Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Νοε 12 2008, 13:35

πέρα από παράλογο φαίνεται και σαν κάτι που είπε ο τύπος από μόνος του και όχι η επίσημη εκδοχή της αντιπροσωπείας. Εμένα το επίσημο συνεργείο δεν μου είπε δεν έχεις εγγύηση όταν είδε ένα σωρό αλλαγές αλλά μου είπε ωραίο το έκανες, και μετά μου είπε φέρε και το βιβλιαράκι να σου σφραγίσω για την εγγύηση.
Στην τελική αν σου δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα που απαιτεί αντικάτάσταση στην εγγύηση,ξηλώνεις το κιτάκι βάζεις τα μαμά λαμπιόνια και πας ωραίος και προβλέπα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Νοε 12 2008, 13:40

[quote="Snakeye"]στην γνωστή τιμή για την λέσχη.
Η τιμή είναι για τα μέλη τηs λέσχηs η και για τα μέλη του forum Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Νοε 12 2008, 14:03

wolfgr έγραψε:
εγω βρηκα αυτα http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-Truck-Parts-Accessories__HID-Xenon-CONVERSION-KIT-H1-H3-H4-H7-H11-9005-9006-9007_W0QQitemZ130266797094QQadiZ2865QQadnZCarQ20Q26Q20TruckQ20PartsQ20Q26Q20AccessoriesQQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item130266797094&_trksid=p4506.c0.m245&_trkparms=72%3A543|65%3A12|39%3A1|240%3A1308 ερχοντε γυρω στα 60 ευρω με τα μεταφορικα,περιμενω ενα φιλο μου που εχει paypal για να τα ''χτυπησω'',τι λετε?

πρόσεξε να πάρεις bi-xenon H4-3, χτύπα τα αλύπητα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Νοε 12 2008, 14:06

Λοιπον για να εξηγουμαστε...
α) η τιμη πλεον ειναι και για τα μελη του φορουμ μιας και μολις ειχα συνομιλια μαζι του (κο ΑΡΓΥΡΙΟΥ)
οποτε καλοφορετα σε ολους αρκει να του το αναφερουν οτι το διαβασαν στο φορουμ
και δευτερον
β) η επισημη αντιπροσωπεια δεν καλυπτει εγγυηση αλλα τα εξουσιοδοτιμενα σαν τον αργυριου καλυπτουν και σφραγιζουν και το βιβλιαρακι.......
αν θες να πας στην μαμα θα αφερεσεις το κιτακι και ολα καλα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Νοε 12 2008, 14:13

mageiras έγραψε:

β) η επισημη αντιπροσωπεια δεν καλυπτει εγγυηση αλλα τα εξουσιοδοτιμενα σαν τον αργυριου καλυπτουν και σφραγιζουν και το βιβλιαρακι.......
αν θες να πας στην μαμα θα αφερεσεις το κιτακι και ολα καλα.....

Χμμμ....έχω μια άποψη για το θέμα, αλλά δεν θα την πώ, γιατί δεν μπορώ να την αποδείξω....
Απλά θα πώ το εξής και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Δηλ αν εγώ βάλω xenon στον Αργυρίου,αλλά πήρα την μηχανή μου απο άλλη αντιπροσωπεία πρίν 4 μήνες και έχω άλλους 20 μήνες εγγύηση, αν βάλω τα Xenon στον Αργυρίου, θα είμαι υποχρεωμένος να πηγαίνω την μοτό μου ΜΟΝΟ σε εκείνον για να έχω εγγύηση;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Νοε 12 2008, 14:17

Θεωριτικα λογο ανταγωνισμου ισως οχι... θα σε εξηπηρετησει και η αντιπροσωποια σου .....η μαμα σφακ. οχι ομως γιατι ψαχνει για δικαιολογιες και ειδικα αν πας με τσαμπουκα...αυτο λεμε

και αυτο στο λεω μετα απο συζητησει με δυο συνεργεια και δεν μου εχουν πει οτι χανω καμια εγγυηση απλα αυτο που μου ειπαν ειναι οτι αν πας στην μαμα και τους τσαμπουκαλευτεις δεν θα σε καλυψουν για βλαβηπου αφορα καποιο κομματι απο αυτα που αλλαξες η παρενφερη τους..
τελος σημασια εχει τι σχεσει εχεις με τον μηχανικο σου αλοιμονο αν σε αντιμετοπιζει σαν πελατι πορτας καθε φορα που μπαινεις στο μαγαζι του ή τσατιστει επειδη πηγες και σε αλλο μηχανικο και δεν σε εξυπηρετησει ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mageiras στις Τετ Νοε 12 2008, 23:33, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Νοε 12 2008, 14:19

ΟΚ μπήκα στο πνεύμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Νοε 12 2008, 20:26

@Snakeye,
πες λίγο περισσότερα για την ειδική καλωδίωση που λες και για τους διακόπτες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Νοε 27 2008, 12:55

Μήπωs αξίζει μια νεα προσπάθεια(power bay)για φώτα xenon στον Αργυριου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
L3f



Registration date : 16/10/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 12:07

εγω παντως θελω να αγορασω.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Δεκ 02 2008, 22:18

το power bay δεν θα εχει νοημα μιας και η προσφορα του ειναι αυτη ...οποιος θελει μπορει να παει εκει και να αγορασει σε αυτη την τιμη αρκει να αναφερει οτι ειναι απο το φορουμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yan-tsi

Yan-tsi

Ηλικία : 45
Τόπος : Katerini
Registration date : 12/12/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 20:05

...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stratos75
gold member
gold member
stratos75

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 21 2008, 21:34

takis_DL650 έγραψε:
Χθες τελικά τοποθετήθηκαν και στο V-Strom τα xenon! Δυο Η4!
Η τοποθέτηση εγινε στον "μαγο" Δημητρη, ο οποιος καταφερε και σε μηδενικο χώρο εβαλε ομορφα και χωρις να φαινεται τιποτα, 2 ballast,τον controller,ασφάλειες και καλωδίωση κανα μετρο συν....

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Dsc00668800x600sp3 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Dsc00669800x600uk9

...η γραμμη δε, που τράβηξε απο την μπαταρια, το καλωδιο μπηκε σε ειδικο σπιραλ σαν το μαμα και ακολουθησε την ηδη υπάρχουσα γραμμη της μηχανης και ειναι ολα σαν μαμα!

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Dsc00632426x320vg0

Ενα μεγάλο μπραβο και ευχαριστω Δημητρη !!! Αυτο ειναι, μερακι και σεβασμος στην "περιουσια" του καθε πελατη... και παλι ΜΠΡΑΒΟ!!!

Θα μπορούσαμε να έχουμε στοιχεία από αυτόν τον "μάγο" Δημήτρη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 21 2008, 22:39

stratos75 έγραψε:
Θα μπορούσαμε να έχουμε στοιχεία από αυτόν τον "μάγο" Δημήτρη;
Ναι οντως... φαινεται εκανε καλη δουλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stratos75
gold member
gold member
stratos75

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08 2009, 17:56

και με τις ψείρες τι γίνεται; μπορούν να αλλαχθούν στο χρώμα από τα xenon; γιατί φαίνονται διαφορετικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08 2009, 18:07

stratos75 έγραψε:
και με τις ψείρες τι γίνεται; μπορούν να αλλαχθούν στο χρώμα από τα xenon; γιατί φαίνονται διαφορετικά...

το ευκολότερο πράγμα παίρνεις ολόλευκες ψειρούλες για 2-3 ευρώ απλά όπως έχουμε ξαναπεί προσοχή με το λαστιχένιο ντουί-ασφάλεια συγκράτησης τους στην αλλαγή, άλλους τους έφυγε η ψείρα μεσα στο φανάρι και άλλους χαλάσαν τα λαστιχένια πάσα και δεν κουμπώνει πια και πάει μέσα έξω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pappous

pappous

Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 10/01/2009

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Ιαν 12 2009, 22:08

Έχει κανείς πληροφορία για πτώση στην τιμή των XENON?? Κάτι έπιασε το αυτάκι μου σήμερα για τιμή γύρω στα 150.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Ιαν 12 2009, 22:44

σε ποια xenon αναφέρεσαι παππού? Τα δικά μου είναι από ebay και είχαν 60ευρώ με μεταφορικά αλλά δεν θα στα συνιστούσα...φτηνό υλικό-->πτώση απόδοσης-->μια λάμπα μπλεδίζει η άλλη ολόλευκη ακόμη (6000κ) πάρε κάτι σχετικά ποιοτικό, είναι όλα Κίνα φτιαγμένα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι ίδια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pappous

pappous

Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 10/01/2009

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιαν 13 2009, 00:08

Σε σχετική ερώτησή μου, περί του αν πρόκειται για ΧΕΝΟΝ ή τύπου ΧΕΝΟΝ έλαβα την απάντηση ότι πρόκεται για τα κανονικά ΧΕΝΟΝ, των οποίων η τιμή φέρεται να πέφτει. Συνοδεύονται κι από ψείρες λευκές (καλύτερα: στο χρώμα του πάγου). Δεν τα είδα να δουλεύουν και δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιαν 13 2009, 00:19

pappous έγραψε:
Σε σχετική ερώτησή μου, περί του αν πρόκειται για ΧΕΝΟΝ ή τύπου ΧΕΝΟΝ έλαβα την απάντηση ότι πρόκεται για τα κανονικά ΧΕΝΟΝ, των οποίων η τιμή φέρεται να πέφτει. Συνοδεύονται κι από ψείρες λευκές (καλύτερα: στο χρώμα του πάγου). Δεν τα είδα να δουλεύουν και δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω.
service suzuki αργυριου στους αγ.αναργυρους xenon 2 χρονια εγγυηση οτι παθουν στο αλλαζει με 150 εουρος OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spithas
Member
Member
spithas

Ηλικία : 44
Τόπος : Πλέον.... Ίλιον
Registration date : 02/09/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιαν 13 2009, 12:42

Λοιπόν παίδες η ώρα τησ αλήθειας ήρθε και για μένα. Με 6000χλμ στο κοντέρ εχθές πήγα στον γνωστό-άγνωστο Αργυρίου στους Αγίους Αναργύρους και μετά το service πήρα και μια μερίδα Xenon! Σε 1-μιση ώρα όλα ήταν έτοιμα.
Κατόπιν τούτων ένα έχω να πώ: respect
Με 2 χρόνια εγγύηση, και ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ συμπεριφορά ο τύπος δεν παιζεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tara

tara

Ηλικία : 39
Τόπος : SERRES
Registration date : 16/10/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 29 2009, 00:22

TELIKA SPITHA POSO TA EBALES TA FOTA?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spithas
Member
Member
spithas

Ηλικία : 44
Τόπος : Πλέον.... Ίλιον
Registration date : 02/09/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 14:20

tara έγραψε:
TELIKA SPITHA POSO TA EBALES TA FOTA?


150 Ευρώ ,2 έτη γραπτή εγγύηση, και άψογη δουλειά και αποτέλεσμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VAGOS79

VAGOS79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΝΑΥΠΛΙΟ
Registration date : 07/05/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 08:26

ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ ΧΕΝΟΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ - ΜΕΡΑ!
ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΟΠΟΙΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΝΗΣΙΑ ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ + ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 210 EURO. (ΠΕΡΙΟΧΗ:ΑΡΓΟΣ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 09:02

όλα τα xenon γνήσια xenon είναι αυτό που ποικίλει είναι η ποιότητα κατασκευής,το αν θα έχουν το μεταλάκι που εμποδίζει το φώς να πάει προς τα κάτω και να ανακλαστεί πάνω και η μονοετής ή διετής εγγύηση!
Οπότε δεν υπάρχουν μή γνήσια ξένον αλλά μόνο μούφα ξένον!
υ.γ.95% των κιτ φτιάχνονται στην Κίνα χωρίς να αναιρεί αυτό τα παραπάνω,ότι υπάρχουν ποιοτικά made in China και μη ποιοτικά made in China!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 12 από 32Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: