Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΔευ Αυγ 24 2009, 16:40

ganezos έγραψε:
κατεβαινω και γω κατω πρωτα ο θεος την κυριακη ελπιζω ταζ να γυρισω με τις καλυτερες εντυπωσεις . γιαννη ακουω παραλιες και οτι καλυτερο ειδες για να εχω στα υποψιν

Γιώργο, Μπάλος και ελαφονήσι οι καλύτερες παραλίες που έχω πάει ποτέ μαζί με το πόρτο κατσίκι της Λευκάδας.
Σημείωση:στον μπάλο να πας με καραβάκι από Κίσαμο (λίγο τσουχτερό 22ε) γιατί αλλιώς έχει μια τρελοανηφόρα 2+ χλμ με τα πόδια αν πας μόνος όταν θα γυρνάς από την παραλία και θα σου βγει η ψυχή.

Φαλάσαρνα πάλι καλή πολύ με τρελό νερό αλλά όχι μαγική όπως οι προαναφερθήσες.

Γενικά τα Χανιά είναι πιο πράσσινα από την λοιπή Κρήτη και έχει μέρη όπως το φαράγγι του Θερισσου που περάσαμε χθες και είναι πολύ ομορφα ενώ καταλήγει στον θέρισσο όπου μπροστά στο άγαλμα φάγαμε τέλεια χθες.

Το Ηράκλειο είναι πόλη θηρίο κ για αυτό και δεν την λάτρεψα ιδιαίτερα. Λάτρεψα όμως μικιό και μίκαινα οπότε να περάσεις και από εκεί να τους δεις.

Ρέθυμνο μια όμορφη πόλη με ωραία περπατάδα όπως και η παλιά πόλη των Χανιών.

Μια από τις πρώτες μέρες κάναμε 8 μηχανές διαδρομή από Ρέθυμνο -> Φραγκοκάστελο (κάστρο) -> Σφακιά -> κάπου ορεινά για μαμ. και ήταν τέλεια, πολύ στροφιλίκι αλλά με αρκετό αέρα και σύνολο 400χλμ από Χανιά και πίσω στο κρυσφήγετο του μικιού.

ΠΡΟΣΟΧΗ στους δρόμους, γυναίκες και αγροτικά είναι εστίες κινδύνου, πάντα από αριστερά προσπέραση και με απόσταση ασφαλείας. Γενικά οι δρόμοι δεν είναι πολύ άθλιοι όπως περίμενα και αν κάτι δυσκολεύει την κατάσταση είναι ο έντονος άνεμος που είχαμε τον περισσότερο καιρό που σου έρχεται σαν σφαλιάρα με το που περνάς κάθετα δίπλα από φαραγκάκια!

Καλή διασκέδαση φίλε μου,είμαι πολύ χαλασμένος που γύρισα, ήταν πολύ ωραία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΔευ Αυγ 24 2009, 17:05

10 μέρες στην Κρήτη 600 ?
χαμένη ευκαιρία να κάτσεις 3 μέρες παραπάνω... ανεκτίμητη βλακεία bliax έτσι, θα στο τρίβω στη μούρη μέχρι να μάθεις να το λες σωστά... "τσέεεετσαπ" το λένε το πράααμαα... YOU!

Φίλε πέρασαν μπαμ οι μέρες... ούτε που το κατάλαβα! Χαρά μας που σας είχαμε, το σπίτι μας δικό σας! Θα τα ξαναπούμε σύντομα geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΔευ Αυγ 24 2009, 17:34

εν κάνω πράμα στα κρητικά, συμπάθα με.. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΔευ Αυγ 24 2009, 17:41

κριμα που δεν ιδωθηκαμε...αλλα οι δουλεια και το ξενυχτι θα μας φαει.... What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΔευ Αυγ 24 2009, 21:15

tazakos έγραψε:
ganezos έγραψε:
κατεβαινω και γω κατω πρωτα ο θεος την κυριακη ελπιζω ταζ να γυρισω με τις καλυτερες εντυπωσεις . γιαννη ακουω παραλιες και οτι καλυτερο ειδες για να εχω στα υποψιν

Γιώργο, Μπάλος και ελαφονήσι οι καλύτερες παραλίες που έχω πάει ποτέ μαζί με το πόρτο κατσίκι της Λευκάδας.
Σημείωση:στον μπάλο να πας με καραβάκι από Κίσαμο (λίγο τσουχτερό 22ε) γιατί αλλιώς έχει μια τρελοανηφόρα 2+ χλμ με τα πόδια αν πας μόνος όταν θα γυρνάς από την παραλία και θα σου βγει η ψυχή.

Φαλάσαρνα πάλι καλή πολύ με τρελό νερό αλλά όχι μαγική όπως οι προαναφερθήσες.

Γενικά τα Χανιά είναι πιο πράσσινα από την λοιπή Κρήτη και έχει μέρη όπως το φαράγγι του Θερισσου που περάσαμε χθες και είναι πολύ ομορφα ενώ καταλήγει στον θέρισσο όπου μπροστά στο άγαλμα φάγαμε τέλεια χθες.

Το Ηράκλειο είναι πόλη θηρίο κ για αυτό και δεν την λάτρεψα ιδιαίτερα. Λάτρεψα όμως μικιό και μίκαινα οπότε να περάσεις και από εκεί να τους δεις.

Ρέθυμνο μια όμορφη πόλη με ωραία περπατάδα όπως και η παλιά πόλη των Χανιών.

Μια από τις πρώτες μέρες κάναμε 8 μηχανές διαδρομή από Ρέθυμνο -> Φραγκοκάστελο (κάστρο) -> Σφακιά -> κάπου ορεινά για μαμ. και ήταν τέλεια, πολύ στροφιλίκι αλλά με αρκετό αέρα και σύνολο 400χλμ από Χανιά και πίσω στο κρυσφήγετο του μικιού.

ΠΡΟΣΟΧΗ στους δρόμους, γυναίκες και αγροτικά είναι εστίες κινδύνου, πάντα από αριστερά προσπέραση και με απόσταση ασφαλείας. Γενικά οι δρόμοι δεν είναι πολύ άθλιοι όπως περίμενα και αν κάτι δυσκολεύει την κατάσταση είναι ο έντονος άνεμος που είχαμε τον περισσότερο καιρό που σου έρχεται σαν σφαλιάρα με το που περνάς κάθετα δίπλα από φαραγκάκια!

Καλή διασκέδαση φίλε μου,είμαι πολύ χαλασμένος που γύρισα, ήταν πολύ ωραία.
ευχαριστω για τις πληροφοριες ταζ θα επισκεφτω της προτασης που μου εκανες και αν ο μικιος πινει ουζακι εγω ειμαι μεσα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΔευ Αυγ 24 2009, 22:17

ganezos έγραψε:

ευχαριστω για τις πληροφοριες ταζ θα επισκεφτω της προτασης που μου εκανες και αν ο μικιος πινει ουζακι εγω ειμαι μεσα .

αν όπου ουζάκι βάλεις ρακάκι... έλα νηστικός Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 00:57

χάρηκα πολύ Γιάννη για την γνωριμία και χαίρομαι που πέρασες καλά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 01:28

geo έγραψε:
χάρηκα πολύ Γιάννη για την γνωριμία και χαίρομαι που πέρασες καλά

και εγώ αγορίνα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 11:56

ΡΕΘΥΜΝΟ ............... Παιδια ειμαι πολυ ευχαριστημενος και συγκινημενος , πριν απο λιγο ανακοινωθηκαν οι βασεις για τα ΑΕΙ και τελικα ο γιος μου ο Δημητρης μπαινει στο τμημα φιλοσοφικων και κοινωνικων σπουδων Κρητης στο ΡΕΘΥΜΝΟ Very Happy Smile Laughing success yeye

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 12:03

@RORY

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
και καλα περασε!!!!!
και ειναι και κοντα σου!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 12:21

Rory έγραψε:
ΡΕΘΥΜΝΟ ............... Παιδια ειμαι πολυ ευχαριστημενος και συγκινημενος , πριν απο λιγο ανακοινωθηκαν οι βασεις για τα ΑΕΙ και τελικα ο γιος μου ο Δημητρης μπαινει στο τμημα φιλοσοφικων και κοινωνικων σπουδων Κρητης στο ΡΕΘΥΜΝΟ Very Happy Smile Laughing success yeye
νικολα συγχαρητηρια για τον μικρο.
μπαινει εκει που ηθελα (αν θυμαμε καλα) και εσυ θα εχεις πολλες ... δικαιολογιες για καφε στο ρεθυμνο Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 13:01

τρέμω με δέος στην ιδέα ότι αυτός ο εκπληκτικός χαρακτήρας θα αποκτήσει φιλοσοφικό βάθος, συγχαρητήρια σε μπαμπά και γιο... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 13:03

Θερμά συγχαρητήρια από 'μένα και τη Πόπη! Καλές σπουδές στον υιό σου και καλές βόλτες σε σένα στο Ρέθεμνος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 15:23

Μπραβο Rory συγχαρητηρια σε σενα και στον γιο σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 15:47

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!! respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 16:16

Μπράβο Νίκο πάντα επιτυχίες εύχομαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TONI-G

TONI-G

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 23/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 16:49

cheers ΜΠΡΑΒΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 17:00

Πολλά Πολλά Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 581176 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 581176 Νικόλα στο παλληκάρι σου!!!

Υ.Γ. ........έχεις να κάνεις βολταράκια με το ΣΤΡΟΜΑτάκι σου Χανιά--->Ρέθυμνο απο φετόοοοοοο........μπόλικα!!!!! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤρι Αυγ 25 2009, 17:02

ΜΠΡΑΒΟ ΜΗΤΣΑΡΑ!!! Πάντα τέτοια! Να τονε χαίρεστε Νικολή και Ελένη και μακάρι να σας κάνει πάντα περήφανους!!! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
CHRISRETH

CHRISRETH

Ηλικία : 56
Τόπος : Ρέθυμνο
Registration date : 01/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤετ Αυγ 26 2009, 01:48

Συγχαρητήρια Νικόλα!!!!! ή μάλλον Δημήτρη. Σας περιμένω να τα πούμε από κοντά. Με χαρά να βοηθήσω σε ότι μπορώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΤετ Αυγ 26 2009, 20:11

mikios έγραψε:
ganezos έγραψε:

ευχαριστω για τις πληροφοριες ταζ θα επισκεφτω της προτασης που μου εκανες και αν ο μικιος πινει ουζακι εγω ειμαι μεσα .

αν όπου ουζάκι βάλεις ρακάκι... έλα νηστικός Razz
ok το κανονιζουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 27 2009, 17:09



να και ενα βιδεο με το μοτορακι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 28 2009, 09:46

καλημερα "χωματεροι" συμφουρμιστες.
με αφορμη δυο γεγονοτα:
1. το υπεροχο βιδεο του μεγαλου_τζο με τις φωτο του μικρου Razz Razz Razz και
2. τη βολτα του πατερα μου σε μια ορεινη διαδρομη (με 4Χ4 πηγε ...ου ου ου ) στα σητειακα ορη
παραθετω εικονες, οχι για την κατακτηση μιας διαδρομης απο τα μηχανακια μας που δεν πανε χωμα, αλλα μιας .... ΚΟΡΥΦΗΣ στα 1476 μετρα affraid affraid affraid
(γιατι καλα τα 1200 που πιασαμε απο ορ. λασιθιου σε ορ. καθαρου αλλα τα 1476 ειναι αλλη φαση)

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 2676595

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 355077

στο http://maps.google.com/ βαλτε τις συντεταγμενες 35.086577,25.88429 για να δειτε που λεω.

τη διαδρομη αυτη θα ηθελα καποια στιγμη να την κανω και η καλυτερη στιγμη θα ειναι στα τελη του σεπτεμβρη που περνα το γρεϊντερ και στρωνει το δρομο.
(αυτη τη στιγμη ειναι χαλια και με το 4Χ4 ο πατερας μου και οι φιλοι του ζοριστηκαν)
ετσι για να μη ξεχναμε οτι εχουμε μηχανη ΠΟΥ ΔΕ παει στο χωμα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
καλημερα και καλες χωματινες διαδρομες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 28 2009, 10:49

τέλη του Σεπτέμβρη!!! Συμφωνώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 28 2009, 11:48

+1 Φιλε αλλα για σαβατοκυριακο τι κανετε ?????????????

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 34 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 34 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: