Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07 2009, 20:12

aris_n έγραψε:
Μ' αρέσεις γιατί οι αντιδράσεις σου είναι ακαριαίες!!!Readiness 5 minutes....για να μιλήσω την γλώσσα σου!

Σε 2λεπτη ετοιμοτητα Αρη.!!!Γραψτε τελικο μερος και ωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 08 2009, 12:02

Λοιπόν παίδες, ο καιρός όπως τον βλέπω δεν προβλεπεται να βρέξει. Για ψαθόπυργο είμαι ανοικτός, στα ΤΕΙ επίσης είναι καλά, θα έχει και άφθονο πάρκινγκ και είναι και μέσα στην Πάτρα γι' αυτούς που έχουν δουλειές και είναι ντεμί αν θα έρθουν. Όμως έχει την Ελλάδα στο ευρωμπάσκετ στις 8 οπότε λόγω των πολλών φοιτητών νομίζω θα γίνεται χαμός. Αν θέλετε για ΤΕΙ εγώ λέω μάζωξη στις 7, για να βρούμε να κάτσουμε. Τί λέτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 08 2009, 12:39

Εγω μπορω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 08 2009, 12:41

V_KOSTAS έγραψε:
Εγω μπορω!

Για που;Ψαθόπυργο ή ΤΕΙ? Με την ώρα είσαι ΟΚ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 08 2009, 14:42

Παίδες επειδή τώρα θα είστε στη δουλειά και δεν ξέρω αν θα δώ απαντήσεις στο σπίτι, παίρνω την πρωτοβουλία και λέω οτι θα είμαι στα ΤΕΙ, μάλλον στην καφετέρια INTRO, (είναι ακριβώς απέναντι απο την κεντρική είσοδο του ΤΕΙ) απο τις 7 για να πιώ το καφεδάκι μου και να δώ και την μπαλίτσα με την Εθνική ελπίδων στις 7. Όσοι πιστοί προσέλθετε. Τα τηλ. μου τα έχετε οπότε ελάτε να βρεθούμε εκεί!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 0300 Riding School   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2009, 21:55

Επειδή το συζητήσαμε με κάποια παιδιά σε προηγούμενους καφέδες, έκατσα και το έψαξα λίγο και η επόμενη βολική ημερομηνία είναι 24 Οκτωβρίου 2009. Το σχετικό link είναι εδώ:
http://www.0300.gr/schools.php?id=20
Για δείτε και σκεφτείτε το. Εγώ πολύ θα ήθελα να συμμετάσχω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matador

matador

Ηλικία : 47
Registration date : 27/08/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 01:59

και εγω ψηνομαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 15 2009, 15:35

Τετάρτη ή Πέμπτη λέτε να παίξει καμία απογευματινή εξόρμηση για καφέ Ακράτα; Αν είναι καλός και ο καιρός.
Αλλιώς να κανονίσουμε κανένα καφεδάκι Πάτρα. Για πείτε καμία γνώμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 15 2009, 17:59

Αρη τεταρτη μπορω εγω αν ειναι και κανονιστει ειμαι μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V

V

Ηλικία : 40
Τόπος : πατρα
Registration date : 27/05/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: kafe akrata   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 15 2009, 18:31

Παιδες εγω μεσα!!Η εξωτικη Ακρατα με τα φοινικοδαση και τις γυναικες με τα μπικινι στους δρομους σας περιμενουν!!!Απλα πειτε μου μερα και ωρα ενα ο καιρος ειναι συμμαχος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 15 2009, 20:09

Τετάρτη κατά τις 5-6 μ.μ είναι καλά;επειδή μάλλον εκείνη την ώρα θα σχολάω απο τη δουλειά τι λέτε για ραντεβού στα διόδια του Ρίου;Η δουλειά μου είναι ακριβώς απο πάνω στα 500μ οπότε να μην πηγαινοέρχομαι Πάτρα και πίσω.
Υ.Γ αν θέτε και πιο νωρίς πείτε μου για να κανονίσω με τη δουλειά, αλλά όχι πρίν τις 3.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 16 2009, 13:58

Παίδες η σημερινή συνάντηση βαίνει προς ακύρωση. Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα επαναληφθεί με την πρώτη ευκαιρία!Η Ακράτα είναι πολύ ωραία σαν προορισμός και μίνι εκδρομή!Αντρέα, μην ανησυχείς θα σου έρθουμε οπωσδήποτε!Ας όψεται σήμερα η ριμάδα η δουλειά που δεν έχουμε ωράριο και όλο και κάτι σκάει...Sorry φίλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V

V

Ηλικία : 40
Τόπος : πατρα
Registration date : 27/05/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 16 2009, 18:30

οκ.Η εξωτικη Ακρατα και τα κοριτσια με μπικινι θα σας περιμενουν αλλη μερα!καλα να περνατε μεχρι την επομενη συναντηση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Σεπ 21 2009, 20:54

Παίδες την Πεμπτη υπάρχει η σκέψη για καφεδομάζωξη!Για προτείνετε συμμετοχές, μέρος και ώρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Σεπ 21 2009, 22:33

Θα δωσω το παρων!!! geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 22 2009, 16:11

Παίδες τί λέτε για τον επόμενο καφέ; Πάτρα ή Ακράτα;Εγώ για να πώ την αποψη μου θα προτιμούσα γι' αυτή την εβδομάδα να γίνει στην Πάτρα (χωρίς να ξεχνάμε και την βόλτα στον Αντρέα) διότι έχει πλακώσει δουλειά και συνήθως φεύγω απο το γραφείο κατά τις 6.30-7.00 και επίσης συνήθως κομμάτια εκείνη την ώρα. Τί λέτε για Πέμπτη κατά τις 7.30-8.00? Στα ΤΕΙ βολεύει ή θέλετε και κάπου αλλού;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 22 2009, 22:02

Αντρεα θα σε ριξουμε για μια ακομη φορα. xexe xexe δεν το ξεχναμε ομως ,ουτε και τον Γιαννη που επισης εχουμε ριξει!
κι εγω λεω να παμε τει λογω δουλειας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geodi

geodi

Τόπος : patra
Registration date : 09/09/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 22 2009, 22:56

παιδια καλησπερα σε ολους.ειμαι ο γιωργος,ενας ακομα πατρινος και καινουργιο μελος στο forum.οποτε κανονισεται για καφε ειμαι και εγω μεσα για να γνωριστουμε και απο κοντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 22 2009, 23:12

geodi έγραψε:
παιδια καλησπερα σε ολους.ειμαι ο γιωργος,ενας ακομα πατρινος και καινουργιο μελος στο forum.οποτε κανονισεται για καφε ειμαι και εγω μεσα για να γνωριστουμε και απο κοντα.

Γιώργο καλησπέρα και καλως ήρθες στο φόρουμ μας! πρίν απο όλα πέρνα και απο αυτό το πόστ για να σε γνωρίσουν όλα τα παιδιά του φόρουμ
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f2/
Όσο για τον καφέ εννοείται οτι εισαι ευπρόσδεκτος και παρακολούθησε το συγκεκριμένο τόπικ για το τελικό που και πότε!Λογικά μέχρι αύριο θα έχουμε κανονίσει και με τα άλλα παιδιά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geodi

geodi

Τόπος : patra
Registration date : 09/09/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 22 2009, 23:42

ευχαριστω για τη βοηθεια γιατι ειναι και η πρωτη φορα που γινομαι μελος σε καποιο forum.θα παρακολουθω για να δω ποτε θα κανονισεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 23 2009, 00:08

Θα χαρούμε πολύ όλα τα παιδιά, να σε δούμε απο κοντά Γιώργο, να μεγαλώσει και η παρέα!Θα είσαι και ο πρώτος 1000αρης μιας και όλοι μας είμαστε στα 650 κυβικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matador

matador

Ηλικία : 47
Registration date : 27/08/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 23 2009, 14:02

θα ειμαι και εγω εκει.
Αρη κανονισες τιποτε για τις 24 οκτωβρη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 23 2009, 15:36

Γρηγόρη δυστυχώς δεν κανόνισα κάτι γιατί τρέχω και δεν φτάνω αυτό τον καιρό και τα οικονομικά μου επίσης είναι πεσμένα!Αλλά το έχω υπόψιν μου και αναλόγως πως θα βγεί ο μήνας θα ενημερωσω τουλάχιστον 2 βδομάδες πρίν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24 2009, 01:15

Λοιπόν Παίδες!!!!
Το ραντεβού κλείστηκε για αύριο στις 8:00 με 8:30 στην καφετέρια INTRO ακριβώς απέναντι απο την είσοδο του ΤΕΙ.
Όσοι πιστοί προσέλθετε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24 2009, 15:29

Πολύ στα ΤΕΙ πας εσύ ....
xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: