Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
to koraki



Registration date : 21/05/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 16:44

Οφειλω ενα πολυ ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω στα παιδια JUMAROY- crismal-V kostas για την πολυτιμη βοηθεια τους
Χαρις αυτους και στο ΜανΟς(κετεμαχ)-ανακαλυψα οτ,ι εχω αλυσιδα και γραναζι!!!!
περα απο την πλακα ειναι απο τα καλυτερα παιδια και απο τους καλους φιλους!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ για ολα!!!!
respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 17:21

V.Stratos έγραψε:
να το βάλετε στο μυαλό σας Πατρινοί..
Σε ένα μήνα κ κάτι θα κατέβω Πάτρα 4-6/6 (Ιουνίου)
Με το καλο Στρατο να'ρθεις, ανυπομονουμε να σε γνωρισουμε κ να σε γυρισουμε εδω στα μερη μας !!!
geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 19:03

Μόνο και μόνο που ασχοληθήκαμε με τα μωρά μας είναι απο μόνο του ευχαρίστηση!!!Η παρέα δυναμώνει κι αυτό ήταν μόνο η αρχή... bravvoo bravvoo bravvoo

Πάνο το μωρό σου έχει γίνει τρέλα!!! Σου εύχομαι να την χαίρεσαι με ατελείωτα χλμ... goood

Κόρακι είσαι παιδί του χαβαλέ και της παρέας κι εσύ και γούσταρα πολύ που βοηθήσαμε!! Πάντα τέτοια... goood

leonady2 πού είσαι εσύ και ψάχναμε το πρωί κοκοψίνια???? Ελα την Τετάρτη να δώσεις συντεταγμένες... kalos irthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 19:05

Είδες ξέχασα τον μάστορα Χρήστο που καλά το είχα μυριστει οτι είναι ταλέντο.!!! Μπράβο Χρηστάρα για όλα!!!!Ετοιμάσου έχουμε δουλειές ακόμα... VSTROM VSTROM VSTROM bravvoo bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrismal_V-STROM 650 K7

chrismal_V-STROM 650 K7

Ηλικία : 42
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 26/05/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 19:33

Χαρα μου και Ευχαριστηση να ασχολουμε με τα μοτορια μας--> VSTROM απο την στιγμη που αγαπω αυτο το πραγμα.Οποτε θελετε και οτι θελετε αρκει να περναει απο το χερι μου και ειναι στις γνωσεις μου.
Σημερα ηταν η πρωτη συναντηση στη γιαφκα(πεζοδρομιο)bliax και καναμε πολλες δουλιτσες :καλοριζηκες η απιστευτες μανετες και αντιβαρα Πανο και ο τολμιρος καθαρισμος τις αλυσιδας του Νικου(κορακι) που εβγαλε ποντικια,φιδια και οτι αλλο φανταστειτε bliax bliax και φυσικα ολη η διαδικασια συνοδευοταν απο την φραπα του Πανου και για συνεχεια τυροπιτουγκες γιατι οπως λενε νηστικο αρκουδι δεν ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 184880 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 184880
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 21:14

Μπορεί να έλλειψα άπο το όμορφο πρωινό που είχατε αλλα άπο τις φωτογραφίες που ανεβασατε ήταν σαν να ήμουν εκεί. Εγω δυστηχως εργάζομαι και σαβατο πρωί, διαφορετικά θα ήθελα πολυ να βρισκόμουν μαζί σας. Τετάρτη όμως θα τα πούμε στο καφε. Κάτι άσχετο που θέλω να ρωτήσω. Τρίτη έχω ραντεβου για service έχω 38.000 klm και δενν έχω αλαξει Ακόμα αλυσίδα γρανάζια. Μήπως γνωρίζει κάποιος αν θέλουν αλλαγή η τεντωμα; sorry για το off topic αλλα ο Καφες είναι μια μέρα μετα και δεν προλαβαινω να ρωτήσω τότε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
chrismal_V-STROM 650 K7

chrismal_V-STROM 650 K7

Ηλικία : 42
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 26/05/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 21:48

[quote="leonady2"]. Μήπως γνωρίζει κάποιος αν θέλουν αλλαγή η τεντωμα;
Πρεπει να την δουμε απο κοντα.Ρωτα και καλα αν θελει τπτ και αν ναι αστην ετσι οπως ειναι να την δουμε και μεις γτ απο παπαντζες εχουμε μαθει απο πολλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 22:06

leonady2 έγραψε:
38.000 klm κ δεν έχω αλλαξει ακόμα αλυσίδα γρανάζια.γνωρίζει κάποιος αν θέλουν αλλαγή η τεντωμα;

Για ψαξε λιγο στο ΕΥΡΕΤΗΡΙΟΝ στην ενοτητα για την αλυσιδα κ σιγουρα θα σου λυθουν τυχον αποριες,
αλλα παιζει σημαντικο ρολο κ η κατασταση της παρα τα χλμ οπως ειπε κι ο Χρηστος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 22:08

[quote="chrismal_V-STROM 650 K7"]
leonady2 έγραψε:
. Μήπως γνωρίζει κάποιος αν θέλουν αλλαγή η τεντωμα;
Πρεπει να την δουμε απο κοντα.Ρωτα και καλα αν θελει τπτ και αν ναι αστην ετσι οπως ειναι να την δουμε και μεις γτ απο παπαντζες εχουμε μαθει απο πολλους
OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Μάης 01 2011, 00:26

Όπως λοιπόν είπε και ο Χρηστος νομίζω πως με τον καφε την Τετάρτη θα λυθούν οποίες απορίες, μέχρι τότε υπομονή, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον όλων! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Μάης 01 2011, 01:11

Μπράβο ορε κομάντα έβγε ..... bravvoo bravvoo bravvoo αυτά είναι ... sm6 εεεε και τώρα με τα νέα μπλουζάκια παίδες δείχνετε περισσότερο ... Smile Smile Smile

Προβλέπω σε λίγο καιρό οι μοτό του Πάνου και του Ηλία να μπαίνουν σε εκθεσιακό κέντρο .... Very Happy Very Happy Very Happy


cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤρι Μάης 03 2011, 16:31

Ωρε ομορφιές που βλέπω!!! Τα μαστόρια μπήκαν σε εφαρμογή!!!! Μπράβο παίδες και Πάνο πρέπει να παραδεχθώ οτι έχω αρχίσει να ζηλεύω πολύ το μηχανάκι σου.....
Λοιπόν ανυπομονώ για την αυριανή καφεδούμπα, μιας και είχα κάποιες απουσίες τελευταία, αλλά ελπίζω να μην με κόψετε απο απουσίες Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤρι Μάης 03 2011, 22:06

Σε ευχαριστω Αρη για τα καλα σου λογια κ ελπιζω να προλαβω αυριο να ειμαι στον καφε
να σας δω ρε μουτρα, γιατι Πεμπτη χαραματα φευγω παλι...

Καλως μα ηλθες πισω απο την απιστευτα μερη που ησουν !!!!
Εχω φαει κολλημα με τα αριστουργηματα του Gaudi Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 08:16

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά ? Στην περίπτωση που βρέχει τι κάνουμε? Το καφεδάκι ισχύει...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
almost

almost

Ηλικία : 52
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 12/04/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 09:04

Παίδες, θα έρθω και εγώ να σας γνωρίσω τώρα που έμαθα που συχνάζετε.
Αλλά προς το τέλος του μήνα γιατί την άλλη εβδομάδα θα πάω μια εβδομάδα διακοπές και πρέπει να ετοιμάσω κάποιους αυτοματισμούς για το ενυδρείο για να βασανίσω λιγότερο την πεθερά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 09:40

leonady2 έγραψε:
Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά ? Στην περίπτωση που βρέχει τι κάνουμε? Το καφεδάκι ισχύει...?

Ισχύει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 09:42

almost έγραψε:
Παίδες, θα έρθω και εγώ να σας γνωρίσω τώρα που έμαθα που συχνάζετε.
Αλλά προς το τέλος του μήνα γιατί την άλλη εβδομάδα θα πάω μια εβδομάδα διακοπές και πρέπει να ετοιμάσω κάποιους αυτοματισμούς για το ενυδρείο για να βασανίσω λιγότερο την πεθερά!

almost με το καλό να έρθεις να μας γνωρίσεις και να σε γνωρίσουμε από κοντά .....

αλλά μία χάρη ..... μη μιλάς για διακοπές τέτοια εποχή ti! δε θα το αντέξω να τ' ακούω και από άλλον ZESTI gmt

τί πάθατε όλοι και διακοπάρετε ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 747395

αααα και κάτι τελευταίο μήπως δεν πρέπει να ετοιμάσεις τίποτα απολύτως αν στοχεύεις στο να βασανίσεις λιγότερο την πεθερά Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 09:49

leonady2 έγραψε:
Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά ? Στην περίπτωση που βρέχει τι κάνουμε? Το καφεδάκι ισχύει...?

Iσχύει leonady2 όπως λέει και ο Αγγελής απλά δια μαγείας κάποια vstrom θα μετατραπούν σε κουτιά scratch lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 09:59

Ειμαστε παντώς καιρού!!!! Ολοι με τα αυτοκινητα λοιπον!!!! miffy bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 11:36

Kαλημέρα παίδες... τι ώρα θα πάνε οι πρώτοι στο καφεδάκι μας σήμερα...???
ααα.... και μην ακουο για κουτια με λίγη βροχή....!!! τα αδιάβροχα τι τα έχουμε...??? bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 12:18

giorgos_nafpaktos έγραψε:
Kαλημέρα παίδες... τι ώρα θα πάνε οι πρώτοι στο καφεδάκι μας σήμερα...???
ααα.... και μην ακουο για κουτια με λίγη βροχή....!!! τα αδιάβροχα τι τα έχουμε...??? bliax bliax bliax
Εχω ακουσει οτι χαλανε με την βροχη δεν ειναι να τα βγαζεις εξω!!! bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 12:41

v_kostas έγραψε:
giorgos_nafpaktos έγραψε:
Kαλημέρα παίδες... τι ώρα θα πάνε οι πρώτοι στο καφεδάκι μας σήμερα...???
ααα.... και μην ακουο για κουτια με λίγη βροχή....!!! τα αδιάβροχα τι τα έχουμε...??? bliax bliax bliax
Εχω ακουσει οτι χαλανε με την βροχη δεν ειναι να τα βγαζεις εξω!!! bliax bliax

εγω άλλαξα χρώμα στη μηχανή μου... την έβαψα καφέ... και θα την αφίσσω έτσι κανα 2 μερουλες ακόμα μέχρι να ηρεμίσει ο καιρος..!!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 14:27

Το μωρο μου ειναι απλυτο εδω και κανα μηνα και μπορω να πω οτι παει ποιο γρηγορα,εχει παρει τουλαχιστον 10 αλογα. Twisted Evil geek lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 14:32

CHRIS POWER έγραψε:
Το μωρο μου ειναι απλυτο εδω και κανα μηνα και μπορω να πω οτι παει ποιο γρηγορα,εχει παρει τουλαχιστον 10 αλογα. Twisted Evil geek lol!

...σε βάρος, από τη λάσπη, ε? 👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 14:34

giorgos_nafpaktos έγραψε:

εγω άλλαξα χρώμα στη μηχανή μου... την έβαψα καφέ... και θα την αφίσσω έτσι κανα 2 μερουλες ακόμα μέχρι να ηρεμίσει ο καιρος..!!! lol! lol! lol!

Gia emena na'nai kala h piloti twn dipla ..... gi'ayto kai diatirise akoma to xrwmataki tis vevaia den kserw gia poso akoma lol! Exclamation Exclamation Exclamation

CHRIS POWER έγραψε:
Το μωρο μου ειναι απλυτο εδω και κανα μηνα και μπορω να πω οτι παει ποιο γρηγορα,εχει παρει τουλαχιστον 10 αλογα. Twisted Evil geek lol!
auto twra to eida ....xmmmmm ....ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 28 8117 ...... les .... Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol!

Y.G: o upologistis pou sas grafw den ipostirizei ellinikos eksou kai agglikoi oi xaraktire cyclops cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 28 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: