοιτητες του αλλα καθε 2 τηγανιες αλλαζεις)
3.τελικα μετα απο 1 χρονο πρεπει να αλλαζετε το λαδι η οχι??χανει τις ιδιοτητες του??
4.το motul5100 με το αντιπρωσοπιας ειναι ιδιο η οχι??

Εγω ποτε θα γινω μανα;



για σενα δεν ξερω εγω παντως εγινα πατερας ξανα.... bounce bounce Very Happy


τομ εσας σας επιασε η κριση Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 15:31

andreasp έγραψε:
Εγω πάντως απογοητεύτηκα!
10 σελίδες thread... διάβαζα ειρωνίες... σχόλια... περίμενα και εγώ ο Χριστιανός να μάθω την μεγάλη αλήθεια! Να δώ το φώς μου!
Και τι έμαθα? Για ένα αμφίβολο τέστ των 20ευρω, που μετράει χρωματικά την ποιότητα του λαδιού.
Μου θύμισε τα τεστ του ενυδρείου μου, που μετράνε νιτρώδη και νιτρικά.

....................μάθε τι είναι το TUV..........και μετά .......αμφέβαλε όσο θέλεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 15:51

tazakos έγραψε:


Όταν πάντως η σουζούκι σου λέει λάδι κάθε 6000 η λογική λέει ότι θα έπρεπε να συζητάμε αν πρέπει να αλλάζουμε κάθε 8000 κ όχι κάθε 3000 ή 4000.


χωρίς λόγια
respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ   ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 17:19

TomK8ww έγραψε:
andreasp έγραψε:
Εγω πάντως απογοητεύτηκα!
10 σελίδες thread... διάβαζα ειρωνίες... σχόλια... περίμενα και εγώ ο Χριστιανός να μάθω την μεγάλη αλήθεια! Να δώ το φώς μου!
Και τι έμαθα? Για ένα αμφίβολο τέστ των 20ευρω, που μετράει χρωματικά την ποιότητα του λαδιού.
Μου θύμισε τα τεστ του ενυδρείου μου, που μετράνε νιτρώδη και νιτρικά.

....................μάθε τι είναι το TUV..........και μετά .......αμφέβαλε όσο θέλεις!!!

Ο TUV ειναι ένας οργανισμός αμφιβόλου ποιότητας, ο οποίος χαρακτήρισε το Ford Focus ώς το πιο αξιόπιστο αυτοκίνητο ανεξαρτήτου τιμής , 1 εώς 3 ετών.
Ταυτόχρονα, έχω μια διαμάχη με την Ford, καθώς και καταγγελία στο Υπουργείο Ανάπτυξης, όπως και 6σελίδες με 50 γραμμές οι κάθε σελίδα, με τα parts number που αλλαχτηκαν σε Ford Focus 1800.
Οπότε... pls! μην μου κάνεις μάθημα για τον TUV.
Ο TUV ειναι το χαρακτηριστικό παράδειγμα του "Και οι Γερμανοί! τα παίρνουν!"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 3500ΚΜ???..........ΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: