Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 07/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 20:12

daskdim έγραψε:
ΩΡΑ & ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ? saligari


καλησπερα συντεκνε....εισαι ο.....????και εχεις......?πες μας και λιγα για σενα! Shocked Shocked Shocked What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 20:58

Big_Tzo έγραψε:
daskdim έγραψε:
ΩΡΑ & ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ? saligari


καλησπερα συντεκνε....εισαι ο.....????και εχεις......?πες μας και λιγα για σενα! Shocked Shocked Shocked What a Face What a Face

πρέπει να είναι ο Δημήτρης "από το φανάρι" και έχει 650 What a Face σωστά κουμπάρε;
ελα να σου πω, γράφε με μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι κουραστικά No

το βρήκες τελικά το "POST REPLY" ε; bliax

όσο για μέρος και ώρα... θα δείξει... ο paitos μάλλον πως θα λερώνεται με λάδια το ΣΚ, ο Νικόλας έχει πολλές μέρες να δει το σπίτι του κ "πιάνει λιμάνι" αύριο, οπότε παίζει εντόνως η διαδρομή του painteraki για μονή Κουδουμά! Επίσης ο Γιώργης θέλει να γυρίσει νωρίς... nick, δεν υπάρχει περίπτωση να την κάνεις κατα 'δω μεριά;;;; θα βολέψει να μην ξωριζόμαστε πολύ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 21:02

Η διαδρομή για την Μονή Κουδουμά

Η παραλία του Κουδουμά βρίσκεται περίπου 80 χλμ από το Ηράκλειο. Πήρε το όνομά της από το Μοναστήρι Κουδουμά που βρίσκεται εκεί, μέρος του οποίου είναι χτισμένο μέσα σε σπήλαιο. Αξιόλογος προορισμός για όσους έχουν ανάγκη από ηρεμία και χαλάρωση. Τα πεντακάθαρα νερά της απομονωμένης παραλίας είναι πάντα ήρεμα, μιας και η μορφολογία της περιοχής προφυλάσσει καλά από τους ανέμους. Η παραλία δεν είναι οργανωμένη και δεν προσφέρει στους επισκέπτες της ανέσεις όπως ενοικιαζόμενα δωμάτια, ταβέρνες ή ξαπλώστρες. Εάν η παρουσία σας εκεί είναι διακριτική, το ελεύθερο κάμπινγκ επιτρέπεται. Για να φτάσετε στην παραλία Κουδουμά μπορείτε να έρθετε οδικώς από Ηράκλειο ή Μοίρες, μέσω ενός δύσκολου χωματόδρομου από το χωριό Στέρνες. Αν και ο δρόμος δεν είναι ομαλός, σας δίνεται μια ξεχωριστή ευκαιρία με την κατάβαση, να δείτε από ψηλά τη φανταστική θέα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 21:12

Κανονίστε τις λεπτομέρειες και αν καταφέρω θα έρθω geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 22:03

καλησπερες μποϊς.
λεω να ξεκινησω κατα της 9:30 απο τον αγιο και μεσω καστελιου,εμπαρο να πιασω πυργο, οπου λεω αν ειναι να δωσουμε ραντεβου και πιουμε ενα καφεδακι.
πιστευω οτι θα ειμαι εκει σε μια ωρα. τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 00:45

Η εκδρομή φαντάζει καλή παίδες!!!

Το θέμα είναι ότι με έχει πιάσει 1 ανυπομονησία τελευταία να λύσω το μηχανάκι και να του περάσω ότι έχω μαζέψει τόσο καιρό και τα έχω εδώ και κάθονται (και δεν θέλω να τα έχω ΑΛΛΟ εδώ και να κάθονται)!!!

Βάζει και ο paitos το μηχανάκι του για διάφορες ''αναβαθμίσεις'' και γαργαλιέμαι κι εγώ να πλακωθώ να το λύσω-στολίσω-δέσω την Κυριακή!!!

''to do list'': scratch scratch

1) επιδιόρθωση JEFFoiler
2) εγκατάσταση STIEBEL κόρνας
3) εγκατάσταση προβολάκια
4) εγκατάσταση ασύρματου μετρητή πίεσης ελαστικών
5) αντικατάσταση πίσω φλας
6) εγκατάστηση GIVI κάγκελα

τώρα......ή θα έρθω και πιθανόν να φύγω νωρίτερα (π.χ. με GOEF) και θα επιστρέψω τουλάχιστον να λύσω το μηχανάκι όσο με πιάνει μέρα, ή θα με πιάσει και θα πλακωθώ απο την Κυριακή τα ξημερώματα να ασχοληθώ με το μηχανάκι μέχρι.....όσο πάει!!

Κανονίστε λοιπόν και βλέπω τι θα κάνω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 07/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 06:57

ειναι σαβατο ακομα και αρχιζει και σπαει η ομαδα........αν ειναι να παμε 2 μιχανες δεν παω πουθενα....θα κανω παρεα στον τζεφφ και αμα κατσει βαζω και τα προβολια μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 08:24

1. painterakis
2. sakimip
3. mikios + mikia
4.
5.

λοιπόν ραντεβού στο καφενείο που είχαμε παει στον Πύργο (απένατνι από τα ΚΑΠΗ lol! ) στις 10.30 δλδ συνάντηση για τους απο'δω στις 9.50 κάτω από τη γέφυρα της ΕΟ στον κόμβο Κατσαμπά (που ξεκινάει η νέα οδός της ΒΙ-ΠΕ για Πεζά).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 08:39

1. painterakis + painterakena
2. sakimip
3. mikios + mikia
4.
5.

λοιπόν ραντεβού στο καφενείο που είχαμε παει στον Πύργο (απένατνι από τα ΚΑΠΗ lol! ) στις 10.30

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 001ff
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
daskdim



Ηλικία : 43
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 23/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 10:38

Very Happy Very Happy Very Happy Καλημέρα σε όλους!
Δημήτρης λέγομαι σωστό. Έχω Μπλε 650 '07.

Οπότε το ραντεβού αν καταλαβα καλα ειναι στην αρχή του περιφερειακού που πάει για Αρχάνες/Πεζά αμέσως μετά τη γέφυρα?
Σε περίπτωση που δεν εχώ καταλάβει καλά αν είναι ευκόλο ας μου στείλει κάποιος ένα email με το κινήτο του να τον πάρω τηλέφωνο. di_daskalakis1479@yahoo.gr

Μονή Κουδούμα δεν έχω πάει, αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
daskdim



Ηλικία : 43
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 23/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 10:41

ΔΙΟΡΘΩΣΗ: Κάτω απο την γέφυρα όπου εκεί βρίσκεται μια Καντίνα σωστά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 07/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 17:48

scratch scratch scratch γιατι τοση νεκρα σημερα??? scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 21:03

mikios έγραψε:

λοιπόν ραντεβού στο καφενείο που είχαμε παει στον Πύργο (απένατνι από τα ΚΑΠΗ lol! ) στις 10.30 δλδ συνάντηση για τους απο'δω στις 9.50 κάτω από τη γέφυρα της ΕΟ στον κόμβο Κατσαμπά (που ξεκινάει η νέα οδός της ΒΙ-ΠΕ για Πεζά).

1. painterakis
2. sakimip
3. mikios + mikia
4. JEFFakhs
5. GOEF
6.
7.


Να συμπληρώσω μόνο πως θα είμαι στο σημείο εκκίνησης (γεφυρα Κατσαμπά, στο ύψος της καντίνας ''Κούρος'') με κατευθυνση στον Πύργο στις 9:00 για να πάω στον Πύργο χαλαρά (που λέει ο λόγος.....να ζεστάνουμε κανα λάστιχο) και να κάτσω να πιώ κι 1 καφεδάκι (οπωσδήποτε) μέχρι τις 10:30

Όποιος θέλει (και μπορεί...μετά απο πιθανό Σαββατιάτικο ξενύχτι) να ξεκινήσουμε στις 9 το πρωϊ ας είναι εκεί, αλλιώς το ραντεβού για Πύργο ισχύει στις 10:30 για το ''κυρίως πιάτο''! peinao peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 14/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 23:12

1. painterakis
2. sakimip
3. mikios + mikia
4. JEFFakhs
5. GOEF
6. dimitrisv
7.

καφε φαγητο ολα οργανωμενα? bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 07/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 23:18

1. painterakis
2. sakimip
3.Μπιγκ....(αν μου ξαναπαρει καποιος την σειρα......Twisted Evil Twisted Evil )
4. JEFFakhs
5. GOEF
6. dimitrisv
7.mikios + mikia
8.
ειπα αν ειμαστε 1-2 δεν ερχομαι και αμεσως φιλιπα.......να τους μαζεψεις ολους και να με εχεις στην απεξω!!!!ΝΤΡΟΠΗ!!! Suspect Suspect geek geek
ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΖΕΦΦ.......ετσι για το γμτο.... success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10 2009, 23:23

Big_Tzo έγραψε:
1. painterakis
2. sakimip
3.Μπιγκ....(αν μου ξαναπαρει καποιος την σειρα......Twisted Evil Twisted Evil )
4. JEFFakhs
5. GOEF
6. dimitrisv
7.mikios + mikia
8.
ειπα αν ειμαστε 1-2 δεν ερχομαι και αμεσως φιλιπα.......να τους μαζεψεις ολους και να με εχεις στην απεξω!!!!ΝΤΡΟΠΗ!!! Suspect Suspect geek geek
ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΖΕΦΦ.......ετσι για το γμτο.... success success

μπρε ΟΛΟΚΟΥΖΟΥΛΟΙ!!!

βαλτε ρε εδώ τις συμμετοχές σας ωρε! (καλά.......σας εβαλα κιόλας)!!!

-------

http://vstromhellas.forumgreek.com/viewtopic.forum?t=5644
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 40 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: