Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αλλαγη εξατμισης?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
G.Ned

G.Ned

Registration date : 24/10/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 05 2014, 19:25

Καλησπερα παιδια..

Θα ηθελα να αλλαξω την εξατμιση μου διοτι δεν μου αρεσει ο ηχος που κανει η μανισια ..
Μου θυμιζει τρακτερ..Ισως κανω λαθος γιατι η προηγουμενη μηχανη μου ηταν Ζ750 με ολοσωμη akrapovic και ο ηχος της ηταν πολυ ωραιος και γλυκος..

Τι προτεινετε εσεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jef
Member
Member
Jef

Ηλικία : 45
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 28/10/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 05 2014, 19:37

σε νοιώθω γιατί είχα FZ6 και ο ήχος μετά τις 7.000 στροφές δεν μπορεί να συγκριθεί.
Ιδίως με το παλιό CB-400 με χειροποίητη στον LPA ...

αλλά από την άλλη ... με τίποτα πλέον δεν αλλάζω το ότι έχω τόσο ροπή χαμηλά και αλλάζω άνετα ταχύτητα στις 3.500 στροφές (αδιανόητο για το FZ6 εκτός αν είσαι σε κατηφόρα) Smile

τέλος πάντων, στο θέμα μας...
θα σου πρότεινα να πας και να ακούσεις κάποιο άλλο vstrom με κάποια επώνυμη για να ξέρεις τι θα ακούς.
Ο ήχος ενός 4 σε σειρά με τον 2 κυλινδρο σε V-90... καμία σχέση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 05 2014, 19:50

G.Ned έγραψε:
Καλησπερα παιδια..

Θα ηθελα να αλλαξω την εξατμιση μου διοτι δεν μου αρεσει ο ηχος που κανει η μανισια ..
Μου θυμιζει τρακτερ..Ισως κανω λαθος γιατι η προηγουμενη μηχανη μου ηταν Ζ750 με ολοσωμη akrapovic και ο ηχος της ηταν πολυ ωραιος και γλυκος..

Τι προτεινετε εσεις?

Γιώργο καλησπέρα και καλωσηρθες.Οντως η μαμά απο ήχο δεν λεει πολλά εχω μπει και γω στο ίδιο τρυπάκι με σένα και σκέφτομαι απο τη νέα χρονια να μου κάνω δώρο μια εξάτμιση.Το θέμα ειναι τι ήχο θέλεις να βγάζει και τι λεφτά μπορείς να διαθέσεις για την αγορά.Μιλαμε για ολόσωμη ή μονο για τελικό;

Πολλά παιδια εδω μέσα φοράνε τη Racetech τιμια εξάτμιση λογική τιμή με την προσφορά που μας κανει ο Παπαγιαννης ωραίος ήχος πανέμορφη εξωτερικά,αλλα ειναι στην Αθήνα δεν ξέρω αν μπορεί να στη στείλει Θεσσαλονίκη

Υπαρχουν πολλά πόστ σχετικά με εξατμίσεις ξεκινά το διάβασμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 42
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 05 2014, 19:55

Φιλε μου μη  συγκρινης την φουτσα με την βουρτσα!!
Αλλο το τετρακυλινδρο και αλλο ο πραγμα ο V!!!
Ακριβως οτι ειπε και ο φιλος απο πανω βρες ακουσε και οτι σου κανει!!!
Ο Παπαγιαννης στελνει Θεσσαλονικη ωστοσο ακου και ψαξου με το τι σου κανει!!
Μην κολλας στης επωνυμες μονο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 05 2014, 19:56

RACE TECH  φιλε μου (μαζι με kn φιλτρο αερα)

απλα τα σπαει τυποτα λιγοτερο ...................

μια ιδεα του οπτικου

Αλλαγη εξατμισης? V4b05yx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.Ned

G.Ned

Registration date : 24/10/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 05 2014, 19:57

Καταρχην , ευχαριστω για τις πληροφοριες παιδες..
Θα ηθελα ολοσωμη ειναι η αληθεια αλλα για να λειτουργει σωστα δεν θα πρεπει να προσθεσω και κατι ακομη?
Και αν εβρισκα κατι καλο σε τελικο μονο δεν θα ειχα προβλημα..Επισης σκεφτομαι και αν θα φαινεται ωραιο πανω στην συγκεκριμενη μηχανη λογω ογκου..Το λεω αυτο επειδη ενας φιλος εχει αλλαξη εξατμιση και δεν μου πολυ αρεσε , επειδη η μανισια ειναι και αυτη λιγο ογκωδες ..

Οπως και να εχει σας ευχαριστω και παλι..
Παντα γεροι και ορθιοι παλικαρια Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 05 2014, 19:57

Τη στελνει ανετα εδω εχει στειλει ηδη 2 τμχ στη Μυτιληνη στη Θεσ/νικη δε θα στειλει??Αποψη μου δες και σε lazer dual tech.Προσωπικα αυτην εχω και μου αρεσει πολυ ο μπασος ηχος που εχει.Ειναι βεβαια πιο ακριβη αλλα κατ εμε αξιζει πολυ.Ειναι
Αλλαγη εξατμισης? 451272 Αλλαγη εξατμισης? 451272 Αλλαγη εξατμισης? 451272 Αλλαγη εξατμισης? 451272

Αλλαγη εξατμισης? 77.4004.U
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SILOUANOS

SILOUANOS

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 09/06/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 05 2014, 20:19

φιλαρακι έχει τη remus ολοσωμη,πολυ όμορφη και ωραιος ηχος -

εγω την yoshimura ολοσωμη ,καλη τιμη ,ωραιος ηχος χωρις να κανει πολυ θορυβο,σκεψου και αυτη σα προταση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akistrevor

akistrevor

Ηλικία : 36
Τόπος : πατρα
Registration date : 03/08/2013

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 05 2014, 23:26

επειδη ο λογος ειναι κυριως οπτικος και ακουστικος,και ολες λιγο πολυ τα ιδια δινουν(για τελικο μιλαμε)
το ειχα βαλει στο αλλο θεμα θα το βαλω κι εδω:
αυτην την εξατμιση που με 160-170 ευρω ειναι σπιτι σου:
http://www.ebay.com/itm/Exhaust-DOMINATOR-OWAL-SUZUKI-DL-650-04-06-V-STROM-db-KILLER-/281348708118?pt=LH_DefaultDomain_212&hash=item4181b09716

η οποια κατ εμε εχει και γαμω τους ηχους:
https://www.youtube.com/watch?v=9MWbAZLH5Ic

εγω αυτην θα επαιρνα παντως..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την akistrevor στις Σαβ Δεκ 06 2014, 13:48, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aetos
Member
Member
aetos

Ηλικία : 63
Τόπος : Χολαργος-Λαγονησι-Πεντελη
Registration date : 12/12/2012

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΣαβ Δεκ 06 2014, 11:50

Αυτην εχω και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος https://www.youtube.com/watch?v=BZc4gCx8EJ4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.Ned

G.Ned

Registration date : 24/10/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 17:42

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες παιδες..Να δω τα οικονομικα μου και με το νεο ετος κατι θα κανω..
Να'στε παντα καλα Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 19:17

εμενα με γαργαλα η τσεπη και τρελενομαι για Remux Hexacone. γνωριζει κανεις τι γινεται? μπαινει με κόψιμο? φτιαχνει κανενας σωστες ενώσεις??\\

Αλλαγη εξατμισης? 25frh1x
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 20:14

Καλησπέρα Γιάννη εγω θα σ πω τη γνώμη μου

Προτιμώ την okami γιατί είναι πιο μικρή και όμορφη αλλα θα σου δώσω μια συμβουλή μακρυά από carbon και το γιατί θα το βρεις εδώ https://www.vstromhellasforum.com/t26066-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 20:21

το εχω διαβασει το συγκεκριμένο topic αλλα ο ερως είναι έρως...να μου πεις το ρισκάρεις? οχι βεβαια γιατι τα 700 δεν είναι για πέταμα. απο την άλλη δεν ξέρω αν βγαινει και σε αλλο υλικο η συγκεκριμενη (στη φωτο μονο το φινιρισμα αρχη και τελος ειναι καρμπον). την okami την εχω δει με χαλαει το ονομα της μου θυμιζει γιαπωνεζικα καρτουν και Power Rangers φαση.......... mouuuuuu mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanos650

thanos650

Τόπος : athens
Registration date : 30/08/2013

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 21:30

racetech δαγκωτό....οικονομική , κομμένη και ραμμένη στα μετρα της καλής μας... πολυχρησιμοποιημένη από τους περισσότερους.... μπάσος θόρυβος εκεί που τον χρειάζεσαι και στο ταξίδι ανεκτή..!! αυτά!!! geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 22:46

rafel7 έγραψε:
εμενα με γαργαλα η τσεπη και τρελενομαι για Remux HexaΑλλαγη εξατμισης?  border=" />cone. γνωριζει κανεις τι γινεται? μπαινει με κόψιμο? φτιαχνει κανενας σωστες ενώσεις??\\





ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ !!!!!!!!!!!!

Αλλαγη εξατμισης? Mrzuqg

Αλλαγη εξατμισης? 25qtdfk




Εγκρίνω καθώς φοράω τις συγκεκριμένες .................ο πιο κ@υλωτικός ήχος ever !!!!!!!!!

REMUS (Titanium και μετά carbon) φορούσα και στο 1000 ..........Αν θες μπασάτο ήχο χωρίς να ακούγεται ότι βαράνε τεντζερέδια τότε μόνο CARBON !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤετ Δεκ 10 2014, 00:09

ρε λορδε τι ποσταρεις φωτο απο την κουκλαρα να ουμε...ειναι ερωτας η συγκεκριμενη I love you I love you I love you κατα πασα πιθανοτητα παω για δαυτη η για τη suono αναλογως πως θα κατσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤετ Δεκ 10 2014, 14:00

rafel7 έγραψε:
ρε λορδε τι ποσταρεις φωτο απο την κουκλαρα να ουμε...ειναι ερωτας η συγκεκριμενη I love you I love you I love you κατα πασα πιθανοτητα παω για δαυτη η για τη suono αναλογως πως θα κατσει


Πολύ καλές επιλογές και οι δυο .

Εχω ακούσει και την MIVV η οποία έχει φοβερό ήχο ......Κοίτα λίγο και την MIVV

https://www.google.gr/search?q=mivv+dl+650&newwindow=1&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=uTWIVIq4M4niavzsgrAP&ved=0CCMQsAQ&biw=1366&bih=643


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤετ Δεκ 10 2014, 19:11

thanos650 έγραψε:
racetech δαγκωτό....οικονομική , κομμένη και ραμμένη στα μετρα της καλής μας... πολυχρησιμοποιημένη από τους περισσότερους.... μπάσος θόρυβος εκεί που τον χρειάζεσαι και στο ταξίδι ανεκτή..!! αυτά!!! geia


την ειπες μονος σου τη λεξη...πολυχρησιμοποιημενη...κοινως οτι κανουν ολοι...δεν ειμαι αυτης της λογικης..ακου πρωτα μια suono η μια remus revolution και τα ξαναλεμε!! jocolor jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanos650

thanos650

Τόπος : athens
Registration date : 30/08/2013

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤετ Δεκ 10 2014, 22:05

rafel7 έγραψε:
thanos650 έγραψε:
racetech δαγκωτό....οικονομική , κομμένη και ραμμένη στα μετρα της καλής μας... πολυχρησιμοποιημένη από τους περισσότερους.... μπάσος θόρυβος εκεί που τον χρειάζεσαι και στο ταξίδι ανεκτή..!! αυτά!!! geia


την ειπες μονος σου τη λεξη...πολυχρησιμοποιημενη...κοινως οτι κανουν ολοι...δεν ειμαι αυτης της λογικης..ακου πρωτα μια suono η μια remus revolution και τα ξαναλεμε!! jocolor jocolor


Πολυχρησιμοποιημενη ειπα αλλα επειδη ουτε εγω δεν ειμαι αυτης της λογικης και δε ειπα ουτε εσυ να γινεις αν παρατηρησες δε την φοραω εγω στην δικια μου... οσο για suono και remus να σαι σιγουρος οτι της ακουσα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 42
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2014, 16:37

rafel7 έγραψε:
εμενα με γαργαλα η τσεπη και τρελενομαι για Remux HexaΑλλαγη εξατμισης?  border=" />cone. γνωριζει κανεις τι γινεται? μπαινει με κόψιμο? φτιαχνει κανενας σωστες ενώσεις??\\


Προσοχη γιατι η hexacone δεν κανει για δικυλινδρο (για την carbon μιλαω παντα η αλλες κανουν)
ειναι ανθρακονημα σε plain πλεξη και σε εμας θα ανοιξει και θα σκιστει σαν τρανταφυλλακι!
Αμ θελετε carbon πηγαιντε τουλαχιστων σε twill πλεξη για να εχετε το κεφαλακι σας ησυχο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2014, 17:01

endurasx έγραψε:
rafel7 έγραψε:
εμενα με γαργαλα η τσεπη και τρελενομαι για Remux HexaΑλλαγη εξατμισης?  border=" />cone. γνωριζει κανεις τι γινεται? μπαινει με κόψιμο? φτιαχνει κανενας σωστες ενώσεις??\\


Προσοχη γιατι η hexacone δεν κανει για δικυλινδρο (για την carbon μιλαω παντα η αλλες κανουν)
ειναι ανθρακονημα σε plain πλεξη και σε εμας θα ανοιξει και θα σκιστει σαν τρανταφυλλακι!
Αμ θελετε carbon πηγαιντε τουλαχιστων σε twill πλεξη για να εχετε το κεφαλακι σας ησυχο!

με τα plain twain twill klain main me μπερδεψες. δε στελνεις κανα λινκ???

EDIT: αυτη εδω δηλαδη ειναι ενταξει... https://www.youtube.com/watch?v=1BThGYMdeLw

       ενω αυτη οχι http://www.remus.eu/hexacone/?___store=en


αν αυτο εννοεις το γνωριζω απο το αντιστοιχο thread το θεματακι που εχει
ουτως η αλλως δεν θα επαιρνα καρμπον γιατι δεν μου αρεσει Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 42
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2014, 17:30

twill ειναι η πλαγια πλεξη ενω plain η ισια!
Αν το σωμα της εξατμισης ειναι οπως η two brotherw η acrapovich τοτε δεν εχεις θεμα αλλα στη περιπτωση remus κανει για εν σειρα και κυριως για τετρακυλινδρα!
Αν τωρα το σωμα ειναι οτιδηποτε αλλο εκτος carbon δεν εχεις θεμα και ναι αυτη σου κανει και ειναι πανεμορφη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2014, 17:33

endurasx έγραψε:
σου κανει και ειναι πανεμορφη!


η εξατμιση ή η μπεμπα??? farao farao farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sercreep

sercreep

Τόπος : SKG
Registration date : 17/06/2014

Αλλαγη εξατμισης? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη εξατμισης?   Αλλαγη εξατμισης? Icon_minitimeΤετ Ιαν 07 2015, 11:43

Καλημέρα, καλή χρονιά παιδιά.

Κι εγώ έχω το μικρόβιο της εξάτμισης. Ωραίες προτάσεις βλέπω. Άμα βάλεις μόνο τελικό πρέπει να κόψεις τη μαμά εξάτμιση ? Είναι κακό αυτό ? Σε περίπτωση που αύριο μεθαύριο θέλεις να βάλεις τη μαμά πάνω, είναι εφικτό ή την καταστρέφεις ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αλλαγη εξατμισης?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: