Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Προβολάκια ομίχλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 08:55

Περασε ο σαλιγκαρης χθες απο το μαγαζι που δουλευω και ομολογω οτι τα προβολια του ειναι απιστευτα!

Σαλιγκαρε και man_os!Πληρωνω εργατικα και κερναω καφε να μου κανετε την τοποθετηση γιατι ειμαι κουλαδι σ΄αυτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 09:12

παιδιά να υποθέσω ότι αυτά που συζητάτε τώρα είναι τύπου,ποδηλάτου...διακοσμητικά σωστά? Νόμιζα ότι ψάχναμε και κάτι που να ενισχύσει και τη δέσμη μας μπροστά χαμηλά και πλάγια...man_os μπορείς να βάλεις μήπως καμιά φωτό τι φως δίνουν τα δικά σου?ή εσύ σαλίγκαρε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 09:28

Κι εγω ετσι οπως τα εβλεπα στις φωτος εδω μου ηταν αδιαφορα.Μολις τα ειδα αναμενα,εμεινα καγκελο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 09:35

εργατικά και τζατζαλομάτζαλα να τα ξεχάσεις. Αγορασέ τα και τα βάζουμε με καφέ.
Ταζάκε φίλε μου, ευχαρίστως το βραδάκι να τραβήξω φωτογραφίες. Αλλά και να μην σε ικανοποιήσουν, πολύ εύκολα αλλάζεις λαμπίτσες και (πως τα λένε δαύτα...)κάτοπτρα, με μηδαμινό κόστος. Το σίγουρο είναι ότι λαγό δεν πετυχαίνεις Very Happy
Σίγουρα όμως ενισχύεις το ήδη υπάρχον φως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 11:00

@Σαλιγκαρι Αν δεν κανω λαθος εσυ εχεις βαλει και διακοπτη ετσι?? Συμφωνα με την περιγραφη του Μανου παραπανω, που παρεμβαλεται ο διακοπτης??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ospsom



Ηλικία : 55
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 12:11

κι εγώ τα ίδια έχω βάλει αλλά τα πιο μικρά με τον man_OS αλλά δεν κάνουν και τιποτα ιδιαίτερο στο δρόμο. Για να τα δείτε τα έχω ανεβάσει στο ΑΠΟΡΙΕΣ και ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ μετά πηγαίνετε στο Θέμα ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ και tsoup είναι εκεί μέσα. Καλές Γιορτές σε όλους και προσοχή στους δρόμους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 17:00

rallistas έγραψε:
Περασε ο σαλιγκαρης χθες απο το μαγαζι που δουλευω και ομολογω οτι τα προβολια του ειναι απιστευτα!

Σαλιγκαρε και man_os!Πληρωνω εργατικα και κερναω καφε να μου κανετε την τοποθετηση γιατι ειμαι κουλαδι σ΄αυτα!
οποτε θες φιλε rallista μεχρι να πιουμε τη φραπα θα δουλευουν κιολας OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 17:06

tazakos έγραψε:
παιδιά να υποθέσω ότι αυτά που συζητάτε τώρα είναι τύπου,ποδηλάτου...διακοσμητικά σωστά? Νόμιζα ότι ψάχναμε και κάτι που να ενισχύσει και τη δέσμη μας μπροστά χαμηλά και πλάγια...man_os μπορείς να βάλεις μήπως καμιά φωτό τι φως δίνουν τα δικά σου?ή εσύ σαλίγκαρε..
εγω θα διαφωνησω οτι δεν κανουν δουλεια αλλαξα και τις λαμπιτσες εβαλα 35w οsram και μου γεμιζει πλεον με φως ολο το κενο που αφηναν τα φωτα μας αλλα οπως ειπε και ο ραλλιστας πιο πανω αλλο να τα βλεπεις φωτο και αλλο live και εγω ειχα επιφυλαξεις πριν τα βαλω αλλα το αποτελεσμα μ αφησε αφωνο.....σε σχεση παντα και με το τι πληρωσα ετσι?
γιατι μου κοστισαν οπως εχω αναφερει 25 ευρουδακια bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 18:18

panoskon έγραψε:
@Σαλιγκαρι Αν δεν κανω λαθος εσυ εχεις βαλει και διακοπτη ετσι?? Συμφωνα με την περιγραφη του Μανου παραπανω, που παρεμβαλεται ο διακοπτης??
τα 2 θετικα απο το σημειο που κλεβουμε ρευμα και τα 2 θετικα απο τα προβολακια πανε πανω στον διακοπτη αντι να συνδεονται κατευθειαν και ετσι εχουμε on off OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 18:27

καλησπέρα!
Έβγαλα φωτογραφίες με και χωρίς προβολάκια. Προσπάθησα να είναι από την ίδια θέση και ο τοίχος να είναι σε απόσταση που "βλέπουμε" όταν οδηγούμε. Δυστυχώς δεν αποτυπώνεται καθόλου καλά η γενική εικόνα, καθώς ΜΕ προβολάκια "ανοίγει" περισσότερο το φάσμα. Ελπίζω να πάρετε μια πρώτη ιδέα


ΧΩΡΙΣ
Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Xwrisnj0.th

ΜΕ
Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Meqr5.th

Οι λάμπες είναι 25άρες και πραγματικά χάνουν στη φωτογραφία. Αν θέλετε κάποια άλλη λήψη πεστε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 21:33

πιστευω οι φωτο που βαζω να σας κατατοπισουν πληρως περι τινος προκειται
η παρακατω ειναι με τα προβολακια σβηστα[img=https://2img.net/r/ihimizer/img88/5992/199hf9.jpg] και εδω με τα προβολακια ανοιχτα [img=https://2img.net/r/ihimizer/img88/702/200xh8.jpg] η πρωτη φωτο κουνηθηκε λιγο ...........αλλα κανει κρυο
και θα arrostos αν ξαναβγω με τις πυζαμουλες μου εξω xexe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 21:40

για καποιο λογο δε μπορω να δω τις φωτο, σαλιγκαρι.
τεσπα... με τα προβολακια που εβαλες μπορεις να οδηγησεις τη νυχτα με σβηστα τα κεντρικα φωτα της μηχανης μεσα στη πολη;
δηλαδη μπορεις να βλεπεις αν εισαι ετσι...
Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 0ccaj2l61tqj2wxvgea0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 21:55

δουλευουν μαζι με την μεσαια σκαλα οχι μονα τους απλα με το διακοπτακι τα αναβωσβυνω
εδω ειναι σβυσμενα Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 199rp2 και εδω ανοιχτα Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 200gn7
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 24 2008, 08:39

α ρε τα 10 παραπάνω watt τί κάνουνε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 24 2008, 10:58

σαλιγκαρι έγραψε:
panoskon έγραψε:
@Σαλιγκαρι Αν δεν κανω λαθος εσυ εχεις βαλει και διακοπτη ετσι?? Συμφωνα με την περιγραφη του Μανου παραπανω, που παρεμβαλεται ο διακοπτης??
τα 2 θετικα απο το σημειο που κλεβουμε ρευμα και τα 2 θετικα απο τα προβολακια πανε πανω στον διακοπτη αντι να συνδεονται κατευθειαν και ετσι εχουμε on off OK

Thanx man!!! OK
Τι λαμπες παιρνουν αυτα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 24 2008, 16:07

panoskon έγραψε:
σαλιγκαρι έγραψε:
panoskon έγραψε:
@Σαλιγκαρι Αν δεν κανω λαθος εσυ εχεις βαλει και διακοπτη ετσι?? Συμφωνα με την περιγραφη του Μανου παραπανω, που παρεμβαλεται ο διακοπτης??
τα 2 θετικα απο το σημειο που κλεβουμε ρευμα και τα 2 θετικα απο τα προβολακια πανε πανω στον διακοπτη αντι να συνδεονται κατευθειαν και ετσι εχουμε on off OK

Thanx man!!! OK
Τι λαμπες παιρνουν αυτα??
απλα σποτακια 12v σαν αυτα που εχουμε στα σπιτια μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 05 2009, 17:51

Γειά σας παιδιά και καλή χρονιά... Τελικά τι θα γίνει με την παραγγελία?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ytsouk

ytsouk

Ηλικία : 46
Registration date : 03/08/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 05 2009, 20:34

Αντε παιδια κανενα νεο
ανυπομονω να τα βαλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 05 2009, 21:00

περιμενουμε να δουμε και τα καινουργια απο τον γιωργο Σαββιδη για να αποφασισουμε Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 09 2009, 21:24

Το λοιπόν παίδες, μίλησα σήμερα με τον κ.Σαββίδη και μου είπε ότι μας βλέπει λίγο αναποφάσιστους. Επειδή ναι μεν θέλουμε να έχουμε καλή προσφορά αλλά και ο άνθρωπος πρέπει να κάνει τη δουλεία του, ας αποφασίσουμε όλοι τι θέλουμε τελικά. Ετοιμάζει τις βάσεις για την τοποθέτηση κάτω από τα φλάς, αν θυμάμαι καλά! Αυτά περιμένετε? Εγώ πάντως θα ξαναεπικοινωνήσα μαζί του σε καμιά 10αριά μέρες γιατί περιμένει να παραλάβει κάποιες παραγγελείες που έκανε, τα smart tech που θέλω εγώ μάλλον θα έρθουν τότε... Άντε να βοηθήσουμε την κατάσταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 09 2009, 22:06

δεν ειμαστε αναποφασιστοι αλλα ειπε οτι θα φερει ενα καινουργιο το ιανουαριο και θελουμε να το δουμε πριν αποφασισουμε αν τα παιδια εχουν αλλη αποψη το συζηταμε και αποφασιζουμε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ytsouk

ytsouk

Ηλικία : 46
Registration date : 03/08/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 09 2009, 23:34

Αντε βρε παιδια να δουμε τι θα κανουμε .θα χρειαστει να ανοιξουμε νεο topic για την ομαδικη παραγγελια?

εγω παντως ενδιαφερομαι για τις βασεις μονο , για τα προβολακια HELLA

ας οργανωθουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 10 2009, 20:22

Δεν θα χρειαστεί νέο τόπικ, εδώ θα γίνει η όλη διαδικασία. Υπομονή κανένα 10ήμερο να έχει όλες τις λεπτομέριες έτοιμες ο κ.Σαββίδης και βλέπουμε. Τότε θα γίνει και η λίστα με τα ονόματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ytsouk

ytsouk

Ηλικία : 46
Registration date : 03/08/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 15:16

Παιδια κανενα νεο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 18 2009, 17:09

Θα πάω αύριο από το μαγαζί του κ.Σαββίδη και βλέπουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Προβολάκια ομίχλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: