Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Προβολάκια ομίχλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 01:36

Παίδες ενδιαφέρομαι να βάλω προβολάκια ομίχλης στη μηχανή μου. Έχετε κάτι υπόψιν σας? Βρήκα αυτά αλλά είναι λίγο ακριβά και νομίζω είναι τα ίδια με αυτά της motoraid.

http://shop.touratech.se/SE/Catalog/suzuki/dl_650_v-strom/elektronik_instrument/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 01:54

Αστα φιλαρακι και εγω αυτα εχω φαγωθει να βαλω, αλλα πολυ ακριβα...... drink




αστα να πανε.... αν τυχει ομως και παρουμε καμια καλη τιμη με ομαδικη παραγγελια, ειμαι μεσα φυσικα!!!
Προβολάκια ομίχλης Provolakiafc5.th
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 02:04

Αν μπείς εδώ

http://www.motoraid.eu/shop/index.php?cPath=23_74_75_139

θα δείς ότι είναι 144 ευρώ ο καθένας (απλός)
και 360 ευρώ ο καθένας οι xenon.

Tόσα δεν στοιχίζει ούτε όλη η εγκατάσταση στα φώτα πορείας να τα κάνεις xenon. Αν καταλαβα καλά φυσικά ότι έτσι είναι στο sait...

Mπαίνουν χωρίς τρυπήματα και είναι πολύ ωραία. Αν και θα προτιμούσα να τους βάλω στα κάγκελα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 09:59

πολυ ωραια αλλα ακριβα μιας και θελουν 280 ? για το ζευγαρι.
στην ουσια ειναι προβολακια της HELLA (εχουν το λογοτυπο πανω) αλλα
πληρωνεις τη βαση της touratech.
υποψην τα HELLA κοστιζουν 160 ? το ζευγαρι. Exclamation Exclamation
αν τα βαλεις στα καγκελα με μια μικρη πτωση τα κλαις,οπως και πανω απο
τα φλας μιας και βγαινουν πολυ ποιο εξω.
εγω εβαλα της sw motech και προτιμησα τη βαση που δινει για αμερικη (για
ευρωπη τα τοποθετει στα καγκελα αλλα δεν εχω καγκελα μιας και εχω
μανηταρια) και μου κοστισε ολο 180 ?.
σαν αισθητικο αποτελεσμα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα στη θεση αυτη
αποφευγεις τη καταστροφη τους σε μια μικρη πτωση.
ο λογος που τα εβαλα ειναι γιατι οταν ειμαι μεσα στη πολη κυκλοφορω μονο
με τα προβολακια (εχω σβηστα τα κανονικα φωτα) και οταν βγαινω για ταξιδι
αναβω τα xenon (αρα με αυτο το τροπο παρατηνω το χρονο ζωης τους)
ετσι μερα νυχτα τα προβολακια και μονο εκτος τις πολη (και μονο βραδυ τα
xenon)

πατηστε να τις δειτε ποιο μεγαλες:
Προβολάκια ομίχλης Zs8at0p0y62zf53v6huv_thumb Προβολάκια ομίχλης H43eefzgidwfuqpg36cu_thumb

Προβολάκια ομίχλης 0ccaj2l61tqj2wxvgea0_thumb Προβολάκια ομίχλης D5swdf9cb4mx2upourrw_thumb
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 20:32

Πολύ ωραία φίλε...

Επειδή έχω τα κάγκελα της μοτεκ βρήκα σημεία να τα βάλω έτσι ώστε να γλυτώσουν σε περίπτωση πτώσης. Το σκέφτηκα και αυτό... Twisted Evil Τα προβολάκια είναι της μότεκ και έρχοντε με τις βάσεις? Μπόρεις να διαλέξεις ποια βάση θές? Υπάρχει sait στο ίντερνετ? Εσύ από που τα πήρες?

Συγνώμη που ρωτάω πολλά αλλά το ψάχνω καιρό το ζήτημα και έχω μπουχτίσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 22:19

[img]Προβολάκια ομίχλης G7fhqvwuvyotuz5qj1gp[/img]
τι λετε γιαυτο.....καποιος με αγλλικα να μας πει
μα και το ling
Προβολάκια ομίχλης 451272
https://www.expeditionexchange.com/hella/
ειναι το 11 για δειτε ρε παιδια να κανουμε καμια ομαδικδ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NKS-RIDER

NKS-RIDER

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 11/12/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 23:53

Mε λίγα λόγια λέει ότι είναι για μοτοσυκλέτες on-off road σαν την BMW και την KTM (επομένως γιατί όχι και τις δικές μας !!!)
Λέει επίσης ότι είναι 55w H3 αλογόνου, έρχεται με διάγραμμα καλωδίων, διακόπτη και μάλλον ρελέ λογικά (αν κατάλαβα καλά). Κάθε κιτ έρχεται με 2 λάμπες (λογικά μία ανταλλακτική) αλλά δεν κατάλαβα εάν στο κιτ είναι ζευγος ή όχι !!!!
Εν ολίγεις αυτά Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 23:56

These lamps are ideal for mounting on motorcycles such as the BMW Gelande/Strasse or KTM Adventure models. They are also ideal for stealth mounting on vehicles. Don't be fooled by the size of these lamps. Using DE technology, these small lamps project a superior beam and greater light output than the 500 and 550 Fog Lamps. Each Micro DE Fog Lamp Kit comes standard with two Micro DE Fog Lamps fitted with 55w H3 halogen bulbs, mounting hardware, wiring harness, switch, and relay. All components necessary for a proper installation of these lights are included in the box.

Αυτές οι λάμπες είναι ιδανικές για τοποθέτηση σε μοτο όπως BMW,KTM κτλ...είναι επίσης ιδανικές για κρυφή τοποθέτηση σε οχήματα. Μη ξεγελιέστε από το μέγεθος αυτών των λαμπών, χρησιμοποιόντας τεχνολογία DE αυτές οι μικρές λάμπες προβάλλουν ανώτερη δέσμη και δυνατότερο φως από τις 500ρες και 550ρες λάμπες ομίχλης. Κάθε σετ περιλαμβάνει στάνταρ 2 μικρές λάμπες με τοποθετημένους 55watt λαμπτήρες αλογόνου τυπου , υλικά τοποθέτησης, καλωδίωση, διακόπτη και ρελέ.΄Όλα τα κατάλληλα εξαρτήματα για την σωστή εγκατάσταση αυτών των λαμπών περιλαμβάνονται στο κουτί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 00:03

τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 00:07

στο site δεν προσδιορίζει πόσο είναι τα μεταφορικά, στέλνω τώρα mail για ομαδική να μάθουμε τιμή για 10 σετ με μεταφορικά μαζι...εγώ ψήνομαι νομίζω 125 είναι καλή τιμη...για να δούμε και σούμα... Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 00:23

kalamaria έγραψε:
τι λετε?

καλα ειναι ομορφα φαινονται και απο οτι λεει θα ειναι και δυνατα.

Αλλα που θα τα στηριξουμε στο v-strom μας??? θα πρεπει να αγοραζουμε και βαση.

ενω της touratech ειναι ετοιμα και μπαινουν στις ιδιες βιδες της μηχανης, χωρις πατεντες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NKS-RIDER

NKS-RIDER

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 11/12/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 08:07

Για να μάθουμε τελική τιμή...και όλο και κάπως θα μπουν!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 09:32

pouikas έγραψε:
Πολύ ωραία φίλε...

Επειδή έχω τα κάγκελα της μοτεκ βρήκα σημεία να τα βάλω έτσι ώστε να γλυτώσουν σε περίπτωση πτώσης. Το σκέφτηκα και αυτό... Twisted Evil Τα προβολάκια είναι της μότεκ και έρχοντε με τις βάσεις? Μπόρεις να διαλέξεις ποια βάση θές? Υπάρχει sait στο ίντερνετ? Εσύ από που τα πήρες?

Συγνώμη που ρωτάω πολλά αλλά το ψάχνω καιρό το ζήτημα και έχω μπουχτίσει...

το site της εταιριας ειναι το www.sw-motech.de .
τα προβολακια εχουν κωδικο NSW.00.004.100 και θα τα βρεις
http://www.sw-motech.de/produkt/index.php?produkt_id=1753&marken_id=297 στη τιμη των 99?.
επισης μπορεις να τα βαλεις τα προβολακια στα καγκελα με τις βασεις με κωδικο NSW.00.004.110/S ή /Β για ασημι ή μαυρο χρωμα αντιστοιχα και θα τα βρεις στο http://www.sw-motech.de/produkt/?produkt_id=1758 στη τιμη των 23.5?.
οι τιμες ειναι γερμανιας.αν τα κανεις παραγγελια απο το site υποχρεωτικα θα περασουν μεσω του ελληνα αντιπροσωπου που θα επιβαρυνθεις ενα ποσο της ταξης 20? για τα μεταφορικα απο γερμανια, συν τα μεταφορικα για εκτος αθηνων.(αν και θα σε παρει τηλεφωνο ο αντιπροσωπος την επομενη μερα που θα κανεις online παραγγελια και θα σε ενημερωσει για το ακριβες κοστος).
ο ελληνας αντιπροσωπος ειναι το www.motoroda.gr.
εγω την παραγγελια την εκανα απο το site και ο ελληνας αντιπροσωπος με εξυπηρετησε αψογα και με προτεραιοτητα σε σχεση με καποιον που κανει παραγγελια στο μαγαζι του.
το κιτ περιλαμβανει τα προβολακια,2 λαμπες,καλωδιωση και διακοπτη οn/off στο τιμονι.

επειδη εγω δεν εχω καγγελα αλλα και να ειχα δε θα τα εβαζα μιας και θα ηταν ποιο εξω απο αυτα αρα σε απλη πτωση θα εσπαγαν, εκανα παραγγελια απο τον αντιπροσωπο της sw-motech στην αμερικη τη παρακατω βαση
http://www.twistedthrottle.com/trade/productview/3878/203/
στη φωτο αυτος τα εχει τοποθετησει πανω απο τη βαση αλλα μετα ειδα μια φωτο με ενα τουρκικο vstrom που εχει τα ιδια με τα δικα μου αλλα τα εχει απο κατω τη βαση,το εκανα και εγω και "δενει" ποιο καλα.
αυτα οσο αφορα τα προβολακια μου.

για τα hella τωρα...
τα touratech και τα hella ειναι ακριβως τα ιδια αλλα αν ΔΕ θελεις να τα βαλεις οπως σου λεει η touratech και εχεις βρει αλλη θεση με βαση ή θεωρεις οτι η διπλασια τιμη για το ιδιο πραγμα ειναι κοροιδια αξιζεις να βαλεις hella.
εγω γιατι δεν εβαλα τα hella;γιατι ειναι διπλασια στο μηκος και δε μου πηγαινε στο ματι...
αν θελετε να τα βαλετε κατω απο τα φωτα (οπως εγω) υπαχει μια παρομοια βαση με τη δικια μου, η οποια ειναι για ποιο "βαριες" κατασκευες και θα το βρειτε στο
http://www.amotostuff.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=AMS_Vstrom_lbrkt&Category_Code=dl650_electrical
αλλα μπορω να σας δωσω τα μετρα απο τη δικια μου και να την φτιαξετε μονοι σας.
στο amotostuff μπορειτε να δειτε και αλλα προβολακια που μπορουν να μπουν,ετσι για να εχετε μια εικονα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 10:41

Προσέξτε και την κατανάλωση ισχύος 2*55W = 110W επιπλέον. Είναι πολλά και με το δεδομένο ότι τα φώτα μας είναι συνεχώς ανοιχτά άλλα 110W δεν τα αντέχει το κύκλωμα.

Αν δεν κάνω λάθος το δυναμό δίνει περίπου 170W οπότε η επιπλέον κατανάλωση θα καλύπτεται από την μπαταρία που φυσικά θα μένει αφόρτιστη.

Μεγάλη προσοχή λοιπόν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 10:53

Snakeye έγραψε:
Προσέξτε και την κατανάλωση ισχύος 2*55W = 110W επιπλέον. Είναι πολλά και με το δεδομένο ότι τα φώτα μας είναι συνεχώς ανοιχτά άλλα 110W δεν τα αντέχει το κύκλωμα.

Αν δεν κάνω λάθος το δυναμό δίνει περίπου 170W οπότε η επιπλέον κατανάλωση θα καλύπτεται από την μπαταρία που φυσικά θα μένει αφόρτιστη.

Μεγάλη προσοχή λοιπόν.
σωστος...
εγω τα χρησιμοποιω την ημερα (πολη-εθνικη) και νυχτα (μονο πολη) με τη μεσαια σκαλα ΣΒΗΣΤΗ μιας και εχω διακοπτη που σβηνω τη μεσαια σκαλα (η μεγαλη σκαλα αρα και το σινιαλο λειτουργουν κανονικα).
α... τα δικα μου ειναι 2*35W=70W
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 15:02

εχουμε xenon οποτε 2*35=70 αρα οπως ειπε και ο μανωλης εχουμε περιθωριο οσο για βασεις νομιζω μεσα στο σετ εχει! EROS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 17:51

Φίλε painteraki ευχαριστώ για τις πληροφορίες, τα είπες όλα αναλυτικά. Τωρα είναι στην κρίση μου να δω ποια θα βάλω. Λογικά θα βάλω και διακόπτη on/off και για τα κανονικά φώτα του v-strom γαιτί με ανησυχεί η κατανάλωση που έχουν αναφέρει τα παιδια προηγουμένος... Ευχαριστώ και πάλι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΣαβ Δεκ 13 2008, 00:45

Ioannis,

we only have 5 in stock. shipping the 5 sets would cost about $110.00

Price each Lamp kit is $125.

Total for 5 kits plus shipping is $735.00

Δηλαδή έχει μόνο 5 σετ διαθέσιμα και βγαίνουν 735 / 5 = 147 δολάρια = 110euro

1)tazakos
2)kalamaria
3)...
4)
5)
μην συμπληρώσετε πέρα από το 5 δεν θα υπάρχουν διαθέσιμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΣαβ Δεκ 13 2008, 01:44

Ioannis,

we only have 5 in stock. shipping the 5 sets would cost about $110.00

Price each Lamp kit is $125.

Total for 5 kits plus shipping is $735.00

Δηλαδή έχει μόνο 5 σετ διαθέσιμα και βγαίνουν 735 / 5 = 147 δολάρια = 110euro

1)tazakos
2)kalamaria
3)pouikas
4)
5)
μην συμπληρώσετε πέρα από το 5 δεν θα υπάρχουν διαθέσιμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΚυρ Δεκ 14 2008, 10:40

τυφλός ήμιν και είδα...http://www.moto-accessories.gr/Greek/ProductDet.asp?PID=1121&CatID=546&CatPosition=396
θα το ξανακοιτάξουμε από αύριο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΚυρ Δεκ 14 2008, 15:32

Καλύτερη τιμή και χωρίς αναμονή αποστολής από εξωτερικό, συν του ότι εγκυημένα θα τα έχεις αφού τα πληρώσεις... Θα κάνουμε ομαδική παραγγελία?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΚυρ Δεκ 14 2008, 21:32

Μραβοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!! Γιαννη What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maxitis tou dromou

maxitis tou dromou

Ηλικία : 43
Τόπος : athens
Registration date : 04/05/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: provolakia   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΚυρ Δεκ 14 2008, 23:11

[quote="tazakos"]τυφλός ήμιν και είδα...http://www.moto-accessories.gr/Greek/ProductDet.asp?PID=1121&CatID=546&CatPosition=396
θα το ξανακοιτάξουμε από αύριο...[/quote]


kalispera an den exei simplirothi oi pentada eimai kai ego mesa pes mou mono pou thelis ta xrimata
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΔευ Δεκ 15 2008, 00:42

μαχητή θα γίνει αγορά από τον φίλο Γιώργο Σαββίδη οπότε δεν περιοριζόμαστε στους 5....μόλις πάρουμε τιμή για group buy ξεκινάμε λίστα...επανέρχομαι αύριο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης Icon_minitimeΔευ Δεκ 15 2008, 19:41

Παιδιά υπάρουν και αυτά της smart tech, πάλι απο τον Σαββίδη...

http://www.moto-accessories.gr/Greek/ProductDet.asp?CatID=546&CatPosition=396&PID=679
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Προβολάκια ομίχλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 11Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: