Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stakhs
Member
Member
stakhs

Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 02/07/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20 2012, 16:23

asteriosm24 έγραψε:
asteriosm24 έγραψε:
DHMOKRITOS69 έγραψε:
asteriosm24 έγραψε:
DHMOKRITOS69 έγραψε:
ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ


ΜΟΤΟ MEXIS

Θερμαινόμενα grips μάρκας KOSO στα 40 ευρώ. Είναι καλά εγώ τα τσίμπησα.
Απλά του λέμε ότι είμαστε απ το V-STROM FORUM HELLAS !!!


Κώδικας:
EDIT by LORDOS !!!!!!

Ωωωωωωωω πλάκα με κανεις!! Κ γω την έψαχνα κ βρήκα με 75 ευρω ρε συ απο σαλονικα ειδικά για vstrom απ οriders market!! Πως μπορώ να πάρω κ γω απο αυτά που πήρες?


πας στον μοτο Μεχις και βρησκεις τον αντρεα και του λες οτι εισαι απο το φορουμ του βστρομ και σε εστειλε ο Ακης για θερμενομενα
αυτα δεν ειναι τα σαίτο τα φτηνα ειναι τα κοσο.
εισαι Θεσσαλονικη?και αν θα ερθεις απο βδομαδα στον καφε να δεις τα δικα μου απο κοντα

έγινε άκη!! Ναι απο σαλόνικα είμαι, μενεμενέ'ι'ρο για την ακρίβεια!! Όσο αφορά τον καφέ αρκετό καιρό θέλω να ρωτησω πότε ειναι ακριβώς για να ρθω καμιά φορά!! Γιατί έχω μπερδευτεί, μία ακουω πέμπτη κ μία τετάρτη!! Σε παρακαλώ ενημερωσε με για να δω κ τα χερούλια!! See ya man!!!




τα πηρα φιλε! Δεν τα περασα ακομα, αλλα μολις τα βαλω θα σου πω εμπειρια!! Παιδια παντως χαρηκα που ηρθα πρωτη φορα στον καφε στο λασκαλα!!


Καλοριζικα, παρε κι εναν οδηγο για μπουσουλα:

https://www.vstromhellasforum.com/t22079-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asteriosm24

asteriosm24

Registration date : 18/10/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 22 2012, 21:44

εεεεε μανικι!! εχει αρκετη δουλεια κ εχει αρκετο ψοφο εξω!! καλα θα την φαμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asteriosm24

asteriosm24

Registration date : 18/10/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 28 2012, 12:38

Με χαρα ανακοινωνω οτι η καλη μου πλεον μπορει να με ζεσταινει στις κρυες βολτες του χειμωνα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 07 2013, 16:46

SUZUKI-KYMCO ΠΡΕΒΕΔΟΥΡΑΚΗΣ
Από Δευτέρα θα μας βρείτε Μ. Μπότσαρη 2 και νέα παραλία γωνία.
Τηλ: 2310 539638
Προσωρινό τηλ επικοινωνίας: 6978201529

Το παραπάνω sms έχει σταλεί απο τον Πρεβεδουράκη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marajohn

marajohn

Registration date : 03/06/2013

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Ιουν 11 2013, 17:20

Καλησπέρα, καινούριος στο Forum και προσεχώς κάτοχος V-strom θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας για τον ΕΡΜΙΔΗ εξουσιοδοτημενος συνεργεια στην Κ.Καραμανλη. Πήγαινα το Kymco που είχα.
Ποια η γνώμη σας για το BIKE THERAPY μου το πρότεινε φίλος.

ΣΥγνώμμη αν γράφω σε λάθος μέρος,

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Ιουν 11 2013, 17:40

marajohn έγραψε:
Καλησπέρα, καινούριος στο Forum και προσεχώς κάτοχος V-strom θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας για τον ΕΡΜΙΔΗ εξουσιοδοτημενος συνεργεια στην Κ.Καραμανλη. Πήγαινα το Kymco που είχα.
Ποια η γνώμη σας για το BIKE THERAPY μου το πρότεινε φίλος.

ΣΥγνώμμη αν γράφω σε λάθος μέρος,

Ευχαριστώ

Κατ'αρχας καλως ηρθες στην παρεα μας!
Κανε τον κοπο και περνα απο τα 'Νεα Μελη' να σε γνωρισουμε!!!

Οσο για αυτο που ρωτας, σιγουρα θα υπαρχουν παιδια εδω που εχουν επισκεφθει και τα δυο συνεργεια και εχουν γνωμη και αποψη.

Απο τον ενα εγω ομως δεν εχω καθολου καλη και θα στο ατειλω με πμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Ιουν 11 2013, 18:48

ammoulianiotis έγραψε:

Κατ'αρχας καλως ηρθες στην παρεα μας!
Κανε τον κοπο και περνα απο τα 'Νεα Μελη' να σε γνωρισουμε!!!

+1000!!

marajohn έγραψε:
Καλησπέρα, καινούριος στο Forum και προσεχώς κάτοχος V-strom θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας για τον ΕΡΜΙΔΗ εξουσιοδοτημενος συνεργεια στην Κ.Καραμανλη. Πήγαινα το Kymco που είχα.
Ποια η γνώμη σας για το BIKE THERAPY μου το πρότεινε φίλος.

ΣΥγνώμμη αν γράφω σε λάθος μέρος,

Ευχαριστώ

Και (+)
Και (-) …για όλους!!!

Μεγάλη κουβέντα είναι, έλα αύριο στον καφέ, ρώτα με και θα μάθεις πολλά!!! Wink

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marajohn

marajohn

Registration date : 03/06/2013

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Ιουν 11 2013, 18:54

Θα ήθελα να να έρθω αλλά η δουλειά δεν μου το επιτρέπει αυτή την περίοδο. Σε μερικές βδομάδες πολύ ευχαρίστως.
Τον Ερμίδης θέλω να τον εμπιστευτώ, μου έδειξε ότι ξέρει την δουλειά του. Ψάχνω και τη δικιά σας γνώμη γιατί έχετε πείρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Ιουν 11 2013, 19:42

Και γιατι δεν κανεις κατι αλλο;

Παρε το μηχανακι, κανονιζουμε μια μερα να βρεθουμε για μερεμετια (απαραιτητο εργαλειο οι σαρδελες), σου δειχνουμε τι και πως (αν δεν ξερεις) και απο κει και περα τα κανεις μονος σου!

Γλυτωνεις καποια εξοδα (εως αρκετα) και εχεις και μια ικανοποιηση οτι το εκανες μονος σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
darkrex

darkrex

Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 23/05/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 22:55

Kαλησπέρα, προέκυψε (άμεση) αλλαγή αλυσιδόγραναζων σήμερα.Πήγα σε συνεργείο για να κανονίσω/ρωτήσω σχετικά με σερβις και ζητησα να σφίξει την αλυσίδα γιατί ακούγεται.Με τερματισμένους τους οδηγούς συσφιξης η αλυσίδα παιζει 6-7cm που σημαινει κλασμαν η αλυσίδα.

Ποιο σετ αντικατάστασης προτιμάμε?
Απο που το αγοράζουμε ?
Παίζει καμια προσφορά για το φόρουμ ?

Ο μάστορης για τοποθέτηση μου ζήτησε 35 γιουργια,και για noname set 170?. Δεκτές και προτάσεις για συνεργείο τοποθέτησης.Very Happy 

Διάβασα αρκετά θέματα στην ανάλογη ενότητα αλλα πιο πολύ μπερδεύτηκα.... Embarassed Laughing 





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 23:07

darkrex έγραψε:
Kαλησπέρα, προέκυψε (άμεση) αλλαγή αλυσιδόγραναζων σήμερα.Πήγα σε συνεργείο για να κανονίσω/ρωτήσω σχετικά με σερβις και ζητησα να σφίξει την αλυσίδα γιατί ακούγεται.Με τερματισμένους τους οδηγούς συσφιξης η αλυσίδα παιζει 6-7cm που σημαινει κλασμαν η αλυσίδα.

Ποιο σετ αντικατάστασης προτιμάμε?
Απο που το αγοράζουμε ?
Παίζει καμια προσφορά για το φόρουμ ?

Ο μάστορης  για τοποθέτηση μου ζήτησε 35 γιουργια,και για noname set 170?. Δεκτές και προτάσεις για συνεργείο τοποθέτησης.Very Happy 

Διάβασα αρκετά θέματα στην ανάλογη ενότητα αλλα πιο πολύ μπερδεύτηκα.... Embarassed Laughing 

Είδες οι παλιοίιιιιιιιι ???? Το διέγνωσαν το πρόβλημα ..
Μην μασάς όλα θα γίνουν Very Happy 
Αλυσίδες ,οι περισσότεροι προτιμούν DID, τώρα μοντελάκια για το δικό μας έχει πολλά το θέμα είναι πόσα λεφτά θα διαθέσεις εσύ.
Η δική μου DID δεν είναι η χρυσή και την αγόρασα απ το MOTOMAD. (δεν θυμάμαι πόσο αλλά σίγουρα πολύ λιγότερα από 170 που σου ζήτησε για noname.(μαζί με τα γρανάζια εννοείτε)
Είναι 3 κωδικοί νομίζω οι DID ρωτάς σε 3-4 μαγαζιά και όταν αποφασίσεις ποιο θα πάρεις ,μου λες να ρίξω και ένα τηλέφωνο στην Λάρισα.
Απ όπου είναι πιο φθηνά από κει να αγοράσεις ,όσο για το που θα την περάσεις ...νομίζω ότι όλα τα συνεργεία περνάνε με κόστος πάνω κάτω το ίδιο (δηλαδή ρωτάς και κανονίζεις)





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 23:09

darkrex έγραψε:

Ποιο σετ αντικατάστασης προτιμάμε?
Απο που το αγοράζουμε ?
Παίζει καμια προσφορά για το φόρουμ ?






https://www.vstromhellasforum.com/t22087-topic


http://www.motomad.gr/index.asp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkrex

darkrex

Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 23/05/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 23:48

Σας ευχαριστώ πολύ και τους δυο.Smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 20:05

darkrex έγραψε:
Σας ευχαριστώ πολύ και τους δυο.Smile 

κι επιπλέον

χτες φορεσα την DID 525 ZVM-X GOLD TO GOLD 141 ΕΥΡΑ ...

ΜΑΜΑ γραναζι μπρος και αφτερ πισω 65 varadero ( δεν ξερω για vstrom )


εργατικα 25? ...

η μηχανη παει σα να χω διαφορικο ...ειναι πολύ γαματη λεμε !!!

την προτεινω ανεπιφύλακτα για +1000cc


_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 22 2013, 17:05

Παιδες καλησπερα! Τα φωτα σας παρακαλω!! Δουλευω χαλκιδικη και μιας και το στρομα μου εφτασε τα 50.000χιλ θελω να ανεβω μια μερα θεσσαλονικη να κανω ενα καλο σερβις, γενικα να μου κανει και εναν ελενχω στις βαλβιδες γιατι τοσα χρονια γιαννενα μονο λαδια φιλτρα στο μαστορα και θελω και επισκευη στο μπροστα καλαμι γιατι τρεχει λαδι απο το ενα! Και ποσο θα μου παει το μαλλι το κυριοτερο! Ευχαριστω προκαταβολικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jou

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 17/03/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 12 2013, 19:19

Βόρειοι από που να πάω να πάρω τακάκια;
έχουμε καμία πρόταση;
ευχαριστώ
υ.γ. για v-strom έτσι μην σας μπερδεύει το αβαταρ Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jou

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 17/03/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 13 2013, 17:10

jou έγραψε:
Βόρειοι από που να πάω να πάρω τακάκια;
έχουμε καμία πρόταση;
ευχαριστώ
υ.γ. για v-strom έτσι μην σας μπερδεύει το αβαταρ Wink 
ok τακτοποιήθηκε το θεμα  Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Ιαν 29 2014, 15:23

μετα απο επικοινωνία που είχαμε με τον ΧΡΗΣΤΟ ΡΑΜΑ ..ολοι οι φιλοι του φορουμ εχουν 15% εκπτωση σε ειδη και εργασίες γύρω απ τη σέλα (αντικατάσταση επιδιόρθωση βελτίωσεις κτλπ )

εδω η σελίδα του στο facebook

κι εδω η σελίδα του

ευχαριστούμε και δημόσια τον Χρήστο Ραμά για την ευγενική του προσφορά ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΥΜΑ ΣΕΛΑΣ VSTROM στην κοπή της πίτας μας που θα γινει 2-2-2014

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
JORDAN AFRICANOS
Member
Member
JORDAN AFRICANOS

Ηλικία : 55
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Ιαν 29 2014, 20:06

krisberis έγραψε:
Παιδες καλησπερα! Τα φωτα σας παρακαλω!! Δουλευω χαλκιδικη και μιας και το στρομα μου εφτασε τα 50.000χιλ θελω να ανεβω μια μερα θεσσαλονικη να κανω ενα καλο σερβις, γενικα να μου κανει και εναν ελενχω στις βαλβιδες γιατι τοσα χρονια γιαννενα μονο λαδια φιλτρα στο μαστορα και θελω και επισκευη στο μπροστα καλαμι γιατι τρεχει λαδι απο το ενα! Και ποσο θα μου παει το μαλλι το κυριοτερο! Ευχαριστω προκαταβολικα!

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ BIKE WORK SHOP ΑΦΟΙ ΖΙΑΚΟΥΛΗ

ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ 14 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΤΗΛ.2310 859581

*ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ V-STROM CLUB ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ SERVIS-ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ-ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

*ΜΕ ΚΑΘΕ SERVIS 24000 ΚΜ ΔΩΡΕΑΝ ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΕ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΟΤΟ

*ΔΩΡΕΑΝ ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ 6 ΣΗΜΕΙΩΝ ΒΑΣΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ

*ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΩΝ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ-ΖΥΓΟΣΤΑΘΜΙΣΗ

*ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ ΣΑΣ ΕΓΓΥΟΜΑΣΤΕ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΜΜΕΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ

ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΒΑΣΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΜΕ ΓΝΗΣΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ



ΔΙΑΣΤΗΜΑ---------------ΧΛΜ 6000-- 12000-- 18000--- 24000
ΕΙΔΟΣ
ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΑ------------------ Ε--------Ε------Α------Ε
ΜΠΟΥΖΙ------------------------Ε--------Α------Ε------Α
ΔΙΑΚΕΝΟ ΒΑΛΒΙΔΩΝ ---------------------Ε--------------Ε
ΛΑΔΙ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ----------------Α--------Α------Α------Α
ΦΙΛΤΡΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ------A--------Α------Α------Α
ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΚΑΥΣΙΜΟΥ --------Ε--------Ε------Ε------Ε
ΡΕΛΑΝΤΙ ΚΙΝΗΤΗΡΑ -------------Ε--------Ε------Ε------Ε
ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ------------Ε-------------Ε
ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΑΕΡΑ(PAIR) ----------Ε-------------Ε
ΔΙΑΚΕΝΑ ΝΤΙΖΑΣ ΓΚΑΖΙΟΥ -------Ε------- Ε----- Ε------Ε
ΣΥΜΠΛΕΚΤΗΣ -------------------Ε------- Ε----- Ε------Ε
ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΣΥΣΤ\ΤΟΣ ΨΥΞΗΣ- Ε------- Ε----- Ε------Ε
ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΆΘΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ Ή 24000 ΧΛΜ
ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΙΝΗΣΗΣ --------------Ε------- Ε----- Ε----- Ε
ΦΡΕΝΑ -------------------------Ε------- Ε----- Ε----- Ε
ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΦΡΕΝΩΝ ----------Ε------- Ε----- Ε----- Ε
ΥΓΡΑ ΦΡΕΝΩΝ ------------------Ε------- Ε----- Ε----- Ε
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ----------------------Ε------- Ε----- Ε----- Ε
ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ------------------Ε------------ Ε
ΕΜΠΡΟΣΘΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ------------------Ε------------ Ε
ΟΠΙΣΘΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ---------------------Ε------------ Ε
ΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΞΙΜΑΔΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ--------Σ------------ Σ
ΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΞΙΜΑΔΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ -Σ-------Σ----- Σ----- Σ
TIMH SERVIS ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΡΓΑΣΙΑ- 95 ?----125 ? -125 ?- 185 ?

E = EΛΕΓΞΤΕ,ΡΥΘΜΙΣΤΕ,ΚΑΘΑΡΙΣΤΕ,ΛΥΠΑΝΕΤΕ Ή ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΤΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ

Α = ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΤΕ

Σ = ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΗ ΣΥΣΦΙΞΗ

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ V-STROM CLUB ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΚΑΡΤΑΣ ΜΕΛΟΥΣ

ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΩΝ SERVIS

Aν θες παρε με και τηλεφωνο 6932240690


Έχει επεξεργασθεί από τον/την JORDAN AFRICANOS στις Πεμ Ιαν 30 2014, 19:05, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Ιαν 29 2014, 22:09

Για ποια καρτα μελους μιλας???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iannag
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
iannag

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 24/11/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 30 2014, 20:04

Υπάρχουν κάπου αναρτημένες όλες οι προσφορές μαζί, όπως εδώ για τα μέλη του φόρουμ απο βόρεια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Μαρ 12 2014, 19:00

Προσφορα για μπαταρια εδω στα βορεια εχουμε;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
sakisserraios
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
sakisserraios

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη/μακεδονια
Registration date : 21/02/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Μαρ 12 2014, 20:00

παρε τηλ τον Τζιμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Μαρ 12 2014, 20:19

και εγω ενδιαφέρομαι εχουμε στοιχεία ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@p@r@d3kt0s

@p@r@d3kt0s

Ηλικία : 47
Τόπος : Πολύγυρος Χαλκιδικής
Registration date : 03/04/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Απρ 03 2014, 11:25

Μπορεί κάποιος να με προτείνει ένα συνεργείο να περάσω την 16άρα τρόμπα και να μου κάνει και εξαέρωση χωρίς να με γδάρει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 14 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: