Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 23:31

οκ Νικο, δεν πειράζει που δεν βραθήκαμε... κ γω είχα ένα κεφάλι καζάνι. Ελπίζω να ξεκουράστηκες κ συ. Θα τα πούμε λοιπόν την Κυρικαή κ έννοια σου για το μοτόρι, θα γίνει καινούριο Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 02:31

santrikos έγραψε:
Παιδια πρεπει να μου βρειτε τροπο να γλυτωσω απο τους γαμους αυτο το καλοκαιρι!!! Και Σαββατο και Κυριακη κατσανε, ρε γαμω τη τρελα μου γαμω...

Και το χειροτερο ειναι αυτοι που ερχονται..... Μπρρρρρρ!!!

τι λε ρε....??? παντρεύομαι το Σεπτεμβριο, και θέλω v-stroμική συνοδεία,,,!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
santrikos

santrikos

Ηλικία : 43
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 10:44

GOEF έγραψε:
santrikos έγραψε:
Παιδια πρεπει να μου βρειτε τροπο να γλυτωσω απο τους γαμους αυτο το καλοκαιρι!!! Και Σαββατο και Κυριακη κατσανε, ρε γαμω τη τρελα μου γαμω...

Και το χειροτερο ειναι αυτοι που ερχονται..... Μπρρρρρρ!!!

τι λε ρε....??? παντρεύομαι το Σεπτεμβριο, και θέλω v-stroμική συνοδεία,,,!!!! Very Happy

χαχαχααχαχα φιλε εκει αλλαζει το πραγμα οταν προκειται για το v-stromiko γαμο, δε το συζητω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 11:12

Παιδια οταν ειδα τον ΜΟΡΦΕΑ στην λεσχη μου ειπε οτι θα κατεβει στο ηρακλειο το σαββατο 23 μαη για ενα γαμο , κανονιστε να υποδεχθουμε τον προεδρο μας και αν ειμαι καλα θα ερθω για να συζητησουμε αρκετα που μας ενδιαφερουν OK Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 482447

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 14:36

λοιπον,εχουμε τσε λεμε...
αυριο θα δωσουμε ραντεβου στο πρασινο Wink πρατηριο της ΒΡ πανω απο την αγια πελαγια στου γρηγορη.
ο λογος ειναι γιατι βολευει το μεγα ψηστη φιλιππα να καταβει απο ρογδια (οσοι μπορειτε να πατε,εγω λογω δουλειας δε μπορω να ερθω)
την ωρα θα την πουμε ποιο μετα,περιμενουμε την GOEFινα να κλεισουμε την ωρα (αυτα τα κανουμε μεχρι να παντρευτει ο γιωργαρος -πρεπει να ειμαστε καλοι- μετα ή τον ξεχναμε ή θα ερχεται με το κρανος να εχει μια παντοφλα,πως ειναι της μαριας τα αυτακια;κατι τετοιο αλλα σε παντοφλεξ) Razz Razz Razz
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Dsc04266
μετα βουρ για το σπιτι του νικου,να του πουμε περαστικα και του περασουμε τα προβολακια (αλλα δε θα κατσουμε πολυ μιας και rory-sοn γραφει τη δευτερα πανελληνιες)
α... κρατατε και κανα μαγιο καλου κακου,δε ξερεις μπορει να μας την δωσει να κανουμε καμια βουτια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 15:38

οκ κορίτσια, όπως τα λέει ο Μανόλος...
ανεβαίνω Ρογδιά, κ σας περιμένω. όποοιος έρθει πιο νωρίς (από τώρα δλδ) να μου φτιάξει κ καφέ κ ένα δικό του αν θέλει (κοινώς κερνάω καφέ) Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 17:16

Παιδες εγω λογο υποχρεωσεων αυριο δεν θα τα καταφερω να παρευρεθω....δυστιχως....

μικιος σημερα θα παω παλιοκαστρο...εκει απο κατω απο την ρογδια...ξερεις....παιζει να ανεβω να σας κανω λιγο παρεα αλλα δεν ξερω κιολας αν τα καταφερω....θα ειναι παρεακι απο κατω.... Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 19:01

Αγόρια θα προσπαθήσω να έρθω αύριο Χανιά αλλά είναι λίγο δύσκολο γιατί έχω μία υποχρέωση.Αν μπορέσω να τα αναβάλω!!!!θα δούμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 20:05

Τελικά μάλλον πως η παντόφλα θα είναι μαλακή αύριο!!!! Μανώλη οι σχολιασμοί σου είναι το κάτι άλλο!!! lol! lol! lol! lol!
γύρω στις 11:30 θα μπορέσω να ξεκινάω αύριο, αν εσείς θέλετε ξεκινήστε νωρίτερα, no problem!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TONI-G

TONI-G

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 23/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 21:58

TI NA ΚΑΝΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΤΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΦΟΡΤΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟΝ ΑΓ.ΠΑΥΛΟ .
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ Η ΧΑΝΙΑ Η ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ.
ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΩ ΧΑΝΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 22:18

TONI-G έγραψε:
TI NA ΚΑΝΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΤΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΦΟΡΤΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟΝ ΑΓ.ΠΑΥΛΟ .
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ Η ΧΑΝΙΑ Η ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ.
ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΩ ΧΑΝΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ.
οπως ειπαμε στο τηλεφωνο ελπιζω να τα πουμε...
οσο αφορα εμενα θα ξεκινησω απο τον αγιο κατα της 10 και βουρ στο GOEFοσπιτο, στις 11:30 συναντιομαστε με το mikioψηστη και βουρ (ξανα) στο RORYσπιτο για περαστικα.... α... αμα βρουμε και κανα 650 με yusi (toni-g) θα το παρουμε και αυτο...
οι υπολοιποι ηντα θα κανετε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-kougi
Member
Member
v-kougi

Ηλικία : 44
Τόπος : ροδος - ξανθη
Registration date : 25/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 23:26

εγω εχω κατι δουλειτσες αυριο πρωι πρωι..αν τις παλεψω γρηγορα θα ερθω να σας βρω και εγω... Smile
Νικο θα σε παρω τηλ. να μου πεις που ακριβως βρησκεσε.. ελπιζω να σας προλαβω(τι στο καλο διπλα ειμαι) Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΚυρ Μάης 17 2009, 20:38

ποποπο ρε παιδι μου....πολυ ισιχια εδω μεσα....ρε πιαστε ξεσκονοπανα και ξαραχνιαστρες να το συγιρισουμε λιγο το ροομ εδω μεσα!!!!!την γλωσσα σας την εφαγε η γατα του γειτονα???Η σας πεσανε βαρια τα μπριζολακια του σαββατου???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΚυρ Μάης 17 2009, 23:23

Η αλήθεια είναι ότι μας πέσανε πολλά τα μπριζολάκια για τη κάποιοι δεν λέω ονόματα, δεν ήρθαν ,αλλά τεος πάντων . bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΚυρ Μάης 17 2009, 23:30

Έχεις δίκιο ρε φίλε,αλλά…….δεν ξεμπέρδεψα νωρίς χτες το βράδυ.Ήθελα πολύ να έρθω bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 16:24

Ευχαριστω τα κοπελια που ηρθαν να με δουν την κυριακη ποσταρω και μια φωτο μαζι τους !!!!!!!!!!
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 41691097545052651164736

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
skalidis

skalidis

Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 19/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 16:30

καλησπέρα σε όλους....
Νομίζω ότι είδα μερικούς απο εσάς...λίγο μετα το μπαλί στη στροφή που επεσε το παληκάρι με το kawasaki...σίγουρα είδα το παιδί με το Lime green της kawasaki στο vstrom του....τα παιδια σταματησαν να δουν τι εγινε....χάρηκα που σας είδα έστω κι ετσι!
Σύντομα υπο διαφορετικές συνθήκες ελπίζω....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.cj-web.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 16:31

μετα τη χθεσινη βολτα στα χανια για να δουμε το νικολα (ευχαριστουμε για τη φιλοξενια,το υπεροχο φαγητο) και να του ευχηθουμε περαστικα ...α... και να δωσει τα ρεστα της η κα GOEFηνα κανοντας μαθημα στο γιο του νικολα, το μητσο (τον συμπαθησα γιατι ειναι ωραιος τυπος - οπως και πατερας του- και παναθηναικος βεβαιως βεβαιως, ελπιζω να πηγε σημερα καλα) και αφου εριξα μια ποιο προσεκτικη ματια στα αυτακια στο κρανος της μαριας,με χαρα σας παρουσιαζω το νεο μοντελακι για το ... γιωργακι

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Brbsy8czj262s8x7g1dx

ειναι μπλε,μαλακα και ανετα στο να φορεθουν ανα πασα στιγμη lol! lol! lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την painterakis στις Δευ Μάης 18 2009, 16:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 16:40

skalidis έγραψε:
καλησπέρα σε όλους....
Νομίζω ότι είδα μερικούς απο εσάς...λίγο μετα το μπαλί στη στροφή που επεσε το παληκάρι με το kawasaki...σίγουρα είδα το παιδί με το Lime green της kawasaki στο vstrom του....τα παιδια σταματησαν να δουν τι εγινε....χάρηκα που σας είδα έστω κι ετσι!
Σύντομα υπο διαφορετικές συνθήκες ελπίζω....!
εσυ ησουν,αρχοντα;γιαντα ωρε δεν ηρθες μαζι μας... μηπως φοβηθηκες μη σε χαλασουμε και κανεις κι'αλλες αγορες; lol! lol! lol! που θα παει δε θα βρεθουμε απο κοντα ολοι μας;θα σου κολλησουμε powerbuyτηδα; lol! lol! lol!
οντως εμεις ειμασταν,ο goef,ο mikios,ο toni-g με τα μαυροτσουκαλα μηχανακια τους και εγω με τη πρασιναδα μου Razz
χωρις πλακα τωρα... κανονισε να βρεθουμε καποια στιγμη σε καλυτερες συνθηκες.
υ.γ.:ευτυχως που το κοπελι δεν επαθε τιποτα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την painterakis στις Δευ Μάης 18 2009, 16:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 16:40

Ναι Γιάννη εμείς ήμασταν... μην κάνεις άλλες απουσίες γιατί θα μείνεις κ θα πρέπει να ξανακάνεις τη διαδρομή μόνος σου Razz

χαχα ωραία τα παντοφλάκια... Μανόλη είσαι ο μόνος που δεν χαμογελάει.... κ μετά λες για τους φωτογράφους!

Φοτο δικές μου το βράδυ, ακόμα δεν έχω προλάβει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
skalidis

skalidis

Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 19/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 16:45

το παληκέρι που έπεσε ήταν στην παρέα μας....γι αυτο δεν ακολούθησα....το είχαμε κανονισει καιρό το βολταράκι...όλα στο πρόγραμμα είναι...

εννοείται πωε θα σμίξουμε....αλλα μην με κολλήσετε powerbuyτηδα (όχι ότι δεν ψήνομαι δηλ) αλλα λέμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.cj-web.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 16:48

mikios έγραψε:
χαχα ωραία τα παντοφλάκια... Μανόλη είσαι ο μόνος που δεν χαμογελάει.... κ μετά λες για τους φωτογράφους
τι να χαμογελασω Question προσπαθω να παρω μια καλη ποζα γιατι ο μικρος γιαπωνεζος με τραβαει σε κατι ασχετες ποζες,αλλα που θα μου παει Question δε θα πιασω αυτη την μικρη,ασημι φωτογραφικη μηχανη Question θα δεις τι θα παθει Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 95412 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 95412 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 95412
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 19:49

Μπράβο ρε κοπέλια να είσαστε καλά!!!Νίκο φίλε δεν μπόρεσα να έρθω λόγω υποχρεώσεων…….αλλά που θα πάει………..

Καλά η φωτογράφιση όλα τα λεφτά……. OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 22:56

Προς:

kalamaria
santrikos
TONI-G
GOEF


σας έχω επαέ απο 1 ζευγάρι μπροβόλια μετα των λαμπτήρων τους!!!

Θα κανονίσουμε κανα γκαϊφέ να τα παραλάβετε?

Υ.Γ. Μπαμπίνο! σου έχω κι 1 μπλουζάκι ρε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 18 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 22:59

JEFFakhs έγραψε:
Προς:

kalamaria
santrikos
TONI-G
GOEF


σας έχω επαέ απο 1 ζευγάρι μπροβόλια μετα των λαμπτήρων τους!!!

Θα κανονίσουμε κανα γκαϊφέ να τα παραλάβετε?

Υ.Γ. Μπαμπίνο! σου έχω κι 1 μπλουζάκι ρε!!!
τετοια να ακουω πες τοτε αυριο να ερθω να τα παρω Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 18 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: