Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 04 2012, 23:34

καλα ντε,μην φωναζεις......... geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 08:46

sorry εμεινε ανοιχτό το γ....caps lock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
derd



Ηλικία : 51
Registration date : 05/05/2008

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 10:24

nikosdll έγραψε:
ΟΤΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩhttps://www.vstromhellasforum.com/privmsg?folder=inbox

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ XENONLIGHTS ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ LED ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ STROM ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ STROM ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ


Στο Link που οδηγει στο inbox μου ειναι ολες οι απαντησεις??? Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
billaros19



Registration date : 14/12/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 10:45

nikosdll έγραψε:
ΟΤΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩhttps://www.vstromhellasforum.com/privmsg?folder=inbox

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ XENONLIGHTS ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ LED ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ STROM ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ STROM ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ



στο κατάστημα αυτό έχουμε κάποια έκπτωση αν πούμε ότι είμαστε από το forum?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tobacconistas.gr
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 12:23

nikosdll έγραψε:
ΟΤΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ https://www.vstromhellasforum.com/privmsg?folder=inbox


ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ XENONLIGHTS ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ LED ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ STROM ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ STROM ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ

εμένα δεν βγαζει τιποτε Question Question

https://www.vstromhellasforum.com/privmsg?folder=inbox

mouuuuuu mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 20:17

ΕΔΩ

έκανα λάθος το link, όσον αφορά το μαγαζί έχει ότι λάμπα θέλετε σε led αλλά οι τιμές είναι τσιμπημένες
δεν έχουν σχέση με e-bay.
Φλασέρ δεν έχει μετατρέπει το υπάρχον το οποίο εγώ δεν έκανα θα βρώ από e-bay ή από αλλού
Επίσης έκπτωση δεν κάνει.
ΑΥΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 20:46

ΠΡΟΤΕΙΝΩ όσοι θέλουν φλασέρ να αγοράσουμε όλοι μαζί από ένα (e-bay) εννοώ εκτός και άν ξέρει κάποιος που μπορούμε να βρούμε να πάρουμε από Ελλάδα.[u]
Νομίζω είναι μαμακία να πληρώνουμε όλοι τα μεταφορικά... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
billaros19



Registration date : 14/12/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 23:44

αν μπορεί κάποιος να αναλλάβει να το οργανώσει εγώ θα ηθελα ένα γιατί μου την σπάει να αναβοσβήνουν σαςν τρελλά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tobacconistas.gr
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06 2012, 12:48

Μέσα κι εγώ για φλασέρ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06 2012, 13:24

Ας μαζευτούμε και αναλαμβάνω εγώ παιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06 2012, 13:29

Να γνωρίζετε πάντως εκ των προτέρων πρίν προβούμε σε αγορά θα συμβουλευτούμε τον Χρήστο τον οποίο προσωπικά εμπιστεύομαι αμέριστα και μετά θα προχωρήσουμε καθώς εγώ είμαι ψιλοάσχετος και δέν θέλω να πάρω κανένα στο λαιμό μου, μαζευτείτε λοιπόν και αγοράζουμε αφού το ΕΓΚΡΙΝΕΙ πρώτα ο προαναφερόμενος. MERSI Very Happy Very Happy Very Happy

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ:
ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ

ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ: Περιμένω απαντητικό mail από εγχώριο κατάστημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06 2012, 14:52

μέσα κι εγώ αναλόγως την τιμή που θα παίξει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06 2012, 17:37

Γύρω στα 23-25 ευρώ το ελάχιστο να γνωρίζετε, μία πρώτη εκτίμηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06 2012, 19:59


Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 451272


http://www.ebay.com/itm/Suzuki-Flasher-Relay-LED-C109R-M109-V-Strom-650-1000-S-/300588837413

http://www.eco-led.gr/Product/1628/Page/480/el/

και για όσους μπορούν Exclamation Exclamation

http://www.stromtrooper.com/v-strom-modifications-performance/46638-led-lights-fun-way.html

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
derd



Ηλικία : 51
Registration date : 05/05/2008

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 08 2012, 10:11

και χωρις κινδυνο τελωνειακου χαρατσιου..


http://viewitem.eim.ebay.gr/SUZUKI-7-PIN-OEM-LED-Indicator-RELAY-WRELED05/280973656900/item
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 08 2012, 13:56

Noμίζω DERD ΕΙΝΑΙ η καλύτερη επιλογή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 08 2012, 15:07

Μάγκες, συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση...
Έχω οργανώσει ήδη 3 ΡΒ για το ρελέ-φλασέρ αυτό. Το 4ο ας το αναλάβει κάποιος από εσάς. Εδώ μπορεί να διαβάσει κάποιος όλο το ιστορικώ των προηγούμενων ΡΒ.
Ο πωλητής που χρησιμοποιήσαμε είναι από Ευρωπαϊκή Ένωση (άρα δεν υπάρχει κίνδυνος τελωνείου) μας προσφέρει (αποδεδειγμένα αφού έχει χρειαστεί σε μένα &2-3 άλλους) 2 χρόνια εγγύηση & μας τα είχε αφήσει στην τιμή των 15?/τεμάχιο (η τιμή συμπεριλαμβάνει & τα μεταφορικά).
Ο πωλητής ονομάζεται Torsten (shop@whitelights.de) & το site του εκτός ebay είναι αυτό.
Όποιος αναλάβει την επικοινωνία & ΡΒ, να του πει ότι είναι από το VSTOM HELLAS FORUM & ας του αναφέρει & το όνομά/nickname μου (Hristos Sevas/hristos13gr) για να θυμηθεί ακριβώς για ποια περίπτωση πρόκειται...
Η εντυπωσή μου από τον συγκεκριμένο πωλητή είναι ότι είναι πολύ σωστός Επαγγελματίας. Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 08 2012, 16:06

hristos13gr έγραψε:
Μάγκες, συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση...
Έχω οργανώσει ήδη 3 ΡΒ για το ρελέ-φλασέρ αυτό. Το 4ο ας το αναλάβει κάποιος από εσάς. Εδώ μπορεί να διαβάσει κάποιος όλο το ιστορικώ των προηγούμενων ΡΒ.
Ο πωλητής που χρησιμοποιήσαμε είναι από Ευρωπαϊκή Ένωση (άρα δεν υπάρχει κίνδυνος τελωνείου) μας προσφέρει (αποδεδειγμένα αφού έχει χρειαστεί σε μένα &2-3 άλλους) 2 χρόνια εγγύηση & μας τα είχε αφήσει στην τιμή των 15?/τεμάχιο (η τιμή συμπεριλαμβάνει & τα μεταφορικά).
Ο πωλητής ονομάζεται Torsten (shop@whitelights.de) & το site του εκτός ebay είναι αυτό.
Όποιος αναλάβει την επικοινωνία & ΡΒ, να του πει ότι είναι από το VSTOM HELLAS FORUM & ας του αναφέρει & το όνομά/nickname μου (Hristos Sevas/hristos13gr) για να θυμηθεί ακριβώς για ποια περίπτωση πρόκειται...
Η εντυπωσή μου από τον συγκεκριμένο πωλητή είναι ότι είναι πολύ σωστός Επαγγελματίας. Wink Wink

Επειδή στο είχα πει αλλά όποτε μιλάμε από κοντά το ξεχνάω, σε ποιο να του στείλω για το δικό μου φλασερ που λέγαμε? Εντός ή εκτός ebay?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 08 2012, 16:37

kgalano έγραψε:
hristos13gr έγραψε:
Μάγκες, συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση...
Έχω οργανώσει ήδη 3 ΡΒ για το ρελέ-φλασέρ αυτό. Το 4ο ας το αναλάβει κάποιος από εσάς. Εδώ μπορεί να διαβάσει κάποιος όλο το ιστορικώ των προηγούμενων ΡΒ.
Ο πωλητής που χρησιμοποιήσαμε είναι από Ευρωπαϊκή Ένωση (άρα δεν υπάρχει κίνδυνος τελωνείου) μας προσφέρει (αποδεδειγμένα αφού έχει χρειαστεί σε μένα &2-3 άλλους) 2 χρόνια εγγύηση & μας τα είχε αφήσει στην τιμή των 15?/τεμάχιο (η τιμή συμπεριλαμβάνει & τα μεταφορικά).
Ο πωλητής ονομάζεται Torsten (shop@whitelights.de) & το site του εκτός ebay είναι αυτό.
Όποιος αναλάβει την επικοινωνία & ΡΒ, να του πει ότι είναι από το VSTOM HELLAS FORUM & ας του αναφέρει & το όνομά/nickname μου (Hristos Sevas/hristos13gr) για να θυμηθεί ακριβώς για ποια περίπτωση πρόκειται...
Η εντυπωσή μου από τον συγκεκριμένο πωλητή είναι ότι είναι πολύ σωστός Επαγγελματίας. Wink Wink

Επειδή στο είχα πει αλλά όποτε μιλάμε από κοντά το ξεχνάω, σε ποιο να του στείλω για το δικό μου φλασερ που λέγαμε? Εντός ή εκτός ebay?

Στέλνεις στο email που γράφω πιο πάνω (shop@whitelights.de) του εξηγείς πως έχει η φάση... Θα σου ζητήσει να του το στείλεις & σε καμια βδομάδα θα έχεις καινούργιο... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 08 2012, 16:40

hristos13gr έγραψε:
kgalano έγραψε:
hristos13gr έγραψε:
Μάγκες, συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση...
Έχω οργανώσει ήδη 3 ΡΒ για το ρελέ-φλασέρ αυτό. Το 4ο ας το αναλάβει κάποιος από εσάς. Εδώ μπορεί να διαβάσει κάποιος όλο το ιστορικώ των προηγούμενων ΡΒ.
Ο πωλητής που χρησιμοποιήσαμε είναι από Ευρωπαϊκή Ένωση (άρα δεν υπάρχει κίνδυνος τελωνείου) μας προσφέρει (αποδεδειγμένα αφού έχει χρειαστεί σε μένα &2-3 άλλους) 2 χρόνια εγγύηση & μας τα είχε αφήσει στην τιμή των 15?/τεμάχιο (η τιμή συμπεριλαμβάνει & τα μεταφορικά).
Ο πωλητής ονομάζεται Torsten (shop@whitelights.de) & το site του εκτός ebay είναι αυτό.
Όποιος αναλάβει την επικοινωνία & ΡΒ, να του πει ότι είναι από το VSTOM HELLAS FORUM & ας του αναφέρει & το όνομά/nickname μου (Hristos Sevas/hristos13gr) για να θυμηθεί ακριβώς για ποια περίπτωση πρόκειται...
Η εντυπωσή μου από τον συγκεκριμένο πωλητή είναι ότι είναι πολύ σωστός Επαγγελματίας. Wink Wink

Επειδή στο είχα πει αλλά όποτε μιλάμε από κοντά το ξεχνάω, σε ποιο να του στείλω για το δικό μου φλασερ που λέγαμε? Εντός ή εκτός ebay?

Στέλνεις στο email που γράφω πιο πάνω (shop@whitelights.de) του εξηγείς πως έχει η φάση... Θα σου ζητήσει να του το στείλεις & σε καμια βδομάδα θα έχεις καινούργιο... Wink Wink

Σε ευχαριστωωωω, Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 09 2012, 08:22

Λοιπόν ξελιναμε προσοχή στο copy paste

ΛΙΣΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΦΛΑΣΕΡ



Δίπλα στο nickname αναφέρουμε την ποσότητα εντός παρενθέσεων
1. nikosdll (1)









Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikosdll στις Τρι Οκτ 09 2012, 08:52, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 09 2012, 08:37

Xρήστο ευχαριστούμε μία χάρη ακόμα αν μπορείς , θα θελα το link από το e-bay να ποστέρεις μήν γίνει κανά λάθος στην αγορά όποτε μπορέσεις , ευχαριστούμε για όλα .
Εγώ βρίσκω ΑΥΤΟαν βρείς κάτι άλλο post εσυ και ξεκιναμε με το δικό σου. Very Happy Very Happy merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
billaros19



Registration date : 14/12/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 09 2012, 09:00

nikosdll έγραψε:
Λοιπόν ξελιναμε προσοχή στο copy paste

ΛΙΣΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΦΛΑΣΕΡ



Δίπλα στο nickname αναφέρουμε την ποσότητα εντός παρενθέσεων
1. nikosdll (1)
2. billaros19(1)

ερώτηση...1 δεν είναι το φλασέρ για το μηχανάκι?δηλαδή και για τα 4 φλας μπρος πίσω?






Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tobacconistas.gr
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 09 2012, 10:34

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Imag00284075299
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΕ ΑΦΑΙΡΕΙΣ ΤΙ ΥΠΑΡΧΟΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ [i]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...   Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 09 2012, 10:38

nikosdll έγραψε:
Λοιπόν ξεκιναμε προσοχή στο copy paste


ΛΙΣΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΦΛΑΣΕΡ



Δίπλα στο nickname αναφέρουμε την ποσότητα εντός παρενθέσεων
1. nikosdll (1)
2. billaros19(1)
3. Sailing (1) (παίζει ανάλογα με την τελική τιμή να θέλω και 2ο!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μη ζορίζετε τα ηλεκτρικά!!! LED παντού...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: