Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Λασπωτήρες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2008, 04:06

Και εμένα ρε γμτ προχθές τρίτη μου ήρθε. Μήπως έχεις κρατήσει τη ζελατίνα που έγραφε τον κωδικό επάνω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2008, 21:20

bdout2R1 έγραψε:
Και εμένα ρε γμτ προχθές τρίτη μου ήρθε. Μήπως έχεις κρατήσει τη ζελατίνα που έγραφε τον κωδικό επάνω;

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο 70190Β ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
Random



Ηλικία : 50
Registration date : 25/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2008, 22:34

Καλησπερα, εγω παιδια εβαλα την PUIG απο το μπαξεβανη..ειναι και αυτο φτερολασπωτηρας-προστατευτικο αλυσιδας..το στρωμι μου ειναι το 650αρι χωρις abs ..μπηκε σχετικα ευκολα μιας και θελει καλη ρυθμιση για να το στηριξεις σωστα στο πισω ψαλιδι..πολυ ωραιο εμφανισιακα αλλα επειδη εγω προσφατα ξαναβαψα μονος μου τη μηχανη ειναι κατατι πιο ματι απο τη γυαλιστερη καλλονη μου...παντως απο εφαρμογη ειναι πολυ καλο και εμεινα πολυ ευχαριστημενος τιμη περιπυ 120ευρω...)))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2008, 23:04

υπαρχει σκεψη για ομαδικη αγορα λασποτηρα προστατευτικο για καλυτερη τιμη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2008, 23:21

kalamaria έγραψε:
υπαρχει σκεψη για ομαδικη αγορα λασποτηρα προστατευτικο για καλυτερη τιμη?

Αν δεν βιαζόμαστε,μέσα στο καλοκαίρι θα βγάλει ο Τζιβαράκης 3 σχέδια(πίσω φτερό) για τα στρώματα μας,από περιγραφή ακούστηκαν πολύ ενδιαφέρον,θα αναμένω αφού τώρα δεν είναι και τόσο αναγκαίοι.Και από τιμή,αναλογικά με την ποδιά που έβαλα προχτές θα είναι πιστεύω ανταγωνιστική,αφού θα είναι κι αυτοί δικής του κατασκευής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 49
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 08:29

cantona έγραψε:
kalamaria έγραψε:
υπαρχει σκεψη για ομαδικη αγορα λασποτηρα προστατευτικο για καλυτερη τιμη?

Αν δεν βιαζόμαστε,μέσα στο καλοκαίρι θα βγάλει ο Τζιβαράκης 3 σχέδια(πίσω φτερό) για τα στρώματα μας,από περιγραφή ακούστηκαν πολύ ενδιαφέρον,θα αναμένω αφού τώρα δεν είναι και τόσο αναγκαίοι.Και από τιμή,αναλογικά με την ποδιά που έβαλα προχτές θα είναι πιστεύω ανταγωνιστική,αφού θα είναι κι αυτοί δικής του κατασκευής.

απο εναν στρομα στην Κρητη που τον συναντησα τυχαια στην αφυτο εμαθα οτι ο τζιβ τα παιρνει απο μια βιοτεχνια αξεσουαρ στον ασπροπυργο,
του εκανα ερωτηση απο που πηρε την ποδια του που ηταν ιδια με αυτη του τζιβ και ετσι εφτασε η συζητηση εκει. Γνωριζει καποιος κατι περισοτερο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 08:47

Αργύρη καλημέρα. Μπορεί να είναι ψηλοάσχετο αλλά μήπως στη κουβέντα σου άκουσες αν η εν λόγω βιοτεχνία στον Ασπρόπυργο φτιάχνει και bodycit αυτοκινήτων;Γιατί κάτι εχω υπόψιν μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 49
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 09:07

Οχι Γιαννο δεν το γνωριζω! scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 09:08

πως μπορουμε να το μαθουμε ομως ti!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 49
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 09:10

Μηπως καποιος κατοχος ποδιας δει καποια φιρμα επανω της, καποιο στοιχειο τελος παντων ,
να το γκουγκλαρουμε μηπως βρεθει η ακρη; Λασπωτήρες - Σελίδα 2 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 49
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 09:13

αλοιως θα την στησω εξω απο το μαγαζι και αν δω το φορτηγο που τις φερνει θα τον ακολουθησω να δω που θα καταληξει!
XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Random



Ηλικία : 50
Registration date : 25/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 12:58

Παιδια ο τζιβαρακης μου ειπε οτι η τιμη του λασποφτερου που θα φτιαξει θα ειναι περιπου 170ευρω το καρμπον και 120-130 ευρω το πλαστικο απλο αβαφτο..νομιζω συμφερει να βαλεις το Puig η το pyramid που εχει και φινιρισμα καμμια σχεση με τα ελληνικα προιοντα του τζιβ..δικη μου αποψη βεβαια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 16:32

salouthos έγραψε:
cantona έγραψε:
kalamaria έγραψε:
υπαρχει σκεψη για ομαδικη αγορα λασποτηρα προστατευτικο για καλυτερη τιμη?

Αν δεν βιαζόμαστε,μέσα στο καλοκαίρι θα βγάλει ο Τζιβαράκης 3 σχέδια(πίσω φτερό) για τα στρώματα μας,από περιγραφή ακούστηκαν πολύ ενδιαφέρον,θα αναμένω αφού τώρα δεν είναι και τόσο αναγκαίοι.Και από τιμή,αναλογικά με την ποδιά που έβαλα προχτές θα είναι πιστεύω ανταγωνιστική,αφού θα είναι κι αυτοί δικής του κατασκευής.

απο εναν στρομα στην Κρητη που τον συναντησα τυχαια στην αφυτο εμαθα οτι ο τζιβ τα παιρνει απο μια βιοτεχνια αξεσουαρ στον ασπροπυργο,
του εκανα ερωτηση απο που πηρε την ποδια του που ηταν ιδια με αυτη του τζιβ και ετσι εφτασε η συζητηση εκει. Γνωριζει καποιος κατι περισοτερο;

Έστω ότι τα παίρνει από εκεί, το θέμα είναι ποιος του τα παραγγέλνει για να τις φτιάξει,γιατί για να τις δίνει απλά σε ιδιώτες δε νομίζω να παίζει.
θέλω να πω,πως αυτός που έχει ζητήσει να του φτιάξουν κάτι συγκεκριμένο,θα έχει έρθει και σε κάποια συμφωνία για να διασφαλιστεί,αλλιώς ο όποιος βιοτέχνης θα μπορούσε από μόνος του να γεμίσει την αγορά,σε ποιο ανταγωνιστικές τιμές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 16:50

Λοιπόν παιδιά, έχω νέα από χθές αλλά λόγω έλλειψης χρόνου δεν είχα την ευκαιρία να postάρω νωρίτερα...

Με πήραν τηλέφωνο χθες το πρωί από το motoraid, και με ενημέρωσαν ότι δεν γνώριζαν την ύπαρξη δύο διαφορετικών φτερών από την pyramid, ανάλογα με το μοντέλο της μηχανής. Έχουν παραγγείλει, μου είπαν, τη νέα παρτίδα, και όταν έρθει μέσα στη βδομάδα θα μου το αντικαταστήσουν.
Τους είχα στείλει mail για το αν έχουν οδηγίες για την τοποθέτηση του φτερού, αλλά δεν είχα αναφέρει για πιθανή αντικατάσταση. Περίμενα πρώτα mail από την pyramid και θα τους το ζητούσα μετά. Από μόνοι τους με πήραν τηλέφωνο και με ενημέρωσαν για τα παραπάνω. Ομολογώ πως δεν την περίμενα αυτή τους την κίνηση και με εξέπληξε ευχάριστα.

Περιμένω συνεπώς την παραλαβή του φτερού για 2007+ μοντέλο, και ελπίζω ότι δε θα έχω κανένα πρόβλημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 49
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 17:45

cantona έγραψε:
salouthos έγραψε:
cantona έγραψε:
kalamaria έγραψε:
υπαρχει σκεψη για ομαδικη αγορα λασποτηρα προστατευτικο για καλυτερη τιμη?

Αν δεν βιαζόμαστε,μέσα στο καλοκαίρι θα βγάλει ο Τζιβαράκης 3 σχέδια(πίσω φτερό) για τα στρώματα μας,από περιγραφή ακούστηκαν πολύ ενδιαφέρον,θα αναμένω αφού τώρα δεν είναι και τόσο αναγκαίοι.Και από τιμή,αναλογικά με την ποδιά που έβαλα προχτές θα είναι πιστεύω ανταγωνιστική,αφού θα είναι κι αυτοί δικής του κατασκευής.

απο εναν στρομα στην Κρητη που τον συναντησα τυχαια στην αφυτο εμαθα οτι ο τζιβ τα παιρνει απο μια βιοτεχνια αξεσουαρ στον ασπροπυργο,
του εκανα ερωτηση απο που πηρε την ποδια του που ηταν ιδια με αυτη του τζιβ και ετσι εφτασε η συζητηση εκει. Γνωριζει καποιος κατι περισοτερο;

Έστω ότι τα παίρνει από εκεί, το θέμα είναι ποιος του τα παραγγέλνει για να τις φτιάξει,γιατί για να τις δίνει απλά σε ιδιώτες δε νομίζω να παίζει.
θέλω να πω,πως αυτός που έχει ζητήσει να του φτιάξουν κάτι συγκεκριμένο,θα έχει έρθει και σε κάποια συμφωνία για να διασφαλιστεί,αλλιώς ο όποιος βιοτέχνης θα μπορούσε από μόνος του να γεμίσει την αγορά,σε ποιο ανταγωνιστικές τιμές.

Αντωνη ο τυπος στην κρητη μου ειχε πει οτι τους γνωριζει, και οτι δινουν και αλλου σε ολη την Αθηνα και στην επαρχια!
δεν τους εχει ζητισει κανεις να του φτιαξουν τετοιες ποδιες, ειναι βιοτεχνια - εταιρια που παραγουν αξεσουαρ , το ονομα τους απ'οσα θυμαμαι ειχε 3-4 γραμματα, αυτος ειχε βαλει και ζελατινα απο κει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 20:31

Οκ Αργύρη πάσο,μάλλον ο Τζιβα μου έλεγε σωτιές.Τεσπά,θα κοιτάξω στην ποδιά μήπως κι έχει κάτι σε φίρμα,αν και δε νομίζω να έχει τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 15 2008, 15:38

bdout2R1 έγραψε:
Λοιπόν παιδιά, έχω νέα από χθές αλλά λόγω έλλειψης χρόνου δεν είχα την ευκαιρία να postάρω νωρίτερα...

Με πήραν τηλέφωνο χθες το πρωί από το motoraid, και με ενημέρωσαν ότι δεν γνώριζαν την ύπαρξη δύο διαφορετικών φτερών από την pyramid, ανάλογα με το μοντέλο της μηχανής. Έχουν παραγγείλει, μου είπαν, τη νέα παρτίδα, και όταν έρθει μέσα στη βδομάδα θα μου το αντικαταστήσουν.
Τους είχα στείλει mail για το αν έχουν οδηγίες για την τοποθέτηση του φτερού, αλλά δεν είχα αναφέρει για πιθανή αντικατάσταση. Περίμενα πρώτα mail από την pyramid και θα τους το ζητούσα μετά. Από μόνοι τους με πήραν τηλέφωνο και με ενημέρωσαν για τα παραπάνω. Ομολογώ πως δεν την περίμενα αυτή τους την κίνηση και με εξέπληξε ευχάριστα.

Περιμένω συνεπώς την παραλαβή του φτερού για 2007+ μοντέλο, και ελπίζω ότι δε θα έχω κανένα πρόβλημα...

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΤΕΡΟ ΣΤΟ ΑΛΛΑΞΑΝ . ΞΑΝΑ ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 16 2008, 16:36

Περιμένω να με ειδοποιήσουν όταν παράλαβουν τα νέα κομμάτια. Τους έστειλα και mail και περιμένω απάντηση...

Θα postάρω όταν έχω νέα...

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 30 2008, 22:38

bdout2R1 έγραψε:
Περιμένω να με ειδοποιήσουν όταν παράλαβουν τα νέα κομμάτια. Τους έστειλα και mail και περιμένω απάντηση...

Θα postάρω όταν έχω νέα...

OK
καλησπερα και χρονια πολλα , εχει νεα γεια το φτερο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2008, 07:04

Καλημέρα παίδες... Πάντως πηγα και πήρα της puig το πίσω λασπωτήρα και είναι αρκετά καλός. Είναι βαμένος (φαντάζομε θα μπορείς να το βάψεις και ότι χρώμα θες εφόσον είδη υπαρχη η προεργασία) μαύρο γυαλιστερό όπως είναι και το μπόστίνο μας φτερό, η τοποθέτηση γίνετε πάρα πολύ εύκολα και δείχνει καλή ποιότητα... Το μέλλον θα δείξει. Όσω αναφορά τη ζελατίνα από φιλο που έβαλε της suzuki-mra μου φάνηκε και μένα ότι είναι πιο λεπτη στο πάχος απ'ότι η αυθεντική της mra(έχει πάρει τη λευκή όχι τη φιμέ). Αυτα κύριοι και καλημέρα σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2008, 16:01

[quote="bdout2R1"]Περιμένω να με ειδοποιήσουν όταν παράλαβουν τα νέα κομμάτια. Τους έστειλα και mail και περιμένω απάντηση...

Θα postάρω όταν έχω νέα...

9-9:[

Ελα τι εγινε δεν ειχε τιποτα νεοτερο. Γιατι εμενα μου στειλανε μια βαση για το πλαι δεξια και εκτος το χρωμα δεν φαινεται
να αλλαζει κατι σημαντικα περιμανω νεα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 04 2008, 00:15

@ovelix: Γίνεται να βάλεις καμιά φώτο να το δούμε; Very Happy Very Happy

@ganezos: Μου στείλανε καινούριο λασπωτήρα και δεξιά βάση, τα οποία δεν τα έχω βάλει ακόμη. Και εμένα μου φαίνεται ότι είναι διαφορετικό μόνο το χρώμα (μαύρο αντί για γκρι). Θα τα βάλω και θα σας ενημερώσω...

geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 04 2008, 00:22

Δημήτρη εχω αυτό το κόλλημα με τις φωτογραφίες γιατί μπαίνω στο ίντερνετ από κινητό και όχι από "κομπιούτερα". Θα προσπαθήσω χωρίς να υπόσχομε κάτι... Για προσπάθησε στην ιστιοσελίδα του μήπως έχει καμία φωτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 04 2008, 00:30

Είναι αυτό;

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Sgdf10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 04 2008, 00:46

bdout2R1 έγραψε:
Είναι αυτό;

Λασπωτήρες - Σελίδα 2 Sgdf10
Μπράβο Δημήτρη αυτό είναι! Δεν είναι παρά πολύ ωραίο;(αν δε παινέψουμε το σπίτι μας...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Λασπωτήρες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: