Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Joe Kille

Joe Kille

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/11/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 16:00

geokiko έγραψε:
μονο μια επισημανση αν γινεται και αν καποιος μπορει να απαντησει.Το σερβις των 24000 χιλιομετρων περιλαμβανει και ρυθμιση βαλβιδων η οχι ? και η τιμη των αλυσιοδογραναζων ειναι με τα περαστικα η οχι?

Παιδια μολις ερχομαι απο νικητακη...Δυστυχως αρχισαν και για μενα τα περιεργα στο ρελαντι για 2η φορα μεσα σε σχεδον 2 χρονια...Η μηχανη εχει 43.000 και εχει αλλαξει φιλτρο βενζινης 180 ευρω περυσι τετοιον καιρο στις 28.000...Για το μεγαλο σερβις που ρωτας στα 65 ευρω ειναι και οι βαλβιδες...Μου το διευκρινησε προχ8ες που τον ρωτησα προσωπικα...Εγω για την δικια μου περιμενω μια τιμη για διαγνωση να την βαλει εγκεφαλο...Μαλλον το tps ειναι...Περυσι εκανα και καθαρισμο injection και μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να κανω παλι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 22:34

Joe Kille έγραψε:
geokiko έγραψε:
μονο μια επισημανση αν γινεται και αν καποιος μπορει να απαντησει.Το σερβις των 24000 χιλιομετρων περιλαμβανει και ρυθμιση βαλβιδων η οχι ? και η τιμη των αλυσιοδογραναζων ειναι με τα περαστικα η οχι?

Παιδια μολις ερχομαι απο νικητακη...Δυστυχως αρχισαν και για μενα τα περιεργα στο ρελαντι για 2η φορα μεσα σε σχεδον 2 χρονια...Η μηχανη εχει 43.000 και εχει αλλαξει φιλτρο βενζινης 180 ευρω περυσι τετοιον καιρο στις 28.000...Για το μεγαλο σερβις που ρωτας στα 65 ευρω ειναι και οι βαλβιδες...Μου το διευκρινησε προχ8ες που τον ρωτησα προσωπικα...Εγω για την δικια μου περιμενω μια τιμη για διαγνωση να την βαλει εγκεφαλο...Μαλλον το tps ειναι...Περυσι εκανα και καθαρισμο injection και μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να κανω παλι...

Περιλαμβάνει έλεγχο βαλβίδων τα καπελότα είναι έξτρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulsin
Member
Member
paulsin

Ηλικία : 40
Τόπος : Filirian-Porto Salonico
Registration date : 22/04/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 10:27

Χθες μίλησα με τον Νικητακη.

Έχει προσφορά (γενικά) -50% σε όλες τις εργασίες.

Εγώ τον ρώτησα πόσο θέλει για έλεγχο βαλβίδες, injection, καυσαέρια και μου είπε 65Ε.

Τώρα αν χρειαστεί τπτ μετά δεν ξέρω αν θα με ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 501340
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 20:31

28ε εργατικα στις 6000km?!!!! μαγκες συνεχιστε την συνεργασια σας με το συνεργειο που ειστε ικανοποιημενοι. αν οχι συμβουλευτειται καποιον κοντινο σας συμφορουμιτη για που το παει. τετοιες προσφορες εμπεριεχουν πολλες αοριστιες.... εχει μεγαλυτερη αξια η σχεση με τον μαστορα σου και ας δινεις κατι παραπανω!!! στα δυσκολα θα σε στηριξει. bounce bounce

sos sos sos sos sos
VSTROM enesoula
ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 316594 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 316594
pappous pappous
sm6 sm6 sm6 sm6 sm6 sm6 sm6 sm6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 21:15

θα συμφωνησω με το ΓΙΑΝΝΗ πρεπει να εχεις εμπιστοσηνη και καλες σχεσεις με τον μαστορα σου και ας πληρωσεις και κατι παραπανω γιατι για μια αγκαρια η μια μικρη μαλακιτσα που θα χρειαστεις θα ειναι εκει να σε βοηθησει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 22:49

Jimmis έγραψε:
θα συμφωνησω με το ΓΙΑΝΝΗ πρεπει να εχεις εμπιστοσηνη και καλες σχεσεις με τον μαστορα σου και ας πληρωσεις και κατι παραπανω γιατι για μια αγκαρια η μια μικρη μαλακιτσα που θα χρειαστεις θα ειναι εκει να σε βοηθησει.


Μακάρι όλοι οι "μάστορες" να είχαν το δικό σου προφίλ φίλε Jimmi.
Για πααααααρα πολλούς εδώ μέσα τα "μαστόρια" που έχουμε συνεργαστεί με τον ένα ή τον άλλο τρόπο το μόνο που κοιτάνε είναι πως θα σου αδειάσουν το πορτοφόλι με σκοπό να γεμίσουν το δικό τους.
Λίγοι είναι αυτοί που πραγματικά αξίζουν και ως συνήθως χάνονται στους πολλούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 23:45

Jimmis έγραψε:
θα συμφωνησω με το ΓΙΑΝΝΗ πρεπει να εχεις εμπιστοσηνη και καλες σχεσεις με τον μαστορα σου και ας πληρωσεις και κατι παραπανω γιατι για μια αγκαρια η μια μικρη μαλακιτσα που θα χρειαστεις θα ειναι εκει να σε βοηθησει.


...ησουν ήδη εκει 2 φορες μαλιστα ....κι ας ειχες και πυρετό .....

θενκς απο καρδίας τζιμη ....

spam off...................

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
sakisserraios
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
sakisserraios

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη/μακεδονια
Registration date : 21/02/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Μάης 28 2011, 22:42

ΣΥMΦΩΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ

OK OK

geia geia

VSTROM VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2011, 16:48

Πρίν 3 εβδομάδες αλλαξα τα ελαστικα στη μηχανή στο κατάστημα του Στρατου Θαλλασουδη-OK-Weels.
Εβαλα τα Bridgestone 501/502.Καποια στιγμή εκανα το τεστάκι για να δω αν κοσκινίζει.Σε ισιο δρόμο,ανοιγω μεχρι τα 100 km και μετα αφηνω τα χερια απο το τιμόνι.Μόλις κατέβηκε στα 60 km αρχισε το κοσκίνισμα.Το δοκίμασα ξανα και ξανα και πάλι τα ίδια.Μολις επιανε τα 60 km, το έκανε. Την αλλη μέρα το πηγα πίσω και το καναμε ζυγοσταθμιση ,ελεγχο ρουλεμάν και το παλικάρι το εκανε βολτα και μου λέει όλα καλά.Το πηρα να φυγω και ξανά τα ίδια,στα 60 km ,μολις αφηνα τα χερια απο το τιμόνι,αρχιζε το κοσκίνισμα.Πηγα στο Βασίλη, (bike therapy) ,το συζητήσαμε και μου είπε πως το πρόβλημα κατα 90% είναι στο ελαστικό.Σημερα πηγα στον Πρεβεδουράκη και κάναμε ελεγχο ρουλεμάν τιμονιου και όλα καλά.
Μετα απο ολα αυτά και με τη σιγουριά οτι τα ρουλεμάν ειναι οκ πηγα στο OK-Weels ξανά,ανεφερα το ιστορικό της ερευνας απο 2 μηχανικούς και ο Στράτος χωρίς δεύτερη κουβέντα μου αλλάξε το ελαστικό.
Πηρα τη μηχανή,εκανα βόλτα και ολα καλά,τραίνο το v-strom.Oλο το πρόβλημα ηταν στο μπροστινό ελαστικό.Τελος καλό ολα καλά.
Την Πεμπτη 16/06 φευγω ταξίδι και δεν λεει να ξεκινησω με τετοιου είδους προβληματα.


Κλεινω λοιπόν το θέμα ,θελοντας να ευχαριστήσω τον Στράτο Θαλλασουδη, (ΟΚ-Weels) ,για την αψογη εξυπηρέτηση και για την αψογη συμπεριφορά του απεναντι μου και στο πρόβλημα που υπήρχε και λύθηκε.


http://wikimapia.org/15720512/el/ok-wheel
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2011, 16:54

Μιχαλιό αφού το κατάλαβες αμέσως μια χαρά!!!ΜΠΡΑΒΟ και στο μαγαζί που σου έκανε την αλλαγή και δεν έκανε την πάπια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2011, 21:20

Μιχαλιό νομίζω ότι ξηγήθηκε σένια γιατί έχουμε πάει καμμιά 30 αριά από μας για αλλαγή ελαστικών και δεν είναι καιρός να χάσεις ξαφνικά τόσους πελάτες για αστοχία υλικού.
Πάντος και εγώ πήγα σήμερα από κει για να δει λίγο την κατάσταση των ελαστικών μου (BW).
Τώρα θα μου πει κάποιος "Καλά ρε φίλε σε μαγαζί που πουλάει λάστιχα πήγες ??? Αυτός θα σου πει ΣΙΓΟΥΡΑ ότι είναι για αλλαγή."
Να σας πω ότι τα λάστιχα μου είναι DOT 07/09.
Και όμως παιδιά το παλικάρι τα είδε και μου είπε ότι έχουν αρκετό ψωμί ακόμα και δεν χρήζουν αλλαγής.
Εγώ εκτίμησα το γεγονός ότι δεν πήγε να με ΦΑΕΙ αλλά ασχολήθηκε και μου είπε την ΑΛΗΘΕΙΑ !!!
Εννοείτε ότι πήρα και δεύτερη γνώμη από πολύ γνωστό μου ο οποίος έτρεχε παλιά και έχει λιώσει αρκετά λαστιχα και μου είπε και αυτός το ίδιο πράμα.
Καταλήγοντας λοιπόν έχω να πω ότι η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου εμπειρία και η γνώμη που αποκόμισα από τον συγκεκριμένο επαγγελματία είναι ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ.
Βέβαια αυτό είναι η δική μου εκτίμηση.


υ.γ Ξέχασα να πω ότι ΔΕΝ είναι ξερά και αυτό συνέβει γιατί είμαι πολύ προσεκτικός στην πίεση των ελαστικών γιατί καβαλάω και μονός αλλά και διπλός οπότε ελέγχω ΤΑΚΤΙΚΟΤΑΤΑ την πίεση των ελαστικών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2011, 23:32

Μιχάλη
σαν την δική μου περίπτωση
εμένα το έκανε στα 75&60 το πήγα σε 2 μαστοριά [ο ένας αντιπροσωπεία] και με λέγανε το ελαστικό πήγα για ζυγοστάθμιση
αλλά πάλι τα ίδια
μια συζήτηση με τον σαλονικ πήγαμε σε έναν δικό του μετά από λεπτομερή εξέταση διαπίστωσε
ότι ήτανε το ρουλεμάν του λαιμού επάνω τα έσφιξε λίγο και από τότε όλα oki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 10 2011, 00:46

Το θέμα είναι ότι μετά απο κουβέντα που εκανα την Τετάρτη στον καφέ,διαπίστωσα οτι είναι συχνό φαινομενο στους περισσότερους.Είτε ειναι ρουλεμάν τροχου-λαιμου είτε ελαστικών ή ακόμα και συντονισμός.
Στην δικιά μου περίπτωση ήταν το μπροστινό ελαστικό. Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matrix

matrix

Ηλικία : 50
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 20/01/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 19:48

καλησπερα,σημερα εκανα το service στον Νικητακη,και θελω να σας αναφερω τις τιμες που μου εδωσε ,καταρχας να αναφερω οτι εμεινα ικανοποιημενος απο την εξυπηρετηση του,εκανα service στα 46000 χλμ,και αλλαξα και τακακια πισω και αλυσιδα γραναζι,

να πω οτι εχω DL 650 K6 xωρις ABS

service 46000 χλμ

φιλτρο αερος = 36
φιλτρο λαδιου = 11
μπουζι 2 χ 7 - 14
λαδι suzuki motul = 3 Λιτρα = 32
ρυθμιση βαλβιδων,διαφοροι ελενχοι - λαδωματα

εργασια = 65

τακακια πισω gafler χρυσα = 35

αλυσιδα - γραναζι = 130 με περαστικα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.microelectronics.gr
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Οκτ 03 2011, 22:27

ΝΕΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ V-STRONG ΑΠΟ ΤΟ OK WHEEL για ελαστικά της καλής σας

DUNLOP
TR -91 τιμη ?240
ROADSMART τιμη ?240
-----------------------------
BRIDGESTONE
BW τιμη ?240
----------------------------
MISHELIN
ANAKEE 2 τιμη ?250
----------------------------
PIRELLI
SCORPION TRAIL τιμη ?270
---------------------------------
METZELER
EXP τιμη ?280
---------------------------
CONTINENTAL
TRAIL ATTACK τιμη ?265
ROAD ATTACK2 τιμη ?295

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Οκτ 04 2011, 00:33

niksalonik έγραψε:
ΝΕΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ V-STRONG ΑΠΟ ΤΟ OK WHEEL για ελαστικά της καλής σας

DUNLOP
TR -91 τιμη ?240
ROADSMART τιμη ?240
-----------------------------
BRIDGESTONE
BW τιμη ?240
----------------------------
MISHELIN
ANAKEE 2 τιμη ?250
----------------------------
PIRELLI
SCORPION TRAIL τιμη ?270
---------------------------------
METZELER
EXP τιμη ?280
---------------------------
CONTINENTAL
TRAIL ATTACK τιμη ?265
ROAD ATTACK2 τιμη ?295

Πήραν τα πάνω τους εν συγκρίσει της προσφοράς που πήρα τον Απρίλιο..... scratch
1. Dunlop TR-91 = 235 €

2. Dunlop roadsmart = 235 €

3. Continental Trial Attack = 230 €

4. Continental Road Attack 2 = 250 €

5. Michelin Anakee 2 = 250 €

6. Metzeler Tourance EXP = 250 €

7. Pirelli Scorpion Trail = 240 €

8. Bridgestone Battle Wing BW-501/502 = 240 €

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Οκτ 04 2011, 00:55

τι να σου πώ ρε Μήτσε ....αυτη την προσφορα μ εφερε ο vstrong αυτην ανεβαζω ...

κι εγώ τα smart 235 τα εβαλα ιουνιο μηνα ....
το συζηταμε στον καφε

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την niksalonik στις Τρι Οκτ 04 2011, 16:07, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Οκτ 04 2011, 01:04

Σκέψου Νίκο πως εγω έβαλα τα TR-91 τον Απρίλιο στα 225 ευρά
και μου έδωσε καινούργιο τιμοκατάλογο ο οποίος δυστυχώς δεν κράτησε για πολύ....
Άτιμη ακρίβεια....όλα προς τα πάνω! No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V_for_Vstrom

V_for_Vstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/10/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μάστορας Κοζάνη   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 11:09

Παιδιά ξέρει κανείς σας κανέναν έμπιστο και καλό μηχανικό στην Κοζάνη? Υπάρχει περίπτωση να ανέβω Κοζάνη για να δω ένα Vstrom που θέλω να πάρω.

Ή εναλλακτικά, είναι κανένα μέλος του forum κατά εκεί που να το κατέχει το μηχανικό για να κρίνει τι και πως?
Κώδικας:
edit by kopeli
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 12:52

V_for_Vstrom έγραψε:

Ή εναλλακτικά, είναι κανένα μέλος του forum κατά εκεί

Ο μοναδικος που γνωριζω κατα κει ειναι ο Κωστας (antc).
Μιληστε μαζι μηπως μπορεσει και σε βοηθησει.

Υ.Γ Εμενα το καλοκαιρι με βοηθησε συστηνοντας μου το καλυτερο ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΔΙΚΟ της Χαλκιδικης !!!!
χαχαχαχ οπως παντα και λιγο humor by LORDOS !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
V_for_Vstrom

V_for_Vstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/10/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 15:50

Τελικά δεν θα χρειαστεί... Μεχρί την Κοζάνη θα με έτρεχε για τρακαρισμένο μηχανάκι το @ίδι...

Από την άλλη, για πες για το κοτοπουλάδικο! Ενδιαφέρομαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 15:54

[quote="V_for_Vstrom"]


πήρες το τηλέφωνο που σε έδωσα Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V_for_Vstrom

V_for_Vstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/10/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 16:04

Πήρα φίλε μου και σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον αλλά το παιδί μου είπε 6200 και δεν έχω ούτε κατα διάνοια τόσα χρήματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eustratios4

eustratios4

Τόπος : Kordelio
Registration date : 25/10/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 21:03

matrix έγραψε:
καλησπερα,σημερα εκανα το service στον Νικητακη,και θελω να σας αναφερω τις τιμες που μου εδωσε ,καταρχας να αναφερω οτι εμεινα ικανοποιημενος απο την εξυπηρετηση του,εκανα service στα 46000 χλμ,και αλλαξα και τακακια πισω και αλυσιδα γραναζι,

να πω οτι εχω DL 650 K6 xωρις ABS

service 46000 χλμ

φιλτρο αερος = 36
φιλτρο λαδιου = 11
μπουζι 2 χ 7 - 14
λαδι suzuki motul = 3 Λιτρα = 32
ρυθμιση βαλβιδων,διαφοροι ελενχοι - λαδωματα

εργασια = 65

τακακια πισω gafler χρυσα = 35

αλυσιδα - γραναζι = 130 με περαστικα


Τα γρανάζια-αλυσίδα είναι καλή τιμή νομίζω. Γιαπωνέζικα είναι? είναι καλά? αν ξέρει κανένας πουθενά πιο φθηνά ας μου πει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matrix

matrix

Ηλικία : 50
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 20/01/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 23:36

Γενικα,ειναι καλα δεν ξερω αν ειναι γιαπωνεζικα να σου πω την αληθεια,αλλα επειδη τα εχει ο Νικητακης μπορεις να τον παρεις κανενα τηλεφωνο να σου πει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.microelectronics.gr
 

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 12 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: