Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 14:42

[quote="Gandalf"]
giorgos_nafpaktos έγραψε:

Y.G: o upologistis pou sas grafw den ipostirizei ellinikos eksou kai agglikoi oi xaraktires cyclops cyclops


πρώτη φορά βλέπω ανθέλληνα υπολογιστή.... ο 'εξω απο εδώ είναι μέσα του... να καεί αμέσωςςςςςς....... ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 95412 rock

χαχαχαχα.... YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 23:38

Υπεροχο κι αυτο το καφεδακι με νεες παρουσιες που ελπιζω να περασαν καλα.
Sorry μαγκες μου που εφυγα νωρις αλλα γνωριζετε τους λογους....

Γιωργο ευχαριστω για τα αυτοκολλητα !!! OK

Αρη αλλαξε χρωμα το προσωπο κ νομιζω ανοιξε κ το χαμογελο σου φιλε !!! (να'σαι καλα να ξαναπας)

Σκηνοθετα μας Κωστα ...goood goood goood

Χαρηκα πολυ που σας ειδα μετα απο καιρο κ πλεον υφισταται κρατηση καφετεριας κι οχι απλων τραπεζιων !!!

Λιακο δεν καταφερα να το χαλασω το 10ρικο....next time !!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Μάης 05 2011, 22:46

Να δώσω κι εγώ το καλοσόρισμά μου στον Αντρέα!!! wlcmΚαλωσήρθες στην παρέα και στα υπόλοιπα παιδιά για το τέλειο κλίμα που επικρατεί!!! cheers cheers Σε λίγο θα κλείνουμε ολόκληρο τον όροφο!!! XAXAXAXA XAXAXAXA goood bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Μάης 05 2011, 23:43

Αυτο που θέλω εγω να πω είναι πως μπορεί να μην τα γνώρισα όλα τα παιδιά γιατί είμασταν πολλοι , θεωρώ όμως πως αφου υπάρχει όρεξη και προθυμία θα γίνει την επόμενη φορά. Εύχομαι σε όλους καλά και ασφαλή χιλιόμετρα και πάντα ενωμένοι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Μάης 05 2011, 23:57

leonady2 έγραψε:
Αυτο που θέλω εγω να πω είναι πως μπορεί να μην τα γνώρισα όλα τα παιδιά γιατί είμασταν πολλοι , θεωρώ όμως πως αφου υπάρχει όρεξη και προθυμία θα γίνει την επόμενη φορά. Εύχομαι σε όλους καλά και ασφαλή χιλιόμετρα και πάντα ενωμένοι!
Αντρέα θα γνωριστούμε καλύτερα και στις εκδρομές που ακολουθούν!!! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠαρ Μάης 06 2011, 00:16

v_kostas έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Αυτο που θέλω εγω να πω είναι πως μπορεί να μην τα γνώρισα όλα τα παιδιά γιατί είμασταν πολλοι , θεωρώ όμως πως αφου υπάρχει όρεξη και προθυμία θα γίνει την επόμενη φορά. Εύχομαι σε όλους καλά και ασφαλή χιλιόμετρα και πάντα ενωμένοι!
Αντρέα θα γνωριστούμε καλύτερα και στις εκδρομές που ακολουθούν!!! OK OK

Ωραίος ο Αντρέας ... και σωστός ....και +650 για την απάντηση του Κώστα ....

Αλλά επειδή δε μου αρέσει να μιλάω και πολύ σοβαρά στο φόρουμ ....
με βάση τα λεγόμενα του Αντρέα ... YOU! YOU!



και παράλληλα ένα καλωσόρισμα & από εδώ και στο φιλαράκι του vstromimh για το φιλαράκι του με το cbr Exclamation Exclamation Exclamation


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gandalf στις Παρ Μάης 06 2011, 00:21, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠαρ Μάης 06 2011, 00:18

v_kostas έγραψε:
Να δώσω κι εγώ το καλοσόρισμά μου στον Αντρέα!!! wlcmΚαλωσήρθες στην παρέα και στα υπόλοιπα παιδιά για το τέλειο κλίμα που επικρατεί!!! cheers cheers Σε λίγο θα κλείνουμε ολόκληρο τον όροφο!!! XAXAXAXA XAXAXAXA goood bravvoo bravvoo


ρε αφηστε αυτα τα γλυκλαναλατα,ειμαστε αλητες μηχανοβιοι εμεις... rock

κωστη τι εγινε με τις ταπες?αν δεν πηρε ο ηλιας και για μενα πως να τις ζητησω απο την αντιπροσωπια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠαρ Μάης 06 2011, 00:24

sakk έγραψε:
v_kostas έγραψε:
Να δώσω κι εγώ το καλοσόρισμά μου στον Αντρέα!!! wlcmΚαλωσήρθες στην παρέα και στα υπόλοιπα παιδιά για το τέλειο κλίμα που επικρατεί!!! cheers cheers Σε λίγο θα κλείνουμε ολόκληρο τον όροφο!!! XAXAXAXA XAXAXAXA goood bravvoo bravvoo


ρε αφηστε αυτα τα γλυκλαναλατα,ειμαστε αλητες μηχανοβιοι εμεις... rock

κωστη τι εγινε με τις ταπες?αν δεν πηρε ο ηλιας και για μενα πως να τις ζητησω απο την αντιπροσωπια?
:079-087: 00 00

Καλά που μου το θύμησες Σάκη!!! Θα σε πάρω αύριο τηλ να δω πρώτα αν πήγε ο ήλιας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠαρ Μάης 06 2011, 07:51

v_kostas έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Αυτο που θέλω εγω να πω είναι πως μπορεί να μην τα γνώρισα όλα τα παιδιά γιατί είμασταν πολλοι , θεωρώ όμως πως αφου υπάρχει όρεξη και προθυμία θα γίνει την επόμενη φορά. Εύχομαι σε όλους καλά και ασφαλή χιλιόμετρα και πάντα ενωμένοι!
Αντρέα θα γνωριστούμε καλύτερα και στις εκδρομές που ακολουθούν!!! OK OK


+1000 OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
almost

almost

Ηλικία : 52
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 12/04/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠαρ Μάης 06 2011, 08:36

[quote="Gandalf"]
almost έγραψε:

αααα και κάτι τελευταίο μήπως δεν πρέπει να ετοιμάσεις τίποτα απολύτως αν στοχεύεις στο να βασανίσεις λιγότερο την πεθερά Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Σωστός!!!
Αλλά φοβάμαι μη σκεύτεται το ίδιο και μου τα ψοφήσει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 08:53

κοντευει το καφεδακι τησ τεταρτης......αν και εχω καποιες απουσιες....ας με συγχωρεσει η παρεα!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 12:09

Μητσάρα την Τεταρτη θα σου δικαιολογήσουμε καποιες οπότε μην αργήσεις!!! yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 11 2011, 10:22

Ενταξει φιλε κωστα σημερα το απογευματακι θα τις δικαιολογησω!!!!!χαχαχα τα λεμε στον καφε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 11 2011, 13:54

Αν δεν εχετε κ τπτ καλυτερο να κανετε θα εχω ελευθερο το απογευμα οποτε θα παω νωριτερα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 11 2011, 14:13

Ψηνωμαι για νωριτερα γιατι ΑΠΕΡΓΩ!!!χαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 11 2011, 14:25

Jumaru έγραψε:
Αν δεν εχετε κ τπτ καλυτερο να κανετε θα εχω ελευθερο το απογευμα οποτε θα παω νωριτερα !!!


Όταν λες λίγο νωρίτερα γίνεσαι πιο συγκεκριμένος φίλε Πάνο? Ας πούμε 18:30 ή 19:00? success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 11 2011, 14:27

18:30 Θα ειμαι εκει παιδες ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 11 2011, 14:30

Jumaru έγραψε:
18:30 Θα ειμαι εκει παιδες ....

18:35 θα είμαι και εγω εκεί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 11 2011, 21:47

ωραια ηταν και σημερα με πολλους vstromφιλους και χαρηκα για τη γνωριμια με leonadi2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 11 2011, 23:03

Μια χαρα παρεακι σημερα.....(λιγοι βεβαια...καμια 18-20 ατομα παλι)απιστευτη μερα κ ειδαμε κ φιλους απο Varaderomania....!!!

Τι κολλημα εφαγα σημερα για 4 ωρες με το ξανθο με τα ματια χασκι !!!! (ο Ηλιας μου τα χαλασε παλι)

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μάης 11 2011, 23:55

(Ξεχασα να σου πω οτι ερχεται συχνα στο αγαζι και ψωνιζει!!!Αν ειναι θα μαθω στοιχεια..!!)Ο καφες καθε φορα πραγματικα ειναι απολαυση!!!!μονο 20 ατομα???μπορουμε και παραπανω!!χαρηκα που γνωρισα και τον Ανδρεα και που σας ειδα ολους οπως παντα με το χαμογελο!!φιλια σε ολους! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 00:04

nasos_patra έγραψε:
Ξεχασα να σου πω οτι ερχεται συχνα στο μαγαζι και ψωνιζει!!!Αν ειναι θα μαθω στοιχεια..!!

Φτου σου...που δεν μου το'πες για να της μιλησω για τα pb κ ποσο συμφερουν !!!! χαχαχαχαχα
Λιστα με το τι εχει ψωνισει παρακαλω χρειαζομαι για να καταστρωσω σχεδιο......περα απο τα στοιχεια !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 01:00

VSTROMIMHS έγραψε:
ωραια ηταν και σημερα με πολλους vstromφιλους και χαρηκα για τη γνωριμια με leonadi2


Σήμερα ήταν μια ακόμα όμορφη μέρα στη συνάντηση για το καφεδάκι της Τετάρτης γνωρίζοντας όσους δεν πρόλαβα στον προηγούμενο καφέ, αλλά και όσους έλειπαν ταξίδι στο εξωτερικό.... και πέρασαν υπέροχα... Να είστε καλά παιδιά και καλά χιλιόμετρα σε όλους μας!!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 13:01

Μήπως να κάναμε δύο καφέδες την εβδομάδα???? ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 8117 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 8117 Γιατι δεν φτάνει ο ένας ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 184880 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 184880
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 13:09

v_kostas έγραψε:
Μήπως να κάναμε δύο καφέδες την εβδομάδα???? ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 8117 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 8117 Γιατι δεν φτάνει ο ένας ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 184880 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 29 184880

Πολυ καλή ιδέα. Μήπως να προσθέσουμε και την Τετάρτη ; Και για να μην βαρεθουμε την μια μέρα μπύρα - μεζέ και την αλλα καφε....
XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 29 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: