Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09 2011, 09:00

καλημερα μια χαρα ηταν χθες η μπυριτσα μας στη ακτη δυμαιων με την καλη παρεα μας και με πολυ πολλες παρα πολλες ωραιες παρουσιες.που σας παω ανοιξαν τα ματια στα stromata
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11 2011, 23:59

Αγορίνες ο καφές την Τετάρτη θα γίνει στο Poco Poco στα Πελεκανέικα ... ύστερα και από

προσφορά την οποία έκλεισεο ο Μίμης με το μαγαζί .... μην έχουμε τίποτα μπερδέματα

Όσο για την ώρα όπως έχουμε συμφωνήσει καθιερώνεται για τις 20:30 λόγω υπερβολικής ζέστης !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 09:19

Ο καφες της Τεταρτης θα γινει στη Ναυπακτο οπως ειχαμε συμφωνιση στο τελευταιο καφε προς τιμην των παιδιων .
Συνδιαζοντας την βολτα τον καφε και φυσικα τα κοψιδια.
Με 40 βαθμους στα Πελεκανεικα ειναι λιγο τραβιγμενο οταν εχουμε τοσα ωραια σημεια να παμε κανοντας και μινι εκδρομουλες......

ZESTI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 09:22

καλημερα η προσφορα που εχω κλεισει ειναι 1,50 ευρω ο καφες μειωμενες τιμες σε μπυρες-ποτα-αναψυκτικα αλλα και κατι ακομα μπορει οποιος θελει και εκτος καθιερωμενης τεταρτης να παει οποτε αυτος επιθυμη με την παρεα του και να λεει οτι ειναι απο το forum και να εχει μειωμενες τιμες.........οποιος εχει και καλυτερη προσφορα θα προτιμηθη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 10:22

VSTROMIMH μου τα ιδια πραγματα και τιμες εχουμε και στο Θεατρακι...
Τα παιδια απο την Ναυπακτο μας τιμουν συνεχεια ας τα τιμησουμε και εμεις μια φορα μην ειμαστε makakas
Οι τιμες δεν πεζουν ρολο παρα μονο η καλη παρεα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 11:07

Θα πρότεινα ο καφές αύριο να γίνει στο θεατράκι ή στο Pocco Pocco και την επόμενη Τετάρτη αν και εφόσον μπορούμε όλοι να πάμε στην Ναύπακτο για να είμαστε όσο το δυνατόν περισσότεροι μιας και σε αυτόν το καφέ θα υπάρξουν απουσίες.

Οι τιμές είναι πάνω κάτω ίδιες και στα δυο μαγαζιά απλά συζητήθηκε να δοκιμάζαμε να αλλάξουμε 1-2 φορές και μετά επιλέγουμε καλύτερα όποιο μας αρέσει περισσότερο.

Σημασία δεν έχει σε πιο μαγαζί που θα πιούμε καφέ αλλά η καλή παρέα που μαζευόμαστε και τα λέμε και γι΄αυτό το λόγο καλό θα ήταν να πει ο καθένας τη γνώμη του σε πιο απο τα δυο μαγαζιά προτιμάει να τον πιούμε.

Εγω λοιπόν προτείνω για αύριο Pocco Pocco και περιμένω και την γνώμη των άλλων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 12:12

ηλια μου δεν εχω κανενα προβλημα και ουτε θελω να δημιουργησω και οπως ειπες η καλη παρεα κανει την διαφορα και οχι ο καφες και η τιμες του για το λογο οτι ακουστηκε και για κατι διαφορετικο απο το θεατρακι και γενικα γι'αυτο πηρα την προσφρα.λοιπον οτι κανονισουμε μου λετε για να πουμε στο pocco για τραπεζια αν ειναι η παμε ναυπακτο στο χρηστα που τον παω με 650 γιατι δεν εχει 1000 αλλα δεν θα εχουμε και πολυ κοινο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 13:27

Τελικα poco poco, γιατι εχω και πολλα CD να μεταφερω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 15:28

Τώρα αν σου ζητήσω να με θυμηθεις είναι πολυ ;
YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 15:40

το κλεισαμε???poco poco?????? OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 16:00

καλησπέρα Πάτρα και περίχωρα...

την Πέμπτη "πλέω" με Μινοαν για Ανκόνα στις 1900....θα είμαι κατά τις 1800 (πρωτα ο Θεός) στο λιμάνι....Επιστροφή την Τρίτη στις 1530!

ελπίζω να πετύχω κάποιον...

_________________
ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 18:16

morfeas έγραψε:
καλησπέρα Πάτρα και περίχωρα...

την Πέμπτη "πλέω" με Μινοαν για Ανκόνα στις 1900....θα είμαι κατά τις 1800 (πρωτα ο Θεός) στο λιμάνι....Επιστροφή την Τρίτη στις 1530!

ελπίζω να πετύχω κάποιον...
Δημητρη καλως να ερθεις φιλε!!!Τα Πατρινοπουλα ειναι παντα φιλοξενα και φιλικα γί αυτο θα σε περιμενουμε!!!Αν εχω γυρισει θα ειμαι κι εγω εκει.. geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 22:17

Θα με μαζι σας αυριο!!!Ρεπαρο!!!!Οσο για τον συντροφο MORFEA πεμπτη τελειωνω στις 5 αρα αν ειναι στα καποια τον πινουμε στο deck!!!!cu all!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13 2011, 13:13

Pocco pocco telika ego tha eimai ekei Apo tis 7:30


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13 2011, 15:40

N@sos έγραψε:
Θα με μαζι σας αυριο!!!Ρεπαρο!!!!Οσο για τον συντροφο MORFEA πεμπτη τελειωνω στις 5 αρα αν ειναι στα καποια τον πινουμε στο deck!!!!cu all!!!!!!!!!!!!!!!!!

deck ε?? ετσι n@souli αυτα ειναι!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13 2011, 15:42

v_kostas έγραψε:
morfeas έγραψε:
καλησπέρα Πάτρα και περίχωρα...

την Πέμπτη "πλέω" με Μινοαν για Ανκόνα στις 1900....θα είμαι κατά τις 1800 (πρωτα ο Θεός) στο λιμάνι....Επιστροφή την Τρίτη στις 1530!

ελπίζω να πετύχω κάποιον...
Δημητρη καλως να ερθεις φιλε!!!Τα Πατρινοπουλα ειναι παντα φιλοξενα και φιλικα γί αυτο θα σε περιμενουμε!!!Αν εχω γυρισει θα ειμαι κι εγω εκει.. geia

φιλε κωστα με το καλο να επιστρεψεις....ελπιζω να συναντισες και το αλλο κοκκινακι τις παρεας!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13 2011, 16:03

παίδες αυριο λογικά θα είμαι κατά τις 1730 στην Πάτρα, θα πάω μια βόλτα στο motoraid να δω τον Γιαννάκι (έχω να τον δώ 3 χρόνια) και μετά καπάκι λιμάνι για αναχώρηση....Αν κανονίσετε κάτι Τρίτη , ενημερωτικά το πλοίο φθάνει 1530...δύσκολη ώρα για όσους δουλευουν....όπως και να χει ποστάρετε το εδώ και θα δούμε

σας ευχαριστώ!

_________________
ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 00:34

Σουπερ το καφεδακι και σημερα!!!Ολοι οι ''γνωστοι-αγνωστοι'' δωσανε το παρων!Ειχαμε και ατμοσφαιρα απο το καταστημα (τι να τα κανουμε τα φωτα?)Παντα τετοια!!Welcome και στον νεο φιλο(σορρυ δν συγκρατησα ονομα αλλα θα περασει βολτα απο τα νεα μελη!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 01:46

Το νεο φιλαράκια να σας πληροφορήσω πως είναι Ακόμα έξω μαζι με την παρέα και πινειποτακι μαζι μας!!!!!!!!!!!
drink drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 10:18

Το χτεσινο καφεδακι ηταν πολυ ωραιο !!
Να καλοσωρισω και απο εδω το νεο μελος της παρεας τον Πανο,ο οποιος ακολουθησε την παρεα
και μετα τον καφε. ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 408912
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 15:26

Τα ματια μπορει να μην ανοιγουν οσους καφεδες κι αν πιω...αλλα το χαμογελο μεχρι τα αυτια !!!
drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 16:11

Δεν μιλαω δεν μιλαω.Αυτο σας λεω μονο.ΛΑΓΑΝΑΣ ΓΙΝΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 18:02

Jumaru έγραψε:
Τα ματια μπορει να μην ανοιγουν οσους καφεδες κι αν πιω...αλλα το χαμογελο μεχρι τα αυτια !!!
drink

Για το μεσημέρι ή για το βράδυ μιλάς Πάνο μου, γιατί εγω την επόμενη Τετάρτη κάτι έχω κανονίσει......... YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 20:54

Ρε μούτρα καμιά εκδρομή θα πάτε ή το κάνετε για μένα για να μην ζηλεύω? Η πρόταση ισχύει πάντως έτσι; Ελάτε για καφέ στο San Francisco....(τρία service δρόμος είναι....) Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 14 2011, 21:24

αρη εγω λεω να παμε για καφε NEW YORK ετσι για να γουσταρουμε......ψιτ αρη εδω μετα την ιονια οδο εννοω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 39 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: