Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 09 2009, 13:52

Εγώ την παραγγελιά μου στην έδωσα πριν φύγεις Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 14 2009, 21:20

κορίτσια αύριο που έρχεται ο ταζ με την τάζαινα θα πάμε κανα βολταράκι... το μεσημεράκι λέω να αναχωρήσουμε για Νότια παράλια πχ Λέντα, Πετράκη κλπ, ποιός ψήνεται;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 14 2009, 21:42

Αύριο εκτάκτως σηκώνομαι απο νωρίς και CORDURιάζομαι ταχιστα για 1 ταξιδάκι-αστραπή μέχρι τη Σητεία όπου φτάνουν το πρωϊ father & brother (ναυτικοί γαρ) να τους δω λίγο μετά απο....κάτι μήνες και επιστρέφω απόγευμα Ηράκλειο!!!

Υ.Γ. ωστόσο για 1 πρωϊνη μπουγάτσα στου ΚΙΡ-ΚΟΡ (με γαλατάκι MILKO) yeye success είμαι μέσα μόλις φτάσουν τα παιδιά Φίλιππα όπως μιλήσαμε το απόγευμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΤρι Αυγ 18 2009, 13:00

Σας καλημερίζω Shocked απο τον Άγιο Παύλο (u know...ΑΙΩΡΕΣ και τα σχετικά) οπού θα.......αιωρούμαι ακόμα μέχρι την Πέμπτη εσπέρας!!!

Όποιος θέλει και μπορεί.....του κρατάω αιώρα με θέα την......ΑΦΡΙΚΗ!!! success yeye lol! yeye success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΤρι Αυγ 18 2009, 14:34

Γειά σου ρε Χρήστο............... OK


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sakismip στις Τετ Αυγ 19 2009, 14:26, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΤετ Αυγ 19 2009, 14:25

Αγαπητό κρητικό κλιμάκιο.........το Σάββατο αργά το βράδυ θα βρίσκομαι στο ηράκλειο yeye

άρα την Κυριακή έχω να κάψω βενζίνη........επειδή όμως θα έχω και ένα φιλαράκι μαζί μου λέω να πάμε κάπου κοντά σε κανένα partάκι να δούμε Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 184880 και geia mas peinao kalmi drink

ακούω προτάσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 20 2009, 14:49

καλο μεσημερι boys.
τη κυριακη λεω να παω προς Μονη Κουδουμα, τι λετε; θελει να ακολουθησει κανεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 20 2009, 15:05

Εγώ φίλε Μανώλη δεν θα μπορέσω να έρθω διότι θα έχω και φιλοξενούμενο και θα πρέπει να τον πάω σε καμία παραλία για μπανάκι.....

Όποιος είναι για θάλασσα και μπανάκι μου λέει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 20 2009, 15:23

sakismip έγραψε:
Εγώ φίλε Μανώλη δεν θα μπορέσω να έρθω διότι θα έχω και φιλοξενούμενο και θα πρέπει να τον πάω σε καμία παραλία για μπανάκι.....

Όποιος είναι για θάλασσα και μπανάκι μου λέει
γιατι εγω σακη μου που λες να παω; για μπανιο οχι για να μονασω. η περιοχη λεγεται μονη κουδουμα γιατι εχει το αντιστοιχο μοναστηρι αλλα εχει και ωραια παραλια (ετσι μου εχουν πει και θελω να παω να δω).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 20 2009, 15:39

το panzer είναι στο χειρουργείο για το προγραμματισμένο του check-up μετα συσφίξεων (στήθους γλουτών κλπ). Θα το έχω αύριο ή μεθαύριο affraid (Σάββατο) τεσπα, τι να πω...
Σκεύτομαι το Σάββατο να την κάνω για τω Χανιώ τα μέρη αλλά Κυριακή είμαι μέσα ότι και να παίξει.

Υπόψιν μόνο ότι ο ταζ αναχωρεί από Χανιά την Κυριακή το βράδυ, οπότε ίσως είναι καλύτερα να μην τον απομακρύνουμε πολύ, εκτός αν το διαλύσουμε νωρίς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 20 2009, 15:46

ωπα_1: ηντα του κανει ο "φιλος" μου, ο βογιατζης και το θελει 2 μερες Question
μηπως σου ειπε οτι στο σερβις των 24 θα σου ανοιξει καπακια (για βαλβιδες) και πρεπει να βαλει κολλα Question

ωπα_2: πως μου εκατσε οτι ο γιαννης φευγει σαββατο βραδυ Question , αν ειναι ετσι ... αστη τη μονη κουδουμα και αν ειναι να βρουμε κατι σε βορεια κρητη, κοντα στο ρεθυμνο (π.χ. μπαλι και να παμε μετα απο πανω στις αλοϊδες για γουρουνοπουλο), ωστε ΚΑΙ να δουμε το γιαννη ΚΑΙ να μπορει να ερθει και ο σακης (τωρα ειδα οτι ερχεσαι τη κυριακη και θα ηταν σκοτωμα για σενα να παμε στη μ. κουδουμα)
για να ακουω ιδεες... Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 747395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 20 2009, 16:53

εγώ μπαλί είμαι μέσα......και για γουρουνόπουλο βεβαίως βεβαίως..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 20 2009, 18:10

ωραία, Μπαλί μέσα κι εγώ, μένει να ψήσουμε τον Άρη τώρα Razz έφτασες φίλε;;;

Για το οπα_1 σου, "εχει πλακώσει δουλειά τώρα ρε ναουμε, έχω άλλα 2 σαν το δικό σου που πρέπει να φύγουνε, άστο κ το απόγευμα θα το πιάσω κλπ κλπ κλπ... " πιστεύω αύριο να το έχει έτοιμο, απλά θέλει ναναι καλυμμένος. Ναι όντως θέλει να κοιτάξει και βαλβίδς κ απόλα κλπ κλπ... θα δούμε, παω εκεί σε λίγο να τα πούμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 21 2009, 13:27

κάνω ένα μικρό spam XYLO

κανένα μαγαζί στο ηράκλειο που να νοικιάζει μοτό??? λογικά αυτά είναι ανοικτά την Κυριακή το πρωί!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 21 2009, 16:07

sakismip έγραψε:
κάνω ένα μικρό spam XYLO

κανένα μαγαζί στο ηράκλειο που να νοικιάζει μοτό??? λογικά αυτά είναι ανοικτά την Κυριακή το πρωί!!
εγω ξερω ενα στον αγιο που ενοικιαζει και vstrom, παντως στο ηρακλειο ειδικα προς αμουδαρα εχει πολλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 21 2009, 23:47

Τιιιι ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ!!! που... ποτε... πως... γιατι... τι ωρα... ηρθα. Για τους φιλους που φευγουν και ερχονται βεβαιως βεβαιως. bounce bounce peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 22 2009, 11:18

παίδες ξεκινάω το ταξιδάκι......θα λέμε αύριο........... geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 22 2009, 11:25

καλό δρόμο φίλε... και καλό πλου! Τα λέμε αν θες κ για μπουγάτσα στο Κιρ-Κορ Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 22 2009, 11:42

σακη καλο δρομο να εχεις ...
λοιπον αυριο θα ειμαι μεταξυ 10 με 10:15 στη γνωστη σκια επι του ΒΟΑκ στη διακλαδωση του γιοφυρου με τελικο ( ? ) προορισμο τα χανια.
οποιος θελει τα λεμε εκει ωστε να παμε παρεακι.
μπαμπη αν θες να παμε μαζι,τα λεμε στα μαλια στη καφετερια που συχναζεις (απεναντι απο το φορνο) στις 9:30.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 22 2009, 14:00

ευχαριστω μανολη αλλα δεν θα μπορεσω καλα να περασετε και βγαλτε φωτο να δουμε gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 22 2009, 20:01

Ρε κοπέλια.....έχω χάσει επεισόδια αυτή την εβδομάδα ναούμ!!!

Σήμερα γυρίσαμε όλο το ορεινό Ρεθυμνο (Ανώγεια-Ζωνιανά-Λιβάδια κλπ) με τα παιδιά που φιλοξενώ αυτή την εβδομάδα (1 TDM & 1 KAWA ER-6n) και μάλλον ''κουτελωθήκαμε'' με το Γιώργη (GOEF) πάνω στον ΒΟΑΚ το μεσημεράκι!!!

Φεύγω σφαίρα για 1 γάμο (μεεε...μικρή καθυστέρηση Razz ) και θα μπω αργά το βράδυ να δω τι έχετε προγραμματίσει για αύριο που φεύγουν και τα παιδιά (taz & lady taz)!!
Ελπίζω να μπορέσω να συμμετάσχω σε ότι κανονιστεί!!!

Υ.Γ1. έχω και κάτι ρακόμελα επαέ....

Y.Γ2. Άντε ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ρε Σάκη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 22 2009, 20:59

θα περιμένω τον painter κ θα την κάνουμε παρέα... όποιος άλλος είναι ξέρετε που να μας βρείτε What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΔευ Αυγ 24 2009, 15:24

μόλις γύρισα από το νησί και δεν θέλω να βγω έξω....τόσο πολύ τσιμέντο μάνα μου πως θα αντέξω?

Η Κρήτη τα σπάει, το ίδιο και οι κρητικοί με εξαίρεση όσους καβαλούν 4χ4, χεχε. Παιδιά θενκς ε λοτ για την καταπληκτική φιλοξενία, περάσαμε φανταστικά!

λίγες εικόνες χίλιες λέξεις για όσα συνέβησαν:

drink OK VSTROM geia mas ZESTI Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 489962 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 581176 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 833103 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 184880 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 184880


υ.γ. Τσέτσαπ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΔευ Αυγ 24 2009, 16:12

κατεβαινω και γω κατω πρωτα ο θεος την κυριακη ελπιζω ταζ να γυρισω με τις καλυτερες εντυπωσεις . γιαννη ακουω παραλιες και οτι καλυτερο ειδες για να εχω στα υποψιν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 33 Icon_minitimeΔευ Αυγ 24 2009, 16:14

tazakos έγραψε:



υ.γ. Τσέτσαπ!

Φαινοσουνα εσυ για κρυφο...Κρητικος. Ετσι εξηγουνται ολα.
Αντε και την αλλη θα σε παμε και στα καλα μερη τση Κρητης!! bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 33 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: