Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 21:38

Ρε παλιοτομαρα οταν λοιπω εγω κανετε τετοια!!! Μου ερχοντουσαν οι φοτο βροχη αλλα τις ειδα σημερα κι εσκασα @@@πανα...
Θα σας πω ενα μεγαλο μπραβο γιατι ετσι αγαπημενοι δεν μασαμε τιποτα!!! Φιλια σε ολους απο το Ζαντε και χαιρετισμους απο τον Χρησταρα (xplast)..!!!εννοειτε κι εμεις με τον Χρησταρα το ηπιαμε το ποτακι μας με τρομερη και μοναδικη θεα!!! Σας αφηνω τωρα γιατι παω Λαγανα για σφαξιματα!!! YOU! YOU! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 21:49

v_kostas έγραψε:
Ρε παλιοτομαρα οταν λοιπω εγω κανετε τετοια!!! Μου ερχοντουσαν οι φοτο βροχη αλλα τις ειδα σημερα κι εσκασα @@@πανα...
Θα σας πω ενα μεγαλο μπραβο γιατι ετσι αγαπημενοι δεν μασαμε τιποτα!!! Φιλια σε ολους απο το Ζαντε και χαιρετισμους απο τον Χρησταρα (xplast)..!!!εννοειτε κι εμεις με τον Χρησταρα το ηπιαμε το ποτακι μας με τρομερη και μοναδικη θεα!!! Σας αφηνω τωρα γιατι παω Λαγανα για σφαξιματα!!! YOU! YOU! OK

Καλα να περασετε αλλα σου κραταμε το καλο για μετα να σκασεις......!!! XYLO ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 23:31

v_kostas έγραψε:
Ρε παλιοτομαρα οταν λοιπω εγω κανετε τετοια!!! Μου ερχοντουσαν οι φοτο βροχη αλλα τις ειδα σημερα κι εσκασα @@@πανα...
Θα σας πω ενα μεγαλο μπραβο γιατι ετσι αγαπημενοι δεν μασαμε τιποτα!!! Φιλια σε ολους απο το Ζαντε και χαιρετισμους απο τον Χρησταρα (xplast)..!!!εννοειτε κι εμεις με τον Χρησταρα το ηπιαμε το ποτακι μας με τρομερη και μοναδικη θεα!!! Σας αφηνω τωρα γιατι παω Λαγανα για σφαξιματα!!! YOU! YOU! OK
Κωστάκο με ταξί θα πας στο Λαγανά; Laughing Laughing Laughing
Α ρε μούρη...τα μπανάκια σου θα ήθελα να κάνω....Α και πρόσεχε τις χελώνες! Τσιμπάνε ότι "προεξέχει" Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 18 2011, 23:40

morfeas έγραψε:
παίδες αυριο λογικά θα είμαι κατά τις 1730 στην Πάτρα, θα πάω μια βόλτα στο motoraid να δω τον Γιαννάκι (έχω να τον δώ 3 χρόνια) και μετά καπάκι λιμάνι για αναχώρηση....Αν κανονίσετε κάτι Τρίτη , ενημερωτικά το πλοίο φθάνει 1530...δύσκολη ώρα για όσους δουλευουν....όπως και να χει ποστάρετε το εδώ και θα δούμε
σας ευχαριστώ!
Δημήτρη με το καλό να έρθεις γεμάτος και με νέες ακόμα εμπειρίες .... εγώ δυστυχώς λόγο ωραρίου δουλειάς δε θα μπορέσω να είμαι αύριο στο λιμάνι .... ελπίζω όσοι πιστοί και με δυνατότητα ωραρίου δουλειάς μπορούν ..... bounce bounce

Αγορίνες το καφεδάκι μας την Τετάρτη όπως τόσες φορές έχουμε αναφέρει θα γίνει στη Ναύπακτο .... και για να τιμήσουμε
και το φίλο μας Χρίστο πάνω από το αυλάκι που δε λέει να χάσει καφεδάκι μας ....

Συνάντηση οπότε στα everest και αναχώρηση στις 20:00 για την ξακουστή Ναύπακτο



ΑΛΗΤΕΣ μηχανόβιοι Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 18 2011, 23:51

Παίδες να περάσετε καλα, λυπάμαι πολυ που δεν θα μπορέσω να είμαι και εγω μαζι σας, εύχομαι να περάσετε καλα και να το κανονισουμε πάλι και μάλιστα γρήγορα.....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 19 2011, 09:36

Αγορίνες το καφεδάκι μας την Τετάρτη όπως τόσες φορές έχουμε αναφέρει θα γίνει στη Ναύπακτο .... και για να τιμήσουμε
και το φίλο μας Χρίστο πάνω από το αυλάκι που δε λέει να χάσει καφεδάκι μας ....

Συνάντηση οπότε στα everest και αναχώρηση στις 20:00 για την ξακουστή Ναύπακτο



ΑΛΗΤΕΣ μηχανόβιοι Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]


μαγε μου τοσο αργα θα παμε Ναυπακτο....???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 19 2011, 13:23

morfeas έγραψε:
καλησπέρα Πάτρα και περίχωρα...
την Πέμπτη "πλέω" με Μινοαν για Ανκόνα στις 1900....θα είμαι κατά τις 1800 (πρωτα ο Θεός) στο λιμάνι....Επιστροφή την Τρίτη στις 1530! ελπίζω να πετύχω κάποιον...
Χαρηκα που σε ειδα εστω κ για λιγο Δημητρη την Πεμπτη πριν το ταξιδι σου...
αλλωστε ειχες πολλα να πεις με τον Γιαννη μετα απο τοσα χρονια κ εμεις δεν χανομαστε.
Πολυ θα ηθελα κ σημερα να πιουμε ενα καφεδακι να μου πεις εντυπωσεις απ'το ταξιδι σου κ για την Ευβοια αλλα ειμαι εκτος Πατρας ....ελπιζω να βρεθει κανα Πατρινοπουλο να τα πειτε !!

black_hawk έγραψε:
Αγορίνες το καφεδάκι μας την Τετάρτη όπως τόσες φορές έχουμε αναφέρει θα γίνει στη Ναύπακτο .... και για να τιμήσουμε και το φίλο μας Χρίστο πάνω από το αυλάκι που δε λέει να χάσει καφεδάκι μας ....

Ουζο κ μεζε εχει εκει Γιωργη ή να αραξω στα ψηλα ???? Laughing
Αν προλαβω να επιστρεψω κ τελειωσω με την γραφειοκρατια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 19 2011, 13:46

Αν ειναι να εχουμε απουσιες καλυτερα να το αναβαλουμε http://imageshack.us/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 19 2011, 14:59

Παιχτρόνια το καφεδάκι είπαμε να γίνει με αναχώρηση στις 20:00 από everest ..... για να είμαστε κατά τις 20:30 στη Ναύπακτο οπότε είναι και η προκαθορισμένη ώρα για το καφεδάκι μας κάθε Τετάρτη ....

Μακάρι να μπορούσαμε όλοι σε κάθε καφέ αλλά κάτι τέτοιο είναι όπως είναι φυσικά δύσκολο ...

Εξάλλου Αντρέα .... πιστεύω ότι η Ναύπακτος τώρα καλοκαιράκι είναι must οπότε και πιστεύω ότι θα ξαναπάμε και πολύ σύντομα ...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 20 2011, 16:00

Μιας κι επεστρεψα νωριτερα Πατρα κ δεν ειμαι για να καθομαι σπιτι οσο κουρασμενος κι αν ειμαι,
με κοβω να φευγω νωριτερα να μου....λιασω το ασπρουλιαρικο, βουνισιο, θεϊκο κορμι μου
κ στη Ναυπακτο....αρα θα τα πουμε αργοτερα στον καφε εκει.

kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 20 2011, 16:04

ωραια!!!!!! το καφεδακι στη ναυπακτο σημερα.....!!!!!!! kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 20 2011, 17:20

Θελω και΄γω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε bounce bounce bounce geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 21 2011, 15:13

Τι να πω για τη φιλοξενια του Χρηστου κ την παρεα του αλλα κ για τα νερα της Ναυπακτου....

Ο Κ2 δεν αργησε να φανει για να ξεραθουμε παλι απο το γελιο κ ο Αριστος μετα απο λιγο για να γινουμε ωραια παρεα.
Κ οπως ημασταν ετσι αραχτοι στις ξαπλωστρες ορμησαν στην πλαζ κατι αλητες μηχανοβιοι
κ μας ξεσηκωσαν να παμε για καφε κ να γελασουμε στο λιμανι της Ναυπακτου διπλα στις πολεμιστρες !!!

Χρειαστηκαμε μια ολοκληρη πλατεια για να αραξουμε κ τα μισα τραπεζια της καφετεριας...σωστο "Ναυαγιο".
kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 21 2011, 22:23

Καλησπερα στην ομορφη παρεα,για τον χθεσινο καφε τι να πω απλα ηταν απιστευτος,ακομα και σημερα με σταματανε και με ρωτανε τι ηταν ολο αυτο,ακομα και οι αστυνομικοι που συναντησαμε στο λιμανι,οπως καταλαβατε ξεσηκωσαμε την ναυπακτο στο ποδι.
Ενα μεγαλο ευχαριστω για ολους οσους ηρθαν και για 'υτους που δεν ηρθαν απλα χασανε ενα τελειο καφε.


Πανο σ'ευχαριστω,ειχα καταλαβει οτι εισαι πολλη large ανθρωπος αλλα εσυ τελικα εισαι ΧΧΧΧΧΧL respect respect


Ηλια σ΄ευχαριστουμε για το κερασμα,και πραγματικα σου ευχομαι τα καλυτερα,με υγεια ευτυχια και παντα ορθιος.




Ενα πραγματικα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολη την τρελη VSTROM παρεα και φυσικα σας περιμενω ολους για μπανακι!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 21 2011, 23:08

Τι χάνω ρε πστμ.... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 21 2011, 23:44

Γειά σου Άρη!!!! Χάνεις φίλε πολλα γιατι το παρεάκι σε κάθε καφέ δυναμώνει όλο και πιο πολύ...
Ευχαριστούμε τον Χρηστάρα για την φιλοξενεία και τον Ηλία για το κέρασμα στην Ναύπακτο χθές κι εύχομαι ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 2h667ow

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 40 2rp64ae

-------

http://vstromhellas.forumgreek.com/viewtopic.forum?t=15532
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 40 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: