Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stavros77



Registration date : 10/11/2016

ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ   ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Icon_minitimeΠεμ Νοε 10 2016, 21:54

Καλησπέρα σας φίλοι vStromίτες και vStromίτισες...Θα ήθελα να ζητήσω την βοήθεια σας σε κάτι που με βασανίζει εδώ και καιρό.Ψάχνω πολύ καιρό και πιστεύω εδώ που είστε όλοι εσείς μαζεμένοι ίσως κάποιος έχει απάντηση.Εχω ενα vstrom 650 '10 με εξάτμιση yoshimura dual oval...¨Εχει σκουριάσει όμως το ταμπελάκι της και τα μισά γράμματα δεν φαίνονται και ψάχνω μήπως και υπάρχει τρόπος κάπως να βρω μόνο το ταμπελάκι.Αν υπάρχει κάτι υπ' όψην  παρακαλώ ενημερώστε με γιατί έχω απελπιστεί!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MicAn
Member
Member
MicAn

Ηλικία : 56
Τόπος : Γαλάτσι
Registration date : 17/07/2014

ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ   ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Icon_minitimeΠεμ Νοε 10 2016, 22:08

Νομίζω ότι δύσκολα θα βρεις το ταμπελάκι μόνο του ...

Εναλλακτικά θα σου πρότεινα αυτό

Το έχω δοκιμασμένο και αντέχει στις θερμοκρασίες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ   ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Icon_minitimeΠαρ Νοε 11 2016, 07:36

MicAn έγραψε:
Το έχω δοκιμασμένο και αντέχει στις θερμοκρασίες.
το έχεις βάλει πάνω στην εξάτμιση ή στο προστατευτικό της εξάτμισης;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MicAn
Member
Member
MicAn

Ηλικία : 56
Τόπος : Γαλάτσι
Registration date : 17/07/2014

ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ   ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Icon_minitimeΠαρ Νοε 11 2016, 11:27

Απευθείας πάνω στην εξάτμιση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SILOUANOS

SILOUANOS

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 09/06/2014

ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ   ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Icon_minitimeΠαρ Νοε 11 2016, 19:21

φίλε έχεις προσπαθησει να το καθαρίσεις ; θέλω να πω είσαι σίγουρος ότι είναι σκουριά;


εμένα στην ίδια εξάτμιση είχε κάνει σαν σκουρια στις απολήξεις αλλά εκεί που το πάω για πλυσιμο

μου το ετριψαν με μια αλοιφή και έγινε πάλι νικελ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ   ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Icon_minitimeΠαρ Νοε 11 2016, 19:30

MicAn έγραψε:
Απευθείας πάνω στην εξάτμιση.
goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ   ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Icon_minitimeΔευ Δεκ 12 2016, 13:40

https://www.aliexpress.com/item/auto-car-Aluminium-Heat-resistant-Motorcycle-Exhaust-Pipes-Decal-Sticker-Cool-Personality-Scorpio-Yoshimura-Universal-Stickers/32672704890.html?spm=2114.10010108.100009.5.J2xlWr&scm=1007.13482.37805.0&pvid=7f9d75bb-f613-4ee7-a5cd-61bf1d7f31a9&tpp=1

dead
geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: