Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 28 2011, 12:06

matrix έγραψε:
Γενικα,ειναι καλα δεν ξερω αν ειναι γιαπωνεζικα να σου πω την αληθεια,αλλα επειδη τα εχει ο Νικητακης μπορεις να τον παρεις κανενα τηλεφωνο να σου πει!!






καλα ειναι φιλε μου να μας γραψεις μαρκα και τυπο απο γραναζια και αλυσιδα. 130 με εργατικα μου φαινονται λιγα.
και με 100 βρισκεις με αμφιβολη διαρκεια και προπαντως μεγαλη πιθανοτητα να μην ολοκληρωσει την αποστολη της,
(να κοπει). και εδω οτι πληρωνεις παιρνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 28 2011, 12:20

οσο αφορα τα ελαστικα και τις τιμες ειναι αληθεια πως καποια τσιμπησαν πολυ! τα metzeler exp στην αθηνα κανουν 240ε!
δεν ειναι φιλος ο ok wheel απλα εδωσε μια προσφορα για το club. οποιους εξυπηρετει κανουν χρηση της.
αν καποιος επισημα μπορει να παρει απο αλλου προσφορα καλοδεχουμενη και να την ανεβασει.
οι προσφορες ειναι κοινο οφελος και οχι ατομικο!!!

συγνωμη για το spam.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JORDAN AFRICANOS
Member
Member
JORDAN AFRICANOS

Ηλικία : 55
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΑΦΟΙ ΖΙΑΚΟΥΛΗ   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 03 2012, 21:18

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ BIKE WORK SHOP ΑΦΟΙ ΖΙΑΚΟΥΛΗ

ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ 14 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΤΗΛ.2310 859581

*ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ V-STROM CLUB ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ SERVIS-ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ-ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

*ΜΕ ΚΑΘΕ SERVIS 24000 ΚΜ ΔΩΡΕΑΝ ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΕ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΟΤΟ

*ΔΩΡΕΑΝ ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ 6 ΣΗΜΕΙΩΝ ΒΑΣΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ

*ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΩΝ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ-ΖΥΓΟΣΤΑΘΜΙΣΗ

*ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ ΣΑΣ ΕΓΓΥΟΜΑΣΤΕ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΜΜΕΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ

ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΒΑΣΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΜΕ ΓΝΗΣΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ



ΔΙΑΣΤΗΜΑΧΛΜ6000120001800024000
ΕΙΔΟΣ
ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΑ ΕΕΑΕ
ΜΠΟΥΖΙ ΕΑΕΑ
ΔΙΑΚΕΝΟ ΒΑΛΒΙΔΩΝ Ε
ΛΑΔΙ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΑΑΑ
ΦΙΛΤΡΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΑΑΑ
ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΚΑΥΣΙΜΟΥ ΕΕΕΕ
ΡΕΛΑΝΤΙ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΕΕΕΕ
ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ Ε Ε
ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΑΕΡΑ(PAIR) Ε Ε
ΔΙΑΚΕΝΑ ΝΤΙΖΑΣ ΓΚΑΖΙΟΥ ΕΕΕΕ
ΣΥΜΠΛΕΚΤΗΣ ΕΕΕΕ
ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΨΥΞΗΣ ΕΕΕΕ
ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΆΘΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ Ή 24000 ΧΛΜ
ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΕΕΕ
ΦΡΕΝΑ ΕΕΕΕ
ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΦΡΕΝΩΝ ΕΕΕΕ
ΥΓΡΑ ΦΡΕΝΩΝ ΕΕΕΕ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΕΕΕΕ
ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Ε Ε
ΕΜΠΡΟΣΘΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ Ε Ε
ΟΠΙΣΘΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ Ε Ε
ΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΞΙΜΑΔΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ Σ Σ
ΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΞΙΜΑΔΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΣΣΣΣ
TIMH SERVIS ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΡΓΑΣΙΑ 95 €125 €125 €185 €

E = EΛΕΓΞΤΕ,ΡΥΘΜΙΣΤΕ,ΚΑΘΑΡΙΣΤΕ,ΛΥΠΑΝΕΤΕ Ή ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΤΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ

Α = ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΤΕ

Σ = ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΗ ΣΥΣΦΙΞΗ

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ V-STROM CLUB ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΚΑΡΤΑΣ ΜΕΛΟΥΣ

ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΩΝ SERVIS




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tarammass
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tarammass

Ηλικία : 45
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 06/03/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 03 2012, 21:42

Για τα μελη του vstrom hellas forum? οχι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 04 2012, 01:16

tarammass έγραψε:
Για τα μελη του vstrom hellas forum? οχι?

Εννοείτε Χρηστάρα πως ισχύει για όλα τα μέλη.

υ.γ Μπράβο Τζόρνταν,είσαι ωραίος! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 04 2012, 08:31

Κώδικας:

edit by LORDOS έγινε συγχώνευση θεμάτων για την ευκολία της αναζήτησης
africane δεν είσαι ωραίος ....................είσαι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14 2012, 21:17

μηπως έχουμε ανανέωση σις τιμες απο τη τελευταια προσφορα ελαστικών του ok wheel απο τον Οκτ του 2011...???
αν καποιος μπορει να ενημερωσει γιαυτο....
ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15 2012, 21:33

για να μην εχει αναφερει καποιος κατι φανταζομαι πως ισχυουν τα ιδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Απρ 09 2012, 20:30

ΠΡΟΣΦΟΡΑ YOSHIBOX

Από το κατάστημα :
ΜTM (Moto Tunning Margaritis) Εμπορία-Επισκευές Μοτό-Ανταλ/κα-Αξεσουάρ-Ελαστικά.
Κων.Καραμανλή 107 Κορδελιό.
Τηλέφωνο 2310 643940 email mtmjohn@hotmail.com
Έψαξα και δεν βρήκα πουθενά αναρτημένο σχετικό ποστ οπότε.......
όποιος ενδιαφέρετε για να σετάρει τη μηχανή του σε YOSHIBOX μπορεί να το κάνει με 40 ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
natk
Member
Member
natk

Ηλικία : 42
Τόπος : 40.632096,22.934683
Registration date : 24/08/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 18:32

JORDAN AFRICANOS έγραψε:
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ BIKE WORK SHOP ΑΦΟΙ ΖΙΑΚΟΥΛΗ

Λοιπόν, έχει πολύ καιρό (1 χρόνο) που πήγα στο εν λόγω συνεργείο και ο τύπος μου χρέωσε 100 ή 110 ? για αλλαγή καρβουνάκια μίζας. Σκόπευα να μην το πω εδώ, αμφιταλαντευόμουν για να μην κάνω δυσφήμηση, αλλά αφού ακόμα το σκέφτομαι, ας το πάρει το ποτάμι...
Αν πούμε ότι έβαλε τα σουζούκι, πήρε 40? για τα εργατικά.
Αν έβαλε τα χόντα, πήρε 80?.

Πόση ώρα χρειάζεται για να αλλάξεις καρβουνάκια; Εγώ που δεν ξέρω το κάνω σε 1-1,5 ώρα.
Δηλαδή ο κύριος κοστολογεί την εργασία του κάτι μεταξύ του 40-80?/ ώρα.
Με βρήκε στην ανάγκη επειδή χρειαζόμουν την μηχανή για να πάω στην δουλειά μου.

Τον ίδιο καιρό που ο κύριος κοστολόγησε την αλλαγή σε καρβουνάκια μίζας στην τιμή των 40-80? εγώ δούλευα σε ιδιωτική κλινική και είχα την ζωή 120 ανθρώπων υπό την ευθύνη μου, βγάζοντας 60 ?. ΓΙΑ 18 ΩΡΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΑΣ.
Δηλαδή 3.30? την ώρα εφημερία γιατρού VS 40-80? την ώρα για καρβουνάκια μίζας.
Βεβαίως το έκανε εν μέσω κρίσης. Τον καιρό που κατέβαινε ο κόσμος στο Σύνταγμα.

Επειδή μου φαίνεται εντελώς δυσανάλογο να ζητάς πάνω από 15? εργασία για κάτι τόσο εύκολο που δεν απαιτεί και ΤΙΣ γνώσεις, θα το θεωρήσω εκμετάλλευση και όχι παράλειψη.

Παρακαλώ αν θεωρείται προσβλητικό το ποστ, ας σβηστεί.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GasTours
Member
Member
GasTours

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΒΟΛΟΣ
Registration date : 06/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05 2012, 21:43

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΣΙΣΜΑΝΗ

Οπως την παρελαβα απο τον ιδιο χειρογραφα

[img]ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Img001sw [/img]

[img]ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Img002ms [/img]

[img]ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Img003fn [/img]

[img]ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Img004dq [/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 09 2012, 10:03

το λοιπον ...το συμμάζεμα της κουκλας εγινε εδω στο chipsaway...οποιος ενδιαφερεται παει εκει ...ακριβως διπλα δουλέυω (οικοενεργεια ) ...οποτε τζαμπα καφεδακι ...και με niksalonik υποστηριξη ...κι ενα 15-20 % εκπτωση ....(ο υπευθυνος ΣΤΟ CHIPSAWAY ειναι ο ΛΑΖΑΡΟΣ )

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
Emperor

Emperor

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 25/03/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Ιουν 11 2012, 14:54

Παίδες καλησπέρα. Μιας και έφτασα στα 12.000 χλμ ετοιμάζομαι για το σερβις μου και ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει και έχουμε καμιά καλή προσφορά από κανά συνεργείο. Έχει ακούσει κανένας τίποτα για το συνεργείο Doctor Bike στη Χαριλάου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stakhs
Member
Member
stakhs

Ηλικία : 39
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 02/07/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 11 2012, 18:09

Καλησπερα παιδια


μολις χθες αγορασα μια μεταχειρισμενη strom κ7 μοντελο και χρηζει αλλαγης ελαστικων. Υπαρχει καποια προσφορα για τα μελη του φορουμ στη Θεσσαλονικη?

Niksalonik, θα σε επισκεφθω σε 10 μερες γιατι η καλη μου εχει γρατζουνιτσες Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emperor

Emperor

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 25/03/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 11 2012, 18:45

καλησπέρα παιδιά . Μιας και είχα φτάσει τα 12.000 χλμ και τα ξεπέρασα τελικά έκανα εκείνο το service στα 120? σε σχέση με εκείνες τις τιμές που άκουσα είναι μια χαρά. Μιλάω για DL 650 2010 μοντέλο με ABS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 04 2012, 19:45

ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ


ΜΟΤΟ MEXIS

Θερμαινόμενα grips μάρκας KOSO στα 40 ευρώ. Είναι καλά εγώ τα τσίμπησα.
Απλά του λέμε ότι είμαστε απ το V-STROM FORUM HELLAS !!!


Κώδικας:
EDIT by LORDOS !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 04 2012, 23:41

[quote="DHMOKRITOS69"]
ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ


ΜΟΤΟ MEXIS

Θερμαινόμενα grips μάρκας KOSO στα 40 ευρώ. Είναι καλά εγώ τα τσίμπησα.
Απλά του λέμε ότι είμαστε απ το V-STROM FORUM HELLAS !!!
/quote]

goood goood goood









Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 00:54

OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asteriosm24

asteriosm24

Registration date : 18/10/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Δεκ 12 2012, 17:21

DHMOKRITOS69 έγραψε:
ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ


ΜΟΤΟ MEXIS

Θερμαινόμενα grips μάρκας KOSO στα 40 ευρώ. Είναι καλά εγώ τα τσίμπησα.
Απλά του λέμε ότι είμαστε απ το V-STROM FORUM HELLAS !!!


Κώδικας:
EDIT by LORDOS !!!!!!

Ωωωωωωωω πλάκα με κανεις!! Κ γω την έψαχνα κ βρήκα με 75 ευρω ρε συ απο σαλονικα ειδικά για vstrom απ οriders market!! Πως μπορώ να πάρω κ γω απο αυτά που πήρες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13 2012, 16:16

asteriosm24 έγραψε:
DHMOKRITOS69 έγραψε:
ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ


ΜΟΤΟ MEXIS

Θερμαινόμενα grips μάρκας KOSO στα 40 ευρώ. Είναι καλά εγώ τα τσίμπησα.
Απλά του λέμε ότι είμαστε απ το V-STROM FORUM HELLAS !!!


Κώδικας:
EDIT by LORDOS !!!!!!

Ωωωωωωωω πλάκα με κανεις!! Κ γω την έψαχνα κ βρήκα με 75 ευρω ρε συ απο σαλονικα ειδικά για vstrom απ οriders market!! Πως μπορώ να πάρω κ γω απο αυτά που πήρες?


πας στον μοτο Μεχις και βρησκεις τον αντρεα και του λες οτι εισαι απο το φορουμ του βστρομ και σε εστειλε ο Ακης για θερμενομενα
αυτα δεν ειναι τα σαίτο τα φτηνα ειναι τα κοσο.
εισαι Θεσσαλονικη?και αν θα ερθεις απο βδομαδα στον καφε να δεις τα δικα μου απο κοντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asteriosm24

asteriosm24

Registration date : 18/10/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13 2012, 21:33

DHMOKRITOS69 έγραψε:
asteriosm24 έγραψε:
DHMOKRITOS69 έγραψε:
ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ


ΜΟΤΟ MEXIS

Θερμαινόμενα grips μάρκας KOSO στα 40 ευρώ. Είναι καλά εγώ τα τσίμπησα.
Απλά του λέμε ότι είμαστε απ το V-STROM FORUM HELLAS !!!


Κώδικας:
EDIT by LORDOS !!!!!!

Ωωωωωωωω πλάκα με κανεις!! Κ γω την έψαχνα κ βρήκα με 75 ευρω ρε συ απο σαλονικα ειδικά για vstrom απ οriders market!! Πως μπορώ να πάρω κ γω απο αυτά που πήρες?


πας στον μοτο Μεχις και βρησκεις τον αντρεα και του λες οτι εισαι απο το φορουμ του βστρομ και σε εστειλε ο Ακης για θερμενομενα
αυτα δεν ειναι τα σαίτο τα φτηνα ειναι τα κοσο.
εισαι Θεσσαλονικη?και αν θα ερθεις απο βδομαδα στον καφε να δεις τα δικα μου απο κοντα

έγινε άκη!! Ναι απο σαλόνικα είμαι, μενεμενέ'ι'ρο για την ακρίβεια!! Όσο αφορά τον καφέ αρκετό καιρό θέλω να ρωτησω πότε ειναι ακριβώς για να ρθω καμιά φορά!! Γιατί έχω μπερδευτεί, μία ακουω πέμπτη κ μία τετάρτη!! Σε παρακαλώ ενημερωσε με για να δω κ τα χερούλια!! See ya man!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13 2012, 21:47

ο καφές είναι ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟ LASCALA

ΔΕΣ ΕΔΩ .................


ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 451272 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 451272 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 451272 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 451272 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 451272


https://www.vstromhellasforum.com/t5254-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
asteriosm24

asteriosm24

Registration date : 18/10/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13 2012, 22:47

yeap!! ελπιζω τοτε να σας δω την τεταρτη με την κοκκινομάλλα μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14 2012, 00:47

asteriosm24 έγραψε:
...... με την κοκκινομάλλα μου!!!

Κοκκινιμάλλα;;;
Μμμμμμ.....σπάνιο είδος.Για έλα να εμπλουτίσεις το χρωματολόγιο.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asteriosm24

asteriosm24

Registration date : 18/10/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20 2012, 16:07

asteriosm24 έγραψε:
DHMOKRITOS69 έγραψε:
asteriosm24 έγραψε:
DHMOKRITOS69 έγραψε:
ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ


ΜΟΤΟ MEXIS

Θερμαινόμενα grips μάρκας KOSO στα 40 ευρώ. Είναι καλά εγώ τα τσίμπησα.
Απλά του λέμε ότι είμαστε απ το V-STROM FORUM HELLAS !!!


Κώδικας:
EDIT by LORDOS !!!!!!

Ωωωωωωωω πλάκα με κανεις!! Κ γω την έψαχνα κ βρήκα με 75 ευρω ρε συ απο σαλονικα ειδικά για vstrom απ οriders market!! Πως μπορώ να πάρω κ γω απο αυτά που πήρες?


πας στον μοτο Μεχις και βρησκεις τον αντρεα και του λες οτι εισαι απο το φορουμ του βστρομ και σε εστειλε ο Ακης για θερμενομενα
αυτα δεν ειναι τα σαίτο τα φτηνα ειναι τα κοσο.
εισαι Θεσσαλονικη?και αν θα ερθεις απο βδομαδα στον καφε να δεις τα δικα μου απο κοντα

έγινε άκη!! Ναι απο σαλόνικα είμαι, μενεμενέ'ι'ρο για την ακρίβεια!! Όσο αφορά τον καφέ αρκετό καιρό θέλω να ρωτησω πότε ειναι ακριβώς για να ρθω καμιά φορά!! Γιατί έχω μπερδευτεί, μία ακουω πέμπτη κ μία τετάρτη!! Σε παρακαλώ ενημερωσε με για να δω κ τα χερούλια!! See ya man!!!




τα πηρα φιλε! Δεν τα περασα ακομα, αλλα μολις τα βαλω θα σου πω εμπειρια!! Παιδια παντως χαρηκα που ηρθα πρωτη φορα στον καφε στο λασκαλα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 13 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: